logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان ارمنی

سالانه افراد زیادی به دلایل مختلف مانند تفریحی و توریستی اقدام به سفر به ارمنستان می‌کنند. یادگیری زبان ارمنی می‌تواند لذت سفر به این کشور را بسیار بیشتر کند و فلارایز در تمام این مسیر در کنار شما خواهد بود.

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات ارمنی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
یادگیری مکالمه محور ارمنی
446

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

232

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگیری یک زبان جدید توانایی و موقعیت‌های متعددی را برای هر شخصی ایجاد می‌کند. زبان ارمنی از جمله زبان‌هایی است که یادگیری آن مورد علاقه افراد زیادی است. در آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌های مختلفی به منظور آموزش زبان ارمنی برگزار می‌شود که تمامی افراد شرایط شرکت در آنها را دارند.

اهمیت یادگیری زبان ارمنی

افرادی که تصمیم به یادگیری زبان ارمنی می‌گیرند اغلب دارای اهداف متفاوتی هستند. یادگیری این زبان به گونه‌ای مهم است که تسلط بر آن جزء موارد پر اهمیت زندگی است. در ادامه به برخی از موارد پر اهمیت در یادگیری زبان ارمنی می‌پردازیم:

 • ایجاد ارتباط با ارمنی زبان‌ها:

افرادی که به کشور ارمنستان زیاد سفر می‌کنند برای ایجاد ارتباط باید به این زبان تسلط داشته باشند. ارمنستان جزء زیباترین کشورها در قاره آسیاست و افراد به دلایل گوناگونی به این کشور سفر می‌کنند.

 • ایجاد فرصت‌ها شغلی:

افراد زیادی هستند که به منظور گسترش کسب و کار و هم چنین ایجاد فرصت‌های شغلی به ارمنستان مهاجرت می‌کنند. این دسته از افراد به منظور پذیرفته شدن و شروع به فعالیت باید از تسلط کافی به این زبان بهره‌مند باشند.

دوره آموزش زبان ارمنی فلارایز به صورت آنلاین

افراد متقاضی یادگیری زبان ارمنی علاقه‌مندند تا یادگیری این زبان را در مؤسسه‌ای آغاز کنند که از اعتبار بالایی برخوردار است. مؤسساتی که از نظر اعتبار سطح آموزشی در سطح بسیار بالایی هستند قطعاً از اساتید متبحر و مجرب استفاده می‌کنند. شاید تعداد مؤسسات و آکادمی‌های آموزش زبان زیاد باشد اما قطعاً تعداد کمی از آنها به صورت اصولی و علمی به آموزش زبان ارمنی مشغول‌اند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برای به اشتراک گذاشتن دوره‌های خود، کلاس‌های آموزش زبان ارمنی را به گونه‌ای طراحی کرده است تمامی افراد در نقاط مختلف جهان بتوانند در آن ها شرکت کنند. ویژگی مثبتی که در این دوره وجود دارد آن است که کلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شود و امکان شرکت برای همه افراد فراهم است.

آموزش زبان ارمنی در فلارایز

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان ارمنی فلارایز

آموزش زبان ارمنی در آکادمی فلارایز توسط کارشناسان و اساتید آموزش زبان ارمنی تنظیم شده‌اند و به همین دلیل دارای ویژگی های منحصربه‌فرد زیادی است. در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها می‌پردازیم:

 • تدریس زبان ارمنی توسط اساتید حرفه‌ای:

قطعاً هر چقدر که استاد آموزش زبان ارمنی دارای تجربه بیشتری باشد شیوه‌های آموزشی بهتری را برای این زبان ارائه می‌دهد. در آکادمی آنلاین فلارایز تنها از اساتیدی استفاده می‌شود که دارای تجربه و تبحر کافی باشند.

 • نظارت پشتیبانی:

وجود یک تیم پشتیبانی آموزشی که بر تمامی کلاس‌های برگزار شده نظارت داشته باشد باعث می‌شود که کیفیت کلاس‌ها افزایش پیدا کند. در آکادمی فلارایز کلاس‌های آنلاین آموزش زبان ارمنی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که یک تیم پشتیبانی آموزشی بر آن‌ها نظارت کامل داشته باشد و از طرفی زبان‌آموزان بتوانند انتقادات و مشکلات خود را به راحتی با آنها در میان بگذارند.

 • استفاده از ترفندهای نوین آموزشی:

آموزش زبان ارمنی با استفاده از ترفندهای نوین آموزشی باعث می‌شود که اشتیاق به یادگیری در زبان‌آموزان بیشتر شود و در نهایت یادگیری این زبان راحت‌تر شود. بکارگیری جدیدترین سیستم آموزشی در کلاس‌های آنلاین آموزش زبان ارمنی فلارایز سبب شده است تا بهترین خدمات آموزش این زبان ارائه شود.

 • اعطای مدرک معتبر:

بسیاری از افراد که در دوره‌های آموزش زبان ارمنی شرکت می‌کنند به مدرک آن نیاز دارند. از این رو دریافت مدرک از یک مرکز آموزشی معتبر بسیار حائز اهمیت است. اعتبار بالای آکادمی آنلاین فلارایز سبب شده است تا افراد با اطمینان خاطر مدارک آموزشی این زبان را دریافت کنند.

از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان ارمنی در آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

دوره‌های مختلف آموزش زبان ارمنی در فلارایز

قطعاً هر یک از زبان‌آموزان از یادگیری زبان ارمنی اهداف خاصی دارند از این رو مسیر یادگیری تمامی این افراد مشابه هم نیست. به همین منظور هر زبان‌آموز باید مسیری را انتخاب کند که به هدف وی نزدیک‌تر باشد. انتخاب دوره مناسب آموزش زبان ارمنی همان مسیری است که درباره آن تاکید می‌کنیم. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های مختلفی را برای آموزش این زبان تدارک دیده است که هر کدام مناسب اهداف خاصی هستند. زبان آموزانی که در انتخاب دوره آموزش زبان ارمنی اطلاعات کافی ندارند می‌توانند از کارشناسان مجموعه فلارایز کمک بگیرند. در واقع هدف از تیم فلارایز، هدایت زبان‌آموزان به مسیر مناسب با اهدافشان و هم چنین رضایت آنها است.

در آکادمی فلارایز، دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • دوره خصوصی آموزش زبان ارمنی
 • دوره گروهی آموزش زبان ارمنی
 • دوره فشرده یا VIP آموزش زبان ارمنی

تمامی این دوره‌های آموزشی برای تمامی گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان و در نهایت افراد مسن مناسب است.

 

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان ارمنی

تسلط کامل بر مهارت‌های چهارگانه زبان ارمنی در یادگیری آن بسیار مورد اهمیت است و به همین دلیل است که نسبت به یادگیری صحیح آن‌ها تاکید زیادی می‌شود. مهارت‌های چهارگانه شامل خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن است. این چهار مهارت زبان ارمنی مستقیما با یکدیگر در ارتباط هستند و بر روی تقویت یکدیگر اثر می‌گذارند. به طور مثال زمانی که یک فرد بخواهد با افراد ارمنی زبان ارتباط بگیرد قطعاً باید به مهارت صحبت کردن و گوش دادن مسلط باشد به همین صورت هر چهار مهارت به هم مرتبط می‌شوند و ارتقاء یکی سبب پیشرفت مهارت‌های دیگر می‌شود. به همین منظور اساتید آکادمی فلارایز برای هر یک از این مهارت‌ها منابع آموزشی خاصی را در نظر گرفتند تا مهارت‌های چهارگانه زبان ارمنی را در زبان‌آموزان تقویت کنند.

سطوح مختلف آموزش زبان ارمنی

برای یادگیری زبان ارمنی ابتدا باید تمامی زبان‌آموزان از لحاظ دانش زبانی سنجیده شوند و سپس در گروه‌های مناسب با سطح علمی خود قرار گیرند. در آموزش زبان ارمنی همانند دیگر زبان‌ها این روند وجود دارد و تعیین سطح از اهمیت بالایی برخوردار است. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برای انجام تعیین سطح از زبان‌آموزان ابتدا آزمونی را برگزار کرده تا سطح آنها را مشخص کند. سپس با توجه به نتایج نهایی مشخص می‌شود که هر زبان‌آموز در چه گروهی قرار گیرد.
به همین ترتیب تمامی افراد با سطح علمی مختلف می‌توانند در کلاس‌های آنلاین زبان ارمنی آکادمی فلارایز شرکت کنند. به این صورت که تمامی زبان‌آموزان تقسیم‌بندی شده و در گروه مناسب خود قرار می‌گیرند و از آموزش‌های متناسب با سطح خود بهره‌مند می‌شوند.

کلاس زبان ارمنی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

در بسیاری از دوره‌های آموزشی موسسات دیگر شرایط سنی خاصی برای ثبت نام وجود دارد. در دوره آموزش آنلاین زبان ارمنی آکادمی فلارایز هیچگونه محدودیت سنی مشخص نشده است چراکه کلاس‌ها در سطح‌ها و برای گروه‌های سنی مختلف طراحی شده‌اند و تمامی افراد امکان شرکت در آن را دارند. از این رو در آکادمی فلارایز، شرایط پیشرفت برای خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان مهیا است. به این دلیل که برای هر کدام پارامترهای مشخص در نظر گرفته شده است تا بتوانند به اهداف خود دست یابند. آنلاین بودن کلاس آموزش زبان ارمنی نیز سبب شده است تا تمامی افراد در اقصی نقاط کشور به راحتی بتوانند در کلاس‌های آموزشی این زبان شرکت کنند. از این رو دوره آموزش آنلاین زبان ارمنی برای تمامی افراد در هر گروه سنی و با هر سطح علمی در سراسر کشور مناسب است.

منابع کلاس آموزش زبان ارمنی در فلارایز

قطعاً منابع آموزشی ارائه شده در هر دوره و هر سطح از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا منابع و کتب آموزش زبان ارمنی می‌توانند به زبان‌آموزان اطلاعات مفید و معتبری را از این زبان منتقل کنند. استفاده کردن از منابع معتبر به قدری مهم است که جزء پارامترهای مهم در هر دوره آموزشی زبان ارمنی محسوب می‌شود. زمانی که یک منبع آموزشی دارای اعتبار باشد قطعاً زبان‌آموز راحت‌تر می‌تواند مطالب را دریافت کند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به انتخاب منابع ارائه شده بسیار توجه می‌شود و کارشناسان و اساتید زبان ارمنی طی ماه‌ها بررسی و تحقیقات منابع آموزشی هر دوره را مشخص می‌کنند. در زمان‌هایی که منابع خوب و معتبری برای مهارتی از این زبان یافت نشود اساتید زبان ارمنی اقدام به جمع آوری اطلاعات و جزوات آموزشی می‌کنند.

هزینه آموزش زبان ارمنی در فلارایز

هزینه شرکت در دوره آموزش زبان ارمنی در مؤسسات آموزشی مختلف متفاوت است زیرا به معیارهای مختلفی بستگی دارد. هر آکادمی زبان بنا بر معیارهایی که در دوره خود دارد مشخص می‌کند که میزان شهریه دوره باید چقدر باشد. به طور مثال مجموع ساعات ترم، تجربه اساتید، منابع ارائه شده و … جزء پارامترهای تعیین شهریه محسوب می‌شوند. از طرفی هزینه آموزش زبان ارمنی برای بسیاری از زبان‌آموزان دارای اهمیت است به همین خاطر به این موضوع توجه ویژه‌ای می‌کنند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز تمام تلاش خود را کرده است تا در حین ارائه خدمات با کیفیت، هزینه مناسبی را برای دوره‌های خود مشخص کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر برای دوره مورد نظر خود با اعضای تیم فلارایز در تماس باشید تا بتوانید از هزینه کلاس آموزشی زبان ارمنی مورد نظر با خبر شوید.

دوره آنلاین آموزش زبان ارمنی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های آموزش زبان ارمنی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

دوره‌های زبان ارمنی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می‌شوند و شما از هر شهر و کشوری می‌توانید در آن شرکت کنید.
آکادمی فلارایز با استفاده از اساتید مجرب، مدیریت تعداد نفرات در کلاس بصورتی که اکنون تنها هر کلاس گروهی 6 نفره برگزار می‌شوند و همچنین استفاده از پشتیبانی آموزشی برای زبان آموزان باعث افزایش کیفیت کلاس‌های آنلاین شده است.
هزینه کلاس‌ها با توجه به گروهی یا خصوصی بودن و همچین سطح زبان آموزان متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق کلاس‌ها تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان ارمنی