logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان روسی

زبان روسی در کشورهایی مانند روسیه، اوکراین، ازبکستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ارمنستان، آذربایجان، ترکمنستان مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از افراد معتقدند که یادگیری زبان روسی کمی سخت است در صورتی که اگر با کمک اساتید حرفه‌ای و با تکنیک‌های نوین صورت گیرد نه تنها سخت نیست بلکه بسیار جذاب خواهد بود. ما در فلارایز یادگیری سخت‌ترین زبان‌ها را برای شما شیرین می‌کنیم.

دوره آموزش آنلاین زبان روسی
دوره آموزش آنلاین زبان روسی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات روسی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
تاپیک‌های مکالمه در موضوعات مختلف روزمره
1878

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

343

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگرفتن هر زبان جدید دارای ویژگی‌های منحصر به فرد است که توانایی مثبتی را به فرد منتقل خواهد کرد. زبان روسی از دسته زبان‌هایی است که به دلیل ارتباطات میان کشور ایران و روسیه بسیار کاربردی محسوب می‌شود. این زبان در کشورهایی مانند روسیه، اوکراین، ازبکستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ارمنستان، آذربایجان، ترکمنستان مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از افراد معتقدند که یادگیری زبان روسی کمی سخت است در صورتی که اگر با کمک اساتید حرفه‌ای و با تکنیک‌های نوین صورت گیرد نه تنها سخت نیست بلکه بسیار جذاب است.

اهمیت یادگیری زبان روسی

روسیه یکی از بزرگترین کشورهای جهان است که به دلیل بی انتها بودنش، شگفتی‌های زیادی را برای کشف کردن دارد. از این رو افراد به منظور گردشگری و همچنین مهاجرت این کشور را انتخاب می‌کنند. این امر یکی از دلایل مهم در یادگیری زبان روسی است.
از طرفی در کشورهای روس زبان، فرهنگ به‌گونه‌ای است که بیش از حد انگلیسی صحبت نمی‌کنند. به همین دلیل در اکثر شهرهای روسیه درصد کمی از افراد به زبان انگلیسی تسلط دارند بنابراین برای قرار گرفتن در چنین محیطی لازم است که به این زبان تسلط داشت. ارتباطات نزدیک تجاری میان ایران و روسیه نیز از دلایل دیگر اهمیت یادگیری این زبان برای تاجران بین‌المللی ایرانی است.
مهم‌ترین نکته‌ای که در یادگیری یک زبان جدید مطرح می‌شود در خصوص تقویت حافظه است. یاد گرفتن زبان روسی می‌تواند یک بازی برای ذهن محسوب شود و همچنین باعث چابک شدن ذهن در زمان پیری و میان‌سالی شود.

دوره آنلاین آموزش زبان روسی در فلارایز

دوره آموزش آنلاین زبان روسی فلارایز

شرکت در دوره‌های آموزشی که به صورت حضوری برگزار می‌شوند برای تمامی افراد امکان‌پذیر نیست. چراکه بسیاری از افراد به دلیل موقعیت جغرافیایی و دیگر موارد، توانایی شرکت در کلاس‌ها را به صورت حضوری ندارند. از طرفی پیدا کردن یک استاد حرفه‌ای و مجرب به قدری زمان‌گیر و سخت است که گاهی فرد را از یادگیری منصرف می‌کند. از این رو آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های خود را به گونه‌ای طراحی کرده است که همه افراد بتوانند از آن استفاده کنند. این دوره‌ها به صورت آنلاین و با برترین اساتید زبان روسی ارائه می‌شوند و در نهایت بازدهی بسیار بالایی دارند.

ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان روسی فلارایز

در واقع ویژگی‌های یک دوره نشان دهنده کیفیت آن دوره هستند. دوره‌های آموزشی در آکادمی فلارایز توسط کارشناسان و اساتید حرفه‌ای زبان برنامه‌ریزی‌شده‌اند. از این رو این دوره‌ها دارای بهترین کیفیت آموزشی هستند و می‌توانند زبان‌آموزان را به اهداف خود نزدیک کنند.
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در دوره آموزش زبان روسی قرار دارد، تعیین سطح قبل از شرکت در دوره است. کارشناسان فلارایز قبل از شروع دوره، از زبان‌آموزان آزمونی را به عنوان تعیین سطح می‌گیرند به دلیل اینکه همه آنان در یک گروه دارای یک سطح باشند و آموزش موردنیاز خود را دریافت کنند.
پشتیبانی‌های مداوم بعد از کلاس‌های آموزشی زبان روسی از جمله ویژگی‌های آکادمی فلارایز محسوب می‌شود. به این صورت که زبان‌آموز می‌تواند انتقادات و پیشنهادات خود را در جلسه پشتیبانی بیان کرده و باعث بهبود کیفیت کلاس‌ها شود. با این ترفند، ارتباط زبان‌آموز با اساتید و هم چنین کلاس‌ها هم بیشتر خواهد شد.
برخی از ویژگی‌های اصلی دوره آموزش آنلاین زبان روسی عبارت است از:

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس‌ها را برای تمامی زبان‌آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است.
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

 

دوره‌های مختلف آموزش زبان روسی در فلارایز

برای دریافت آموزش باکیفیت در زبان روسی باید در دوره متناسب با سطح و سن خود شرکت کنید. از طرفی هر فرد متناسب با اهدافی که دارد نیاز به تقویت یک بخش از زبان دارد. به این منظور نیاز است تا فرد برای دستیابی به اهداف خود در دوره متناسب با خود شرکت کند. برخی از مؤسسات تنها دارای یک دوره آموزشی زبان روسی هستند و همه زبان‌آموزان می‌بایست در همان دوره برای تسلط به روسی شرکت کنند اما آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌های مختلفی را در خصوص آموزش زبان روسی طراحی کرده است تا هر زبان‌آموز در دوره موردنظر و مناسب خود شرکت کند.
از مهم‌ترین دوره‌های آموزشی زبان روسی آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. دوره خصوصی آموزش آنلاین زبان روسی
 2. دوره فشرده یا VIP آموزش آنلاین زبان روسی
 3. دوره گروهی آموزش آنلاین زبان روسی

تمامی دوره‌های آموزشی برای این زبان در رده سنین مختلف از جمله کودکان، افراد مسن و سالمندان و بزرگسالان وجود دارند.
اگر قصد دارید با دوره‌های مختلف ارائه شده در آکادمی فلارایز آشنا شوید، پیشنهاد ما به شما این است که با اعضای تیم در تماس باشید تا با اطلاعات بیشتری آشنا شوید و بتوانید به راحتی در مسیر اهداف و آمال خود گام بردارید.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان روسی

تسلط به تمامی مهارت‌های چهارگانه در زبان روسی می‌تواند در روند یادگیری بسیار تأثیر گذار باشد. مهارت صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن مهارت چهارگانه محسوب می‌شوند که ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند. به عبارتی دیگر برای تسلط به هر یک از این مهارت‌ها بصورت جداگانه لازم است تا بر سه مهارت دیگر نیز تمرکز داشت چراکه هر چهار مهارت به‌گونه‌ای بر یکدیگر تأثیر می‌گذارند و می‌توانند باعث تقویت یکدیگر شوند.
در آکادمی آنلاین زبان خارجی فلارایز بر هر چهار مهارت در آموزش زبان روسی تاکید می‌شود و اساتید با روش‌های مختلفی سعی در تقویت مهارت‌های چهارگانه در زبان روسی دارند.

سطوح مختلف آموزش زبان روسی

برای شروع یادگیری زبان روسی باید در کلاس‌های متناسب با سطح دانش خود شرکت کرد. شرکت کردن در  کلاس‌هایی با سطوح بالاتر یا پایین‌تر از دانش خود باعث می‌شود که روند آموزش تأثیر گذار نباشد. بنابراین قبل از شرکت در کلاس باید تعیین سطح شوید و سپس طبق آن در گروه متناسب با سطح خود قرار گیرید.
آکادمی آنلاین زبان خارجی فلارایز بر این نکته تاکید بسیار زیادی دارد و در تلاش است که هر فرد را در گروه متناسب با خود قرار دهد تا در نهایت آموزش‌های متناسب با خود را دریافت کند. برای آموزش زبان روسی در آکادمی فلارایز سطوح مختلفی وجود دارد که می‌تواند از افراد مبتدی تا پیشرفته را پوشش دهد. این کار باعث می‌شود که بازدهی یادگیری زبان‌آموزان افزایش پیدا کند و در نهایت با انگیزه بیشتری برای یادگیری زبان روسی روبرو شوند.

