logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان دانمارکی

دانمارکی یکی از آسانترین زبانها برای کسانی است که انگلیسی صحبت می‌کنند. ساختار دستور زبان دانمارکی بسیار شبیه انگلیسی است. شما می‌توانید در آکادمی زبان فلارایز همراه با اساتید متخصص به این زبان به خوبی مسلط شوید و با دانمارکی زبانان به راحتی ارتباط برقرار نمایید.

دوره آنلاین آموزش زبان دانمارکی
دوره آنلاین آموزش زبان دانمارکی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات دانمارکی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
یادگیری مکالمه محور دانمارکی
566

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

343

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگیری یک زبان جدید در زندگی بشر می‌تواند تغییرات زیادی را ایجاد کند چرا که دامنه ارتباطات افراد بسیار بیشتر می‌شود. افرادی که قصد یادگیری زبان دانمارکی دارند باید در دوره‌های آموزش این زبان که در موسسات معدودی برگزار می‌شوند، شرکت کنند. قطعاً بازدهی عالی و نتیجه نهایی خوب برای همه زبان‌آموزان دارای اهمیت است و به همین خاطر است که به دنبال مراکز آموزشی معتبر هستند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز که از بهترین مراکز آموزشی معتبر در سطح کشور است، برگزارکننده دوره آموزش زبان دانمارکی به صورت آنلاین است تا تمامی افراد بتوانند در این دوره‌ها شرکت کنند و در نهایت با شرکت در کلاس آنلاین دانمارکی به نتیجه مطلوب رسیده و مدرک مورد نظر خود را دریافت کنند.

اهمیت یادگیری زبان دانمارکی

یادگیری هر زبان دارای اهمیت و ویژگی‎‌های خاصی است. یادگیری زبان دانمارکی نیز از این قضیه مستثنی نیست و دارای اهمیت‌هایی است که در ادامه به برخی از آنها می‌پردازیم.

 • ایجاد ارتباط با کشورهای دانمارکی زبان:

زبان اصلی در برخی از کشورها، دانمارکی است به همین خاطر افرادی که قصد ارتباط با جوامع این کشورها را دارند باید به این زبان تسلط داشته باشند تا بتوانند ارتباط خود را با آن‌ها گسترش دهند.

 • مهاجرت و سکونت:

مهاجرت و سکونت در دانمارک از دیگر علل یادگیری این زبان اروپایی است. بسیاری از افرادی که یادگیری زبان دانمارکی را شروع می‌کنند به قصد مهاجرت به این کشور و کشورهای دانمارکی زبان است. یکی از مهم‌ترین شروط زندگی در این کشورها تسلط کامل به زبان دانمارکی است.

 • گسترش کسب‌وکار و وضعیت شغلی:

دانمارک از معدود کشورهایی است که کمترین اختلاف درآمد را بین مردم ایجاد کرده است و مردم آن در بررسی‌های سالانه جزء راضی‌ترین مردم جهان اعلام می‌شوند. این امر سبب شده است تا یادگیری این زبان از مهم‌ترین علل ارتقاء و پیشرفت در کسب و کار افراد شناخته شود. چراکه افراد زیادی برای شروع یک کسب و کار جدید اقدام به تاسیس آن در این کشور می‌کنند از این رو تسلط به این زبان از عواملی است که سبب پیشرفت شغلی می‌شود.
البته یادگیری زبان دانمارکی اهمیت‌های زیادی دارد که بسته به اهداف زبان‌آموزان متفاوت است و در اینجا تنها به برخی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

آموزش زبان دانمارکی در فلارایز

دوره آموزش زبان دانمارکی فلارایز به صورت آنلاین

پیدا کردن یک مؤسسه زبان معتبر یکی از دغدغه‌های بزرگ افرادی است که مشتاق به یادگیری این زبان بصورت اصولی هستند. هرچند که تعداد آموزشگاه‌ها و مؤسسات زبان خارجی زیاد است اما تنها تعداد انگشت شماری از اصول علمی پیروی می‌کنند و خدمات باکیفیتی را ارائه می‌دهند. به همین منظور آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز با برگزاری دوره‌های آموزش زبان دانمارکی به صورت آنلاین توانسته است تا این خدمات آموزشی را برای همه افراد در سراسر دنیا مهیا کند تا همگی بتوانند در دوره مدنظر خود شرکت کنند. تقسیم‌بندی این دوره‌ها بگونه‌ای شکل گرفته‌است تا همه افراد با هر سن و سطحی بتوانند در این کلاس‌های آموزشی شرکت کنند.

ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان دانمارکی در فلارایز

ارزش بالای دوره آموزش آنلاین زبان دانمارکی به ویژگی‌های آن بستگی دارد. در واقع هرچه دوره و کلاس‌های‌ آموزش زبان دانمارکی به صورت اصولی طراحی شده باشند از ارزش بیشتری برخوردار هستند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های آموزشی با کمک کارشناسان و اساتید آموزش زبان دانمارکی مجموعه تنظیم شده‌اند و به همین دلیل است که از ویژگی‌های بسیار منحصر به فردی برخوردار هستند.

 • وجود پشتیبان آموزشی:

آموزش آنلاین زبان دانمارکی در آکادمی فلارایز به گونه‌ای طراحی شده است که زبان‌آموزان دارای یک گروه پشتیبانی حرفه‌ای هستند که بر تمامی امور آموزشی آن‌ها نظارت دارند. هدف از این ویژگی افزایش کیفیت کلاس‌ها و رضایت زبان‌آموزان است تا در صورت بروز هر مشکلی  بتوانند آن را به پشتیبان خود منتقل کنند.

 • استفاده از ترفندها و تکنیک‌های نوین در آموزش زبان دانمارکی:

آموزش زبان دانمارکی به زبان‌آموزان باید با استفاده از جدیدترین سیستم آموزشی صورت گیرد تا سرعت یادگیری افراد را بیشتر کند. استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های نوین آموزشی در تدریس اساتید فلارایز از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش زبان دانمارکی در آکادمی فلارایز است.

 • اساتید با تجربه:

برگزاری کلاس‌های آموزشی توسط اساتید باتجربه باعث می‌شود تا افراد بتوانند مفاهیم آموزشی را به‌راحتی درک کنند و تسلط خود را در یادگیری این زبان بیشتر کنند. وجود اساتید باتجربه و دارای سابقه در فلارایز از مواردی است که دوره آموزش زبان دانمارکی این آکادمی را منحصر به فرد می‌کند.

 • اعطای مدرک معتبر:

دریافت مدرک در پایان دوره آموزش زبان دانمارکی از مهم‌ترین درخواست‌های متقاضیان یادگیری این زبان است. ارائه این مدرک به زبان‌آموزان توسط آکادمی فلارایز در پایان هر سطح صورت می‌گیرد و افراد می‌توانند با ارائه این مدرک به مراکز مختلف، تسلط کامل خود را در هر سطح زبان دانمارکی اثبات کنند.

از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان دانمارکی آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس‌ها را برای تمامی زبان‌آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است.
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

 

دوره‌های مختلف آموزش زبان دانمارکی در فلارایز

در آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های مختلفی وجود دارند که هر یک مناسب یک هدف خاص است. از این رو باید دوره‌ای را انتخاب کرد که مناسب با سطح دانش فرد و همچنین هدف وی باشد. در آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌های مختلفی طراحی شده است که تمامی افراد با سنین و اهداف مختلف می‌توانند در آن شرکت کنند.
اگر زبان‌آموزان در انتخاب دوره آموزشی درست دچار سردرگمی و یا مشکل شوند می‌توانند از خدمات مشاوره‌ای پشتیبانان آموزشی خود استفاده کنند تا در نهایت بتوانند بهترین تصمیم را برای شروع یادگیری این زبان بگیرند.
در آکادمی فلارایز، دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. دوره خصوصی آموزش زبان دانمارکی
 2. دوره گروهی آموزش زبان دانمارکی
 3. دوره فشرده یا VIP آموزش زبان دانمارکی

تمامی این دوره‌های آموزشی برای تمامی گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان و در نهایت افراد مسن مناسب است.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان دانمارکی

در یادگیری زبان دانمارکی اصول و قواعدی وجود دارد که باید بطور کامل رعایت شوند تا یادگیری آن بصورت صحیح صورت گیرد. تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان دانمارکی یکی از این اصول در جهت تسلط کامل به این زبان است که شامل خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن می‌شود. این چهار مهارت زبان دانمارکی بگونه‌ای باهم ارتباط دارند که ارتقاء یکی از آن‌ها سبب پیشرفت دیگر مهارت‌ها نیز می‌شود. در واقع تمرکز بر روی ارتقاء تنها یکی از این مهارت‌ها سبب ایجاد نقص و ایراد در تسلط به زبان دانمارکی می‌شود؛ بنابراین باید هر چهار مهارت را باهم پیش برد تا درنهایت سبب تسلط کامل به این زبان شود. در آکادمی آنلاین فلارایز برای هریک از این مهارت‌ها منابعی خاص در نظر گرفته می‌شود تا مدرس هر چهار مهارت چهارگانه را باهم تقویت کند.

سطوح مختلف آموزش زبان دانمارکی

کلاس آموزش آنلاین زبان دانمارکی در آکادمی آنلاین فلارایز دارای سطوح مختلفی است که از مبتدی تا پیشرفته تقسیم‌بندی شده اند. افراد در سطوح مختلف این زبان می‌توانند یادگیری خود را شروع کرده و تا سطح پیشرفته ادامه دهند. دوره آموزش زبان دانمارکی در فلارایز بگونه‌ای است که زبان‌آموزان با سطوح مشابه در یک کلاس قرار می‌گیرند. از این رو برای شرکت در هر دوره آموزشی نیاز است تا قبل از شروع دوره آزمون تعیین سطح از زبان‌آموزان گرفته شود تا هر فرد در کلاس مناسب خود قرار داده شود.

کلاس زبان دانمارکی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

موسسات معدودی برگزارکننده دوره آموزش زبان دانمارکی هستند. در برخی از این مراکز، آموزش زبان دانمارکی تنها به یک سطح و یک سن خاص ارائه می‌شود. از این رو این عامل سبب شده تا بسیاری از افراد متقاضی یادگیری این زبان با مشکل اساسی در شروع یادگیری خود روبرو شوند. تقسیم‌بندی کلاس‌‌های آموزش زبان دانمارکی در آکادمی فلارایز بگونه‌ای است که تمامی افراد در سطوح و سنین مختلف بتوانند از خدمات آموزشی این دوره استفاده کنند. آنلاین بودن این کلاس‌ها نیز سبب شده تا افراد از سراسر دنیا بتوانند اقدام به یادگیری این زبان کنند. از این رو دوره آموزش آنلاین زبان دانمارکی فلارایز برای تمامی افراد با سطوح و سنین مختلف که در سراسر دنیا هستند مناسب و کاربردی است و افراد می‌توانند با شرکت در این کلاس‌ها، یادگیری خود را شروع کنند.

منابع کلاس آموزش زبان دانمارکی در فلارایز

منابع انتخاب شده در آموزش آنلاین زبان دانمارکی بسیار دارای اهمیت است چراکه می‌تواند در یادگیری زبان‌آموز تاثیرگذار باشد. به همین دلیل است که بر روی منابع ارائه شده در دوره‌های مختلف آموزش زبان دانمارکی بسیار تاکید می‌شود. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز کارشناسان و اساتید آموزش زبان دانمارکی در طی ماه‌ها تحقیقات و بررسی مشخص می‌کنند که چه منبعی برای چه سطح و چه رده سنی ارائه شود. انتخاب منبع باکیفیت و معتبر برای اعضای این آکادمی بسیار مورد اهمیت است. از طرفی در مواقعی که منابع آموزشی با کیفیت یافت نشوند کارشناسان و اساتید فلارایز اقدام به جمع آوری اطلاعات و سپس تهیه جزوات درسی می‌کنند. به همین دلیل است که همیشه آکادمی فلارایز از نظر انتخاب منابع آموزشی در بهترین سطح قرار دارد و همین امر باعث رضایت حداکثری زبان‌آموزان در این دوره شده است.
یکی از منابع و کتب آموزشی در دوره آموزش آنلاین زبان دانمارکی فلارایز، مجموعه کتاب‌های Danish می‌باشد که به همراه پادکست‌ها و ویدیوهای آموزشی به زبان‌آموزان ارائه میشود.

هزینه آموزش زبان دانمارکی در فلارایز

یکی از پارامترهای بسیار مهم برای هر زبان‌آموز هزینه کلاس‌های آموزشی است. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که هزینه دوره آموزش زبان دانمارکی با توجه به پارامترهای خاصی مشخص می‌شود. این پارامترها می‌توانند شامل مجموع ساعات کلاس، تجربه اساتید، نوع خدمات ارائه شده و … باشند. در آکادمی فلارایز تمام تلاش بر این بوده که با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات، به‌صرفه‌ترین هزینه برای زبان‌آموزان تعیین شود. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه دوره‌های آموزشی زبان دانمارکی می‌توانید با اعضای تیم در تماس باشید تا هزینه دوره مدنظر را با جزئیات در اختیار شما قرار دهند.

دوره آنلاین آموزش زبان دانمارکی

دوره آنلاین آموزش زبان دانمارکی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های آموزش آنلاین زبان دانمارکی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

دوره‌های زبان دانمارکی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می‌شوند و شما از هر شهر و کشوری می‌توانید در آن شرکت کنید.
آکادمی فلارایز با استفاده از اساتید مجرب، مدیریت تعداد نفرات در کلاس بصورتی که اکنون تنها هر کلاس گروهی 6 نفره برگزار می‌شوند و همچنین استفاده از پشتیبانی آموزشی برای زبان آموزان باعث افزایش کیفیت کلاس‌های آنلاین شده است.
هزینه کلاس‌ها با توجه به گروهی یا خصوصی بودن و همچین سطح زبان آموزان متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق کلاس‌ها تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان دانمارکی