logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان فرانسه

از آنجایی که زبان فرانسه جایگاه خود را به عنوان یک زبان برتر بین المللی تضمین کرده است، یادگیری این زبان در بین مردم بسیار محبوب شده است و به نوعی زبان سوم مردم دنیا قلمداد می‌شود.شما می‌توانید با اساتید آکادمی فلارایز به خوبی بر این زبان زیبا مسلط خواهید شوید.

دوره آموزش زبان فرانسه
دوره آموزش زبان فرانسه

آنچه در این دوره می آموزیم :

آشنایی با اصول جمله سازی و گرامر
افزایش دایره واژگان زبان فرانسه
توانایی برقراری ارتباطات روزمره به فرانسوی
تقویت مهارت‌های 4گانه زبان
3554

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

656

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگیری زبان فرانسه جزء اهداف بسیاری از افراد در رده‌های سنی مختلف است که با اهداف متفاوتی نسبت به یادگیری آن اقدام می‌کنند. انتخاب آموزشگاه معتبر و اساتید مجرب در یادگیری درست و سریع زبان فرانسه نقش اساسی را ایفا می‌کنند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که شرکت در کلاس آموزش زبان فرانسه یکی از اهداف شما است و هم چنین به دنبال اساتید مجرب و آکادمی معتبر هستید، آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز بهترین انتخاب است. دوره آموزش زبان فرانسه در آکادمی فلارایز به صورت آنلاین و با بهترین اساتید کشور برگزار می‌شود که تمامی افراد در هرکجای دنیا که باشند می‌توانند از این دوره‌ها استفاده کنند.

ثبت نام دوره آموزش زبان فرانسه

دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه در فلارایز

کمبود مراکز معتبر آموزشی در ایران سبب شده است تا همه افراد نتوانند به راحتی از خدمات آموزشی زبان دلخواه خود استفاده کنند. از این رو آکادمی آنلاین فلارایز برای رفع این مشکل و تشکیل کلاس‌هایی با کیفیت بالای آموزشی اقدام به برگزاری دوره آموزش زبان فرانسه خود بصورت آنلاین کرده است تا هریک از افراد در اقصی نقاط دنیا بتوانند به راحتی این زبان مهم را فراگیرند.
از آنجایی که یادگیری زبان فرانسه از اهداف بسیاری از افراد است، یادگیری اصولی آن الزامی است. در آکادمی آنلاین فلارایز آموزش زبان فرانسه با تمامی اصول علمی صورت می‌گیرد. به همین دلیل در پایان دوره، زبان‌آموزان نتایج مطلوبی دارند. مزیتی که آکادمی فلارایز برای زبان‌آموزان خود قرار داده، برگزاری کلاس‌های آموزشی زبان فرانسه به صورت آنلاین و برای تمامی گروه‌های سنی است. به همین سبب محدودیتی برای هیچ یک از مشتاقان یادگیری این زبان وجود نخواهد داشت.

ویژگی دوره آنلاین آموزش زبان فرانسه فلارایز

چیزی که دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه را در آکادمی فلارایز نسبت به سایر مراکز آموزشی برتر کرده است، ویژگی‌های منحصر به فرد آن است. داشتن این ویژگی‌ها در این دوره سبب شده است تا افراد بتوانند به آسانی این زبان را فرا بگیرند.

 • بهره‌مندی از اساتید مجرب و حرفه‌ای:

در دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه آکادمی فلارایز تنها از اساتیدی استفاده می‌شود که تجربه بالایی در تدریس زبان فرانسه داشته باشند. اساتید آموزش زبان فرانسه در آکادمی فلارایز دارای مدارک بین‌المللی این زبان بوده و چندین سال در زمینه آموزش حرفه‌ای زبان فرانسه فعالیت می‌کنند.

 • استفاده از تکنیک‌های نوین و به‌روز در آموزش:

استفاده از تکنیک‌های نوین و به‌روز در آموزش زبان فرانسه میتواند سبب تسریع روند یادگیری زبان‌آموزان شود. از این رو آکادمی آنلاین فلارایز با کمک کارشناسان آموزشی مجموعه و بکارگیری روش‌های جدید در آموزش این زبان توانسته است تا متقاضیان یادگیری زبان فرانسه را با سرعت بیشتری به هدفشان نزدیک کند.

 • پشتیبانی مداوم:

ویژگی دیگری که دوره آموزش زبان فرانسه را در آکادمی فلارایز از دیگر مراکز آموزشی متمایز کرده است، پشتیبانی مداوم زبان‌آموزان است. به این صورت که در پایان هر جلسه، جلسه‌ پرسش و پاسخ با زبان‌آموز برگزار خواهد شد تا انتقادات و مشکلات خود را مطرح کند. به این صورت ارتباط زبان‌آموز با موسسه و همچنین کیفیت کلاس‌های آموزشی افزایش خواهد یافت.

در ذیل به موارد بیشتری از ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان فرانسه در فلارایز می‌پردازیم:

برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس‌ها را برای تمامی زبان‌آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است.

 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

 

دوره‌های مختلف آموزش زبان فرانسه در فلارایز

برای تسلط کامل به هر زبان، اولین قدم انتخاب دوره مناسب است. دوره‌های مختلفی به منظور آموزش زبان فرانسه ارائه می‌شوند که زبان‌آموز باید با توجه به اهداف خود یکی از آنها را انتخاب کند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره های مختلف آموزش زبان فرانسه وجود دارند که هر کدام با اهداف خاصی تعیین شده‌اند. به طور مثال افرادی که قصد دارند برای مهاجرت اقدام کنند با افرادی که هدف موردنظرشان از آموزش زبان فرانسه تدریس است، دوره آموزشی کاملاً متفاوتی دارند.
افرادی که در این زمینه از اطلاعات کافی برخوردار نیستند می‌توانند از اعضای تیم و همچنین مشاوران آکادمی فلارایز کمک بگیرند. به این صورت می‌توانند به راحتی در مسیر مورد نظر قدم بگذارند.
در حال حاضر دوره‌های مختلفی برای آموزش زبان فرانسه در آکادمی فلارایز وجود دارد که در ادامه به سه مورد آن اشاره میکنیم:

 1. دوره فشرده آموزش زبان فرانسه
 2. دوره عمومی آموزش زبان فرانسه
 3. دوره خصوصی آموزش زبان فرانسه

این دوره‌های آموزشی برای تمامی افراد با رده سنی‌های مختلف از کودکان تا بزرگسالان و افراد مسن وجود دارند.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان فرانسه

برای تسلط کامل به زبان فرانسه لازم است که زبان‌آموز بر مهارت‌های چهارگانه این زبان تمرکز کند در واقع تمرکز کردن بر روی یک بعد از مهارت‌ها می‌تواند پایان ناخوشایندی داشته باشد. به همین دلیل است که مدرسان و کارشناسان زبان فرانسه تاکید می‌کنند که در زمان یادگیری این زبان، مهارت‌های چهارگانه موازی یکدیگر پیش بروند. از آنجایی که مهارت چهارگانه شامل نوشتن، خواندن، صحبت کردن و گوش دادن می‌شوند یاد گرفتن اصولی این چهار مهارت بسیار اهمیت دارد.
در آکادمی آنلاین فلارایز، دوره‌های آموزش آنلاین زبان فرانسه به گونه‌ای طراحی شده است که تقویت هر چهار مهارت موازی یکدیگر صورت گیرد.

سطوح مختلف آموزش زبان

برای یاد گرفتن زبان فرانسه لازم است که هر زبان‌آموز در سطح مناسب خود قرار گیرد. به همین منظور در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز قبل از انتخاب سطح از افراد آزمونی گرفته می‌شود تا سطح دانش آنها در این زبان مشخص شود. سپس با توجه به نمره تعیین سطح مشخص خواهد شد که زبان‌آموز در چه گروهی قرار خواهد گرفت.
رنج‌های سنی که در آکادمی فلارایز برای زبان‌آموزان وجود دارد شامل چهار دسته خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال می‌شود. با توجه این رده‌های سنی و همچنین دانش فرد، مشخص خواهد شد که فرد باید در چه دوره‌ای قرار بگیرد و یادگیری خود را شروع کند.

کلاس زبان فرانسه فلارایز مناسب چه کسانی است؟

بسیاری از مراکز آموزشی با برگزاری دوره آموزش زبان فرانسه خود برای گروه خاصی از افراد، یادگیری این زبان را برای دیگر متقاضیان سخت و دشوار کرده اند. افراد مختلفی هستند که در رده‌های سنی مختلف تصمیم به شرکت در کلاس‌های آموزشی این زبان می‌گیرند ولی از آنجایی که با محدودیت آموزشی موسسات روبرو می‌شوند، نمیتوانند یادگیری این زبان را شروع کنند. از این رو مهم‌ترین امر در این آموزش‌ها جدا کردن رده‌های سنی و ارائه متد آموزشی متناسب با سن آنها است. در آکادمی آنلاین فلارایز شرایط برای تمامی سنین به منظور شرکت در کلاس‌های آموزشی زبان فرانسه فراهم است. چراکه با کمک کارشناسان فلارایز، منابع و همچنین روش‌های آموزشی برای هر سن متفاوت طراحی شده است. به این صورت زبان‌آموز می‌تواند در هر سنی یادگیری زبان فرانسه را با لحن و متد مناسب خود دریافت کند.

منابع کلاس آموزشی زبان فرانسه در فلارایز

منابع دوره آموزشی زبان فرانسه یکی از پارامترهای مهم در یادگیری این زبان است. از آنجایی که این زبان با گرامرهای پیچیده و گاهی سخت روبرو است، داشتن منابع معتبر و هم چنین اصولی، یک گام مهم محسوب می‌شود. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به انتخاب منابع بسیار دقت می‌شود و حتی ماه‌ها زمان برای تحقیق آن گذاشته می‌شود.
منابع ارائه شده برای گروه‌های سنی مختلف و همچنین دوره‌های متفاوت کاملاً از یکدیگر مجزا است که در ادامه به برخی از کتاب‌های ارائه شده در آموزش زبان فرانسه آکادمی فلارایز اشاره می‌کنیم.

 • ECHO A1
 • ECHO A2
 • ECHO B1 vol.1
 • ECHO B1 vol.2
 • ECHO B2

هزینه آموزش زبان فرانسه در فلارایز

هزینه شرکت در کلاس آنلاین آموزش زبان فرانسه از جمله مواردی است که برای اکثر زبان‌آموزان دارای اهمیت زیادی است. تعیین هزینه کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. پارامترهایی از جمله تجربه مدرس، مجموع ساعات کلاس، منابع ارائه شده و … در مشخص شدن هزینه کلاس دخیل هستند. از این رو آکادمی فلارایز با به کار بردن بهترین پارامترها سعی در تعیین یک هزینه مناسب و به صرفه برای شرکت در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه کرده است تا تمامی افراد علاقه‌مند بتوانند در این دوره‌ها شرکت کنند.
هزینه کلاس‌ها در سطح و دوره‌های مختلف، متفاوت است. از این رو بهتر است برای اطلاعات دقیق از دوره موردنظر با اعضای تیم فلارایز در تماس بوده تا هزینه تمامی موارد را با مشخصات دقیق در اختیار زبان‌آموز قرار دهند.

دوره آموزش زبان فرانسه

دوره آنلاین آموزش زبان فرانسه

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های آموزش زبان فرانسه و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان فرانسه