logo-header-felarise

فرم درخواست تعیین سطح

1

نقطه شروع حرکتت رو مشخص کن!

تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی آکادمی فلارایز بصورت کاملا دقیق و حرفه‌ای تمام چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی شما را مورد سنجش قرار می‌دهد. اینکه بدانید برای شروع در کجای مسیر یادگیری قرار دارید، می‌تواند به شما در درک بهتر مسیر و انتخاب مناسب‌ترین دوره آموزش زبان انگلیسی بسیار کمک کند. همچنین با توجه به هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی و مدت زمانی که نیاز دارید، می‌توانید برنامه ریزی دقیق‌تری را انجام دهید.

آزمون تعیین سطح آنلاین آکادمی فلارایز در 4 مرحله تنظیم شده است که هریک از 4 مهارت اصلی دانش زبانی شما (مهارت مکالمه؛ مهارت شنیداری؛ مهارت نوشتاری و مهارت خواندن) را بصورت مجزا ارزیابی می‌کند.

داشتن دانش پایه ای زبان برای شرکت در این آزمون تعیین سطح ضروری است و شرکت در این آزمون برای زبان آموزان مبتدی توصیه نمی‌شود.
1
2

ویژگی‌های تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

تعیین سطح حرفه‌ای
آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی فلارایز، سطح زبان انگلیسی شما را روی 4 مهارت اصلی Reading، Writing، Speaking، Listening مشخص می‌کند.

کاملا آنلاین
تعیین سطح زبان انگلیسی فلارایز بصورت کاملا آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز که شما نیاز داشته باشید انجام می‌شود.

بررسی دقیق
آزمون تعیین سطح شما توسط اساتید باتجربه و مجرب بررسی و نتیجه آن ظرف مدت 24 ساعت به اطلاع‌تان خواهد رسید.
2
3

نحوه‌ی تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح آنلاین فلارایز برای سنجش هر 4 مهارت اصلی زبان طراحی شده است. مرحله اول آزمون تعیین سطح، مهارت مکالمه را مورد ارزیابی قرار می‌دهد که شامل 5 فایل صوتی از پیش ذخیره شده است. سوالات در هریک از این فایل‌های صوتی توضیح داده شده است و زبان آموزان با گوش دادن به سوالات، پاسخ خود را ضبط کنند.

تست مهارت شنیداری (listening)، مرحله دوم آزمون تعیین سطح را شامل می‌شود که توانایی شنیداری زبان آموزان را بررسی می‌کند. در این بخش زبان آموزان با فشردن دکمه "شروع" در ابتدای هر فایل صوتی می‌توانند آزمون لستنینگ را شروع کنند.

توجه ویژه شود که با فشردن دکمه "شروع" برای هر فایل صوتی، زبان آموزان تنها یکبار قادر به شنیدن آن فایل صوتی خواهند بود و در هنگام پخش، دسترسی به مکث، توقف و بازگردانی صوت پخش شده نخواهند داشت. پس حتما دقت شود که قبل از شروع این آزمون، آمادگی لازم را داشته باشند.

مرحله سوم آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی فلارایز را ارزیابی مهارت نوشتاری (writing) قرار می‌گیرد. زبان آموزان باید در رابطه با یکی از 4 موضوع مشخص شده، به انتخاب خود متنی شامل حداقل 250 کلمه در مدت زمان 40 دقیقه بنویسند.

آزمون خواندن (reading) در مرحله آخر آزمون تعیین سطح قرار دارد و زبان آموزان باید 4 متن را مطالعه و به سوالات پاسخ دهند. سوالات این بخش شامل 25 سوال تستی است که از سطح مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است. برای پاسخگویی به این سوالات 60 دقیقه زمان دارند.

نتیجه آزمون تعیین سطح آنلاین فلارایز پس از بررسی توسط تیم مجرب ارزیابی و پشتیبانی نهایتا 48 ساعت بعد به ایمیل و پنل کاربری زبان آموزان در سایت ارسال خواهد شد.
3
4

امتیاز دهی در سیستم تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی فلارایز

آزمون تعیین سطح آنلاین فلارایز براساس 100 امتیاز طراحی شده است. این آزمون برای سنجش هر 4 مهارت اصلی زبان طراحی شده است که برای هر مهارت 25 امتیاز درنظر گرفته شده است.

0 – 20 ………….. Elementary

21 – 40 ………… Pre Intermediate

41 – 60 ………… Intermediate

61 – 80 ………… Upper Intermediate

81 – 100 ……….. Advance
4
آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان