logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان ژاپنی

دوره آموزش زبان ژاپنی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. کلاس‌ها بصورت آنلاین هستند و شما می‌توانید از هر شهر و کشوری در کلاس‌ها شرکت کنید.

دوره آنلاین آموزش زبان ژاپنی
دوره آنلاین آموزش زبان ژاپنی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات ژاپنی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
یادگیری مکالمه محور ژاپنی
1349

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

343

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگیری یک زبان جدید و پرکاربرد نظیر ژاپنی دارای اهمیت زیادی است چراکه این کشور جزء قدرتمندترین کشورهای جهان از نظر علمی و اقتصادی است. زبان ژاپنی زبان رسمی مردم ژاپن است که حدود 130 میلیون نفر به این زبان صحبت می‌کنند. یادگیری زبان ژاپنی مزیت‌های بسیاری دارد که همین امر سبب ایجاد اشتیاق بالا در افراد برای یادگیری این زبان می‌شود. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز از معتبرترین موسسات آموزش زبان ژاپنی در ایران است که با اعطای مدرک معتبر به افراد، آن‌ها را در یادگیری این زبان یاری می‌کند.

اهمیت یادگیری زبان ژاپنی

یادگیری هر زبان دارای اهمیت‌های ویژه‌ای است که باعث ایجاد حس انگیزه بالا در افراد برای تسلط به این زبان می‌شود. زبان ژاپنی هم شامل آن دسته از زبان‌هایی است که تسلط بر آن، توانایی خاصی را به افراد اهدا می‌کند. در ادامه به اهمیت‌های یادگیری زبان ژاپنی می‌پردازیم.

 • بهبود وضعیت شغلی و رشد در فضای کار:

بی‌شک کشور ژاپن یکی از قطب‌های صنعتی در دنیا محسوب می‌شود به همین دلیل جایگاه ویژه‌ای در صنایع مختلف دارد. یادگیری زبان ژاپنی می‌تواند از نظر شغلی مزایایی زیادی داشته باشد و موقعیت‌های ویژه‌ای را در این کشور ایجاد کند.

 • افزایش فعالیت در فضای بین المللی:

یادگیری زبان ژاپنی باعث می‌شود که بتوان در فضای بین المللی فعال بود. به خصوص که این زبان در شرق قاره آسیا بسیار کاربردی است و جایگاه ویژه‌ای دارد. از طرفی به افرد این توانایی را می‌دهد که به مقالات علمی مختلفی که به زبان ژاپنی هستند دسترسی پیدا کنند و دید خود را وسیع‌تر کنند.

 • فراهم شدن امکان تحصیل در کشور ژاپن:

یکی از پارامترهای مهم برای تحصیل در کشور ژاپن، تسلط کامل بر این زبان است. افرادی که به زبان ژاپنی مسلط هستند راحت‌تر از افراد دیگر می‌توانند مجوز ورود و تحصیل در این کشور را کسب کنند که این امر جزء اهمیت‌های یادگیری این زبان جذاب محسوب می‌شود.

 آموزش زبان ژاپنی در فلارایز

دوره آموزش زبان ژاپنی فلارایز به صورت آنلاین

افراد با اهداف مختلفی اقدام به شروع یادگیری زبان ژاپنی می‌کنند. مهاجرت، دریافت ویزا، تور لیدری، تدریس و … برخی از اهداف این دسته از افراد برای تسلط به این زبان است. در آکادمی آنلاین فلارایز برای تمامی متقاضیان یادگیری این زبان مسیر مشخصی ایجاد شده است تا به راحتی بتوانند به اهداف خود دست یابند.
دوره‌های مخلتفی در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برگزار می‌شوند که هر کدام برای هدف خاصی از زبان‌آموزان طراحی شده است. زبان‌آموزان می‌توانند با توجه به اهداف خود یکی دوره‌های آموزش زبان ژاپنی را انتخاب کرده و شروع به یادگیری کنند. برگزاری دوره‌ آموزش زبان ژاپنی بصورت آنلاین سبب شده است تا همه متقاضیان یادگیری این زبان بتوانند از اقصی نقاط کشور به راحتی در این کلاس‌ها شرکت کنند.

ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان ژاپنی فلارایز

ویژگی‌های یک دوره نشان‌ دهنده تمایز آن دوره با دیگر کلاس‌های آموزشی است. دوره‌ آموزش آنلاین زبان ژاپنی در آکادمی فلارایز توسط کارشناسان و اساتید آموزش زبان ژاپنی برنامه ریزی شده‌اند به همین دلیل دارای بهترین ویژگی‌های آموزشی هستند.

