logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی

آکادمی فلارایز برگزارکننده دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی بصورت اختصاصی با تمرکز بر مهارت مکالمه و بصورت 100% تضمینی است.

دوره آموزش زبان آلمانی
دوره آموزش زبان آلمانی

آنچه در این دوره می آموزیم :

آمادگی برای مهاجرت و سفر به آلمان
آموزش زبان آلمانی بصورت مکالمه محور
آمادگی برای آزمون گوته
آموزش از مبتدی تا پیشرفته
1034

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

254

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگیری زبان آلمانی کار دشواری نیست به خصوص برای افرادی که تا حدی به زبان انگلیسی مسلط هستند. به این دلیل که آلمانی و انگلیسی ریشه یکسانی دارند و هزاران کلمه مشترک در این دو زبان وجود دارد. کلاس آموزش زبان آلمانی کمک می‌کند تا در مدت زمان کم به زمان آلمانی مسلط شوید و بتوانید از آن استفاده کنید که آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز تمامی این دوره‌ها را در قالب آنلاین ارائه می‌دهد.

 

اهمیت یادگیری زبان آلمانی

در حال حاضر زبان آلمانی یکی از زبان‌های رایج شناخته شده در دنیاست چرا که این زبان در بسیاری از کشورها مانند اتریش، سوئیس، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی محسوب می‌شود. از طرفی، آلمانی دومین زبان اسناد علمی شناخته شده است و همچنین زبان مادری بیش از ۹۵ میلیون نفر از افراد جهان است. به همین دلایل افراد در جهت یادگیری آن تلاش می‌کنند. البته آموختن یک زبان جدید می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که برای هر شخص متفاوت است.

شرکت در کلاس‌های ‌ آموزش زبان آلمانی بهترین راه برای یادگیری درست و صحیح این زبان جذاب و پرکابرد است. آلمان یکی از کشورهایی است که متقاضیان زیادی در حوزه مهاجرت و توریست دارد. از این رو افراد برای سفر و مهاجرت نیاز دارند تا با این زبان به خوبی آشنا باشند.

ثبت نام دوره آموزش زبان آلمانی

دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی در فلارایز

افراد برای یادگیری این زبان مهم باید به اساتید حرفه‌ای و باتجربه مراجعه کنند ولی متأسفانه انگشت شمار بودن این اساتید سبب شده است تا انتخاب بهترین استاد برای زبان‌آموزان کاری سخت و دشوار باشد. مراجعه به مؤسسات معتبر آموزشی یکی از راه‌هایی است که می‌توان در بهترین کلاس‌های آموزش زبان شرکت کرد. تخصص و تمایزی که آکادمی آنلاین فلارایز با دیگر مؤسسات دارد باعث شده تا یادگیری زبان آلمانی در این مؤسسه آموزشی بهترین انتخاب باشد.

دوره‌های آموزش زبان آلمانی در فلارایز به صورت آنلاین در غالب کلاس‌های خصوصی، گروهی و VIP(فشرده) ارائه می‌شوند به‌گونه‌ای که کیفیت کلاس‌ها چندین برابر بهتر از کلاس‌های حضوری است. به منظور افزایش کیفیت کلاس‌های آنلاین زبان آلمانی، فلارایز برگزار کننده این دوره آموزشی برای سه دسته از افراد است:

1. دوره آموزش زبان آلمانی به کودکان

2. دوره آموزش زبان آلمانی به جوانان و بزرگسالان

3. دوره آموزش زبان آلمانی به افراد مسن و سالمند

در کلاس‌های گروهی ۲۰ جلسه یک ساعته وجود دارد که در آن بخشی از یک کتاب زبان آلمانی به طور کامل تدریس می‌شود. کلاس‌های فشرده در آکادمی آنلاین فلارایز سه روز در هفته برگزار می‌شود که هر کدام از آنها یک جلسه دو ساعته است. به طور کلی کلاس‌های فشرده ۴۴ ساعت آموزش است که در مدت ۲۲ جلسه دو ساعته با موفقیت به اتمام می‌رسد.

ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی فلارایز

در آموزش هر زبان جدید تکنیک‌های بکار برده شده بسیار اهمیت دارد چراکه این تکنیک‌ها می‌توانند در کنار تسهیل در روند یادگیری زبان آلمانی افراد را نیز به یادگیری این زبان علاقه‌مند کنند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز در کلاس‌ آنلاین آموزش زبان آلمانی از تکنیک‌های روز و نوین استفاده می‌کند که بهترین بازدهی را تابه‌حال برای زبان‌آموزان رقم زده است. مورد دومی که کارشناسان و مدیریت آکادمی فلارایز بر آن تاکید دارد مبتنی بر تجربه و دانش علمی اساتید است.

تمامی اساتیدی که در فلارایز مشغول به فعالیت هستند از سابقه طولانی و خوبی در زمینه آموزش زبان برخوردار هستند. دوره آموزش زبان آلمانی به کودکان از جمله مواردی است که توسط اساتید متخصص حوزه آموزش به کودکان در قالب کلاس‌های خصوصی و گروهی ارائه می‌شود. علاوه بر مزیت‌های فوق، آکادمی فلارایز دوره‌های آموزش زبان آلمانی را به صورت آنلاین برگزار می‌کند تا تمامی افراد در اقصی نقاط دنیا بتوانند از این آموزش‌های تخصصی بهره ببرند.

در آموزش آنلاین زبان آلمانی محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد. از این رو افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان آلمانی می‌توانند بدون محدودیت در کلاس‌ها شرکت کنند. برای برخی از زبان‌آموزان همیشه مدرک دارای اهمیت بوده است و حتی گاهی مهم‌ترین دلیل برای شرکت در کلاس‌های آموزشی را اخذ مدرک دانسته‌اند. برخی دیگر از زبان‌آموزان در کنار یادگیری زبان به مدرک نیاز دارند تا آن را به دانشگاه یا محل کار تحویل دهند. به همین دلیل آکادمی آنلاین فلارایز مدارک معتبری را برای عرضه به زبان‌آموزان تهیه کرده است تا نگرانی از بابت اخذ مدرک معتبر و قابل اطمینان نداشته باشند.

 

سطوح مختلف آموزش زبان آلمانی در فلارایز

به منظور دریافت آموزش کامل و صحیح لازم است که هر فرد در گروه سنی و سطح خود قرار گیرد. در غیر این صورت هرچقدر که آموزش‌های ارائه شده کامل باشد ولی مورد استفاده زبان‌آموز قرار نخواهد گرفت. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به منظور افزایش کیفیت یادگیری زبان‌آموزان، آن‌ها را در گروه‌های سنی مشخصی تقسیم بندی می‌کند. فلارایز همچنین قبل ثبت‌نام زبان‌آموزان، آن‌ها را تعیین سطح می‌کند تا با این کار، سطح هر فرد را مشخص کند و در گروه مختص خود قرار داد. در واقع سطوح مختلف زبان آلمانی توسط سازمان CEFR ارائه شده است که مؤسسات می‌بایست طبق آن زبان‌آموزان را در سطح خود با توجه به تسلط و مهارت در زبان آلمانی قرار دهند.

سطوح مقدماتی زبان آلمانی A1 , A2 است که شامل افراد مبتدی است که اطلاعاتی در زمینه زبان آلمانی ندارند. بعد از این دو سطح B1 و B2 قرار دارد که در این سطح متقاضی می‌تواند نکات اصلی متون دشوار را تشخیص دهد. به صورتی که در گفتگوهای زبان آلمانی شرکت کند و متوجه صحبت‌های صورت گرفته شود. در بخش C1 و C2 زبان‌آموز به طور کامل متوجه متون طولانی زبان آلمانی می‌شود و دانش بالایی را در واژگان با سطوح بالا دارد. در واقع در این دو سطح، فرد می‌تواند به خوبی به خواندن و نوشتن بپردازد.

مدت زمان دوره‌های آموزشی زبان آلمانی

زبان آموزانی که به تازگی شروع به یادگیری زبان کرده‌اند اولین سؤالی که در ذهنشان وجود دارد در مورد مدت زمان یادگیری زبان آلمانی است. موردی که برای مدت زمان یادگیری اهمیت دارد، معیار زبان‌آموز از میزان تسلط خودش است. مقدار زمان گذاشتن به صورت روزانه و همچنین هدف مورد نظر از یادگیری این زبان بسیار مهم است. در واقع با توجه به این عوامل می‌توان مشخص کرد که چه مقدار زمان برای رسیدن به سطح پیشرفته نیاز است. قطعاً شنیدن موزیک‌های آلمانی، دیدن فیلم‌های آلمانی، تکرار و تمرین، شرکت کردن در کلاس‌های زبان آلمانی نقش بسزایی در کوتاه شدن پروسه یادگیری این زبان دارند.

برای اینکه به طور دقیق از مدت زمان یادگیری زبان آلمانی مطلع شوید می‌توانید با کارشناسان مجموعه فلارایز در ارتباط باشید تا با توجه به سطحی که دارید مشخص کنند به چه میزان زمان برای رسیدن به سطح مورد نظر نیاز است. مشاوران آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به صورت مداوم در اختیار زبان‌آموزان عزیز قرار گرفته‌اند تا مدت زمان پاسخ کوتاه‌تر باشد و روند پاسخگویی با سرعت صورت گیرد.

منابع دوره آموزش زبان آلمانی

در واقعیت یادگیری زبان جدید برای همه افراد ساده نیست؛ بنابراین تکنیک‌های بکار برده شده و منابع استفاده شده باید چنان نوین و معتبر باشند تا یادگیری زبان را ساده کنند. منابعی که در آموزش زبان بکار برده می‌شوند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار اند چراکه منابع می‌توانند بر روی کیفیت یادگیری، مدت زمان آن، علاقه‌مندی و … تأثیر گذار باشند. کارشناسان آکادمی آنلاین فلارایز هر سال منابع خود را مطابق با تکنیک‌های روز تغییر می‌دهند تا منابع ارائه شده بهترین منابع در آموزش زبان باشند.

آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز در کلاس‌ آموزش زبان آلمانی از منابع مختلفی مانند کتاب‌های صوتی، گوش دادن به موزیک، تماشا کردن فیلم و سریال کوتاه، اپ‌های آموزشی زبان آلمانی و کتاب‌های معتبر استفاده می‌کند. کتاب‌هایی که در دوره آموزش زبان آلمانی فلارایز تدریس می‌شوندMenschen و Sicherهستند. کتاب‌های Menschen دارای سطوح A1.1، A1.2، A2.1، A2.2 می‌باشند که هر کتاب در طی دو ترم تدریس می‌شوند.

مجموعه کتاب‌های Sicher برای زبان‌آموزانی با سطوح بالاتر است که این دسته از افراد بعد از اتمام کتاب‌های منشن شروع به یادگیری کتب Sicher میکنند. منابع و کتاب‌های تدریس شده در آموزش زبان آلمانی فلارایز از بهترین منابع موجود برای یادگیری زبان آلمانی هستند. هرکدام از کتب و منابع، مختص گروه سنی و سطح خاصی است که قبل از شروع کلاس‌ها با توجه به تعیین سطح زبان‌آموزان، منابع هر دوره مشخص خواهد شد.

هزینه دوره آموزش آنلاین زبان آلمانی

آکادمی آنلاین فلارایز تمام تلاش خود را کرده است که در عین ارائه خدمات باکیفیت هزینه مناسبی را برای شرکت در دوره‌های آموزشی زبان آلمانی قرار دهد تا تمامی افراد مشتاق بتوانند از این کلاس‌های پر ثمر استفاده کنند.

هزینه دوره‌های زبان آلمانی در سطوح مختلف وابسته به مدت زمان آموزش، گروهی یا خصوصی بودن و سطح هر فرد جداگانه است. برای اطلاع دقیق از هزینه‌های دوره‌های آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز می‌توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید تا هزینه‌های دقیق را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

دوره آموزش زبان آلمانی

دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش زبان آلمانی با ما تماس بگیرید!

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی