logo-header-felarise

آموزش مکالمه زبان آلمانی آنلاین

اگر در سطوح بالای زبان آلمانی هستید و می‌خواهید بصورت تخصصی روی مهارت مکالمه‌تان کار کنید، در این دوره آکادمی فلارایز روی مهارت مکالمه زبان آلمانی مسلط شوید.

دوره مکالمه زبان آلمانی
دوره مکالمه زبان آلمانی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تقویت مکالمه بصورت روان
یادگیری تعداد واژگان و کلمات بیشتر
یادگیری اصطلاحات محاوره‌ای
یادگیری لهجه و تلفظ نیتیو کلمات
431

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

254

کلاس برگزار شده

حداقل A2

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

آکادمی آنلاین فلارایز به منظور در دسترس قرار دادن دوره‌های زبان آلمانی برای تمامی افراد در همه جای ایران، دوره‌های خود را به صورت آنلاین طراحی کرده است. تلاش آکادمی فلارایز بر این است که با استفاده از متدهای به‌روز دوره‌های زبان آلمانی خود را با بیشترین کیفیت ارائه دهد.

افرادی که مشتاق به شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی هستند، اغلب دارای اهداف مختلفی می‌باشند. از همین رو آکادمی آنلاین فلارایز به‌گونه‌ای دوره‌های خود را طراحی کرده است که تمامی این اهداف را در برگیرد. آموزش مکالمه زبان آلمانی برای مهاجرت و آموزش مکالمه زبان آلمانی برای کودکان دو دسته از پر طرف‌دارترین دوره‌های آکادمی فلارایز است. دسته‌ای دیگر از افراد به دلیل زمان کمی که دارند، نیاز دارند تا در کمترین زمان دوره یادگیری زبان آلمانی خود را تکمیل کنند. آکادمی آنلاین فلارایز برای این دسته از افراد کلاس‌های خصوصی منحصر به فردی را تدارک دیده است.

ثبت نام دوره مکالمه زبان آلمانی

آموزش آنلاین مکالمه زبان آلمانی فلارایز

افرادی که اقدام به یادگیری زبان آلمانی می‌کنند معمولاً در رده‌های سنی مختلفی هستند که هرکدام دارای شرایط خاصی می‌باشند. آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌‌های آموزش مکالمه زبان آلمانی را در سطوح مختلفی طراحی کرده است تا امکان شرکت برای تمامی سنین وجود داشته باشد.

افرادی که امکان شرکت در کلاس‌های گروهی را ندارند می‌توانند به صورت خصوصی دوره مدنظر خود را آموزش ببینند. بنابراین زبان‌آموز در هر شرایطی که باشد، آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌ای مختص با شرایط وی را در اختیار می‌گذارد. همچنین پشتیبانی و مشاوره‌های مستمر آموزشی تیم فلارایز سبب رشد چندین برابری کیفیت کلاس‌های زبان آلمانی این موسسه می‌شود. در واقع اعضای تیم قبل از برگزاری کلاس‌ها و هم چنین در طول دوره با زبان‌آموز در تماس خواهند بود تا در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد در جهت افزایش کیفیت قدم بگذارند.

اهمیت مهارت مکالمه در زبان آلمانی

حقیقتاً یکی از بخش‌های مهم یک زبان جدید، مهارت مکالمه است. هر فرد برای ایجاد ارتباط و در میان گذاشتن ایده‌های خود نیاز دارد تا به صورت کامل از توانایی مکالمه برخوردار باشد. طبق پژوهش‌های اساتید و کارشناسان آموزش زبان آلمانی فلارایز، برای تقویت مکالمه لازم است بر روی سه مهارت دیگر که قدرت شنیداری، خواندن و نوشتن است نیز کار کرد چراکه هر سه این مهارت‌ها به صورت غیر مستقیم بر روی توانایی مکالمه تأثیرگذارند. بطور مثال، زمانی که یک فرد نتواند از قدرت شنیداری خوبی برخوردار باشد قطعاً در دریافت اطلاعات از محیط اطراف خود ناتوان است؛ بنابراین نمی‌تواند به درستی پاسخ طرف مقابل خود را دهد. به این دلیل که به خوبی نتوانسته است صحبت‌های طرف مقابلش را متوجه شود. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به‌ گونه‌ای دوره‌های خود را طراحی کرده است که با کمک سه مهارت دیگر، قدرت مکالمه زبان‌آموزان را تقویت کند.

امروزه در مسافرت، مهاجرت و هم چنین برخی از شغل‌های بین‌المللی ایجاب می‌کند که فرد از قدرت مکالمه خوبی برخوردار باشد. حتی اگر در ترجمه و خواندن هم قوی باشید باز هم مهارت مکالمه اصلی‌ترین رکن تسلط به هر زبان است.

اساتیدی که در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز فعالیت می‌کنند با برگزاری کلاس‌های مکالمه زبان آلمانی سبب تقویت این مهارت در زبان‌آموزان شده اند. در واقع یکی از اهداف آکادمی فلارایز این است که زبان‌آموزان را در مکالمه زبان آلمانی متبحر کند تا در نهایت بهترین بازدهی را در دوره‌های آموزش مکالمه زبان آلمانی فلارایز ایجاد کنند.

مدت زمان دوره مکالمه زبان آلمانی فلارایز

به طور کلی هر ترم دوره‌ آموزش مکالمه زبان آلمانی دارای ۲۰ جلسه یک ساعته است که در کلاس‌های خصوصی و گروهی این روند ادامه خواهد داشت.

در صورتی که افراد خواهان آن باشند که دوره فشرده مکالمه زبان آلمانی را به صورت خصوصی داشته باشند طبق شرایط آنها و اساتیدشان زمان برگزاری کلاس و نقشه راه آموزشی دوره مشخص می‌شود.

آموزش اختصاصی مکالمه زبان آلمانی به کودکان و افرادی که قصد مهاجرت دارند نیز از دیگر دوره‌های مکالمه فلارایز است. افرادی که در یادگیری زبان آلمانی عجله دارند و می‌بایست طبق زمان مشخصی آن را به اتمام برسانند می‌توانند با شرکت در کلاس‌های خصوصی آنلاین فلارایز در روند یادگیری و تسلط خود به مهارت مکالمه آلمانی تسریع بخشند.

دوره مکالمه آنلاین زبان آلمانی مناسب چه کسانی است؟

شرکت کردن در دوره‌های آموزش مکالمه زبان آلمانی برای هر شخص متناسب با موقعیتی که در آن قرار دارد دارای محدودیت‌هایی است. به همین خاطر گاهی پیدا کردن یک آکادمی زبان خارجی که هم از نظر کیفیت و هم از نظر داشتن پارامترهای موردنظر مورد تایید باشد، کمی مشکل است. آکادمی فلارایز دوره‌های آموزش مکالمه زبان آلمانی خود را به صورت آنلاین طراحی کرده است تا همه افراد از سراسر دنیا توانایی شرکت در این دوره‌ها را داشته باشند. از طرفی به دلیل استقبال زیاد افراد از یادگیری زبان آلمانی، دوره‌های آموزشی این زبان در سنین متفاوت و در سطح‌های مختلف طراحی شده است که در نتیجه شروع یادگیری این زبان را برای همگان آسان کرده است.

هر فرد متناسب با سن و سطح زبان آلمانی خود در گروه جداگانه‌ای قرار خواهد گرفت. افرادی هم که مشتاق به شرکت در کلاس‌های خصوصی هستند می‌توانند تجربه‌ی استفاده از بهترین کیفیت آموزشی را با بهترین اساتید کشور در فلارایز داشته باشند. بنابراین با انجام این اقدامات توسط فلارایز شرکت در دوره مکالمه آنلاین زبان آلمانی برای تمامی افراد با هر سن و سطحی که دارند امکان‌پذیر شده است.

پیش نیازهای دوره آموزش مکالمه زبان آلمانی

افرادی که در سطح‌های مختلف به منظور تسلط بیشتر به مکالمه زبان آلمانی مراجعه می‌کنند، اهداف مختلفی نیز دارند. از این رو پیش نیازهای هر دوره متناسب با سطح و سن هر دسته از افراد متفاوت است. قطعاً افرادی که قصد دارند از سطح مبتدی و از صفر شروع به یادگیری زبان آلمانی کنند احتیاجی به پیش نیاز برای شرکت در دوره نخواهند داشت چراکه اساتید فلارایز آموزش خود را از ابتدایی‌ترین حالت آغاز می‌کنند.

در مقابل افرادی که قصد دارند در سطوح بالاتر، یادگیری مکالمه زبان آلمانی را آغاز کنند باید از اطلاعاتی در این زمینه بهره‌مند باشند. در واقع باید با زبان آلمانی آشنایی داشته باشند و بتوانند تا حدی مکالمه کنند.

بنابراین پیش‌نیازهای هر دوره متناسب با اهداف زبان‌آموزان متفاوت است. هر زبان‌آموز متناسب با اهدافی که دارد باید از پیش نیازهایی برخوردار باشد. تنها افرادی نیاز به هیچ‌گونه پیش‌نیازی نخواهند داشت که تصمیم دارند آموزش زیان آلمانی را از دوره‌های صفر و آغازین، شروع کنند.

منابع و روش‌های تقویت مهارت مکالمه در دوره

منابعی که در کلاس مکالمه زبان آلمانی استفاده می‌شود، همانند آموزش در دیگر زبان‌ها از اهمیت و ارزش زیادی برخوردار است چراکه پایه و ساختمان دانش زبان‌آموز را می‌سازد. منابع و روش‌هایی که در آکادمی زبان فلارایز استفاده می‌شود طبق اصول و قواعد علمی هستند و در طی سال‌ها تحقیق کارشناسان زبان آلمانی انتخاب شده‌اند.

تدریس صحیح منابع انتخاب شده توسط اساتید درجه یک، یکی دیگر از مزیت‌های آکادمی آنلاین فلارایز در کلاس‌های مکالمه زبان آلمانی است.

کتاب‌های زیر از جمله کتاب‌های رایج در آموزش زبان انگلیسی در آکادمی فلارایز است.

Basic German vocabulary

Deutsch in 30 Tagen

Kurzgrammatik Deutsch

German For Dummies

Einfach sparechen

منابع و کتاب‌های تدریس شده در آموزش زبان آلمانی فلارایز از بهترین منابع موجود برای یادگیری زبان آلمانی هستند. هرکدام از کتب و منابع، مختص گروه سنی و سطح خاصی است که قبل از شروع کلاس‌ها با توجه به تعیین‌ سطح زبان‌آموزان، منابع هر دوره مشخص خواهد شد.

افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان آلمانی می‌توانند طی شش ترم از سطح مبتدی به سطح پیشرفته طبق این منابع ارتقا پیدا کنند. در طی تمامی این دوره‌ها پشتیبانی و مشاوره انجام می‌شود تا کیفیت آموزشی کلاس‌ها به بالاترین سطح ممکن خود برسد.

 

دوره مکالمه زبان آلمانی

آموزش مکالمه زبان آلمانی آنلاین

حداقل A2

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دوره مکالمه زبان آلمانی فلارایز با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

در این دوره نیاز است تا شما حداقل به گرامر و اصول جمله سازی مسلط باشید و سطح A2 زبان آلمانی را گذرانده باشید.
در این دوره روی مهارت مکالمه تمرکز می‌شود و زبان آموزانی که می‌خواهند مکالمه روانی داشته باشند و از کلمات حرفه‌ای تری در مکالمات خود استفاده کنند، این دوره مخصوص آنهاست.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

آموزش مکالمه زبان آلمانی آنلاین