 • اساتید مجرب و متبحر:

آموزش زبان‌آموزان توسط یک استاد مجرب و متبحر بسیار مهم است چراکه تجربه بالای اساتید در روند آموزش افراد باعث تسریع وسهولت در یادگیری آنان می‌شود. اساتید آموزش زبان ژاپنی در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز جزء معدود افرادی هستند که در ایران و ژاپن همزمان تدریس می‌کنند.

 • استفاده از تکنیک‌های نوین آموزشی :

روش‌های آموزشی در یادگیری زبان‌آموز تاثیر زیادی می‌گذارد. استفاده از روش‌های نوین و تکنیک‌های جذاب آموزشی در روند آموزش به افراد باعث می‌شود که یادگیری این زبان برای زبان‌آموزان آسان شود. بکارگیری جدیدترین متدها و تکنیک‌های آموزشی در کلاس‌های آنلاین آموزش زبان ژاپنی فلارایز سبب شده است تا پیچیدگی‌های سخت یادگیری این زبان برطرف گردد.

 • تعیین سطح آنلاین رایگان:

آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز تصمیم گرفته است تا آزمونی برای تعیین سطح افراد در جهت برابری سطح آنان در یک کلاس و در نهایت افزایش کیفیت آموزشی، برگزار کند. به این صورت هر زبان‌آموز در گروه مناسب خود قرار می‌گیرد و روند یادگیری آنان با سرعت بیشتری پیش می‌رود. پشتیبانی متداوم :
نظارت یک تیم آموزشی بر روی کلاس‌های آموزش آنلاین زبان ژاپنی باعث می‌شود تا کلاس‌ها از کیفیت بیشتری برخوردار باشند و همچنین زبان آموز بتواند در پایان هر کلاس به راحتی انتقادات و مشکلات خود را مطرح کند. آکادمی آنلاین فلارایز، پشتیبان‌هایی را قرار داده تا بر روی تمامی این موارد نظارت داشته باشند و ارتباط بهتری را برای زبان آموزان دوره آموزش ژاپنی رقم بزنند.

 

از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان ژاپنی در آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

دوره‌های مختلف آموزش زبان ژاپنی در فلارایز

برای رسیدن به یک هدف ابتدا باید مسیر مناسب آن را پیدا کرد. افرادی که تصمیم به یادگیری زبان ژاپنی می‌گیرند هر کدام دارای اهداف متفاوتی هستند. دوره آموزش آنلاین زبان ژاپنی در آکادمی فلارایز دارای کلاس‌های متفاوتی است که هرکدام متناسب با اهداف زبان‌آموزان ویژگی‌های انحصاری خود را دارند. فلارایز  برگزارکننده دوره‌های مختلف آموزش زبان ژاپنی است که از ویژگی اصلی آن‌ها مکالمه محور بودنشان است. زبان‌آموزان با توجه به اهدافی که از یادگیری زبان ژاپنی دارند می‌توانند در دوره مناسب خود شرکت کنند.
کارشناسان واحد مشاوره در آکادمی فلارایز برای راهنمایی زبان‌آموزانی که از آگاهی کافی برای انتخاب دوره مناسب خود برخوردار نیستند جلسات مشاوره مختلفی قرار داده است تا آنان را به بهترین مسیر در روند یادگیری این زبان راهنمایی کنند.

در آکادمی فلارایز، دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • دوره خصوصی آموزش زبان ژاپنی
 • دوره گروهی آموزش زبان ژاپنی
 • دوره فشرده یا VIP آموزش زبان ژاپنی

تمامی این دوره‌های آموزشی برای تمامی گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان و در نهایت افراد مسن مناسب است.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان ژاپنی

در یادگیری زبان ژاپنی اصول و قواعدی وجود دارند که اگر مدنظر قرار گیرند قطعا نتایج خوبی را خواهند داشت. یکی از این قواعد تقویت مهارت‌های چهارگانه در زبان ژاپنی است. این چهار مهارت که شامل مهارت‌های مکالمه، شنیداری، نوشتاری و خواندن می‌شود با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند و می‌توانند بر تقویت یکدیگر اثر بگذارند به‌گونه‌ای که ارتقاء یکی از آن‌ها سبب رشد دیگر مهارت‌ها نیز می‌شود. اساتید آموزش زبان ژاپنی در آکادمی آنلاین فلارایز برای ارتقاء هریک از این مهارت‌ها منابع و کتب آموزشی را انتخاب کرده‌اند تا تقویت این مهارت‌ها برای متقاضیان یادگیری این زبان سخت و پیچیده آسان شود.

سطوح مختلف آموزش زبان ژاپنی

متقاضیان یادگیری زبان ژاپنی در آکادمی فلارایز از دانش و شناخت یکسانی نسبت به این زبان برخوردار نیستند و هرکدام دارای سطوح علمی متفاوتی از این زبان هستند. به همین دلیل تمامی این افراد نمی‌توانند در یک گروه آموزشی قرار بگیرند چراکه سطح آن‌ها با یکدیگر یکسان نیست. بنابراین آکادمی آنلاین فلارایز برای هر دسته از این افراد ترم‌های آموزشی متفاوتی را طراحی کرده است که دارای سطوح علمی متفاوتی نیز هستند. به این شکل هریک از افراد بعد از تعیین سطح در ترم آموزشی مناسب با سطح خود قرار می‌گیرند تا بتوانند آموزش مناسب خود را دریافت کنند.
در صورتی که افراد در کلاس مناسب با سطح خود قرار نگیرند در روند آموزش آنان مشکل ایجاد می‌شود. از این رو شرکت در کلاس آموزشی که متناسب با سطح دانشی افراد باشد بسیار مهم و ضروری است.

کلاس زبان ژاپنی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

تفکر اشتباهی که برخی از زبان آموزان دارند آن است که گمان می‌کنند برای یادگیری زبان ژاپنی باید شرایط خاصی از نظر سن و … داشته باشند. در صورتی که اگر در دوره و سطح مناسب خود قرار گیرند به‌راحتی می‌توانند روند یادگیری خود را شروع کنند. دوره آموزش زبان ژاپنی در آکادمی فلارایز به گونه‌ای طراحی شده است که برای تمامی متقاضیان شرایط یادگیری این زبان مهیاست. بنابراین هر فرد با هر سن و با هر هدفی که دارد می‌تواند در  کلاس‌های آنلاین زبان ژاپنی شرکت کند.

منابع کلاس آموزش زبان ژاپنی در فلارایز

منابع آموزشی استفاده شده در آموزش زبان ژاپنی بسیار پر اهمیت است چراکه می‌توانند باعث یادگیری ساده، صحیح و اصولی این زبان شوند. به همین دلیل نوع منابع آموزشی بکار گرفته شده در آموزش زبان ژاپنی جزء پارامترهای مهم در آموزش این زبان محسوب می‌شوند. اعضای تیم فلارایز برای انتخاب منابع ارائه شده در کلاس‌ها و دوره‌ها تحقیقات مختلفی را انجام می‌دهند تا بتوانند بهترین منبع آموزشی را انتخاب کنند. درنهایت اگر برای یک بخش یا یک مهارت، منابع مناسبی پیدا نکنند با کمک کارشناسان زبان ژاپنی اقدام به گردآوری جزوات آموزشی خواهند کرد تا بتوانند بهترین مطالب آموزشی را برای تسلط به این زبان را در اختیار زبان‌آموزان قرار دهند.
ناگفته نماند که منابع استفاده شده در هر دوره و هر سطح با توجه به ویژگی‌هایی که زبان‌آموزان دارند متفاوت است. پس تنها از یک منبع در آموزش زبان ژاپنی استفاده نمی‌شود.

هزینه آموزش زبان ژاپنی در فلارایز

یکی از موارد مهم برای بسیاری از زبان‌آموزان، هزینه شرکت در دوره آموزش زبان ژاپنی است. با وجود اینکه هزینه این کلاس‌ها به پارامترهای مختلفی از جمله تجربه استاد، منابع ارائه شده، مجموع ساعات دوره و … بستگی دارد با این حال آکادمی فلارایز تمام تلاش خود را کرده است تا در عین ارائه بهترین خدمات آموزشی، هزینه مناسب و به‌صرفه‌ای را تعیین کند.
اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری را در خصوص هزینه دوره آموزش آنلاین زبان ژاپنی بدست آورید میتوانید با اعضای تیم فلارایز در تماس باشید تا هزینه دقیق دوره مدنظر شما را در اختیارتان قرار دهند.

 

دوره آنلاین آموزش زبان ژاپنی

دوره آنلاین آموزش زبان ژاپنی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های آموزش زبان ژاپنی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

دوره‌های زبان ژاپنی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می‌شوند و شما از هر شهر و کشوری می‌توانید در آن شرکت کنید.
آکادمی فلارایز با استفاده از اساتید مجرب، مدیریت تعداد نفرات در کلاس بصورتی که اکنون تنها هر کلاس گروهی 6 نفره برگزار می‌شوند و همچنین استفاده از پشتیبانی آموزشی برای زبان آموزان باعث افزایش کیفیت کلاس‌های آنلاین شده است.
هزینه کلاس‌ها با توجه به گروهی یا خصوصی بودن و همچین سطح زبان آموزان متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق کلاس‌ها تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان ژاپنی