کره ای

بخـــوان، یاد بگیــر و منتشــر کن!

Alternate Text

بهترین روش های یادگیری زبان کره ای بصورت خودآموز

روش‌های نوین زیادی در عصر حاضر برای یادگیری زبان کره‌ای طراحی شده است. شما با آگاهی از آن‌ها می‌توانید به راحتی این زبان پرکاربرد را یاد بگیرید. فقط کافی است اراده قوی برای شروع یادگیری داشته باشید. در ادامه درباره چند مورد از بهترین روش‌های یادگیری زبان کره‌ای در خانه و بصورت خودآموز صحبت می‌کنیم.

Alternate Text

اپلیکیشن‌های یادگیری زبان کره‌ای، کم هزینه‌ترین روش یادگیری زبان

زبان کره‌ای یک زبان چالش برانگیز برای اکثر زبان‌‌آموزان است زیرا این زبان الفبای متفاوتی با زبان فارسی و لاتین دارد و حاوی صداهایی است که در فارسی و حتی انگلیسی نیز شنیده نمی‌شوند. با این حال با استفاده از منابع مختلف، شرکت در انواع کلاس‌ها و تمرین مستمر، می‌توان به راحتی به زبان کره‌ای صحبت کرد.

Alternate Text

7 مورد از مهم‌ترین مزایای یادگیری زبان کره‌ای که باید بدانید!

شگفت‌زده خواهید شد وقتی با فواید یادگیری زبان کره‌ای آشنا شوید و بدانید که این زبان چگونه می‌تواند زندگی حرفه‌ای و تحصیلی شما را متحول کند! وقتی درباره مزایای آموختن زبان کره‌ای صحبت می‌شود، منظورمان چیزی فراتر از ارتباط روزانه و لذت‌بردن از شیرینی و آهنگ زبان کره‌ای است.

Alternate Text

مدرک topic زبان کره‌ای مناسب چه افرادی است؟

در واقع مدرک TOPIK زبان کره‌ ای، شانس افراد را برای گرفتن بورسیه و اخذ پذیرش از دانشگاه‌های مختلف کره افزایش می‌دهد؛ بنابراین مدرک تاپیک برای کسانی که قصد کار یا تحصیل در کره را دارند یک امتیاز اساسی محسوب می‌شود. این مدرک، برای درخواست اقامت دائم یا ویزای ازدواج در کره نیز ضروری است. در این مطلب همراه ما باشید، تا دربارة جزئیات این آزمون بیشتر بخوانیم.

Alternate Text

لیست بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان کره‌ای

در سال‌های اخیر، فیلم‌های کره‌ای محبوبیت زیادی کسب کرده‌اند و برخی از آن‌ها حتی شهرت جهانی هم دارند. این موج محبوبیت‌ شخصیت‌های فیلم‌های کره‌ای، یک دلیل کافی برای افزایش زبان‌آموزان کره‌‌ای است. اگر یک زبان‌آموز جدی در زمینه زبان کره‌ای هستید، ما به شما توصیه می‌کنیم که در کنار تمام منابع در دسترس، از بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان کره‌ای هم استفاده کنید.

Alternate Text

یادگیری اعداد در زبان کره‌ای

زمانی که شروع به یادگیری زبان کره‌ای می‌کنید، اعداد نیز بخش مهمی در مکالمات روزمره شما خواهند بود. اعداد، در هر جایی مانند گفتن آدرس، منوی رستوران، خرید، پول، بلیط و... کاربرد دارند؛ بنابراین، به‌عنوان یک زبان‌آموز نمی‌توانید اهمیت اعداد در زبان کره‌ای را در مسیر یادگیری، دست‌کم بگیرید.

Alternate Text

جملات و عبارات پر کاربرد در زبان کره‌ای به همراه ترجمه

آشنایی با عبارات پرکاربرد زبان کره‌ای شما را به جهانی متفاوت دعوت می‌کند؛ جهانی سرشار از غذاهای خوشمزه، فرهنگی منحصربه‌فرد، تاریخی غنی، فیلم‌های دیدنی و غیره. امروزه افراد زیادی در سراسر جهان علاوه بر زبان مادری خود به زبان انگلیسی هم مسلط هستند و به‌خوبی می‌توانند به این زبان صحبت کنند. اما یادگیری زبان کره‌ای می‌تواند بازی را به نفع شما تغییر دهد!

Alternate Text

آموزشگاه زبان کره‌ای به‌صورت آنلاین و مکالمه محور

زبان کره ای را در آکادمی فلارایز بصورت کاملا آنلاین و مکالمه محور با استفاده از اساتید مجرب در انواع دوره های فشرده، خصوصی و گروهی فرابگیرید.

Alternate Text

صفر تا صد آموزش الفبای زبان کره‌ای

کره‌ای، زبان رسمی کشور کره جنوبی است و الفبای آن با نام هانگول 한글 (سیستم نوشتاری رسمی کره جنوبی) شناخته می‌شود. در کره شمالی نیز از سیستم نوشتاری مشابهی استفاده می‌شود که Joseongeul (조선글) نام دارد.

Alternate Text

یادگیری زبان کره ای چقدر سخت است؟

در حال حاضر، کره جنوبی یکی کشورهای فعال در زمینه اقتصادی و همچنین مقصد خوبی برای گردشگری است. از این رو، افراد زیادی علاقه‌مند به یادگیری زبان کره‌ای برای برقراری ارتباط با مردم این کشور و حتی دیدن فیلم‌های معروف به زبان کره‌ای هستند.