logo-header-felarise

تدریس خصوصی زبان کره‌ای

دوره خصوصی آموزش زبان کره‌ای مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان کره‌ای برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

تدریس خصوصی زبان کره‌ای
تدریس خصوصی زبان کره‌ای

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات کره‌ای
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
توانایی برقراری ارتباط به زبان کره‌ای
335

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

232

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

گاهی اوقات زبان کره‌ای، در سایه زبان‌های چینی و ژاپنی، نادیده گرفته می‌شود؛ اما برای کسانی که کشور کره را به‌دلیل غذاهای شگفت‌انگیز، سنت‌های باستانی و فرهنگ پاپ مدرن آن به‌خوبی می‌شناسند، یادگیری این زبان در الویت قرار دارد. چه به تازگی عاشق زبان کره‌ای شده‌ باشید و چه با داشتن مطالعه قبلی، تصمیم به تقویت دانش خود بگیرید، تدریس خصوصی زبان کره‌ای به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر به نتیجه برسید و راحت‌تر با فرهنگ این کشور آشنا شوید. در ادامه، با مزایای دوره‌های خصوصی زبان کره‌ای آشنا می‌شوید.

شرایط و نحوه برگزاری دوره تدریس خصوصی زبان کره‌ای

اگر به‌دنبال یک معلم خصوصی کره‌ای برای کلاس‌های آنلاین یا حضوری هستید، آکادمی فلارایز، بهترین خدمات آموزشی را در این زمینه ارائه می‌دهد و شما را تا رسیدن به سطوح بالا، پشتیبانی می‌کند. قبل از شروع دوره تدریس خصوصی زبان کره‌ای فلارایز، در یک آزمون تعیین سطح شرکت می‌کنید تا مدرس بهتر بتواند منابع و نحوه تدریس را برای شما تعیین کند.
اگر برای آزمون زبان آماده می‌شوید یا قصد کار و مهاجرت دارید، تا حدودی ممکن است نیازهای درسی متفاوتی داشته باشید؛ بنابراین یک جلسه مشاوره با معلم زبان، تعیین می‌کند که شما دقیقا به کدام روش یادگیری نیاز دارید.
در طول ترم، تمرینات فراوان، آزمون‌های کوتاه و سوال و جواب‌های متعدد، شما را به چالش می‌کشند و برای رفتن به سطح بعدی آماده می‌کنند. در انتهای هر ترم نیز یک آزمون کلی برگزار می‌شود تا مشخص شود که آیا برای رفتن به سطح بعدی آماده هستید یا خیر.
کلاس آنلاین آکادمی فلارایز، در زمان و هزینه شما صرفه جویی می‌کند؛ بدین ترتیب با تدریس خصوصی آنلاین زبان کره‌ای مجبور نیستید قرارها، سایر کلاس‌ها و کار خود را رها کنید یا زمان زیادی را در رفت‌وآمد باشید. پلتفرم اختصاصی فلارایز، با کیفیت و سرعت بالای خود، این امکان را به شما می‌دهد تا محیطی همچون کلاس‌های حضوری را در خانه یا محل کار خود تجربه کنید.

 دوره خصوصی زبان کره‌ای فلارایز

ویژگی‌های دوره خصوصی زبان کره‌ای فلارایز

آموزش زبان، با یک معلم خصوصی زبان کره ای، به شما کمک می‌کند تا کارآمدتر و موثرتر یاد بگیرید. در دوره‌های ما در فلارایز، تمام معلم‌ها تجربه زیادی در تدریس زبان کره‌ای دارند و با لهجه بومی، عبارات و اصطلاحات ضروری روزمره در کره، لغات جدید، گرامر و تمام مهارت‌های زبانی را به شما آموزش می‌دهند.
سبک تدریس در کلاس‌های خصوصی بسیار منعطف و زبان‌آموزمحور است و همواره از زبان‌آموز خواسته می‌شود که فعال‌تر و پررنگ‌تر در کلاس ظاهر شود.
در کلاس خصوصی زبان کره‌ای، شما احساس نمی‌کنید که خیلی آهسته یا خیلی سریع پیش می‌روید؛ زیرا طراحی دروس، به توانایی یادگیری شما بستگی دارد و برنامه‌ی اجراشده نیز با درنظرگرفتن قابلیت‌ها و شرایط‌تان تدوین می‌شود.
تکنیک‌های آموزشی ما در فلارایز، نه‌تنها در گسترش دایره لغات و تقویت گرامر، بلکه در افزایش اعتمادبه‌نفس در هنگام صحبت‌کردن و روبه‌روشدن با افراد بومی نیز مفید هستند.
برنامه و محل آموزش حضوری، کاملا به شما بستگی دارد و می‌توانید محل کار، تحصیل یا خانه را برای برگزاری کلاس انتخاب کنید، یا حتی یک کلاس آنلاین داشته باشید.
برنامه‌های درسی به سبک آکادمی فلارایز، تمام سطوح ( مبتدی، متوسط و پیشرفته) و گروه‌های سنی را پوشش می‌دهند؛ بدین ترتیب، تدریس خصوصی زبان کره‌ای برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، با کیفیت بسیار بالا انجام می‌شود

یادگیری زبان کره‌ای به‌صورت خصوصی با بهترین اساتید زبان

برای یادگیری زبان کره‌ای، ممکن است به سراغ فیلم‌های آموزشی یوتیوپ یا انواع اپلیکیشن‌ها و پادکست‌ها بروید. هر چند این ابزارها به یادگیری شما کمک می‌کنند، اما آنچه که پایه‌های زبان را تقویت می‌کند، همراهی یک مدرس خصوصی زبان کره‌ای است. آموزش با یک معلم خصوصی باتجربه، واقعاً مؤثر است؛ زیرا به شما یاد می‌دهد تا با اطمینان صحبت کنید و مهارت‌های نوشتاری، شنیداری و خواندن خود را بهبود دهید.
مدرس خصوصی، با سال‌ها تجربه تدریس در محیط‌های مختلف، با سبک‌ و شخصیت‌ منحصربه‌فرد شما همگام می‌شود و مهارت‌های زبان را به‌درستی در ذهن‌تان تثبیت می‌کند. معلم خصوصی زبان کره‌ای، اشتباهات شما را اصلاح می‌کند و روی نقاط ضعف‌تان بیشتر کار می‌کند تا مطمئن شود که به تمام نکات و جوانب اشراف دارید.

دوره خصوصی زبان کره‌ای مناسب چه کسانی است؟

دلایل زیادی برای انتخاب دوره‌های خصوصی وجود دارند؛ هرکسی بنا به شرایط خود، این دوره‌ها را مفیدتر می‌داند. برخی از شما ممکن است درونگرا باشید و با یادگیری یک زبان در جمع، مشکل داشته باشید. در یک دوره تدریس خصوصی زبان کره‌ای، فقط شما و معلم در کلاس حضور خواهید داشت؛ به این ترتیب، در مقایسه با حضور در یک گروه، در پرسیدن سوال و دریافت اطلاعات راحت‌تر خواهید بود. ناامیدی و خجالت نیز به حداقل می‌رسند و در این شرایط، فرآیند یادگیری آسان‌تر می‌شود.
آموزش خصوصی، انواع سبک‌ها و استراتژی‌های یادگیری را ارائه می‌دهد. از آنجایی که معلم، کلاس را با سبک یادگیری شما منطبق می‌کند، می‌توانید در مورد درس‌ها و چگونگی کلاس‌ نظر بدهید. این ویژگی کلاس خصوصی زبان کره‌ای، برای افرادی که هدف خاصی مانند تمرکز بر مکالمه، تحصیل در کره یا آشنایی با موزیک و فرهنگ این کشور را دارند، بسیار مهم است.
تمام طول این دوره، شامل گوش‌دادن، خواندن، نوشتن و صحبت‌کردن است؛ بااین‌حال شما می‌توانید موضوع خاصی (مثلاً عبارات تجاری کره‌ای، فیلمنامه درام یا موسیقی کره‌ای) را انتخاب کنید تا بیشتر روی آن‌ها متمرکز باشید. در دروه خصوصی لازم نیست دیدگاه شخص دیگری را در نظر بگیرید؛ بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که به موسیقی کره علاقه‌مند هستند، می‌توانید کلاس را طوری برنامه‌ریزی کنید که بیشترین تمرکز کلاس روی آهنگ‌های کره‌ای باشد.
به‌طور کلی، تدریس خصوصی زبان کره‌ای برای کسانی بیشتر مفید است که هدف خاصی دارند یا زمان زیادی برای رسیدن به تاریخ یک آزمون را ندارند. در این دوره‌ها، این شما هستید که انتخاب می‌کنید چه زمانی کلاس برگزار شود، چه چیزی یاد بگیرید و ظرف چه مدتی دوره را طی کنید.

 

کتاب‌ها و منابع دوره خصوصی زبان کره‌ای

اگر قصد دارید از همین امروز آموزش زبان کره‌ای را شروع کنید، می‌توانید چندین کتاب کره‌ای بخرید، ساعت‌ها به پادکست گوش دهید و ویدیوهای زیادی را تماشا کنید. این گزینه‌ها، قطعا کمک قابل‌توجهی به شما می‌کنند؛ اما در آموزش خصوصی زبان کره‌ای، بهترین منابع آموزشی در اختیار شما قرار می‌گیرند تا در میان انبوه منابع و دروس سردرگم نشوید. بهترین منابع یادگیری زبان کره‌ای، به شما در یادگیری تلفظ، گرامر، لغات و سایر موارد کمک بسیار زیادی خواهند کرد.
از طرفی، زمانی که باید به مطالعه خود اختصاص دهید، به مهارت شما در زبان کره‌ای و استفاده از ابزارهای متنوع یادگیری بستگی دارد. در تدریس خصوصی آنلاین زبان کره‌ای، بهترین و اصلی‌ترین منابع آموزشی در دسترس هستند. این کتاب‌ها اغلب مفاهیم اصلی زبان مانند گرامر، مکالمات روزمره و واژگان پایه را پوشش می‌دهند؛ البته در کنار آن‌ها انواع منابع سمعی و بصری نیز بستری را برای یادگیری کارآمدتر شما فراهم می‌‌آورند. با استفاده صحیح از تمام این روش‌ها و منابع، در نهایت به یک حرفه‌ای تبدیل می‌شوید و می‌توانید از دانش خود، در هر زمینه‌ای بهره ببرید.

هزینه تدریس خصوصی زبان کره‌ای

انتخاب کلاس‌های خصوصی زبان، به‌دلیل هزینه‌های بالا، برای اکثر افراد ترسناک است؛ اما از آنجایی که دوره‌های خصوصی انعطاف‌پذیرتر هستند و تمرکز بیشتری روی استفاده از زبان کره‌ای در مکالمات روزانه دارند، مطمئنا ارزش پول و زمان شما را خواهند داشت. با توجه به این نکته، اگر قصد یادگیری سریع زبان کره‌ای را دارید، انتخاب تدریس خصوصی زبان کره‌ای، تصمیمی عاقلانه و به‌صرفه برای شما خواهد بود.

تدریس خصوصی زبان کره‌ای

تدریس خصوصی زبان کره‌ای

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های خصوصی زبان کره‌ای و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

کلاس‌های آموزش زبان کره‌ای فلارایز در سطوح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می‌شوند. کسانی که هدف سفر به کره را دارند و چیزی از زبان کره‌ای نمی‌دانند، می‌توانند در دوره‌های فلارایز به راحتی شرکت کنند.
ساعت و زمان برگزاری کلاس‌های آموزش خصوصی کره‌ای کاملا منطبق با برنامه زبان آموز تنظیم است. پس نگران زمان‌های کلاس خود نباشید.
برای اطلاع از هزینه‌ها تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

تدریس خصوصی زبان کره‌ای