logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان پرتغالی

آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز در یادگیری تمامی زبان‌های زنده و خاص دنیا با استفاده از اساتید با تجربه و تمرکز بر تمامی مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیداری و مکالمه از ابتدا کنار شما خواهد بود.

آموزش زبان پرتغالی
آموزش زبان پرتغالی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات پرتغالی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
یادگیری مکالمه محور پرتغالی
2363

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

454

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگیری زبان پرتغالی علاوه بر اینکه به تقویت هوش کمک می‌کند فواید دیگر بسیاری نیز دارد. افرادی که تصمیم به یادگیری زبان پرتغالی می‌گیرند معمولاً هدف خاصی دارند. از طرفی یادگیری این زبان نیازمند طی کردن راه و اصول صحیح علمی است که از عهده هر کسی بر نخواهد آمد. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به منظور مهیا کردن شرایط برای دستیابی افراد به اهدافشان در یادگیری این زبان تصمیم گرفته است که دوره آموزش آنلاین زبان پرتغالی را با بهترین کیفیت آموزشی در اختیار زبان‌آموزان قرار دهد تا همه افراد در سراسر دنیا بتوانند در این دوره آموزشی که بصورت آنلاین برگزار می‌شود، شرکت کنند.

اهمیت یادگیری زبان پرتغالی

قطعاً یک زبان جدید زمانی ارزش یادگیری را خواهد داشت که دارای فواید و اهمیت‌های زیادی باشد. زبان پرتغالی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردی‌ترین زبان‌های دنیا در جنوب غربی قاره اروپاست که افراد زیادی در جهان به این زبان مکالمه می‌کنند.

در ادامه به چند مورد از اهمیت‌های یادگیری زبان پرتغالی اشاره می‌کنیم:

 • ایجاد فرصت شغلی:

کشورهایی مانند برزیل و پرتغال جزء قطب‌های نو ظهور اقتصادی جهان هستند و روز به ‌روز بر حجم معاملات تجاری با این کشورها افزوده می‌شود از این رو فرصت‌های شغلی بیشتری برای افراد در این کشورها ایجاد می‌شود که البته لازمه آن تسلط کامل به زبان پرتغالی است.

 • گردشگری:

کشورهای پرتغالی زبان عمدتاً سرشار از جاذبه‌های گردشگری هستند. برای دیدن و سفر کردن در این کشورها لازم است که تسلط کامل به زبان پرتغالی داشته باشید.

 • آشنایی با تاریخ و فرهنگ:

پرتغال دارای فرهنگ و تاریخ غنی است که برای عاشقان تاریخ بسیار جذاب و مورد اهمیت است. این افراد برای اینکه بتوانند به این منابع دسترسی داشته باشند لازم است که خود تسلط به زبان پرتغالی داشته باشند.

دوره آنلاین آموزش زبان پرتغالی

دوره آموزش زبان پرتغالی فلارایز به صورت آنلاین

پیدا کردن مراکز آموزشی که زبان پرتغالی را به صورت اصولی و علمی آموزش دهند کار چندان راحتی نیست زیرا افراد متخصص در این حوزه بسیار کم هستند، از طرفی آموزش زبان پرتغالی دارای اصول و ترفندهای خاصی است که باید تنها توسط اساتید متخصص در این حوزه صورت بگیرد. محدودیت مکانی مراکز معتبر آموزش زبان پرتغالی سبب شده است تا همه افراد در اقصی نقاط کشور نتوانند به راحتی از خدمات آموزشی این زبان استفاده کنند. از این رو آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های آموزش این زبان را بصورت آنلاین برای تسلط کامل تمامی افراد به زبان پرتغالی ارائه می‌دهد. ویژگی بزرگی که در این دوره‌ها دیده می‌شود آن است که کلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شوند و همین امر سبب شده است تا تمامی افراد در هر کجای دنیا بتوانند در این دوره‌ها شرکت کنند.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان پرتغالی فلارایز

ویژگی‌های سازنده یک دوره، نشان دهنده تمایز آن با کلاس‌های آموزشی دیگر موسسات است. قطعاً هدف از برگزاری دوره آموزش زبان پرتغالی، تسلط کامل افراد به این زبان و رسیدن آنان به اهدافشان است. دوره آموزش آنلاین زبان پرتغالی در آکادمی آنلاین فلارایز بگونه‌ای طراحی شده است تا تمامی اهداف زبان‌آموزان را پوشش دهد. در ادامه به برخی از ویژگی‌های کلاس آنلاین زبان پرتغالی در آکادمی فلارایز می‌پردازیم:

 • استفاده از اساتید متخصص و برتر:

یکی از مهم‌ترین پارامترهای یادگیری درست زبان پرتغالی، استفاده از شیوه‌های صحیح آموزشی است که تنها توسط اساتید متخصص امکان‌پذیر است. در دوره آموزش زبان پرتغالی فلارایز تنها اساتیدی انتخاب می‌شوند که از تجربه و دانش بسیار بالایی برخوردار باشند.

 • نظارت پشتیبان در طول دوره:

وجود تیمی حرفه‌ای ناظر بر تمامی موارد کیفی آموزش این زبان کمک می‌کند که کیفیت کلاس‌های آموزشی افزایش یابد. در دوره‌ آموزش آنلاین زبان پرتغالی آکادمی فلارایز، پشتیبانان آموزشی بر نحوه مدیریت و روند آموزش به زبان‌آموزان نظارت دارند. از این رو زبان‌آموزان می‌توانند انتقادات و مشکلات خود را در طول دوره با کارشناسان فلارایز به منظور افزایش کیفیت کلاس‌ها در میان بگذارند.

 • استفاده از ترفندهای نوین و به‌روز:

نحوه تدریس و استفاده از ترفندهای نوین آموزشی در یادگیری هرچه سریعتر و بهتر زبان پرتغالی نقش مهمی دارد. اساتید دوره آموزش زبان پرتغالی در آکادمی فلارایز بر اساس جدیدترین ترفندها و روش‌های آموزشی، تدریس می‌کنند تا افراد در سریعترین حالت ممکن به این زبان مسلط شوند.

از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان پرتغالی در آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

دوره‌های مختلف آموزش زبان پرتغالی در فلارایز

برای قرار گرفتن در مسیر درست یادگیری زبان پرتغالی ابتدا باید دوره آموزشی مناسب با هدف خود را انتخاب کرد. چراکه هر دوره می‌تواند داری مزیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد باشد. از این رو دوره‌ای مناسب یک فرد خواهد بود که به نیازهای وی پاسخ دهد و او را به هدفش نزدیک کند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های مختلفی وجود دارند که هر کدام یک هدف را پوشش می‌دهند. البته زبان‌آموزان می‌توانند از کارشناسان آموزشی فلارایز در جهت انتخاب دوره مناسب راهنمایی بگیرند، زیرا دوره‌های آموزش زبان پرتغالی بسیار متنوع هستند و در صورت نداشتن آگاهی، ممکن است زبان‌آموز انتخاب نادرستی داشته باشد

 

در آکادمی فلارایز، دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • دوره خصوصی آموزش زبان پرتغالی
 • دوره گروهی آموزش زبان پرتغالی
 • دوره فشرده یا VIP آموزش زبان پرتغالی

تمامی این دوره‌های آموزشی برای تمامی گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان و در نهایت افراد مسن مناسب است.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان فلارایز

یادگیری زبان پرتغالی به چهار دسته اصلی که شامل مهارت‌های مکالمه، شنیداری، نوشتاری و خواندن است تقسیم می‌شود. برای تسلط کامل به زبان پرتغالی باید بر هریک از این چهار مهارت بصورت جداگانه تمرکز داشت. حذف کردن یکی از آنها از دایره یادگیری این زبان می‌تواند عواقب زیان باری داشته باشد. چرا که هر چهار مهارت بر روی یکدیگر تأثیر مستقیم می‌گذارند و حتی باعث تقویت یکدیگر می‌شوند. به همین خاطر است که اساتید آموزش زبان پرتغالی برای آموزش جامع و کامل این زبان به افراد بر ارتقاء هر چهار مهارت تاکید دارند. در آکادمی آنلاین فلارایز برای تقویت هر چهار مهارت چهارگانه از منابع خاصی استفاده می‌شود تا در نهایت بازدهی یادگیری افراد افزایش یابد. اساتید آموزش این زبان به منظور افزایش کیفیت و همچنین آموزش اصولی در دوره آموزش آنلاین زبان پرتغالی بر روی تقویت هر چهار مهارت چهارگانه تمرکز می‌کنند و با اصول علمی برای تقویت آنها پیش می‌روند.

سطوح مختلف آموزش زبان پرتغالی

برای یادگیری اصولی و درست زبان پرتغالی یکی از گام‌های مهم قرار گرفتن در سطح مناسب است. منظور از سطح مناسب، سطحی است که زبان‌آموز به آن نیاز دارد تا دانش خود را افزایش دهد.
قابل ذکر است که هر فرد قبل از قرار گرفتن در سطح موردنظر، تعیین سطح خواهد شد که این آزمون تعیین سطح توسط اساتید و کارشناسان انجام می‌گیرد. سپس با توجه به نمره کسب شده اعضای تیم تصمیم خواهند گرفت که چه سطحی مناسب زبان‌آموز خواهد بود. به این دلیل که در هر سطح، منابع متفاوتی ارائه می‌شود که متناسب با میزان نیاز زبان‌آموز است. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برگزارکننده دوره‌های آموزشی مختلفی برای آموزش زبان پرتغالی به زبان‌آموزان است که متناسب با سطح افراد مهیا شده است.

کلاس زبان پرتغالی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

در برخی از مؤسسات، دوره‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تنها برای یک رده سنی قابل اجرا است، اما دوره‌های آموزش زبان پرتغالی در آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز به شکلی طراحی شده‌اند که برای تمامی افراد در هر گروه سنی مناسب است یعنی هر فرد، متناسب با سنی که دارد در کلاس خود قرار می‌گیرد. هر دوره آموزشی مناسب یک سن و یک سطح از این زبان است به همین خاطر هر فرد متناسب با ویژگی‌هایی که دارد در گروه مرتبط با خود قرار خواهد گرفت. این ویژگی‌ها در کنار آنلاین بودن کلاس‌های آموزش زبان پرتغالی فلارایز نیز سبب شده است تا تمامی افراد در هر گروه سنی و هر سطح علمی در اقصی نقاط کشور به راحتی بتوانند در دوره آموزش زبان پرتغالی شرکت کنند. بنابراین آکادمی آنلاین فلارایز برای کودکان و خردسالان و نوجوانان و بزرگسالان دوره‌های متفاوت آموزش این زبان را ارائه می‌کند که متناسب با سن آنها خواهد بود.

منابع کلاس آموزش زبان پرتغالی در فلارایز

منابع آموزشی استفاده شده در دوره آنلاین زبان پرتغالی نقش پررنگی در یادگیری سریع این زبان دارند که اساتید متخصص این زبان در آکادمی فلارایز به آن توجه زیادی می‌کنند. این عامل نقش بسیار مهمی در آموزش کامل و جامع زبان پرتغالی دارد. از آنجایی که یادگیری این زبان پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و از قواعد تقریباً پیچیده‌ای برخوردار است نیاز است تا آموزش این زبان با بهترین منابع و کتب آموزشی صورت گیرد. به این صورت یادگیری این زبان برای افراد بسیار آسان خواهد شد و از طرفی علاقه‌مندی زبان‌آموزان به یادگیری زبان پرتغالی افزایش خواهد یافت. اساتید فلارایز برای انتقال آسان مطالب آموزشی این زبان از منابع متفاوت کمک می‌گیرند به صورتی که برای هریک از مهارت‌های چهارگانه یک منبع آموزشی خاص استفاده می‌شود و تنها به کتب آموزشی تکیه نخواهند کرد. پادکست، ویدئوهای کوتاه و فلش کارت از دیگر منابع آموزشی استفاده در این دوره‌ها هستند.

هزینه آموزش زبان پرتغالی در فلارایز

یکی از پارامترهای مهم برای شرکت در دوره‌های آموزش زبان پرتغالی، هزینه کلاس‌های آنلاین آموزش این زبان است. هزینه کلاس‌ها با توجه به پارامترهای مختلفی مانند تجربه مدرس، مجموع ساعات کلاس و … تعیین می‌شود. از طرفی هزینه هر دوره و هر سطح متفاوت است چراکه میزان ساعات و منابع مورد استفاده در هر سطح متفاوت هستند. شهریه شرکت در کلاس‌های آنلاین آموزش زبان پرتغالی در آکادمی فلارایز بگونه‌ای تعیین شده است که تمامی افراد متقاضی یادگیری این زبان به راحتی بتوانند از بهترین خدمات آموزشی با مناسب‌ترین قیمت بهره ببرند. اگر قصد دارید اطلاعات دقیقی را از دوره مدنظر خود دریافت کنید با اعضای تیم فلارایز در تماس باشید تا اطلاعات درخواستی شما را در اختیارتان قرار دهند.

آموزش زبان پرتغالی

دوره آنلاین آموزش زبان پرتغالی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های آموزش زبان پرتغالی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

دوره‌های زبان پرتغالی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می‌شوند و شما از هر شهر و کشوری می‌توانید در آن شرکت کنید.
آکادمی فلارایز با استفاده از اساتید مجرب، مدیریت تعداد نفرات در کلاس بصورتی که اکنون تنها هر کلاس گروهی 6 نفره برگزار می‌شوند و همچنین استفاده از پشتیبانی آموزشی برای زبان آموزان باعث افزایش کیفیت کلاس‌های آنلاین شده است.
هزینه کلاس‌ها با توجه به گروهی یا خصوصی بودن و همچین سطح زبان آموزان متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق کلاس‌ها تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان پرتغالی