logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی بصورت مکالمه محور و در کلاس‌های گروهی، نیمه گروهی و خصوصی توسط اساتید مجرب در آکادمی فلارایز برگزار می‌شود. برای مشاوره و تعیین سطح رایگان تماس بگیرید.

دوره آموزش زبان انگلیسی فلارایز
دوره آموزش زبان انگلیسی فلارایز

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات انگلیسی
یادگیری مهارت‌های 4گانه
یادگیری مکالمه محور زبان انگلیسی
5355

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

1335

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

با گسترش و پیشرفت تکنولوژی و وسایل ارتباط جمعی در دنیا، شاهد ارتباطات موثر و عظیم افراد در اقصی نقاط جهان هستیم. این ارتباط بین افراد مختلف باید از طریق زبان واحدی صورت گیرد. در حال حاضر زبان بین‌المللی واحد دنیا انگلیسی است که بوسیله این زبان، ملیت‌های گوناگون جهان میتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط بگیرند.

از این رو یادگیری این زبان بین‌المللی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که هر فرد باید به آن مسلط شود. اما با توجه به پیچیدگی‌های خاص زبان انگلیسی، تسلط به این زبان به یکی از چالش برانگیزترین مسائل در زندگی هر فرد تبدیل شده است که یادگیری آن نیازمند شناخت کافی از قواعد آموزشی انگلیسی و داشتن یک مربی با تجربه است.

ثبت نام دوره زبان انگلیسی فلارایز

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی در فلارایز

امروزه مشغله افراد بگونه‌ای است که فرصت یادگیری زبان انگلیسی از آن‌ها گرفته شده است و متاسفانه اکثر افراد توانایی حضور در کلاس‌های آموزشی را ندارند. از این رو باتوجه به ضروری بودن یادگیری زبان انگلیسی و کمبود وقت زبان‌آموزان برای شرکت در کلاس‌های حضوری تمایل به شرکت در کلاس‌های آنلاین بیشتر شد.

باتوجه به حساسیت کیفی و سختی برگزاری کلاس‌های آموزشی بصورت آنلاین، هر موسسه‌ای قادر به برگزاری این نوع از کلاس‌ها نیست و همین مورد سبب سردرگمی زبان‌آموزان شده است. از این رو آکادمی آموزش زبان‌های خارجه فلارایز با آموزش بیش از 20 نوع زبان زنده دنیا بصورت آنلاین سبب شده است تا یادگیری هریک از این زبان‌ها برای زبان‌آموزان آسان شود و دغدغه کمبود کلاس‌های آموزشی برای یادگیری تمامی زبان‌ها برطرف گردد.

آموزشگاه آنلاین فلارایز با برگزاری کلاس‌های آنلاین در پلتفرم اختصاصی خود موسسه توانسته است تا با نظارت‌های مداوم آموزشی از شیوه برگزاری این کلاس‌ها و همچنین پشتیبانی‌های مستمر از زبان‌آموزان، تجربه کیفیت آموزشی چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری را به دانشجویان ارائه دهد.

نمونه کلاس زبان انگلیسی در آکادمی فلارایز

نمونه کلاس زبان انگلیسی آکادمی فلارایز

ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی فلارایز

برگزاری کلاس‌های آموزش زبان‌های خارجه در قالب آنلاین دارای حساسیت‌های زیادی است که باید از جانب موسسات برگزار کننده این نوع از کلاس‌ها رعایت شوند ولی متاسفانه باتوجه به کمبود آگاهی موسسات آنلاین از نحوه برگزاری این کلاس‌ها، زبان‌آموزان با مشکلات زیادی روبرو شده اند. بنابراین آکادمی آنلاین فلارایز با برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی زبان بصورت آنلاین سعی در رفع این حساسیت‌ها و مشکلات زبان‌آموزان کرده است.

یکی از اصلی‌ترین دوره‌های آموزش زبان در فلارایز دوره آموزش آنلاین انگلیسی است. آموزشگاه فلارایز با برگزاری این دوره توانسته است تا چالش‌های یادگیری زبان انگلیسی را برای بسیاری از دانشجویان برطرف نماید. داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد در برگزاری دوره‌ آموزش آنلاین انگلیسی فلارایز سبب شده است تا این دوره آموزشی به عنوان یکی از باکیفیت ترین کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی نسبت به سایر موسسات شناخته شود. از مهم ترین ویژگی‌های این دوره میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1) برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس ها را برای تمامی زبان آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است.

2) استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور.

3) مکالمه محور بودن کلاس های آموزشی.

4) متخصص برگزاری دوره های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن.

5) پشتیبانی و مشاوره های مداوم آموزشی.

6) آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی.

7) نظارت تمام وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس های آنلاین و برگزاری این کلاس‌ها با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس های حضوری.

این ویژگی‌های خاص در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی فلارایز سبب شده است تا اکثریت زبان‌آموزان کیفیتی چندین برابر کلاس‌های حضوری را تجربه کنند و آکادمی آنلاین آموزش زبان انگلیسی فلارایز بتواند بار دیگر رضایت حداکثری زبان‌آموزان را به خود اختصاص دهد.

 

دوره‌های مختلف آموزش زبان انگلیسی فلارایز

آکادمی آموزش آنلاین زبان انگلیسی فلارایز با برگزاری دوره‌های مختلف آموزش انگلیسی در سنین و سطوح مختلف با موفقیت توانسته است تا دایره دانشجویان موفق خود را گسترده‌تر کند تا افراد بیشتری بتوانند از خدمات آموزشی این موسسه آنلاین بهره‌مند شوند. از دوره‌های مختلفی که برای آموزش زبان انگلیسی در آکادمی آنلاین فلارایز برگزار می‌شود میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

• دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان

همانطور که می‌دانید آموزش زبان انگلیسی به کودکان نیازمند تخصص ویژه‌ای است که همه‌ی اساتید آموزش زبان قادر به انجام آن نیستند مخصوصا که آن کلاس در بستر آنلاین باشد! از این رو آموزشگاه آنلاین فلارایز با همکاری و جذب بهترین اساتید کودک و خردسال ایران توانسته است تا با رعایت استانداردهای آموزشی خردسالان، بهترین و با کیفیت‌ترین دوره‌های آموزش زبان را برای کودکان آماده نماید.

• دوره آموزش زبان انگلیسی به جوانان و بزرگسالان

آموزشگاه آنلاین فلارایز با برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش زبان انگلیسی به جوانان و بزرگسالان به راحتی سبب رشد چشمگیر مکالمه زبان انگلیسی افراد شده است.

• دوره آموزش زبان انگلیسی به افراد مسن و سالمند

افراد مسن و سالمند باتوجه حساسیتی که در یادگیری دارند حتما باید اساتیدی که متخصص آموزش به این افراد هستند برای آنان قرار گیرند ولی متاسفانه این موضوع از جانب بسیاری از موسسات آموزشی نادیده گرفته می‌شود. آکادمی آنلاین فلارایز با همکاری تیم مشاوره خود و جذب مجرب‌ترین اساتید برای آموزش به سالمندان سعی کرده است تا از افرادی که قدرت بیان شیوا و رسایی دارند برای آموزش به این افراد مسن استفاده گردد.

داشتن چنین دوره‌هایی بصورت اختصاصی برای تمامی افراد با هر سنی که دارند باعث شده است تا یادگیری زبان انگلیسی برای همگان امکان‌پذیر باشد.

همچنین فلارایز با برگزاری انواع کلاس‌های مختلف آموزشی انگلیسی همچون خصوصی، گروهی و فشرده(VIP) توانسته تا خواسته تمامی زبان‌آموزان را جهت یادگیری این زبان به هر سبکی برآورده کند.

تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی در دوره‌ آموزش زبان انگلیسی فلارایز

تسلط کامل به زبان انگلیسی درصورتی اتفاق می‌افتد که افراد به هریک از 4 مهارت اصلی این زبان مسلط شوند که متاسفانه توسط اکثر آموزشگاه‌های زبان نادیده گرفته می‌شوند. مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی عبارت است از:

 

شناخت کامل هریک از این مهارت‌ها به افراد کمک می‌کند تا به‌راحتی بتوانند با ملیت‌های گوناگون جهان از راه‌های مختلف ارتباط بگیرند. اما به راستی چگونه میتوان به این‌ مهارت‌ها تسلط کافی پیدا کرد؟

آموزش زبان انگلیسی بصورت تک مهارتی و با تمرکز بر روی هر چهار مهارت یکی از ویژگی‌های آشکار موسسه آنلاین فلارایز استکه توانسته سبب پیشرفت چشمگیری در یادگیری زبان انگلیسی افراد شود. تمرکز بر روی پیشرفت مهارت مکالمه در کلاس یکی از عواملی است که سبب ارتقاء دیگر مهارت‌ها در یادگیری این زبان می‌شود که متاسفانه توسط بسیاری از موسسات آموزشی کشور به آن بی‌توجهی شده است. از این رو مکالمه محور بودن کلاس‌ها در دوره آموزش آنلاین انگلیسی فلارایز باعث شده است تا افراد بصورت خودکار بر 3 مهارت دیگر نیز تسلط کافی پیدا کنند و آکادمی آنلاین فلارایز به عنوان دارنده لقب بهترین دوره آموزشی زبان انگلیسی در کشور شناخته شود.

سطوح مختلف آموزش زبان انگلیسی

سطح بندی در کلاس‌های دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی از دو طریق صورت می‌گیرد:

گروه سنی و سطح دانش زبانی

با توجه به سن و سطح دانش هر فرد کتاب‌های آموزشی آن‌ها نیز فرق می‌کند.

1) گروه سنی:

در آکادمی آنلاین فلارایز همه افراد با هر سنی که دارند بدون محدودیت می‌توانند در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی به راحتی شرکت کنند. دسته‌بندی گروه سنی در آموزشگاه آنلاین فلارایز به شرح ذیل است:

 

2) از نظر میزان دانش زبانی هر فرد:

افراد از نظر میزان تسلط‌شان در زبان انگلیسی به 6 دسته تقسیم می‌شوند:

Basic •

Elementary •

Pre-Intermediate •

Intermediate •

Upper-Intermediate •

Advance •

تقسیم‌بندی افراد در این بخش بگونه‌ای صورت می‌گیرد که افراد باید از نظر میزان تسلط‌شان به انگلیسی و رده‌بندی سنی، مشترک باشند و در یک گروه قرار بگیرند. به عنوان مثال افرادی با سطح زبانی Pre-Intermediate و گروه سنی نوجوان نمی‌توانند در کلاس زبان‌آموزان بزرگسال با همان سطح باشند.

منابع دوره آموزش زبان انگلیسی

همانطور که مشخص شد دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی در آکادمی فلارایز برای تمامی افراد با هر سطح و سنی که دارند مناسب است. از این رو برای آموزش به افراد در این دوره از منابع مختلف آموزشی استفاده می‌شود. از جمله این منابع و کتاب‌های آموزشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی

هزینه و شهریه دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی در فلارایز به عوامل مختلفی نظیر سطح زبان انگلیسی شما وابسته است از این رو شما میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی و مشاوره از اطلاعاتی چون شهریه این دوره و دوره‌های مشابه آن بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید از طریق ثبت‌نام در پنل زبان‌آموز و تعیین سطح آنلاین از هزینه‌های مربوطه مطلع شوید. دپارتمان تخصصی آکادمی فلارایز سعی دارد تا با برگزاری دوره‌های تخصصی زبان انگلیسی بصورت آنلاین سبب سهولت در روند یادگیری زبان‌آموزان شود.

دوره آموزش زبان انگلیسی فلارایز

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های زبان انگلیسی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

در تمامی سطح‌ها از مبتدی تا پیشرفته کلاس برگزار می‌شود.
روزهای برگزار هر کلاس بسته به نوع سطح و استاد متفاوت است (برای اطلاع از سطح و زمان برگزاری کلاس مناسب خود تماس بگیرید)
هر ترم آموزش زبان انگلیسی 20 جلسه و هر جلسه 1 ساعته برگزار می‌شود.
هزینه بسته به سطح شما متفاوت است. برای اطلاع از قیمت‌ها با ما تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی