logo-header-felarise

تدریس خصوصی زبان چینی

شرکت در کلاس‌های خصوصی آموزش زبان چینی مزیت‌های زیادی نسبت به کلاس‌های دیگر دارد چراکه سبب تسریع در روند یادگیری افراد می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های کلاس خصوصی زبان چینی در آکادمی فلارایز، پشتیبانی مداوم آموزشی است که در طول دوره همواره بر روند آموزش افراد و کیفیت برگزاری کلاس‌ها نظارت دارند.‌

تدریس خصوصی زبان چینی
تدریس خصوصی زبان چینی

آنچه در این دوره می آموزیم :

آشنایی با دستور زبان و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات چینی
برقراری ارتباطات روزمره به چینی
تمرکز بر مهارت مکالمه چینی
4276

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

776

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

کشور چین با بیش از ۵۰۰۰ سال قدمت دارای فرهنگی کهن و غنی است که پرجمعیت‌ترین کشور دنیا محسوب می‌شود. زبان چینی علاوه بر چین و تایوان در کشورهای دیگری مانند مالزی، فیلیپین، سنگاپور، تایلند و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. از دیدگاهی دیگر به دلیل تعاملات تجاری میان چین و ایران، یادگیری این زبان برای بسیاری از تاجران ایرانی اهمیت زیادی دارد که لازم است بسیاری از آنان به این زبان مسلط باشند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره آموزش خصوصی زبان چینی را با بهترین کیفیت آموزشی برگزار می‌کند.

شرایط و نحوه برگزاری دوره خصوصی آموزش آنلاین زبان چینی

افراد در گروه‌های سنی مختلف و در نقاط مختلف دنیا، مشتاق به یادگیری این زبان پرکاربرد هستند، از این رو آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌ آموزش زبان چینی خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند تا تمامی متقاضیان یادگیری این زبان بتوانند به راحتی از خدمات آموزشی فلارایز بهره ببرند. برخی از افراد به دلیل محدودیت زمانی که دارند باید به صورت فشرده آموزش زبان چینی را دنبال کنند به همین دلیل آکادمی آنلاین فلارایز برای این دسته از افراد دوره آموزش زبان چینی خود را بصورت خصوصی برگزار می‌کند.

آموزش خصوصی زبان چینی

برگزاری کلاس بگونه‌ای است که هر شخصی، استاد خصوصی زبان چینی مناسب شرایط خود را خواهد داشت به صورتی که کودکان و خردسالان مدرس‌هایی مجزا از بزرگسالان دارند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز تمامی افراد در هر شهر ایران می‌توانند با بهترین اساتید زبان چینی، یادگیری این زبان جدید را شروع کنند.

آزمون تعیین سطح از دیگر مواردی است که در فلارایز توجه زیادی به آن می‌شود و همه افراد قبل از ورود به دوره خصوصی آموزش زبان چینی باید از این مرحله بگذرند. بعد از مرحله تعیین سطح انتخاب منابع آموزشی و استاد مناسب با شرایط زبان‌آموز مهم‌ترین گام برای شروع یادگیری این زبان است.

مزایای دوره آموزش خصوصی زبان چینی در آکادمی فلارایز

شرکت در کلاس‌های خصوصی آموزش زبان چینی مزیت‌های زیادی نسبت به کلاس‌های دیگر دارد چراکه سبب تسریع در روند یادگیری افراد می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های کلاس خصوصی آموزش زبان چینی در آکادمی فلارایز، پشتیبانی مداوم آموزشی است که در طول دوره همواره بر روند آموزش افراد و کیفیت برگزاری کلاس‌ها نظارت دارند.‌

مزیت دیگر کلاس‌های خصوصی آموزش زبان چینی در آکادمی فلارایز، آنلاین بودن آن است. آنلاین بودن کلاس‌های خصوصی زبان چینی سبب شده است تا تمامی افراد در اقصی نقاط کشور به راحتی بتوانند از خدمات آموزشی این زبان بهره ببرند.
استفاده از منابع آموزشی به‌روز و معتبر از دیگر مزیت‌هایی است که در معرض توجه زبان‌آموزان قرار دارد. چراکه منابع آموزشی معتبر می‌توانند در یادگیری زبان جدید بسیار مؤثر باشند و گاهی مواقع باعث انگیزه بیشتر زبان‌آموز شوند.
آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز با استفاده از بهترین امکانات آموزشی و با بکارگیری جدیدترین سیستم آموزشی توانسته است تا زبان‌آموزان را از بهترین خدمات آموزشی این زبان بهره‌مند سازد. چراکه کیفیت آموزشی و بازدهی بالا از مهم‌ترین معیارهای برگزاری کلاس‌های خصوصی این زبان در فلارایز است.

از دیگر ویژگی‌های دوره خصوصی آموزش زبان چینی در آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه
  • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
  • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
  • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
  • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
  • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
  • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
  • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
  • اعزام استاد به محل زبان‌آموزان

متدها و روش‌های فلارایز در تدریس خصوصی زبان چینی

آموزش زبان چینی در کلاس‌های خصوصی فلارایز همواره با استفاده از جدیدترین و به‌روز ترین سیستم آموزشی صورت می‌گیرد. وجود اساتید با تجربه در این کلاس‌های خصوصی سبب می‌شود تا این سیستم نوین آموزشی نیز در دوره خصوصی زبان چینی بکار رود. در دوره خصوصی آموزش آنلاین زبان چینی، تمرکز بر ارائه نکات و ترفندهایی است یادگیری را ساده‌تر و جذاب‌تر خواهد کرد. این سیستم آموزشی نوین بر این اساس است که زبان چینی را از جنبه‌های اساسی مورد بررسی و سپس با زبانی ساده و مناسب آموزش دهد. شاید در حال حاضر گمان می‌کنید که یادگیری زبان چینی امری سخت و مشکل باشد در صورتی که با ارائه روش‌ها و متدهای مختلف می‌تواند یادگیری آن به بخش اصلی زندگی شما تبدیل شود.

