logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان اسپانیایی

دوره آموزش زبان اسپانیایی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. کلاس‌ها بصورت آنلاین هستند و شما می‌توانید از هر شهر و کشوری در کلاس‌ها شرکت کنید.

کلاس آموزش زبان اسپانیایی
کلاس آموزش زبان اسپانیایی

آنچه در این دوره می آموزیم :

آشنایی با دستور زبان و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات اسپانیایی
برقراری ارتباطات روزمره به اسپانیایی
یادگیری لهجه و تلفظ نیتیو کلمات
3554

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

522

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگیری یک زبان جدید نیازمند تمرین، آموزش صحیح و اصولی و همچنین انگیزه است. برای اینکه بتوان زبانی را به عنوان زبان دوم یاد گرفت قطعاً باید تمرکز و زمان زیادی را اختصاص داد تا بطور کامل بتوان به زبان دلخواه خود مسلط شد. زبان اسپانیایی از آن دسته زبان‌هایی است که یادگیری آن دارای اهمیت زیادی است. برای یادگیری این زبان، اولین قدم انتخاب مدرس با تجربه و متبحر است. سپس حضور در محیط‌هایی که به زبان‌های اسپانیایی صحبت می‌شود، زیرا این عامل در سرعت یادگیری یک زبان جدید بسیار مؤثر است. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برای آموزش زبان اسپانیایی به افراد، تمامی این پارامترها را در کنار هم جمع آوری کرده است تا همه افراد بتوانند به‌ راحتی به یادگیری زبان اسپانیایی مشغول شوند.

ثبت نام دوره آموزش زبان اسپانیایی

اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی

هنگام یادگیری یک زبان جدید لازم است که فرد مزایا و اهمیت‌های تسلط به آن را برای خود مشخص کند تا انگیزه بیشتری برای آموزش داشته باشد. یادگیری زبان اسپانیایی دارای اهمیت‌های بسیاری است که می‌تواند در آینده فرد تأثیر گذار باشد. زبان اسپانیایی دومین زبان دنیا از لحاظ تعداد سخنگویان بعد از زبان چینی به شمار می‌آید. این زبان در مکزیک، آرژانتین، کوبا، پرو، کلمبیا، پاراگوئه، شیلی، اکوادور و اروگوئه مورد استفاده قرار می‌گیرد. زبان اسپانیایی روز به ‌روز در کشورهای دیگر هم در حال گسترش است و همین امر باعث اهمیت بالای یادگیری آن شده است. افرادی که قصد مهاجرت و سفر به کشورهای اسپانیایی زبان را دارند لازم است که تسلط خود را در این حوزه تکمیل کنند.
تجارت‌های جهانی بسیار نیازمند افرادی هستند که به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشند تا بتوانند از طریق این افراد با شرکای اسپانیایی زبان خود در ارتباط باشند. البته به جز موارد گفته شده یادگیری زبان اسپانیایی دارای اهمیت‌های بیشتری است که به هدف زبان‌آموز باز میگردد.

دوره آنلاین آموزش زبان اسپانیایی فلارایز

یادگیری زبان اسپانیایی دارای محدودیت‌ها، سختی‌ها و چالش‌های زیادی است از این رو پیدا کردن مراکزی که این زبان را آموزش دهند کاری بسیار سخت و تقریبا ناممکن است چراکه فقط تعداد معدودی از موسسات در کشور برگزارکننده دوره‌های آموزش این زبان هستند و حضور در این دوره‌ها برای همه امکان‌پذیر نیست. از این رو آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز با برگزاری دوره‌های آموزش زبان اسپانیایی بصورت آنلاین توانسته است تا این مشکل اساسی را برای تمامی افراد متقاضی یادگیری این زبان برطرف کند. آنلاین بودن دوره آموزش زبان اسپانیایی سبب شده است تا افراد در اقصی نقاط دنیا بتوانند به‌راحتی یادگیری این زبان را شروع کنند.
آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز با کمک اساتید و کارشناسان زبان اسپانیایی به گونه‌ای دوره‌های خود را طراحی کرده است که با بالاترین کیفیت آموزشی، کلاس‌های آموزش زبان اسپانیایی را برگزار کند. این دوره‌ها برای تمامی افراد در هر گروه سنی و در هرجای دنیا که باشند مناسب است بنابراین کلیه افراد علاقه‌مند به یادگیری این زبان می‌توانند با شرکت در دوره آموزش زبان اسپانیایی آکادمی فلارایز بصورت آنلاین از خدمات آموزشی این آکادمی بهره‌مند شوند و به این زبان در مدت کوتاهی مسلط گردند.

نمونه کلاس آنلاین زبان اسپانیایی در آکادمی فلارایز

 

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان اسپانیایی فلارایز

برای برنامه ریزی یک دوره خوب و باکیفیت ابتدا لازم است که نیاز زبان‌آموزان شناسایی شود و سپس نسبت به طراحی آن اقدام کرد. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز، دوره آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از بهترین شیوه‌های آموزشی تنظیم شده است. هدف از بکارگیری ویژگی‌های منحصر به فرد در این دوره تنها دریافت نتیجه مطلوب و همچنین جلب رضایت زبان‌آموزان در پایان دوره است. در ادامه به ویژگی‌های منحصر به فرد آموزش زبان اسپانیایی در آکادمی فلارایز می‌پردازیم.

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس‌ها را برای تمامی زبان‌آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است.
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

 

دوره‌های مختلف آموزش زبان اسپانیایی در فلارایز

هر فرد باید متناسب با هدفی که در جهت یادگیری زبان اسپانیایی دارد دوره مورد نظر خود را برای آموزش این زبان انتخاب کند. دوره‌هایی که در آکادمی آنلاین فلارایز برگزار می‌شوند متفاوت هستند و هر کدام متناسب با اهداف مختلف زبان آموزان طراحی شده‌اند.
در صورتی که افراد متقاضی یادگیری این زبان برای شرکت در دوره مناسب خود با مشکل مواجه شوند می‌توانند با مشاوران آموزشی آکادمی فلارایز ارتباط گیرند و از راهنمایی آنان استفاده نمایند تا درنهایت بتوانند بهترین دوره آموزشی را برای شروع یادگیری زبان اسپانیایی انتخاب کنند. هر زبان‌آموز می‌تواند با مطرح کردن اهداف خود به مشاوران تیم فلارایز، دوره مدنظر و مناسب خود را انتخاب کند.
در آکادمی فلارایز، دوره‌های مختلفی برای آموزش زبان اسپانیایی برگزار می‌شود که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. دوره خصوصی آموزش زبان اسپانیایی
 2. دوره گروهی آموزش زبان اسپانیایی
 3. دوره فشرده یا VIP آموزش زبان اسپانیایی

تمامی این دوره‌های آموزشی برای تمامی گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان و در نهایت افراد مسن مناسب است.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان اسپانیایی

برای تسلط کامل به زبان اسپانیایی باید بر روی هر چهار مهارت این زبان شناخت کافی داشت. مهارت‌های چهارگانه زبان اسپانیایی شامل مکالمه، خواندن، نوشتن، و گوش دادن است که تقویت هریک از این مهارت‌ها بصورت غیرمستقیم بر ارتقاء دیگری نیز تاثیرگذار است. ارتقاء تنها یکی از این مهارت‌ها می‌تواند میزان تسلط زبان‌آموز را دچار نقص و مشکل کند. به همین منظور لازم است که هر چهار مهارت را تقویت کرد و برای تمامی آنها از تکنیک‌ها و آموزش‌های به‌روز استفاده کرد.
دوره‌های آموزش زبان اسپانیایی در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که تمامی این مهارت‌ها را باهم ارتقاء می‌دهند و درنتیجه سبب تسلط کامل فرد به این زبان می‌شود. کارشناسان آموزشی و اساتید فلارایز معتقدند که هر چهار مهارت با یکدیگر در ارتباط‌اند و با تقویت هر یک از آن‌ها، مهارت دیگر هم تقویت می‌شود. از این رو برای همه آن‌ها تکنیک‌ها و روش‌هایی تعیین شده است که بتواند بر تقویت مهارت‌های چهارگانه تأثیر گذار باشد.

سطوح مختلف آموزش زبان اسپانیایی

مهم‌ترین گام در آموزش زبان اسپانیایی، قرار گرفتن در سطح مناسب است. هر زبان‌آموز با توجه میزان دانش اسپانیایی خود در یک سطح قرار خواهد گرفت که این مورد با آزمون تعیین سطح مشخص می‌شود. دوره‌های آموزش اسپانیایی در آکادمی آنلاین فلارایز برای تمامی افراد در گروه‌های مختلف دارای سطوح مختلفی است. سطح‌بندی دوره آموزش اسپانیایی برای تمامی افراد در هر گروه سنی از کودک گرفته تا نوجوان و بزرگسال و درنهایت افراد مسن از سطح مبتدی تا پیشرفته است و از این رو همه افراد با هر سطح و سنی به راحتی می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند.

کلاس زبان اسپانیایی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

یادگیری یک زبان جدید به خصوص زبان اسپانیایی در دنیای امروز بسیار مورد اهمیت است. از آنجایی که اسپانیایی زبان دوم ایالات متحده آمریکا هم محسوب می‌شود ارزش و اهمیت بیشتری پیدا کرده است. برخی از افراد گمان می‌کنند که برای یادگیری این زبان باید دارای سن خاص و شرایط خاصی باشند چراکه تسلط به این زبان اندکی سخت است. در صورتی که یادگیری این زبان هیچ ارتباطی به شرایط سنی افراد نخواهد داشت، زیرا آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌های آموزشی خود را برای هر سن، متمایز طراحی کرده است. از این رو تمامی افراد در گروه‌های سنی مختلف از خردسال گرفته تا کودک، نوجوان، بزرگسال و افراد مسن می‌توانند در این دوره آموزش آنلاین زبان اسپانیایی شرکت کنند.

منابع کلاس آموزش زبان اسپانیایی در فلارایز

منابعی که در دوره آموزش آنلاین زبان اسپانیایی بکار گرفته می‌شود از اهمیت زیادی برخوردار است. چراکه این منابع آموزشی می‌توانند بر میزان و سرعت یادگیری زبان‌آموز تأثیر بگذارند. اگر در دوره آموزش زبان اسپانیایی از منابع با کیفیت و معتبر استفاده شود، آموزش این زبان دارای کیفیت بیشتری خواهد بود. در کلاس آنلاین زبان اسپانیایی فلارایز تنها از منابع آموزشی به روز و باکیفیت استفاده می‌شود. این منابع، طبق تحقیقات و بررسی‌های زیاد انتخاب شده که خوشبختانه باعث بازدهی بسیار خوب در کلاس‌های آموزش زبان اسپانیایی شده‌اند.
در ادامه به برخی از کتب آموزش زبان اسپانیایی در آکادمی آنلاین فلارایز اشاره می‌کنیم.

 • Mastering Spanish Vocabulary
 • Learn to speak Spanish
 • Prisma

نکته‌ای که حائز اهمیت است، آن است که با توجه به سن و سطح زبان‌آموز یک منبع خاص انتخاب می‌شود. از طرفی علاوه بر کتب آموزشی از پادکست‌های صوتی اسپانیایی، ویدئوهای کوتاه و همچنین از فلش کارت برای تدریس استفاده می‌شود.

هزینه کلاس زبان اسپانیایی در فلارایز

آخرین موردی که برای شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان اسپانیایی اهمیت دارد، هزینه کلاس‌ها است. قبل از هر چیز لازم است بدانیم که هزینه کلاس آنلاین زبان اسپانیایی طبق ویژگی‌ها و پارامترهای موجود در دوره مشخص می‌شود. در واقع پارامترهایی مانند میزان دانش و تجربه اساتید، میزان کل ساعات دوره و … در تعیین هزینه دوره دخیل هستند.  از طرفی هزینه هر سطح از دوره آموزش زبان اسپانیایی متفاوت است. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه کلاس آموزش آنلاین زبان اسپانیایی می‌توان با اعضای تیم فلارایز در ارتباط بود تا با توجه به پارامترهای موجود در هر دوره و هر سطح، هزینه دقیق کلاس مشخص شود.

دوره آنلاین آموزش زبان اسپانیایی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش زبان اسپانیایی فلارایز با ما تماس بگیرید!

اساتید دوره :

استاد زبان اسپانیایی- مهسا پاکنژاد
مهسا پاکنژاد
استاد زبان : اسپانیایی
کلاس برگزار شده : 155
زبان آموز : 545

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان اسپانیایی