کلاس زبان روسی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

برای یادگیری زبان روسی در آکادمی فلارایز هیچ‌گونه محدودیتی برای زبان‌آموزان وجود نخواهد داشت. دوره‌های آموزش آنلاین زبان روسی به‌گونه‌ای طراحی شده است که همه افراد می‌توانند در هر منطقه و در هر سنی که هستند در دوره‌های موجود شرکت کنند. چراکه گروهی از کارشناسان و اساتید روسی فلارایز، دوره‌ها را به‌گونه‌ای تنظیم کرده‌اند که برای گروه‌های سنی مختلف مورد استفاده باشند. در واقع هر شخصی متناسب با شرایط و سطح زبان روسی خود در یکی از گروه‌های آموزشی قرار می‌گیرد و تکنیک‌های متناسب با خود را دریافت می‌کند.
پس هر فردی که قصد شرکت در دوره‌های زبان روسی را داشته باشد می‌تواند با اعضای آکادمی فلارایز در تماس بوده تا گروه و سطح متناسب با وی تعیین شود و سپس دوره آموزشی خود را آغاز کند.

منابع کلاس آموزش زبان روسی در فلارایز

انتخاب منابع آموزشی معتبر و باکیفیت از شرایط آموزش صحیح و اصولی در زبان روسی محسوب می‌شود. می‌توان گفت که انتخاب یک منبع آموزشی باکیفیت و به‌روز یکی از شرایط مهم است که در آکادمی فلارایز این مورد به شدت مورد اهمیت قرار دارد. منابعی که در دوره آموزش زبان روسی آکادمی فلارایز مورد استفاده قرار می‌گیرند نتایج ماه‌ها تحقیق و بررسی کارشناسان زبان روسی است. منابع به کار گرفته شده در آموزش آنلاین زبان روسی به صورتی صوتی، ویدئویی، کتبی و … است. در واقع از منابع مختلف استفاده می‌شود تا مهارت‌های چهارگانه این زبان در زبان‌آموزان تقویت شود. در ادامه به برخی از منابع مورد استفاده در دوره آموزش آنلاین زبان روسی فلارایز خواهیم پرداخت.

 • Russian for Dummies
 • The New Penguin Russian Course: A Complete Course for Beginners
 • Russian Stage One: Live from Russia, Volume 1
 • Animation for Russian Conversation
 • On the Way
 • My Friends
 • Modern Russian Grammar: A Practical Guide
 • Advanced Russian Through History
 • Russian: From Intermediate to Advanced

هزینه آموزش زبان روسی در فلارایز

هزینه کلاس‌های آموزشی زبان روسی در آکادمی‌های مختلف، متفاوت است. در واقع مقدار هزینه دوره کلاس آنلاین زبان روسی بنا بر پارامترهایی تعیین می‌شود. این پارامترها شامل: تجربه و مهارت استاد، میزان ساعات کلاس، نوع مدرک دریافتی، اعتبار آکادمی و … است. در آکادمی فلارایز تمامی این پارامترها لحاظ شده است و سعی شده دوره آموزش آنلاین زبان روسی با بهترین خصوصیات و پارامترها ارائه شود.
نکته‌ای که قابل توجه است، آن است که هزینه کلاس‌ها با توجه به سطح زبان‌آموز و منابع متفاوت خواهد بود؛ بنابراین می‌توانید هزینه دوره متناسب با خود را از اعضای تیم فلارایز دریافت کنید. تنها کافی است برای دریافت این اطلاعات با کارشناسان تیم در تماس باشید.

دوره آموزش آنلاین زبان روسی

دوره آنلاین آموزش زبان روسی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های زبان روسی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

دوره‌های زبان روسی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می‌شوند و شما از هر شهر و کشوری می‌توانید در آن شرکت کنید.
آکادمی فلارایز با استفاده از اساتید مجرب، مدیریت تعداد نفرات در کلاس بصورتی که اکنون تنها هر کلاس گروهی 6 نفره برگزار می‌شوند و همچنین استفاده از پشتیبانی آموزشی برای زبان آموزان باعث افزایش کیفیت کلاس‌های آنلاین شده است.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان روسی