 

از چه کتاب‌ها و منابعی در دوره آموزش زبان چینی استفاده می شود؟

آکادمی آنلاین فلارایز در دوره خصوصی زبان چینی خود برای ساده‌تر کردن روند آموزشی افراد سعی کرده است تا بهترین منابع آموزشی را برای این دوره انتخاب کند. روش‌های دیگری نیز مانند استفاده از نرم‌افزارهای آموزش زبان چینی و پادکست‌های صوتی و بکارگیری متدهای روز در روند آموزش افراد به ارتقاء یادگیری آنان کمک اساسی کرده است. در ادامه به برخی از منابع مهم آموزش زبان چینی در آکادمی فلارایز اشاره می‌کنیم:
• Package of Chinese 345 Books
• Learn to speak Chinese
• Integrated Chinese character workbook
• Barrons Chinese language and culture
• Reading and writing Chinese
گروه‌های سنی مختلف در کلاس‌های خصوصی زبان چینی سبب شده است تا منابع آموزشی با توجه به سطح و سن افراد مشخص شود. در واقع آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌های خصوصی آموزش زبان چینی را بگونه‌ای طراحی کرده است که منابع و کتب آموزش زبان برای هر سن و سطحی متناسب با فرد باشد. به همین دلیل دوره‌های خصوصی آموزش این زبان سبب تسریع در یادگیری افراد می‌شوند.

دوره آموزش خصوصی زبان چینی مناسب چه افرادی است؟

در هیچ برهه‌ای از زمان یادگیری یک زبان جدید مختص یک سن نبوده است، زیرا توانایی صحبت کردن و تسلط داشتن به زبان دوم در هر سن و سالی می‌تواند مفید و مؤثر باشد. از این رو اقدام به یادگیری این زبان در هر سنی می‌تواند برداشتن گامی بزرگ برای پیشرفت‌های بعدی در آینده باشد.

دوره‌‌ای که آکادمی آنلاین فلارایز برای آموزش زبان چینی طراحی کرده است برای تمام سنین و سطوح مناسب است. چراکه این کلاس‌ها به صورت خصوصی برگزار می‌شوند و با تعیین سطحی که انجام می‌شود منابع آموزشی مناسب با سطح زبان‌آموز ارائه می‌شوند. آنلاین بودن این دوره خصوصی آموزش زبان چینی نیز سبب شده است تا تمامی افراد در سراسر دنیا به راحتی بتوانند در این کلاس‌ها شرکت کنند. از این رو دوره آموزش خصوصی زبان چینی در آکادمی فلارایز برای تمامی افراد در سراسر دنیا و با هر سطح و سنی که دارند مناسب بوده و میتوانند از بهترین خدمات آموزشی این زبان بهره ببرند.

هزینه آموزش خصوصی زبان چینی در آکادمی فلارایز

برخی از افراد بر این باورند که یادگیری زبان چینی بسیار سخت است، شاید این باور از جایی گرفته شده است که فرد، خود با استفاده از اینترنت و اپلیکیشن‌های مختلف اقدام به یادگیری زبان چینی کرده است. همین امر سبب شکل‌گیری یک ذهنیت اشتباه در افراد شده است که یادگیری این زبان را بسیار مشکل و سخت بدانند. هزینه دوره، یکی از مهم‌ترین ملاک‌های افراد برای شرکت در دوره خصوصی آموزش زبان چینی است. هزینه یک دوره با توجه به موارد مختلفی تعیین می‌شود که تجربیات اساتید، میزان ساعات کل ترم، اعتبار آن مرکز آموزشی و سطح علمی زبان‌آموز از جمله این موارد است. آکادمی فلارایز هزینه کلاس خصوصی آموزش زبان چینی را به صورتی تعیین کرده است تا افراد با مناسب‌ترین هزینه از بهترین امکانات آموزشی بهره‌مند شوند.

در صورتی که خواستار دریافت اطلاعات دقیق از هزینه دوره خصوصی زبان چینی هستید با کارشناسان مجموعه فلارایز در تماس باشید تا با توجه به شرایط و وضعیت آموزشی شما اطلاعات دقیق را ارائه نمایند.

تدریس خصوصی زبان چینی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آموزش خصوصی زبان چینی فلارایز با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

کسانی که از نظر زمانی محدودیت دارند و می‌خواهند در مدت زمان کوتاهی به نتیجه برسند، می‌توانند از کلاس‌های آموزش خصوصی فلارایز استفاده کنند.
در کلاس‌های خصوصی فلارایز، شما می‌توانید روزها و زمان‌های مناسب برای‌ برگزار کلاس را انتخاب کنید.
هزینه کلاس‌ها با توجه به تعداد نفرات و سطح زبان آموز متفاوت خواهد بود، لطفا برای اطلاع از هزینه دقیق تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

تدریس خصوصی زبان چینی