logo-header-felarise

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

مکالمه یکی از مهارت‌های مهم و اصلی در برقراری ارتباط است و توانایی مکالمه روان و با لهجه مناسب می‌تواند یکی از نقاط قوت شما باشد. شما می‌توانید در دوره مکالمه فلارایز مهارت speaking خود را تقویت کنید.

دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی فلارایز
دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی فلارایز

آنچه در این دوره می آموزیم :

افزایش دایره واژگان و لغات انگلیسی
تقویت مهارت مکالمه روان
اکسنت و لهجه بریتیش یا امریکن
تاپیک‌های مکالمه در موضوعات مختلف تخصصی و روزمره
776

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

232

کلاس برگزار شده

متوسط تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

دوره‌ آنلاین آموزش مکالمه زبان انگلیسی فلارایز توسط گروهی از اساتید و متخصصان آموزش زبان انگلیسی طی ماه‌ها بررسی و طراحی شده است. این دوره که یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین دوره‌های موجود است به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی‌شده که بهترین بازدهی را داشته باشد. این امر سبب شده تا زبان‌آموزان بتوانند کیفیتی بیشتر از کلاس‌های حضوری را در دوره آنلاین آموزش مکالمه فلارایز تجربه کنند.

اهمیت مهارت مکالمه در زبان انگلیسی

از آنجایی که انگلیسی به عنوان یک زبان واحد در جهان شناخته شده است، نیاز است تا ملیت‌های مختلف در دنیا برای ایجاد ارتباط از آن استفاده کنند. امروزه مکالمه زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است به‌گونه‌ای که در هر تصمیم، زبان انگلیسی نقش پررنگی را خواهد داشت. اگر بخواهید در رشته پزشکی تحصیل کنید یا یک مدیر موفق باشید و یا به مسافرت بروید و … تسلط به مکالمه زبان انگلیسی یک ضرورت محسوب می‌شود.

ثبت نام دوره مکالمه فلارایز

اگر از دایره لغات و اطلاعات گرامری مناسبی در زبان انگلیسی بهره‌مند باشید اما دانش بکارگیری آن را در مکالمه و صحبت با افراد نداشته باشید، قطعاً این دانش به شما کمکی نخواهد کرد. از این رو آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی را به صورت آنلاین با کیفیتی فراتر از کلاس‌های حضوری طراحی کرده است. بدین صورت تمامی افراد علاقه‌مند می‌توانند در هر جای دنیا از این امکانات استفاده کرده و مهارت مکالمه خود را تقویت کنند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به دلیل ویژگی‌هایی از جمله مشاوره و پشتیبانی‌های مداوم آموزشی، استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه برای برگزاری کلاس بصورت آنلاین، تعیین سطح 4 مهارتی آنلاین، نظارت‌های مداوم بر کیفیت برگزاری کلاس‌ها و … باعث شده است تا از سایر مؤسسات زبان برتری یابد.

 

دوره آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی در فلارایز

در بسیاری از امور تسلط به مهارت مکالمه زبان انگلیسی نقش مهمی دارد. از این رو افراد باید به مهارت مکالمه انگلیسی تسلط بیشتری یابند. دوره‌هایی که آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز برگزار می‌کند به‌گونه‌ای طراحی شده تا به نیاز این دسته از افراد پاسخ دهد.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مهاجرت از دسته نیازهایی است که امروزه در جامعه ما بسیار دیده می‌شود. افراد نیاز دارند تا در مدت زمان کوتاه آموزش‌هایی را دریافت کنند. این آموزش‌ها باید طبق اصول و قواعد آموزش زبان انگلیسی باشند. تسلط به مهارت مکالمه زبان انگلیسی در سریع‌ترین زمان ممکن از جمله آموزش‌هایی است که در هر مؤسسه‌ای طبق اصول و قواعد استاندارد تدریس نمی‌شود. در همین راستا آموزشگاه آنلاین فلارایز با برگزاری دوره جامع آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی توانسته است تا در کوتاهترین زمان ممکن و با عالی‌ترین کیفیت آموزشی این مهارت مهم را به بسیاری از زبان آموزان آموزش دهد و رضایت حداکثری آنان را به خود جلب کند.

بکارگیری تلفظ‌های صحیح زبان انگلیسی برای فلارایز اهمیت زیادی دارد از این رو تمام تلاش خود را کرده است تا بهترین اساتید زبان انگلیسی از سراسر کشور را برای آموزش گردآوری کند.

 

مدت زمان دوره مکالمه انگلیسی فلارایز

قطعاً طول مدت آموزش از مواردی است که برای اکثر افراد دارای اهمیت است چراکه اکثر زبان‌آموزان تمایل دارند تا در مدت زمان کوتاهی به نتیجه برسند. از این رو آکادمی آنلاین فلارایز توانسته تا با طراحی دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی بصورت آنلاین در کوتاهترین زمان ممکن، افراد را به بهترین بازخورد و نتیجه برساند.

طول دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی با توجه به سن و سطح زبان‌آموزان مشخص می‌شود. قطعاً همه افراد در یک سطح از دانش مکالمه زبان انگلیسی نیستند. پس زبان‌آموزان باید در سطح منحصر به فرد خود قرار گرفته تا آموزش‌های لازم به آنها داده شود. همچنین کتب و منابع آموزشی در کلاس‌های مکالمه متناسب با سطح زبان‌آموز مشخص می‌شود. دوره آموزش مکالمه انگلیسی فلارایز از صفر تا صد تقریبا 120 جلسه طول می‌کشد که در 6 ترم مشخص شده است.تعداد جلسات هر ترم 20 جلسه است که مدت زمان هر جلسه یک ساعت است.

در ذیل به برخی از مهم‌ترین منابع آموزشی فلارایز برای این دوره اشاره می‌کنیم:

220 IELTS Speaking Topics

Grammar in use

Oxford Word Skills

Select readings

قطعاً در کنار مدت زمان آموزش، کتب و منابع آموزشی و هم چنین نحوه تدریس از اهمیت زیادی برخوردار هستند. فلارایز به منظور افزایش کیفیت آموزش تمام انرژی خود را در این راه صرف کرده است که بهترین کیفیت را در آموزش مکالمه زبان‌های انگلیسی داشته باشد. در واقع دوره‌های طراحی شده با دانش و کمک اساتید و کارشناسان زبان انگلیسی صورت گرفته تا میزان نواقص در آموزش مکالمه نسبت به مؤسسات دیگر به صفر برسد.

دوره مکالمه آنلاین زبان انگلیسی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

در دنیای امروزه دانستن تنها زبان مادری به شما کمکی چندانی نخواهد کرد به خصوص اگر جز افرادی هستید که خواهان پیشرفت‌ هستید. در زبان فرانسوی ضرب المثلی وجود دارد که به معنای این است که” کسی که دو زبان می‌داند به اندازه دو نفر ارزش دارد”.

بین تمام زبان‌هایی که در دنیا وجود دارد قطعاً دانستن زبان بین‌المللی انگلیسی اهمیت بیشتری دارد بنابراین تسلط به آن نه‌تنها می‌تواند به پیشرفت هر شخص کمک کند بلکه در دنیای امروزه نیز لازم است. دوره مکالمه زبان انگلیسی محدود به سن یا موقعیت‌های شغلی خاص نمی‌شود چراکه همه افراد در سن‌های مختلف و موقعیت‌های متفاوت نیازمند دانستن زبان انگلیسی هستند. هر چقدر این توانایی بیشتر شود قطعاً تاثیر بسزایی در موفقیت و ایجاد ارتباط در سطح بین‌المللی خواهد داشت.

دوره‌های آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز که به منظور آموزش مکالمه طراحی شده است در 6 ترم 20 جلسه‌ای از مبتدی تا پیشرفته وجود دارد. این دوره‌ها برای تمامی سنین از مبتدی (Basic) تا پیشرفته (advance) موجود است که به صورت کاملاً تخصصی توسط اساتید آکادمی آنلاین فلارایز تقسیم‌بندی شده است.

پیش نیازهای دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی

برخی از افرادی که در دوره‌ آنلاین مکالمه انگلیسی فلارایز شرکت می کنند از هیچ دانش خاصی در مکالمه زبان انگلیسی برخوردار نیستند. درواقع دوره های ارائه شده در فلارایز بگونه‌ای طراحی شده است که تمامی افراد، حتی آنهایی که دارای هیچ اطلاعاتی از قبل نیستند بتوانند در این دوره‌های آموزش مکالمه شرکت کنند. قطعا افرادی که دارای اطلاعاتی از پیش هستند در جایگاه متفاوتی از دیگر افراد قرار خواهند گرفت. در این میان افرادی هم که دانش خاصی در این زمینه ندارند دچار مشکل نخواهند شد چراکه با شرکت در دوره‌های آکادمی آنلاین فلارایز می‌توانند به دانش کافی در مکالمه انگلیسی برسند.

آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به منظور تقسیم بندی کلاس‌ها برای ارائه مطالب متناسب با سن یا سطح دانش زبان آموزان، کلاس‌ها را در چهار گروه متمایز کرده است. گروه اول که گروه خردسال هستند در رده سنی 3 تا 7 سال می‌باشند، گروه دوم، کودکانی بین 8 تا 12 سال هستند، گروه سوم، نوجوانان بین 13 تا 17 سال و گروه آخر بزرگسالان بالای 18 سال می‌باشند.

منابع و روش‌های تقویت مهارت مکالمه در دوره

مهارت‌های زبان انگلیسی به چهار مورد speaking، listening، writing، reading تقسیم می‌شوند که هر کدام توانایی‌های متفاوتی هستند اما در عین‌حال بر یکدیگر تأثیر مستقیم دارند. افرادی که علاقه‌مندند به مهارت مکالمه زبان انگلیسی مسلط شوند باید 3 مهارت دیگر خود را تقویت کنند چراکه تقویت سه مهارت دیگر باعث تسلط هرچه بیشتر به مهارت مکالمه می‌شود.تسلط به سه مهارت listening، writing، reading می‌تواند سبب تقویت مکالمه زبان انگلیسی شود از این رو در آکادمی فلارایز سعی می‌شود تا با تقویت 3 مهارت دیگر سبب تسریع در روند پیشرفت مهارت مکالمه شوند.

زمانی که قصد دارید با یک نفر ارتباط برقرار کنید قطعاً فرد مقابل پاسخی به شما می‌دهد و اگر در مهارت listening دارای ضعف باشید نمی‌توانید متوجه صحبت‌های فرد مقابل خود شوید. پس نیاز است تا ابتدا listening خود را تقویت کنید تا بتوانید در مهارت speaking موفق عمل کنید. مورد بعدی ارتباط بین writing و speaking است. زمانی که فرد جملاتی را به انگلیسی حفظ می‌کند قطعاً بعد از مدتی فراموش کرده و یا نمی‌تواند در امور دیگر از آن استفاده کند به این منظور می‌بایست در writing توانایی خود را بالا برده تا هم‌زمان جملات حفظی خود را در نوشتار بکار گیرد تا به آن‌ها مسلط شود و در نتیحه مهارت speaking خود را که همان مکالمه است، تقویت کند.

مهارت دیگری که در زبان انگلیسی به spesking کمک می‌کند reading است. در زمان خواندن متون، فرد با کلمات و ساختارهای گرامری مختلفی آشنا می‌شود که در نهایت می‌تواند در زمان صحبت به انگلیسی عالی عمل کند. به همین خاطر افرادی که به دنبال آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مهاجرت هستند باید هم‌زمان برای تقویت مهارت مکالمه بر سه رکن دیگر که listening، writing، reading هستند توجه کنند. آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز به‌گونه‌ای دوره‌های خود را طراحی کرده است که تمامی این موارد را در بر می‌گیرد. در آخر با اجرای این قوانین و آموزش اصولی و علمی بی شک بهترین نتیجه را خواهید داشت.

دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی فلارایز

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

متوسط تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

شما می‌توانید روی موضوعات مختلف صحبت کنید و همچنین توانایی صحبت کردن بصورت روان و با اکسنت بریتیش یا امریکن را خواهید یافت.
این دوره متناسب با سنین مختلف و در سطوح مختلفی از intermediate تا advance برگزار می‌شود.
هر کلاس مکالمه زبان انگلیسی در 20 جلسه و هر جلسه 1 ساعته برگزار می‌شود.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی