logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان نروژی

دوره آموزش زبان نروژی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. کلاس‌ها بصورت آنلاین هستند و شما می‌توانید از هر شهر و کشوری در کلاس‌ها شرکت کنید.

دوره آنلاین آموزش زبان نروژی
دوره آنلاین آموزش زبان نروژی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
آموزش مکالمه محور نروژی
آمادگی برای سفر به نروژ
یادگیری مکالمه محور نروژی
2443

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

454

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگرفتن زبان جدید علاوه بر اینکه دارای مزیت‌های زیادی است باعث تقویت ذهن می‌شود و در کنار اهداف اصلی می‌توان به اهداف فرعی مانند افزایش اعتماد به نفس نیز رسید. زبان نروژی یکی از زبان‌های اروپایی است که یادگیری آن دارای اهمیت‌های زیادی است. پیدا کردن آکادمی معتبری که بتواند آموزش صحیح را در اختیار زبان‌آموزان قرار دهد شاید چندان کار راحتی نباشد مخصوصا اگر از نظر موقعیت مکانی دارای محدودیت باشد. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برای از بین بردن این دغدغه دوره‌های مختلفی را بصورت آنلاین و با ویژگی‌های منحصر به فرد ارائه می‌دهد که بسیار باکیفیت و پربازده هستند. آنلاین بودن دوره آموزش زبان نروژی سبب شده است تا تمامی متقاضیان یادگیری این زبان در سراسر دنیا بتوانند به راحتی از خدمات آموزشی این دوره نهایت استفاده را ببرند.

دوره آموزش زبان نروژی فلارایز به صورت آنلاین

یادگیری زبان نروژی از طریق شرکت در دوره‌های آموزشی که موسسات مختلف برای آموزش این زبان برگزار می‌کنند صورت می‌گیرد. در حال حاضر تعداد معدودی از مراکز آموزشی در ایران برگزار کننده دوره آموزش این زبان هستند. محدودیت موقعیت مکانی این مراکز سبب شده است تا همه افراد نتوانند از خدمات آموزشی لازم برای یادگیری این زبان استفاده کنند از این رو آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز با طراحی دوره‌های خود به صورت آنلاین این امکان را ایجاد کرده است تا همه افراد مشتاق در سراسر دنیا بتوانند به راحتی در دوره آموزش زبان نروژی شرکت کنند. دوره‌های طراحی شده در این آکادمی، توسط کارشناسان و اساتید نروژی صورت گرفته‌است.

آنلاین آموزش زبان نروژی

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان نروژی فلارایز

اگر دوره آموزش زبان نروژی توسط کارشناسان و اساتید این زبان طراحی شده باشند بی شک دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خواهند بود. دوره‌های برگزار شده در آکادمی آنلاین فلارایز طی ماه‌ها تحقیق و بررسی توسط کارشناسان آموزش زبان نروژی تنظیم شده‌اند تا با دوره‌های آموزشی دیگر موسسات تفاوت داشته باشند و باعث بازدهی بهتر شوند. این دوره‌ها دارای ویژگی‌های مختلفی هستند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

 • اساتید متبحر و باتجربه:

میزان تجربه استاد در آموزش زبان نروژی قطعاً بی تأثیر نیست چراکه داشتن تجربه بیشتر همانند داشتن سطح دانش بالاتری می‌ماند و از اهمیت بالایی برخوردار است. در آکادمی فلارایز تنها از اساتیدی استفاده می‌شود که از تجربه و مهارت خوبی در آموزش زبان نروژی برخوردار باشند و همچنین از برترین اساتید کشور محسوب شوند.

 • استفاده از تکنیک‎‌ها و روش‌های نوین:

روش‌های مختلف در آموزش زبان نروژی کمک می‌کنند تا یادگیری این زبان جدید برای افراد  بسیار راحت‌تر شود. این روش‌های نوین آموزشی به متقاضیان یادگیری زبان نروژی کمک می‌کنند تا با اشتیاق بیشتری روند آموزشی خود را طی کنند. از این رو کلاس‌های آنلاین زبان نروژی در فلارایز با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی ارائه می‌شوند.

 • اعطای مدرک معتبر:

بسیاری از افرادی که در دوره آموزش زبان نروژی شرکت می‌کنند به گواهینامه معتبری برای ارائه به مراکز آموزشی نیار دارند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز بعد از اتمام دوره به افرادی که نمره قبولی را در آزمون پایانی کسب می‌کنند گواهینامه معتبر دوره زبان نروژی ارائه می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان نروژی آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

دوره‌های مختلف آموزش زبان نروژی در فلارایز

در آموزش زبان نروژی اولین قدم انتخاب مسیر و یا همان دوره موردنیاز است. هر شخص باید با توجه به اهدافی که دارد دوره مورد نظر خود را انتخاب کند و سپس در مسیر یادگیری زبان گام بردارد. در آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌های مختلفی ارائه می‌شوند که هر کدام با هدف خاصی توسط اساتید زبان نروژی طراحی شده‌اند. بنابراین هر زبان‌آموز می‌تواند در دوره مدنظر خود شرکت کند و در مسیر درست حرکت کند.
البته افرادی که دارای اطلاعات زیادی از دوره‌های برگزار شده نیستند می‌توانند از کارشناسان و مشاوران فلارایز کمک بگیرند. چراکه هدف از این تیم راهنمایی زبان‌آموزان در مسیر درست است تا در نهایت به هدف خود دست یابند.

در آکادمی فلارایز، دوره‌های مختلفی برگزار می‌شوند که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. دوره خصوصی آموزش زبان نروژی
 2. دوره گروهی آموزش زبان نروژی
 3. دوره فشرده یا VIP آموزش زبان نروژی

تمامی این دوره‌های آموزشی برای تمامی گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان و در نهایت افراد مسن مناسب است.

 

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان نروژی

به طور کلی یادگیری یک زبان جدید مانند زبان نروژی شامل تسلط به چهار مهارت صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن می‌شود. برای تقویت هر یک از این مهارت‌ها باید از منابع مختلفی استفاده کرد تا بتوان هرکدام از آن‌ها را ارتقاء داد. توجه کردن به یکی از این مهارت‌ها می‌تواند زبان‌آموز را در یادگیری این زبان با شکست مواجه کند، چراکه هر چهار مهارت چهارگانه زبان نروژی با یکدیگر در ارتباط‌‌اند و بر روی تقویت هم تأثیر می‌گذارند. به همین دلیل در آکادمی فلارایز بر روی هر چهار مهارت تمرکز می‌شود و برای تقویت هر یک از آن‌ها از یک منبع آموزشی خاص مانند پادکست، فلش کارت، ویدئو کوتاه و … استفاده می‌شود. در پایان دوره آموزش زبان نروژی، زبان‌آموزان در هر چهار مهارت به یک میزان قوی هستند و ضعفی در آنها دیده نمی‌شود.

سطوح مختلف آموزش زبان نروژی

قطعاً هر زبان‌آموز که قصد شروع زبان نروژی را دارد در یک سطح خاص قرار دارد. به عبارتی دیگر همه افراد در یک سطح از زبان نروژی نیستند پس باید در گروه‌های مختلف قرار بگیرند و آموزش‌های مناسب با دانش خود را دریافت کنند. آکادمی آنلاین فلارایز برای قرار دادن زبان‌آموزان در گروه مناسب خود آزمونی را طراحی کرده است تا با کمک آن سطح دانش هر فرد را مشخص کند. سپس بعد از انجام تعیین سطح، وی را در گروه مختص خود قرار دهد. دوره‌های آموزش آنلاین زبان نروژی برای تمامی افراد متقاضی یادگیری این زبان در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته وجود دارد و افراد میتوانند در هر سطحی که هستند در دوره مربوطه خود شرکت کنند.

کلاس زبان نروژی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

برخی از افراد گمان می‌کنند که برای یادگیری زبان نروژی باید در یک بازه سنی خاصی باشند تا بتوانند آموزش‌های مربوطه را به راحتی دریافت کنند. در صورتی که این امر به هیچ عنوان صحیح نیست و تمامی افراد در رده‌های سنی مختلف می‌توانند یادگیری خود را در این زبان شیرین شروع کنند. البته در صورتی که در گروه مختص خود قرار بگیرند و آموزش‌های مناسب خود را دریافت کنند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برای تمامی افراد در رده‌های سنی مختلف دوره‌ای متفاوت تنظیم شده است تا بتوانند در جمع مناسب خود قرار گیرند.
از طرفی برای هر رده سنی، استادی انتخاب شده است که متناسب با روحیات زبان‌آموز باشد و همچنین دانش ارتباط با آنها را داشته باشد. به همین دلیل است که همه افراد با هر سن و دانشی می‌توانند آموزش زبان نروژی را در آکادمی فلارایز شروع کنند. آنلاین بودن دوره آموزش زبان نروژی سبب شده است تا همه افراد از اقصی نقاط کشور بتوانند به راحتی در این کلاس‌ها شرکت کنند. از این رو کلاس آنلاین آموزش زبان نروژی برای تمامی افراد در هرجای دنیا با هر سطح و سنی که دارند مناسب است و این افراد می‌توانند با شرکت در این کلاس‌ها، یادگیری زبان نروژی خود را شروع کنند.

منابع کلاس آموزش زبان نروژی در فلارایز

برای اینکه یک آموزش به درستی به زبان‌آموز منتقل شود باید پارامترهای خاصی بر روی آن اعمال شود تا در نهایت بازدهی مثبتی دریافت شود. یکی از این پارامترهای بسیار مهم، منابع آموزشی هستند. منابع آموزشی که از کیفیت و اعتبار خوبی برخوردار باشند قطعاً در آموزش تأثیر شگرفی خواهند داشت. در دوره آموزش آنلاین زبان نروژی فلارایز تنها از منابعی استفاده می‌شود که دارای اعتبار جهانی باشند و توسط کارشناسان آموزش زبان نروژی مجموعه تأیید شوند. حتی اگر برای بخشی از یک موضوع منبع باکیفیتی پیدا نشود کارشناسان به همراه اساتید زبان نروژی اقدام به تهیه جزوات آموزشی می‌کنند.
در ادامه به برخی از کتب ارائه شده در کلاس آنلاین زبان نروژی فلارایز اشاره می‌کنیم.

 1. På Vei
 2. Ny i Norge
 3. Her På Berget
 4. Enkel norsk grammatikk

ناگفته نماند که برای هر دوره و هر گروه سنی منبعی خاص انتخاب می‌شود که متناسب با ویژگی‌های آن دسته از زبان‌آموزان باشد. این کار باعث افزایش کیفیت در یادگیری زبان نروژی می‌شود.

هزینه آموزش زبان نروژی در فلارایز

هزینه کلاس‌های آموزش زبان نروژی در مراکز مختلف متفاوت است زیرا با خدمات مختلف ارائه می‌شوند و دارای ویژگی‌های متفاوت هستند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز در کنار ارائه خدمات باکیفیت، شهریه دوره‌های آموزش زبان نروژی بسیار به صرفه و منطقی تعیین شده است تا تمامی افراد در شرایط و مکان‌های مختلف بتوانند در این دوره‌های آموزشی شرکت کنند.
در صورتی که خواهان اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه کلاس آنلاین زبان نروژی هستید با اعضای تیم فلارایز در تماس باشید تا هزینه دقیق با توجه خدمات موردنظر به شما اعلام شود.

دوره آنلاین آموزش زبان نروژی

دوره آنلاین آموزش زبان نروژی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های آموزش زبان نروژی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

دوره‌های زبان نروژی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می‌شوند و شما از هر شهر و کشوری می‌توانید در آن شرکت کنید.
آکادمی فلارایز با استفاده از اساتید مجرب، مدیریت تعداد نفرات در کلاس بصورتی که اکنون تنها هر کلاس گروهی 6 نفره برگزار می‌شوند و همچنین استفاده از پشتیبانی آموزشی برای زبان آموزان باعث افزایش کیفیت کلاس‌های آنلاین شده است.
هزینه کلاس‌ها با توجه به گروهی یا خصوصی بودن و همچین سطح زبان آموزان متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق کلاس‌ها تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان نروژی