logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان سوئدی

دوره آموزش زبان سوئدی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. کلاس‌ها بصورت آنلاین هستند و شما می‌توانید از هر شهر و کشوری در کلاس‌ها شرکت کنید.

دوره آنلاین آموزش زبان سوئدی
دوره آنلاین آموزش زبان سوئدی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
آموزش مکالمه محور سوئدی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
آمادگی برای سفر به سوئد
4546

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

775

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

زبان سوئدی جزء یکی از زبان‌های مهم به شمار می‌رود که افراد در گروه سنی‌های مختلف، اقدام به یادگیری آن می‌کنند. زبان سوئدی شباهت زیادی به زبان انگلیسی دارد و به همین دلیل افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند می‌توانند آسان‌تر این زبان جذاب را فرا بگیرند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های مختلفی در خصوص یادگیری زبان سوئدی ارائه می‌شود که تمامی افراد در هر کجای دنیا می‌توانند از آنها استفاده کنند. رفاه بالای سوئد سبب شده است تا این کشور جزء یکی از پر طرفدارترین کشورهای جهان برای مهاجرت و زندگی باشد از این رو یادگیری این زبان برای ایرانیان از اهمیت بالایی برخوردار است.

اهمیت یادگیری زبان سوئدی

زیبایی و رفاه بالای سوئد یکی از مهم‌ترین عواملی است که افراد زیادی را برای زندگی در این کشور جذب کرده است و همین عامل سبب شده است تا یادگیری این زبان از اهمیت بالایی برخوردار باشد.
یادگیری زبان سوئدی در پیدا کردن موقعیت شغلی بهتر بی تأثیر نخواهد بود. برای کار کردن در کشورهایی که زبان اصلی آنها سوئدی است یادگیری این زبان امری واجب و ضروری است.
زبان سوئدی جزء زبان‌هایی است که با تسلط بر آن می‌توان در روند یادگیری زبان‌های دیگر سرعت بخشید به عنوان مثال با تسلط بر زبان سوئدی می‌توان بخشی از زبان دانمارکی، نروژی حتی ایسلندی را متوجه شد.

دوره آموزش آنلاین زبان سوئدی فلارایز

دوره آموزش آنلاین زبان سوئدی فلارایز

پیدا کردن اساتید حرفه‌ای آموزش زبان سوئدی برای افراد چندان کار راحتی نیست. از این رو متقاضیان یادگیری زبان سوئدی برای آموزش دیدن به موسسات مختلفی مراجعه می‌کنند.
اما آیا همه مراکز آموزشی توانایی تدریس باکیفیت این زبان را دارند؟
محدود بودن تعداد متقاضیان یادگیری زبان سوئدی سبب شده است تا موسسات معدودی در کشور در خصوص آموزش این زبان فعالیت کنند. این امر سبب شده است تا همه افراد نتوانند از خدمات آموزش زبان سوئدی بهره‌مند شوند و برای یادگیری این زبان با مشکل اساسی روبرو شوند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز تصمیم گرفته است تا دوره‌های مختلف آموزش زبان سوئدی را با بالاترین کیفیت و بصورت آنلاین ارائه دهد. به این صورت تمامی افراد در اقصی نقاط دنیا می توانند در این دوره شرکت کنند.

ویژگی دوره آموزش آنلاین زبان سوئدی فلارایز

قطعاً در یک دوره آموزشی مناسب ویژگی‌های خوب و مزیت‌های زیادی وجود دارد که باعث تمایز آن با دیگر دوره‌ها می‌شود. اهمیت وجود ویژگی‌های خوب در یک دوره آموزشی بسیار زیاد است. آکادمی آنلاین فلارایز جزء مؤسساتی است که تمامی دوره‌های خود را با کارشناسان آموزشی متبحر و اساتید باتجربه طراحی می‌کند. اولین نکته‌ای که در آکادمی آنلاین فلارایز به وضوح دیده می‌شود وجود اساتید متبحر و معتبر است که در ایران جزء برترین اساتید هستند.
داشتن پشتیبانی مداوم آموزشی از دیگر ویژگی‌های برتر آکادمی آنلاین فلارایز است. هر هفته، کارشناسان آموزشی فلارایز با زبان‌آموزان جلسات مشاوره دارند تا در صورت وجود مشکلی مطرح شود و برای حل آن اقدام کنند.

نمونه کلاس‌های سوئدی آکادمی فلارایز:

کلاس زبان سوئدی فلارایز

استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های آموزش نوین از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان سوئدی است. تمامی مدرسان فلارایز موظف‌اند که آموزش خود را با جدیدترین روش‌های موجود در دنیا ارائه دهند و همین امر باعث شده تا زبان‌آموزان از اشتیاق زیادی برای یادگیری زبان سوئدی بهره‌مند باشند. در ادامه به اصلی‌ترین ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان سوئدی پرداخته می‌شود:
برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس‌ها را برای تمامی زبان‌آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است.

 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

 

دوره‌های مختلف آموزش زبان سوئدی در فلارایز

هر شخصی برای یادگیری زبان سوئدی، هدف خاصی را دنبال می‌کند و به همین دلیل است که هر فرد باید در دوره آموزشی مناسب خود شرکت کند. از این رو آکادمی آنلاین فلارایز برای اهداف مختلف افراد، دوره‌های متفاوت آموزش زبان سوئدی را طراحی کرده است. به این صورت هر زبان‌آموز می‌تواند در دوره مدنظر خود شرکت کند.
برخی از افراد با هدف مهاجرت و زندگی و برخی دیگر با هدف تدریس شروع به یادگیری زبان سوئدی می‌کنند به همین دلیل لازم است که هر کدام در دوره مناسب خود قرار گیرند. در حال حاضر دوره‌های مختلفی برای آموزش زبان سوئدی در آکادمی فلارایز وجود دارد که در ادامه به سه مورد آن اشاره میکنیم:

 1. دوره فشرده آموزش زبان سوئدی
 2. دوره عمومی آموزش زبان سوئدی
 3. دوره خصوصی آموزش زبان سوئد

این دوره‌های آموزشی برای تمامی افراد با رده سنی‌های مختلف از کودکان تا بزرگسالان و افراد مسن وجود دارند.

دوره آموزش آنلاین زبان سوئدی فلارایز

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان سوئد

تسلط کامل بر مهارت‌های چهارگانه زبان سوئدی در یادگیری آن بسیار مورد اهمیت است و به همین دلیل است که اساتید آموزش زبان سوئدی بر روی آنها تاکید دارند. حتی اگر افراد بخواهند فقط مهارت مکالمه خود را ارتقاء دهند باید بر دیگر مهارت‌های چهارگانه نظیر گوش کردن، نوشتن و خواندن نیز توجه کنند، چراکه هر چهار مهارت به گونه‌ای با یکدیگر در تماس‌اند و می‌توانند در تقویت یکدیگر تأثیر گذار باشند.
اساتید در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان سوئدی فلارایز بر روی هر چهار مهارت چهارگانه این زبان تمرکز می‌کنند. چراکه تکیه بر یک مهارت، زبان‌آموزان را دارای نقاط ضعف در یادگیری این زبان می‌کند، بنابراین اساتید برای تقویت هر یک از این مهارت‌ها، منابعی را جداگانه در نظر می‌گیرند که در نتیجه زبان‌آموزان را در پایان هر دوره، در هر چهار مهارت صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن مسلط می‌کند.

سطوح مختلف آموزش زبان سوئد

برای یادگیری اصولی زبان سوئدی، قرار گرفتن در سطح مناسب اصلی‌ترین مرحله شروع یادگیری است. در واقع هر فرد باید با توجه به دانش و سنی که دارد در یک گروه مشخص قرار بگیرد، در غیر این صورت ممکن است آموزش‌های ارائه شده چندان برای زبان‌آموز کاربردی نباشد. در آکادمی آنلاین فلارایز قبل از شروع ترم آموزش زبان سوئدی، تعیین سطح صورت می‌گیرد و در نهایت هر زبان‌آموز در گروه مرتبط با دانش و سن خود قرار خواهد گرفت.
سطوح ارائه شده در آکادمی آنلاین فلارایز بسیار متنوع هستند. به صورتی که موقعیت برای تمام افراد مبتدی، متوسط و پیشرفته فراهم است تا در آموزش آنلاین زبان سوئدی مشغول شوند.

کلاس زبان سوئدی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

سؤالی که برای اکثر افراد در زمان شرکت در دوره یک زبان جدید وجود دارد مرتبط با رنج سنی زبان‌آموزان آن دوره است. دوره‌های آموزش زبان سوئدی با توجه به سن و سطح زبان‌آموزان متفاوت است از این رو تمامی افراد با هر سن و سطحی می‌توانند در دوره‌های آموزش آنلاین زبان سوئدی شرکت کنند.
در نظر داشته باشید که در آکادمی آنلاین فلارایز برای هر رده سنی، استادی انتخاب شده است که توانایی ایجاد ارتباط و هم چنین دانش موردنیاز برای آن گروه سنی را داشته باشد. به همین خاطر کلاس‌ها با برنامه ریزی مشخص ارائه می‌شوند تا از بازدهی بسیار بالایی برخوردار باشند. کلاس‌های زبان سوئدی در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برای گروه‌های سنی مختلف مانند کودکان، خردسالان، نوجوانان و بزرگسالان موجود است، از این رو شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان سوئدی برای تمامی افراد در اقصی نقاط دنیا در هر رده سنی که هستند مناسب است.

دوره آموزش آنلاین زبان سوئدی فلارایز

منابع کلاس آموزش زبان سوئدی در فلارایز

استفاده از منابع آموزشی معتبر باعث می‌شود که کیفیت آموزشی دوره افزایش پیدا کند. در واقع با توجه به تحقیقات انجام شده، کارشناسان دریافته اند که استفاده از منابع آموزشی با کیفیت بعد از آموزش اصولی و علمی دارای اهمیت است. به همین خاطر است که در مؤسسات معتبر تنها از منابعی استفاده می‌شود که بهترین کیفیت را داشته باشند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز تاکید اساتید بر آن است که معتبرترین منابع آموزشی را انتخاب کنند. کارشناسان آموزش زبان سوئدی فلارایز درصورتی که منابع معتبری برای یک دوره آموزشی نیابند، اقدام به جمع آوری اطلاعات و در نهایت تهیه جزوه می‌کنند.
منابع استفاده شده در هر سطح و هر دوره با توجه به اهداف زبان‌آموزان متفاوت است. منابع مختلفی برای آموزش زبان سوئدی در آکادمی فلارایز استفاده می‌شود که از مهم‌ترین آنان میتوان به مجموعه کتب آموزشی  pa svenska Ovningsbokاشاره کرد.

هزینه آموزش زبان سوئدی در فلارایز

یکی از پارامترهایی که در هنگام ثبت نام برای زبان‌آموزان از اهمیت زیادی برخوردار است شهریه دوره آموزش آنلاین زبان سوئدی است. هزینه‌ دوره‌های آموزش زبان سوئدی در آکادمی فلارایز با توجه به پارامترهای مختلفی از جمله سطح هر ترم آموزشی، کیفیت آموزشی کلاس‌ها، استفاده از اساتید باتجربه، جدیدترین ابزار برگزاری کلاس آنلاین و … تعیین می‌شود. البته در آکادمی فلارایز تمام تلاش بر این است که منطقی و به‌صرفه‌ترین هزینه برای زبان‌آموزان تعریف شود. استفاده از بهترین اساتید کشور و همچنین با کیفیت‌ترین منابع آموزشی در کنار هزینه به‌ صرفه از مهم‌ترین اصولی است که در دوره‌های آموزشی فلارایز استفاده شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزش آنلاین زبان سوئدی با اعضای تیم فلارایز در تماس باشید.

دوره آنلاین آموزش زبان سوئدی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های زبان سوئدی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

دوره‌های زبان سوئدی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می‌شوند و شما از هر شهر و کشوری می‌توانید در آن شرکت کنید.
آکادمی فلارایز با استفاده از اساتید مجرب، مدیریت تعداد نفرات در کلاس بصورتی که اکنون تنها هر کلاس گروهی 6 نفره برگزار می‌شوند و همچنین استفاده از پشتیبانی آموزشی برای زبان آموزان باعث افزایش کیفیت کلاس‌های آنلاین شده است.
هزینه کلاس‌ها با توجه به گروهی یا خصوصی بودن و همچین سطح زبان آموزان متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق کلاس‌ها تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان سوئدی