وبلاگ

بخـــوان، یاد بگیــر و منتشــر کن!

Alternate Text

بهترین کتاب های یادگیری زبان انگلیسی

خیلی‌ها علاقه دارند تا بصورت خودآموز زبان انگلیسی را یاد بگیرند. برای این روش یادگیری زبان انگلیسی، منابع متفاوتی تهیه شده است و ما در این مقاله سعی داریم تا بهترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی بصورت خودآموز را به شما معرفی کنیم

Alternate Text

آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟

آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟ چندین عامل شخصی وجود دارند که میزان سختی یا آسانی زبان اسپانیایی را تا حدی برای شما مشخص می کنند.

Alternate Text

بهترین نرم افزارهای آموزش زبان سوئدی

معرفی بهترین نرم افزارهای آموزش زبان سوئدی به همراه سه اپلیکیشن موبایل که به یادگیری زبان سوئدی کمک شایانی می‌کنند.

Alternate Text

سطح کتاب‌های امریکن انگلیش فایل (American English file)

مجموعه American English File که توسط انتشارات Oxford به چاپ رسیده است، دارای 6 سطح است و از بهترین مجموعه‌هایی که برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان تاکنون به چاپ رسیده است، هر کتاب از مجموعه American English File، شامل 10 الی 12 درس است و همچنین تمرکز روی سه بخش Grammar، Vocabulary و pronunciation است.

Alternate Text

اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

آیا تا بحال هنگام صحبت با زبان انگلیسی، اشتباه کرده اید؟ حتی بعد از سال ها تحصیل در رشته زبان انگلیسی هم ممکن است خطا و اشتباهاتی در گرامر و مکالمه و دیگر مهارت ها داشته باشید. برای رفع اشتباهات در زبان انگلیسی بهترین روش تمرین و مطالعه زیاد است. سعی کنید با خواندن این پست شروع کنید تا متوجه شوید کدام اشتباهات متداول از سمت شما صورت می گیرد.

Alternate Text

کشورهایی که به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند

زبان اسپانیایی یکی از دسته زبان های هند و اروپایی است که پس از فروپاشی امپراتوری روم غربی از چندین گویش لاتین عامیانه در ایبری شکل گرفت. اسپانیایی به عنوان یکی از زبان های رسمی در دنیا، دومین زبان مادری است که در جهان بیشتر صحبت می شود و یکی از مهم ترین زبان های رسمی سازمان ملل است که در کشورهای قاره آمریکا، اتحادیه اروپا و آفریقا و دیگر سازمان های بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد.

Alternate Text

اصول و نکات مهم در یادگیری زبان آلمانی

یادگیری زبان آلمانی مزایای زیادی دارد بطوریکه که به کمک آن می‌توانید دنیای جدیدی را برای خود بسازید و شانس خود را در موقعیت‌های برتر زندگی همچون موقعیت‌های شغلی و تحصیلی بالا ببرید. اگر دوست دارید بدانید اهمیت یادگیری زبان آلمانی چیست و اصول یادگیری زبان آلمانی را بهتر بشناسید، این مقاله می‌تواند پاسخگوی سوالات شما باشد.

Alternate Text

بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان آلمانی برای اندروید و iOS

اپلیکشین‌ها و برنامه‌های زیادی برای آموزش زبان آلمانی وجود دارد که در یادگیری زبان آلمانی می‌توانند به شما کمک کنند و با نصب آن‌ها بر روی موبایل و یا لپ تاپ خود می‌توانید از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کنید و از یادگیری زبان آلمانی لذت ببرید. تمام این برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های آموزش زبان آلمانی را می‌توانید از Google Play و App Store دانلود کنید. این اپلیکیشن‌ها از سطح مبتدی تا پیشرفته را شامل می‌شوند.

Alternate Text

منابع آزمون آیلتس

آزمون آیلتس یکی از انواع آزمون های بین المللی زبان انگلیسی که به سنجش میزان توانایی 4 مهارت اصلی می پردازد. اولین گام برای آمادگی آزمون آیلتس، انتخاب بهترین منابع مطالعاتی برای مطالعه است. اگر زبان آموزان، منابع مطالعاتی درستی را برای آمادگی آزمون آیلتس انتخاب کنند، می‌توانند از اتلاف وقت‌شان در مسیر یادگیری جلوگیری کنند و سریع‌تر به هدف‌شان که قبولی در آزمون آیلتس است، برسند.

Alternate Text

آیا یادگیری زبان چینی سخت است؟

هر ساله عده زیادی از افراد برای زندگی، کار، تحصیل و یا تفریح به کشور چین مهاجرت می‌کنند. به یقین راحتی در مهاجرت به میزان دانش شما از زبان چینی بستگی زیادی دارد. اما برای شروع یادگیری آن سوالات زیادی مطرح می‌شود. آیا یادگیری زبان چینی سخت است؟ مدت زمان یادگیری زبان چینی چقدر است؟ سختی‌های یادگیری زبان چینی چیست؟ و بسیاری از سوالات دیگر که در این مقاله پاسخ داده شده است.

Alternate Text

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان اسپانیایی

استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی یکی از جدیدترین و کم هزینه‌ترین راه‌های یادگیری زبان اسپانیایی است که باعث می‌شود یادگیری زبان، بیشتر شبیه به بازی و سرگرمی شود و از حالت کسالت‌آور و یکنواختی به هنگام یادگیری خارج شوید و از آموزش‌ها لذت ببرید. استفاده از اپلیکیشن‌های آموزش زبان اسپانیایی در کنار آموزش‌های کلاسی، یادگیری شما را دو چندان می‌کند.

Alternate Text

بهترین روش های یادگیری زبان کره ای بصورت خودآموز

روش‌های نوین زیادی در عصر حاضر برای یادگیری زبان کره‌ای طراحی شده است. شما با آگاهی از آن‌ها می‌توانید به راحتی این زبان پرکاربرد را یاد بگیرید. فقط کافی است اراده قوی برای شروع یادگیری داشته باشید. در ادامه درباره چند مورد از بهترین روش‌های یادگیری زبان کره‌ای در خانه و بصورت خودآموز صحبت می‌کنیم.