logo-header-felarise

آموزش آنلاین ترکی استانبولی

تخفیف *** 25 درصدی *** دوره‌های آموزش زبان ترکی استانبولی فلارایز برای ترم اول شروع شد!!

دوره اموزش زبان ترکی استانبولی
دوره اموزش زبان ترکی استانبولی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات ترکی استانبولی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
آموزش از مبتدی تا پیشرفته
5355

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

656

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگیری یک زبان جدید باعث ارتقاء مهارت‌ها و هم چنین ایجاد موقعیت‌های مختلف می‌شود. برخی از زبان‌ها به دلیل کاربرد بیشتر در جهان دارای اهمیت بیشتری هستند و از این رو استقبال در آن‌ها نیز بسیار بیشتر از زبان‌های دیگر است. زبان ترکی استانبولی از دسته این زبان‌ها محسوب می‌شود که افراد زیادی به دنبال یادگیری آن هستند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های متنوعی به منظور آموزش زبان ترکی استانبولی برگزار می‌شوند که تمامی افراد در سراسر جهان می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند و به اهداف خود دست یابند.

اهمیت یادگیری زبان ترکی استانبولی

هر زبانی دارای اهمیت‌های خاص است که باعث می‌شود انگیزه لازم را در زبان‌آموز برای یادگیری ایجاد کنند. زبان ترکی استانبولی از دسته زبان‌های پر اهمیت است که امروزه تعداد افراد مشتاق برای یادگیری این زبان رو به افزایش است. در ادامه به اهمیت یادگیری زبان ترکی می‌پردازیم:
• موقعیت‌‌ شغلی برتر :
در کشورهای ترکی زبان، تعداد افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند بسیار کم است. به همین دلیل است که یادگیری زبان ترکی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. به خصوص در مراکز تجاری و هم چنین فضای کار، تسلط داشتن به زبان ترکی استانبولی جز الزامات است. در بیشتر مواقع اگر فرد به زبان ترکی تسلط نداشته باشد نمی‌تواند در ترکیه مشغول به کار شود.
• کسب درآمد :
همسایگی ایران و ترکیه سبب شده است تا تعداد افراد ترکی که به ایران سفر ‌می‌کنند افزایش یابد. تسلط به زبان ترکی استانبولی سبب می‌شود افراد بتوانند به راحتی با ترک زبانان ارتباط گرفته و از راه‌های گوناگون از گردشگران ترک زبان درآمدزایی کنند.
• ایجاد ارتباط :
برای زندگی کردن و یا سفر کردن به ترکیه اولین قدم یادگیری زبان ترکی استانبولی است. چرا که مردم این کشور همگی ترک زبان هستند و تعداد افراد مسلط به زبان‌های دیگر بسیار کم است؛ بنابراین یادگرفتن این زبان برای ایجاد ارتباط، نقش بسیار پر رنگی دارد. البته یادگرفتن این زبان به گونه‌ای است که باید تنها با روش‌های اصولی و علمی فراگرفته شود که خوشبختانه تمامی این موارد در آکادمی آنلاین فلارایز فراهم است.

ثبت نام دوره زبان ترکی استانبولی

دوره آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در فلارایز

پیدا کردن مراکز آموزشی که از بهترین اساتید بهره‌مند باشند کار چندان راحتی نیست. چرا که افراد موفق و اساتید مطرح در زبان ترکی استانبولی انگشت شمار هستند. در آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز سعی شده که تنها از اساتیدی استفاده شود که در حوزه آموزش این زبان، مجرب و متبحر هستند. به همین دلیل، زبان آموزان فلارایز به اهداف خود در پایان این دوره می‌رسند چرا که تمامی آموزش‌ها به صورت اصولی و با ترفندهای آموزشی نوین صورت می‌گیرد.
آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز با برگزاری دوره آموزش زبان ترکی استانبولی خود  به صورت آنلاین توانسته است تا همه افراد مشتاق به یادگیری این زبان را در اقصی نقاط کشور پوشش دهد.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان ترکی استانبولی فلارایز

ویژگی‌های سازنده یک دوره نشان دهنده ارزش و اهمیت بالای آن دوره آموزشی است. دوره آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در آکادمی فلارایز توسط اساتید و کارشناسان آموزشی این زبان طراحی شده است و به همین دلیل دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است.

 • کلاس‌ آنلاین ترکی استانبولی به همراه اساتید مجرب :

تجربه استاد در نحوه آموزش زبان ترکی استانبولی از اهمیت بسیاری برخوردار است. هرچه در کلاس‌های آنلاین آموزش ترکی استانبولی از اساتید مجرب و با تجربه استفاده شود افزایش سطح یادگیری و اشتیاق در زبان آموزان بیشتر خواهد شد. در آکادمی آنلاین فلارایز تنها از اساتیدی استفاده می‌شود که دارای مدارک بین‌المللی بوده و از تجربه و دانش کافی برخوردار باشند.

 • پشتیبانی مداوم آموزشی:

وجود پشتیبان آموزشی بعد از اتمام کلاس‌های آنلاین ترکی استانبولی از دیگر ویژگی‌های منحصر به فردی است که در آکادمی فلارایز وجود دارد و همین امر باعث ارتقاء سطح کیفیت آموزش می‌شود. زبان آموزان می‌توانند مشکلات خود را با پشتیبان‌های مجموعه در میان بگذارند تا بتوانند سطح یادگیری خود را چندین برابر بیشتر کنند.

 • استفاده از ترفندهای آموزشی جذاب:

شاید یادگیری زبان ترکی استانبولی با استفاده از روش‌های قدیمی چندان کار راحتی نباشد. به همین دلیل اساتید فلارایز در تلاش‌اند تا با بکارگیری روش‌های نوین آموزشی زبان ترکی استانبولی را به زبان آموزان آموزش دهند. این امر باعث شده تا افراد راحت‌تر بتوانند با یادگیری این زبان ارتباط برقرار کنند.

 • اعطا مدرک معتبر:

بسیاری از افرادی که تصمیم به شرکت در کلاسهای آموزشی زبان ترکی استانبولی می‌گیرند در کنار آموزش اصولی نیاز به دریافت مدرک معتبر دارند. در آکادمی آنلاین فلارایز این شرایط ایجاد شده است تا زبان آموزان بتوانند مدرک قبولی در سطح مورد نظر را دریافت کنند و درنهایت در اختیار مراکز مورد نظر قرار دهند.

از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس‌ها را برای تمامی زبان‌آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است.
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

دوره‌های مختلف آموزش زبان ترکی استانبولی در فلارایز

افرادی که تصمیم به یادگیری زبان ترکی استانبولی می‌گیرند هر کدام دارای اهداف خاصی هستند که باید راه‌های متفاوتی را طی کنند. راه‌های متفاوت در آموزش این زبان در واقع همان دوره‌های آموزشی متفاوت هستند که باید در انتخاب آن‌ها دقت کنند. در آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌های مختلفی با اهداف متفاوت وجود دارند که زبان آموزان باید با توجه به هدفشان در آن‌ها شرکت کنند.
البته برای افرادی که شناخت کافی در زمینه یادگیری این زبان ندارند جلساتی برای مشاوره و راهنمایی افراد وجود دارد که زبان‌آموزان می‌توانند از کارشناسان آموزشی آکادمی فلارایز کمک بگیرند. خدماتی که کارشناسان به این دسته از افراد ارائه می‌دهند در جهت افزایش آگاهی آنها و انتخاب مسیر مناسب است.

در آکادمی فلارایز، دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. دوره خصوصی آموزش زبان ترکی استانبولی
 2. دوره گروهی آموزش زبان ترکی استانبولی
 3. دوره فشرده یا VIP آموزش زبان ترکی استانبولی

تمامی این دوره‌های آموزشی برای تمامی گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان و در نهایت افراد مسن مناسب است.

 

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان ترکی استانبولی

در یادگیری زبان ترکی استانبولی، تقویت مهارت‌های چهارگانه از جمله مواردی هستند که باید به آن‌ها توجه کرد. مهارت‌های چهارگانه که شامل صحبت کردن، گوش کردن، نوشتن و خواندن می‌شوند در زبان ترکی استانبولی هم همانند دیگر زبان‌ها دارای اهمیت هستند. این چهار مهارت به گونه‌ای با یکدیگر در تماس‌اند و بر روی تقویت یکدیگر اثر می‌گذارند که عدم تسلط کافی بر روی یکی از آن‌ مهارت‌ها در میزان تسلط افراد به آن زبان خلل ایجاد می‌کنند. به همین دلیل باید در حین یادگیری زبان ترکی به این چهار مهارت توجه کرد و برای هر کدام اصولی را در پیش گرفت تا به تقویت آن‌ها کمک کرد.
در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برای هر یک از مهارت‌های چهارگانه روشی خاص طراحی شده است تا به تقویت آن‌ها کمک کند.

سطوح مختلف آموزش زبان ترکی استانبولی

جهت دریافت مطالب صحیح در یادگیری زبان ترکی استانبولی نیاز است تا در سطح مناسب قرار گرفت. این سطح با توجه به دانش و آگاهی افراد از زبان ترکی استانبولی تعیین می‌شود. درواقع قبل از ورود به کلاس آموزش زبان ترکی، آزمونی به عنوان تعیین سطح از افراد گرفته میشود که نشان می‌دهد اطلاعات و دانش وی در چه سطحی قرار دارد. سپس با توجه به نمره این آزمون، کارشناسان آموزشی فلارایز مشخص می‌کنند تا زبان آموز در چه سطحی قرار گیرد.

کلاس زبان ترکی استانبولی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

برخی از افرد گمان می‌کنند که برای یادگیری زبان ترکی استانبولی باید از یک سن خاص شروع کنند. در صورتی که در آکادمی آنلاین فلارایز برای تمامی سنین دوره‌های متناسب با آن‌ها طراحی شده است که می‌توانند از آنها بهره ببرند. بنابراین هیچ گونه محدودیت سنی برای شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان ترکی استانبولی فلارایز وجود ندارد و همه افراد در هر سنی که هستند می‌توانند در دوره‌های مورد نظر خود شرکت کنند. آنلاین بودن دوره‌ها سبب شده است تا همه‌ی افراد از هرجای دنیا بتوانند به راحتی در این دوره‌های آموزشی شرکت کنند. در مجموع دوره‌های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی فلارایز برای تمامی افراد با هر سن و سالی که دارند و هر جایی که زندگی می‌کنند مناسب بوده و کلاس‌های آموزشی این افراد از استانداردهای لازم آموزشی برخوردار اند.

منابع کلاس آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در فلارایز

انتخاب منابع با کیفیت در آموزش زبان ترکی استانبولی نقش مهمی دارد. برخی از منابع به دلیل سطح کیفیتی که دارند برای زبان آموز بسیار جذاب‌تر و مناسب‌تر هستند. از این رو استفاده از این منابع می‌تواند نقش پررنگی را در یادگیری اصولی این زبان داشته باشد. منابع انتخاب شده در کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی فلارایز معتبر و با کیفیت هستند و به همین دلیل است که آموزش‌ها از کیفیت بالایی برخوردار است. در ادامه به برخی از کتب مورد استفاده در این دوره‌ها اشاره می‌کنیم:

 • مجموعه کتاب‌های آموزش ترکی استانبولی Yedi Iklim
 • مجموعه کتاب‌های Yeni-Hitit

هزینه آموزش زبان ترکی استانبولی در فلارایز

یکی از پارامترهای مهم در ثبت نام دوره‌های آموزش زبان ترکی استانبولی برای زبان آموزان هزینه کلاس‌ها است. هزینه کلاس‌ها با توجه به ویژگی‌های دوره آموزشی تعیین می‌شود. به طور مثال مجموع ساعات دوره، تجربه استاد و … می‌تواند در تعیین هزینه کلاسها دخیل باشد. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز هزینه این دوره‌ها به گونه‌ای تعیین شده است که همه افراد توانایی شرکت در آن‌ها را داشته باشند به صورتی که از کیفیت کلاس‌ها کم نشود.
اگر خواهان اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه دوره‌های آموزش زبان ترکی استانبولی هستید با اعضای تیم فلارایز در تماس باشید تا هزینه دوره مدنظر را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

دوره اموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش آنلاین ترکی استانبولی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های ترکی استانبولی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

آموزش آنلاین ترکی استانبولی