logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان عربی

زبان عربی، یکی از زبان های زنده دنیا است و اخیرا علاقه مندان به آموزش و یادگیری این زبان بسیار زیاد شده اند. شما در فلارایز در سریع ترین زمان ممکن عربی را به خوبی می آموزید وصحبت می‌کنید.

دوره آنلاین آموزش زبان عربی
دوره آنلاین آموزش زبان عربی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
آموزش مکالمه محور عربی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان عربی
آموزش از مبتدی تا پیشرفته
3355

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

656

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

برای یادگیری یک زبان جدید باید تمامی شرایط مهیا باشد تا بتوان روند یادگیری آن را شروع کرد. برخی از این شرایط عبارت‌اند از اساتید حرفه‌ای، آکادمی معتبر، امکان شرکت در کلاس و … . زبان عربی جزء زبان‌هایی است که افراد استقبال زیادی در جهت یادگیری آن می‌کنند. از این رو آکادمی آنلاین فلارایز تمامی شرایط را برای مشتاقان این زبان جذاب فراهم کرده است تا بتوانند در هرجای دنیا که هستند از این دوره‌های باکیفیت استفاده کنند و در نهایت به هدف خود دست یابند.

اهمیت یادگیری زبان عربی

یادگیری یک زبان جدید، فرد را با موفقیت‌های زیادی روبرو می‌کند. به خصوص اگر آن زبان جزء زبان‌های رسمی دنیا محسوب شود و کاربردهای زیادی داشته باشد. زبان عربی جزء یکی از 6 زبان رسمی دنیا محسوب می‌شود و هم چنین بیش از نیم میلیارد انسان بر روی کره خاکی به زبان عربی صحبت می‌کنند. پس یادگیری این زبان می‌تواند افراد را با جامعه بزرگی ارتباط دهد که در تحصیل، کسب و کار، شغل و … تأثیرگذار باشد.
طبق تحقیقات انجام شده یادگیری یک زبان به جز زبان مادری باعث افزایش روند رشد خواهد شد. زبان عربی پنجمین زبان زنده در جهان و همچنین زبان اسلام است به همین دلیل افراد استقبال زیادی برای یادگیری این زبان می‌کنند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره آموزش زبان عربی را به صورت آنلاین طراحی کرده است تا افراد در سراسر دنیا بتوانند از دوره‌های باکیفیت آموزش زبان عربی استفاده کنند و به این زبان مسلط شوند.

ثبت نام دوره آنلاین آموزش زبان عربی

دوره آموزش زبان عربی فلارایز به صورت آنلاین

انتخاب یک دوره مناسب در روند یادگیری صحیح بسیار تاثیر گذار است. دوره مناسب به دوره‌ای گفته می‌شود که با اصول و قواعد علمی طراحی شده و همچنین مورد تایید کارشناسان زبان عربی باشد. دوره آموزش زبان عربی در آکادمی آنلاین فلارایز تحت نظر کارشناسان برنامه ریزی می‌شود به همین دلیل است که دوره‌های آموزش زبان عربی بهترین بازدهی ممکن را دارند و در نهایت هر زبان‌آموز را به اهداف خود می‌رسانند.
محدودیت مکانی در گذشته برای بسیاری از زبان‌آموزان جزء مشکلات اصلی در یادگیری یک زبان بود. زندگی در شهر و یا کشور دیگر باعث شده بود تا همه‌ی افراد نتوانند به راحتی در کلاس‌های آموزش زبان‌های خاص شرکت کنند. حال با پیشرفت تکنولوژی روش‌های آموزشی کاملا تغییر کرده است، بطوریکه اکثر کلاس‌های آموزشی در فضای مجازی و در بستر آنلاین تشکیل می‌شوند و همه افراد در  اقصی نقاط دنیا می‌توانند در دوره آموزشی زبان مورد نظر خود شرکت کنند.
آکادمی فلارایز در دوره‌ آموزش زبان عربی توانسته است تا با بهره‌گیری از روش‌های نوین آموزشی کلاس‌ها را بصورت آنلاین برگزار کند. در این کلاس‌ها از پرقدرت‌ترین راه‌های ارتباطی اختصاصی موسسه استفاده می‌شود تا کلاس زبان عربی باکیفیتی عالی در بستر آنلاین برگزار شود. از این رو هیچ نگرانی برای زبان‌آموزان مشتاق به یادگیری عربی وجود ندارد چراکه آکادمی فلارایز کلاس‌های آموزشی این زبان را با کیفیت بالا ارائه کرده است.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان عربی فلارایز

مزیت‌ها و ویژگی‌هایی که در یک دوره آموزشی وجود دارند باعث می‌شود تا از دیگر دوره‌های آموزشی متمایز شود. در واقع دوره‌هایی که دارای ویژگی‌های منحصر به فرد هستند نشان دهنده این است که توسط افراد متخصص در آن حیطه طراحی شده است. دوره آموزش آنلاین زبان عربی در آکادمی فلارایز با اساتید و متخصصان زبان عربی تنظیم شده است به همین دلیل است که از ویژگی‌های مثبت زیادی برخوردار هستند.

در ادامه به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های موجود در دوره آموزش آنلاین زبان عربی می‌پردازیم:

  • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس‌ها را برای تمامی زبان‌آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است.
  • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
  • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
  • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
  • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
  • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
  • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
  • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
  • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

از مهم‌ترین ویژگی‌های آکادمی آنلاین فلارایز برخوردار بودن از اساتید حرفه‌ای و مجرب است. در واقع در تیم فلارایز تنها اساتیدی فعالیت دارند که در حیطه خود تسلط کامل داشته باشند. از این رو برای دوره‌های آموزش زبان عربی تنها اساتیدی انتخاب شده‌اند که از بهترین و به‌روزترین تکنیک‌ها استفاده کنند.
دیگر ویژگی موجود در آکادمی آنلاین فلارایز مرتبط با پشتیبانی آموزشی متداوم است. هر هفته جلسه‌ای با پشتیبان صورت می‌گیرد تا زبان‌آموز بتواند به راحتی مشکلات خود را در مطرح کند.

 

دوره‌های مختلف آموزش زبان عربی در فلارایز

افرادی که به دنبال یادگیری یک زبان جدید هستند، هدف خاصی را دنبال می‌کنند. افراد به قصد مهاجرت، تدریس زبان عربی، گسترش کسب و کار، تجارت و بازرگانی با کشورهای عربی و …  تصمیم می‌گیرند که یادگیری زبان عربی را شروع کنند. متقاضیان یادگیری این زبان با توجه به اهداف خاصی که دارند، باید دوره مناسب خود را انتخاب کنند تا در روند موفقیت آنها تأثیر گذار باشد. به همین دلیل آکادمی آنلاین زبان خارجی فلارایز دوره‌های مختلف آموزش زبان عربی را طراحی نموده است تا افراد با توجه به هدفی که دارند دوره مورد نظر خود را انتخاب کنند و از آنها بهره ببرند.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان عربی

برای تسلط کامل به زبان عربی باید چهار مهارت اصلی این زبان را آموخت. این مهارت‌ها شامل مکالمه، گوش کردن، نوشتن و خواندن است که اگر فرد به طور کامل دانش آنها را کسب کند به این زبان تسلط کامل پیدا می‌کند. تقویت مهارت‌های چهارگانه در زبان عربی دارای اصول و قواعدی است که تنها باید توسط یک استاد حرفه‌ای آموزش داده شود.
آکادمی آنلاین فلارایز در دوره آموزش آنلاین زبان عربی خود به این مهارت‌های چهارگانه توجه ویژه‌ای می‌کند به صورتی که در تمامی دوره‌ها سعی در تقویت این مهارت‌های چهارگانه دارد. با تقویت هر کدام از این مهارت‌ها، مهارت دیگری تقویت پیدا می‌کند به عبارتی دیگر هر چهار مهارت به صورتی بر تقویت یکدیگر تأثیر گذار هستند.

سطوح مختلف آموزش زبان عربی

برای یادگیری یک زبان جدید در قدم اول باید سطح زبان‌آموز مشخص شود. به این دلیل که اگر در سطح مناسب قرار نگیرد حتی اگر آموزش باکیفیت و اصولی باشد فایده‌ای نخواهد داشت. از این رو آکادمی فلارایز قبل از ثبت نام افراد در یک کلاس، ابتدا تعیین سطح را انجام می‌دهد تا میزان دانش فرد در زبان عربی مشخص شود. در ضمن تعیین سطح قبل از شروع کلاس‌ها توسط کارشناسان زبان عربی مجموعه فلارایز صورت می‌پذیرد. به این صورت می‌توان فرد را در سطح مناسب خود قرار دارد و آموزش‌های لازم را به وی ارائه کرد. در حال حاضر دوره آموزش آنلاین زبان عربی در فلارایز برای تمامی افراد در هر گروه سنی از سطوح مبتدی تا پیشرفته تهیه شده است.

کلاس زبان عربی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

سؤالی که برای اکثر افراد در زمان ثبت نام یک زبان جدید وجود دارد مرتبط با رنج سنی زبان‌آموزان است. دوره‌های آموزش زبان عربی با توجه به سن و سطح زبان‌آموز متفاوت است از این رو تمامی افراد با هر سن و سطحی می‌توانند در دوره‌های آموزش آنلاین زبان عربی شرکت کنند. گروهای مختلفی برای یادگیری زبان عربی در آکادمی آنلاین فلارایز وجود دارند که این گروه‌ها در رده‌های سنی مختلف است و بنابراین هر فرد می‌تواند براساس مشخصات خود در گروه اختصاصی خود قرار گیرد.
در نظر داشته باشید که در آکادمی آنلاین فلارایز برای هر رده سنی، استادی انتخاب شده است که توانایی ایجاد ارتباط و هم چنین دانش موردنیاز برای آن گروه سنی را داشته باشد. به همین خاطر کلاس‌ها با برنامه ریزی مشخص ارائه می‌شوند تا از بازدهی بسیار بالایی برخوردار باشند.

منابع کلاس آموزش زبان عربی در فلارایز

منابع آموزشی استاندارد در هر دوره از اهمیت کیفی بالایی برخوردار است زیرا در روند یادگیری تأثیر بسزایی دارند. منابعی که در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز ارائه می‌شوند توسط کارشناسان آموزش زبان عربی مجموعه تأیید شده‌اند. کیفیت منابع آموزشی زبان عربی اهمیت زیادی دارد. اساتید زبان عربی فلارایز در تلاش‌اند که به‌روزترین منابع موجود را ارائه دهند.
در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز در کنار کتب آموزشی از فلش کارت و ویدئوهای آموزشی و همچنین پادکست‌های صوتی به منظور تقویت مهارت‌های چهارگانه استفاده می‌شود. به عبارتی تنها بر یک منبع خاص تاکید نمی‌شود و برای گروه‌های سنی مختلف منابع مختص آنها ارائه خواهد شد.
در مواقعی که برای یک مبحث خاص، منابع باکیفیت و مناسبی پیدا نشود اساتید مجموعه در کنار کارشناسان زبان عربی اقدام به گردآوری جزوه در مبحث مورد نظر خواهند کرد.
در حال حاضر از مجموعه کتاب‌های صدی الحیاه که در ۱۳ جلد تعریف شده است و به همین علت به عنوان یکی از جامع ترین منابع آموزش زبان عربی است، استفاده می‌شود. این مجموعه جهت تسلط بر سطح اساسیه، سطح مقدماتی، سطح میانی و سطح پیشرفته شناخته می شود.
پکیج های سمعی بصری مناسبی نیز جهت تقویت مهارت های مکالمه، شنیداری، نوشتاری و مهارت خواندن نیز در دوره‌های آموزش زبان عربی فلارایز ارائه می‌شود.

هزینه آموزش زبان عربی در فلارایز

هزینه آموزش زبان عربی در مؤسسات مختلف، متغیر است زیرا خدمات ارائه شده متفاوت هستند. مواردی که در تعیین هزینه دوره آموزش آنلاین زبان عربی دخیل هستند شامل: اساتید باتجربه و حرفه‌ای، میزان ساعات کلاس، منابع استفاده شده در آموزش و … است. در آکادمی آنلاین فلارایز کلاس‌ها به‌گونه‌ای تنظیم شده‌اند که با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین هزینه را داشته باشند.
در صورتی که خواستار آن هستید اطلاعات بیشتری در جهت هزینه دوره‌های آنلاین زبان عربی کسب کنید با اعضای تیم فلارایز در تماس باشید.

 

دوره آنلاین آموزش زبان عربی

دوره آنلاین آموزش زبان عربی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های زبان عربی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان عربی