logo-header-felarise

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

دوره خصوصی آموزش زبان ایتالیایی مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان ایتالیایی برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی
تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات ایتالیایی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
یادگیری مکالمه محور زبان ایتالیایی
1232

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

232

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

کلاس‌های خصوصی زبان ایتالیایی، به‌طور‌خاص حول اهداف شما و متناسب با نیازهایتان برای دستیابی به حداکثر نتایج ممکن طراحی می‌شوند. تدریس خصوصی زبان ایتالیایی به صورت آنلاین، این امکان را به شما می‌دهد که از هر کجا که هستید، با زبان و فرهنگ ایتالیایی آشنا شوید و آن را با راهنمایی یک معلم مجرب و متخصص یاد بگیرید و تمرین کنید.

دوره‌های خصوصی، به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند که به شما اعتمادبه‌نفس برقراری ارتباط در موقعیت‌های واقعی و امکان یادگیری عمیق‌تر برای شرکت‌ در آزمون‌های مختلف زبان ایتالیایی را می‌دهند. در کلاس‌های خصوصی، زبان‌آموزان می‌توانند درس‌ها را متناسب با برنامه و هدف خود تنظیم کنند و با سرعت مناسب خود، درس بخوانند.

شرایط و نحوه برگزاری دوره تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

نحوه یادگیری زبان در هر فردی متفاوت است؛ بنابراین نمی‌توان با اطمینان صددرصد گفت که برای هر فرد چه کلاسی مناسب‌تر است. کدام یک برای بهبود سطح مهارت‌های زبان ایتالیایی شما بهتر است، کلاس‌های خصوصی یا کلاس‌های گروهی؟ آیا به یادگیری سریع زبان ایتالیایی احتیاج دارید؟ آیا از یادگیری زبان ایتالیایی هدف خاصی را دنبال می‌کنید؟ این‌ها سوالات رایجی هستند که در آموزشگاه زبان از شما پرسیده می‌شوند و اگر واقعا آموزش خصوصی زبان ایتالیایی برای شما مناسب باشد، به سمت یک کلاس و معلم خصوصی هدایت می‌شوید.

شرایط کلاس‌های خصوصی کاملا انعطاف‌پذیر هستند و مطابق با اهداف زبان‌آموز طراحی می‌شوند. در معتبرترین آموزشگاه‌های زبان، قبل از اینکه کلاس‌های خود را شروع کنید، مشاوران و معلم‌ها، نیازها و اهداف شما را، به‌طور اختصاصی، تحلیل و بررسی می‌کنند تا بتوانند مطالبی را ارائه دهند که متناسب با نیازهای شما باشند؛ برای مثال، اگر بخواهید روی مهارت نوشتاری خود بیشتر کار کنید و مقالات و مطالبی را به زبان ایتالیایی بنویسید، معلم خصوصی، روی این مهارت بیشترین تمرکز را خواهد داشت. در واقع، معلم خصوصی زبان ایتالیایی، دروس و منابع را به‌طور خاص برای شما انتخاب می‌کند و به آموزش شما سرعت می‌دهد.

یادگیری زبان ایتالیایی بصورت خصوصی

ویژگی‌های دوره خصوصی زبان ایتالیایی فلارایز

دوره‌های خصوصی، برای زبان‌آموزانی طراحی شده‌اند که زمان کمی برای یادگیری زبان ایتالیایی دارند و می‌خواهند در این زمان کم، به پیشرفت قابل‌توجهی در صحبت‌کردن و درک زبان ایتالیایی برسند. کلاس خصوصی زبان ایتالیایی ما در فلارایز، با توجه به سطح مهارت شما در زبان ایتالیایی و تمرکز روی علایق و اهداف‌تان ، به‌دقت برنامه‌ریزی می‌شود.

دوره‌های خصوصی زبان، یک راه ایده‌آل برای لذت‌بردن از یادگیری و بهره‌مندی کامل از تمرین تمام مهارت‌ها و تعامل سازنده با معلم است. مدرس خصوصی زبان ایتالیایی، فرصت‌های زیادی برای برقراری ارتباط موثر به زبان ایتالیایی، از طریق طیف وسیعی از فعالیت‌ها، به شما می‌دهد.

به‌ دلیل تک‌نفره‌بودن کلاس‌های خصوصی، توجه خاص معلم را خواهید داشت و بازخورد خوب و به‌موقعی را در تمام مهارت‌ها خواهید گرفت. این ویژگی، به شما امکان می‌دهد تا از زمان خود بیشترین بهره را ببرید و با تمام جنبه‌های زبان ایتالیایی، از جمله تلفظ صحیح، املای کلمات و حتی فرهنگ ایتالیایی، آشنا شوید.

زبان‌آموزان، از نظر خلق‌وخو و سبک یادگیری، به معلمی که با وی راحت‌تر باشند، بهتر پاسخ می‌دهند. برخلاف کلاس‌های عمومی که در آن معمولاً در انتخاب‌ معلم محدود هستید، در تدریس خصوصی زبان ایتالیایی، می‌توانید معلم خاصی را انتخاب کنید. از آنجایی که طیف وسیعی از معلمان مجرب در دسترس هستند و هر کدام از این افراد نقاط قوت، تخصص‌ها و سبک‌های یادگیری خاص خود را دارند، قطعاً می‌توانید مناسب‌ترین معلم را برای خود پیدا کنید.

یادگیری زبان ایتالیایی بصورت خصوصی با بهترین اساتید زبان

بهترین معلم‌های خصوصی، برای بهبود مهارت‌های زبان ایتالیایی، در آموزشگاه‌های برتر در دسترس زبان‌آموزان هستند. معلم خصوصی زبان ایتالیایی، به شما کمک می‌کند تا به نوشتن، خواندن، شنیدن و صحبت‌کردن به زبان ایتالیایی در سطح پیشرفته دست یابید و سطح خود را به‌سرعت ارتقا دهید؛ بنابراین می‌توانید با خیالی راحت برای شرکت در یک آزمون زبان در تاریخی خاص، برنامه‌ریزی کنید.

زمانی که یک برنامه شلوغ و پرکار در طول هفته دارید، انتخاب تدریس خصوصی آنلاین زبان ایتالیایی برای پیشرفت بیشتر، گزینه‌ای عالی خواهد بود. شما می‌توانید شرایط خود را در مورد تعداد جلسات در هفته و مدت زمان کلاس تعیین کنید و اگر تغییراتی در برنامه‌تان ایجاد شد، کافی است از قبل به معلم خود اطلاع دهید تا زمان دیگری را به شما اختصاص دهد. اگر برای یک آزمون خاص آماده می‌شوی نیز می‌توانید از معلم خود بخواهید تا تعداد جلسات هفتگی شما را افزایش دهد. تمام این ویژگی‌های خاص، مزایایی هستند که در صورت انتخاب تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در دسترس شما قرار خواهند داشت.

 

دوره خصوصی زبان ایتالیایی مناسب چه کسانی است؟

هر چند برای انتخاب بین تدریس خصوصی و کلاس‌های گروهی، باید شرایط و نحوه یادگیری هر فرد کاملا بررسی شود؛ اما به‌طورکلی، در آموزشگاه‌های معتبر زبان، خدمات آموزش خصوصی زبان ایتالیایی برای بزرگسالان، حرفه‌ای‌ها و حتی شرکت‌ها و سازمان‌ها در سطوح مختلف، از یادگیری عمومی گرفته تا آمادگی آزمون زبان ایتالیایی، ارائه می‌شود.

چه زبان‌آموز با انگیزه‌ای باشید و چه نباشید، شرکت در کلاس خصوصی زبان ایتالیایی به شما کمک می‌کند تا به‌طور قابل‌توجهی سریع‌تر یاد بگیرید و با یک معلم خصوصی و کسب نتایج بهتر، تفاوت محسوسی را نسبت به کلاس‌های گروهی احساس کنید.
به‌طورکلی دوره‌های خصوصی یادگیری زبان ایتالیایی، بر اساس نیازهای شما طراحی شده‌اند؛ بنابراین این کلاس‌ها می‌توانند برای هر گروه سنی یا هر سطحی مفید باشند.

کتاب‌ها و منابع دوره خصوصی زبان ایتالیایی

دلایل شما برای یادگیری ایتالیایی هرچه که باشند، باید از بهترین روش‌ها و منابع برای تسلط بر این زبان استفاده کنید. در تدریس خصوصی زبان ایتالیایی، به بهترین کتاب‌های آموزشی برای یادگیری زبان ایتالیایی نیاز خواهید داشت. کتاب‌های آموزشی، تمام اصول زبان ایتالیایی را پوشش می‌دهند و به‌طورجامع به قواعد گرامری و واژگان ضروری می‌پردازند؛ همچنین شامل تمرینات زیادی برای یادگیری موثرتر هستند. با توجه به این موضوع، این منابع، در کلاس‌های زبان، به‌عنوان ستون فقرات موفقیت در یادگیری زبان عمل می‌کنند.

هر چند کتاب‌های آموزشی زبان ایتالیایی شامل گرامر، لغات، مکالمه، تلفظ و غیره هستند، اما برای رسیدن به تسلط بالا، با منابع مختلفی همچون کتاب‌های داستان مناسب هر سطح، کتاب‌های اختصاصی گرامر و لغات، پادکست‌ها و فیلم همراه می‌شوند. برای یادگیری کارآمد این زبان، باید از منابع مختلف به‌درستی استفاده کرد. در تدریس خصوصی آنلاین زبان ایتالیایی، از تمام منابع به روش‌های صحیح استفاده می‌شود تا ارزش وقت و هزینه شما را داشته باشند.

هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

دوره‌های خصوصی، به‌طور خاصو با توجه به نیازهای حرفه‌ای یا شخصی افراد طراحی می‌شوند. کلاس‌های خصوصی را می‌توان در محیط‌های خانه، آموزشگاه، محل کار یا حتی به‌صورت آنلاین و اختصاصی تشکیل داد؛ بدین‌ترتیب مسلما هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی، به ازای هر جلسه، نسبت به کلاس‌های عمومی بیشتر خواهد بود. اما آیا این کلاس‌ها ارزش چنین هزینه‌ای را خواهند داشت؟ در اینجا هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد؛ آنچه مهم است، خودآگاهی در مورد بهترین روش یادگیری است. با انتخاب تدریس خصوصی، در نهایت، با گرفتن بهترین نتیجه در کوتاه‌‌‌ترین زمان ممکن، خواهید دید که از نظر هزینه، کلاس‌های عمومی و کلاس‌های خصوصی تفاوت چندانی با هم ندارند.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های خصوصی زبان ایتالیایی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

اساتید دوره :

ملیکا اسعدی- استاد زبان ایتالیایی
ملیکا اسعدی
استاد زبان : ایتالیایی
کلاس برگزار شده : 103
زبان آموز : 467

سوالات متداول :

کلاس‌های خصوصی زبان روسی بصورت آنلاین و یا حضوری در محل کار و یا منزل با توجه به شرایط شما برگزار می‌شوند. بنابراین در هر شهر و یا کشوری باشید می‌توانید در این کلاس‌ها حضور پیدا کنید.
هزینه کلاس‌ها بسته به سطح هر زبان آموز متفاوت است، لطفا برای اطلاع از هزینه دقیق کلاس‌ها تماس بگیرید.
منابع آموزشی زبان ایتالیایی جزوات اختصاصی آکادمی فلارایز و همچنین منابع آموزشی رسمی روسی هستند.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی