logo-header-felarise

تدریس خصوصی زبان سوئدی

دوره خصوصی آموزش زبان سوئدی مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان سوئدی برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

تدریس خصوصی زبان سوئدی
تدریس خصوصی زبان سوئدی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات سوئدی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
یادگیری مکالمه محور سوئدی
787

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

656

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

زبان سوئدی، زبان ملی یکی از مرفه‌ترین کشورهای اروپایی است که برای سفر، زندگی و تحصیل، شرایط بسیار مناسبی دارد. یادگیری زبان سوئدی به صورت خصوصی، زیر نظر استادان مجرب آموزشگاه فلارایز  و با بهترین متدها، شما را با سرعت بیشتری به هدفتان می‌رساند.

تدریس خصوصی زبان سوئدی بصورت آنلاین و حضوری

زبان سوئدی، زبان رسمی سوئد، یکی از دو زبان ملی فنلاند و متعلق به گروه زبان‌های ژرمنی شمالی اسکاندیناوی شرقی است. تا قبل از جنگ جهانی دوم، این زبان در بخش‌هایی از استونی و لتونی نیز صحبت می‌شد. این زبان تا اوایل قرن بیست و یکم توسط حدود هشت میلیون سوئدی مورد استفاده قرار می‌گرفت.
زبان سوئدی همچنین ارتباط نزدیکی با زبان نروژی و دانمارکی دارد. هر چند در سوئد به راحتی می‌توانید انگلیسی صحبت کنید، اما یادگیری زبان سوئدی برای زندگی بهتر و شانس بیشتر جهت به دست آوردن فرصت‌های شغلی بیشتر در سوئد ضروری است.
از این رو آموزشگاه فلارایز با هدف آموزش صحیح و کارآمد این زبان، به برگزاری کلاس‌های تدریس خصوصی زبان سوئدی به صورت آنلاین و حضوری در شعبات خود اقدام کرده است.

یادگیری زبان سوئدی بصورت خصوصی

شرایط و نحوه برگزاری دوره تدریس خصوصی زبان سوئدی

شرایط و کیفیت تدریس خصوصی، با تدریس گروهی در آموزشگاه‌های زبان بسیار متفاوت است. تدریس خصوصی زبان سوئدی به معنی انعطاف بیشتر در برگزاری کلاس‌ها است. در این کلاس‌ها فقط یک زبان‌آموز و معلم شرکت می‌کنند و برنامه شخصی و هدفمند خود را پیش می‌برند.
آموزشگاه فلارایز تمام شرایط را به بهترین نحو برای تدریس خصوصی زبان سوئدی فراهم می‌کند. به طوری که زبان‌آموز در ابتدا توسط تیم فلارایز مشاوره می‌شود تا هدف کلی، سطح و توقعات او مشخص شود.
در طول جلسه مشاوره، زبان‌آموز فرصت دارد که در مورد نیازها و اهداف خود برای یادگیری زبان سوئدی صحبت کند و درباره چگونگی شروع یا ادامه یادگیری، مشاوره بگیرد. در این مرحله، مشاور بهترین روش‌های تدریس را در نظر گرفته و زبان‌آموز را به یکی از بهترین استادان معرفی می‌کند. معلم نیز در جلسه‌ای جداگانه با زبان‌آموز خود جهت آشنایی با متد و منابع مورد نیاز صحبت می‌کند تا با او رابطه قوی‌تر و صمیمی‌تری ایجاد کند.
معلم خصوصی زبان سوئدی، منابع، نوع دروس و تعداد روز‌های تدریس در هفته را با توجه به سن، سطح و هدف زبان‌آموز تعیین و درس‌ها را متناسب با نیازهای زبان‌آموز خود تنظیم می‌کند. کلاس‌های زبان سوئدی می‌توانند به صورت آنلاین یا حضوری در محیط آموزشگاه یا خانه برگزار شود. این کاملا به شرایط زبان‌آموز و مدرس خصوصی زبان سوئدی بستگی دارد.

ویژگی‌های دوره خصوصی زبان سوئدی فلارایز

تدریس خصوصی زبان سوئدی، مزایای زیادی دارد. کلاس‌ خصوصی بهتر می‌تواند روی ضعف و نیازهای شما تمرکز کند. بنابراین راهی عالی برای تکمیل یادگیری منظم زبان است. شما در دوره خصوصی زبان سوئدی می‌توانید در مدت زمان کوتاه‌تری به این زبان مسلط شوید. در این دوره‌ها بسته به هدف زبان‌آموز، منابع اصلی آموزشی و کمک‌آموزشی مشخص می‌شود.
مطاب ضروری نیز در تمام طول دوره، توسط معلم خصوصی زبان سوئدی تدریس خواهند شد. علاوه بر منابع، ساعات تدریس نیز مطابق با زمان زبان‌آموز برنامه‌ریزی می‌شود. دوره خصوصی زبان سوئدی به صورت آنلاین از طریق پلتفرم آموزشگاه یا به شکل حضوری در شعبات آموزشگاه‌های فلارایز یا خانه، کتابخانه و محل کار برگزار می‌شود.
برای انتخاب محل تدریس، هیچ محدودیتی وجود ندارد. هر زبان‌آموز به گونه‌ای متفاوت یاد می‌گیرد، برخی با تدریس خصوصی آنلاین زبان سوئدی راحت‌تر هستند و برخی محیط آموزشگاه را ترجیح می‌دهند.
به طور کلی برنامه‌ریزی برای کلاس خصوصی زبان سوئدی، به ترجیحات و اهداف فرد زبان‌آموز خلاصه می‌شود. برخی از معلمان یک محیط رسمی با یک برنامه درسی مشخص را ترجیح می‌دهند، در حالی که برخی دیگر برنامه خود را مطابق اهداف زبان‌آموز تنظیم می‌کنند. هر معلمی نیز به گونه‌ای متفاوت آموزش می‌دهد، پس آنچه را که برای شما مناسب است، انتخاب کنید.

یادگیری زبان سوئدی بصورت خصوصی با بهترین استادان زبان

یکی از مهمترین عوامل موثر در یادگیری زبان سوئدی، میزان تجربه و تخصص معلم در حوزه زبان سوئدی است. نقش یک معلم حرفه‌ای را در میزان یادگیری زبان‌آموز نمی‌توان کتمان کرد. یک مدرس خصوصی زبان سوئدی می‌تواند در کلاس‌های خصوصی به زبان‌آموز انگیزه بیشتری برای ادامه دادن دوره، حتی در سخت‌ترین شرایط و بالاترین سطوح‌ بدهد. تیم فلارایز نسبت به این موضوع حساسیت بالایی دارد و این رو سعی کرده است بهترین استادان را از سراسر کشور در مجموعه خود داشته باشد.
همچنین یک معلم خصوصی می‌تواند به گونه‌ای با برنامه شما سازگار شود که در دوره‌های زبان گروهی به سختی می‌توان به آن دست یافت. در کلاس‌های خصوصی می‌توانید از معلم خود بخواهید صحبت کردن و حتی رایتینگ شما را تصحیح کند. همه معلم‌های فلارایز این کار را به طور خودکار انجام می‌دهند و اشتباهات شما را گوشزد می‌کنند. تصحیح خطا بخش بزرگی از یادگیری زبان است که نباید نادیده گرفته شود.
بسیاری از زبان‌‌آموزان ترجیح می‌دهند که تصمیم‌گیری در مورد نحوه برگزاری کلاس، منابع و به طور کلی برنامه‌ریزی را به معلم خود بسپارند، اما هرچه اشراف بیشتری بر محتوای درس‌ها و اهداف خود داشته باشید، معلم شانس بیشتری برای یافتن مطالب ضروری که واقعاً شما را درگیر می‌کند، خواهد داشت.

 

دوره خصوصی زبان سوئدی مناسب چه کسانی است؟

هنگام شروع یادگیری زبان سوئدی، هدف‌گذاری بسیار اهمیت دارد و به زبان‌آموز برای تصمیم‌گیری برای انتخاب کلاس خصوصی کمک می‌کند. یک روش درست برای تعیین هدف و ترسیم نقشه راه این است که به این فکر کنید که چه چیزی شما را قادر می‌سازد به اهداف خود سریع‌تر دست یابید و معلم خصوصی چگونه می‌تواند در این امر به شما کمک کند.
اگر فکر می‌کنید به مفاهیم کاربردی و کامل‌تری از زبان سوئدی و همچنین به یک برنامه با ساختار مناسب نیاز دارید، بعید است که با یک پارتنر زبان یا کلاس‌های گروهی به آن برسید. در اینجاست که به راهنمایی‌ها و تجربه یک معلم خصوصی زبان سوئدی نیاز خواهید داشت.  اگر در مورد یادگیری زبان سوئدی در هر سطحی جدی هستید، تدریس خصوصی زبان سوئدی می‌تواند بهترین راه برای پیشرفت سریع باشد.

کتاب‌ها و منابع دوره خصوصی زبان سوئدی

در دنیای امروز، گزینه‌ها و منابع زیادی برای یادگیری زبان سوئدی وجود دارد. انواع کتاب‌های آموزشی، فایل‌های صوتی، فیلم و کتاب‌های داستانی، به غرق شدن هر چه بیشتر در زبان سوئدی کمک می‌کنند. فراوانی گزینه‌ها ممکن است شما را سردرگم کند و نتوانید بهترین و موثرترین منابع را پیدا کنید. آموزشگاه‌ فلارایز کار را برای شما ساده‌تر کرده است و منابع را مطابق با روش‌های آموزشی جدید در تدریس خصوصی زبان سوئدی انتخاب می‌کند.
یکی از بهترین کتب آموزشی زبان سوئدی، مجموعه پسونکا (På svenska  ) است که این زبان را به روشی جذاب و ساده، همراه با تصاویر گیرا تا سطح A2 آموزش می‌دهد. اما به هر حال این تنها کتاب آموزشی آکادمی فلارایز نیست و مطابق به سطح و موقعیت زبان‌آموز، منابع دیگری نیز در نظر گرفته می‌شود.

هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی

هزینه هر جلسه کلاس خصوصی زبان سوئدی، بسته سطح، سن زبان‌آموز، کیفیت آموزش، تجربه معلم و سایر شرایط خاص، متفاوت خواهد بود. مجموعه فلارایز بهترین شرایط را برای برای برگزاری کلاس‌های خصوصی فراهم می‌کند و در طول دوره نیز مشکلات زبان‌آموز به طور دائم توسط مشاوره و پشتیبانی رایگان این آکادمی رصد می‌شود.
بنابراین مطمئن باشید با توجه به هزینه‌ای که می‌کنید به صرفه‌ترین آموزش را خواهید داشت. اما در هر صورت مجموعه فلارایز بهترین و به صرفه‌ترین قیمت‌ها را در نظر می‌گیرد تا افراد مختلف بتوانند بدون استرس هزینه‌های بالا، به بهترین سطح کیفی تدریس خصوصی زبان سوئدی دست یابند.

 

تدریس خصوصی زبان سوئدی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های آموزش خصوصی سوئدی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

کلاس‌های آموزش زبان سوئدی فلارایز در سطوح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می‌شوند. کسانی که هدف سفر به سوئد را دارند و چیزی از زبان سوئدی نمی‌دانند، می‌توانند در دوره‌های فلارایز به راحتی شرکت کنند.
ساعت و زمان برگزاری کلاس‌های آموزش خصوصی سوئدی کاملا منطبق با برنامه زبان آموز تنظیم است. پس نگران زمان‌های کلاس خود نباشید.
برای اطلاع از هزینه‌ها تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

تدریس خصوصی زبان سوئدی