logo-header-felarise
felarise icon

زبان ها

دوره خصوصی آموزش زبان دانمارکی مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان دانمارکی برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

دانمارکی یکی از آسانترین زبانها برای کسانی است که انگلیسی صحبت می‌کنند. ساختار دستور زبان دانمارکی بسیار شبیه انگلیسی است. شما می‌توانید در آکادمی زبان فلارایز همراه با اساتید متخصص به این زبان به خوبی مسلط شوید و با دانمارکی زبانان به راحتی ارتباط برقرار نمایید.

سالانه افراد زیادی به دلایل مختلف مانند تفریحی و توریستی اقدام به سفر به ارمنستان می‌کنند. یادگیری زبان ارمنی می‌تواند لذت سفر به این کشور را بسیار بیشتر کند و فلارایز در تمام این مسیر در کنار شما خواهد بود.

دوره خصوصی آموزش زبان پرتغالی مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان پرتغالی برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز در یادگیری تمامی زبان‌های زنده و خاص دنیا با استفاده از اساتید با تجربه و تمرکز بر تمامی مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیداری و مکالمه از ابتدا کنار شما خواهد بود.

دوره آموزش زبان هندی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. کلاس‌ها بصورت آنلاین هستند و شما می‌توانید از هر شهر و کشوری در کلاس‌ها شرکت کنید.

تدریس خصوصی آموزش زبان یونانی مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان یونانی برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

تسلط به زبان یونانی یکی از شرایط سفر به این کشور است و این مورد برای کسانی که قصد مهاجرت دارند اولویت بیشتری پیدا می‌کند. دوره‌های آموزش زبان یونانی در فلارایز با استفاده از اساتید مجرب بصورت مکالمه محور برگزار می‌شود.

دوره خصوصی آموزش زبان ژاپنی مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان سوئدی برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

دوره آموزش زبان ژاپنی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. کلاس‌ها بصورت آنلاین هستند و شما می‌توانید از هر شهر و کشوری در کلاس‌ها شرکت کنید.

دوره خصوصی آموزش زبان کره‌ای مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان کره‌ای برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

دوره آموزش زبان کره‌ای فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. کلاس‌ها بصورت آنلاین هستند و شما می‌توانید از هر شهر و کشوری در کلاس‌ها شرکت کنید.

آکادمی فلارایز دوره‌های تخصصی آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان از کشورهای مختلف مانند چین، فرانسه، ایتالیا و … برگزار می‌کند. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

دوره خصوصی آموزش زبان سوئدی مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان سوئدی برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

دوره آموزش زبان سوئدی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. کلاس‌ها بصورت آنلاین هستند و شما می‌توانید از هر شهر و کشوری در کلاس‌ها شرکت کنید.

دوره های بیشتر

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

سطح دوره : پیشرفته

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

سطح دوره : پیشرفته

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره : پیشرفته

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان