logo-header-felarise

دوره آنلاین آموزش زبان یونانی

تسلط به زبان یونانی یکی از شرایط سفر به این کشور است و این مورد برای کسانی که قصد مهاجرت دارند اولویت بیشتری پیدا می‌کند. دوره‌های آموزش زبان یونانی در فلارایز با استفاده از اساتید مجرب بصورت مکالمه محور برگزار می‌شود.

دوره آنلاین آموزش زبان یونانی
دوره آنلاین آموزش زبان یونانی

آنچه در این دوره می آموزیم :

تسلط بر اصول نگارش و جمله سازی
افزایش دایره واژگان و لغات یونانی
یادگیری مهارت‌های 4گانه زبان
یادگیری مکالمه محور یونانی
2054

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

458

کلاس برگزار شده

مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

یادگیری زبان یونانی دارای اهمیت‌های بسیاری است که افراد برای رسیدن به آنها و همچنین اهداف خود، اقدام به یادگیری این زبان می‌کنند. زبان یونانی همانند زبان‌های دیگر در یادگیری دارای چالش‌هایی است که شیرینی و جذابیت خودش را دارد. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های متعددی را به منظور آموزش زبان یونانی برگزار می‌کند تا سختی و چالش‌های یادگیری این زبان را کمتر کند. دوره آموزش آنلاین زبان یونانی در آکادمی فلارایز با استفاده از جدیدترین سیستم آموزش مجازی در کشور به همراه بهترین اساتید باتجربه برگزار می‌گردد. از این رو تمامی افراد در اقصی نقاط دنیا می‌توانند برای تسلط به زبان یونانی از خدمات آموزشی فلارایز استفاده کنند.

اهمیت یادگیری زبان یونانی

تسلط به هر زبان از اهمیت‌های زیادی برخوردار است چرا که یادگیری یک زبان جدید می‌تواند توانایی‌های زیادی را به فرد منتقل کند. در ادامه به برخی از اهمیت‌های زبان یونانی می‌پردازیم.

 • گردشگری:

یونان یکی از کشورهای زیبای اروپایی است که هرساله افراد زیادی برای مسافرت و گردشگری به آنجا می‌روند. یونان از پربازدیدترین کشورهای دنیا برای گردشگران است از این رو یادگیری و تسلط به این زبان به گردشگران کمک می‌کند تا سفر بهتری را تجربه کنند چراکه به‌راحتی می‌توانند با افراد این جامعه ارتباط بگیرند

 • پیشرفت در ورزش یوگا:

از آنجایی که یوگا ریشه‌ای در یونان باستان دارد به همین خاطر کتاب‌ها و منابع زیادی به زبان یونانی وجود دارند که به زبان فارسی ترجمه نشده است. افرادی که قصد پیشرفت و گسترش علم یوگا را دارند باید به زبان یونانی تسلط کامل را داشته باشند. این امر جز اهمیت‌های یادگیری زبان یونانی محسوب می‌شود.

 • ایجاد فرصت‌های شغلی:

برخی از افراد شغل‌هایی دارند که می‌توانند در کشورهایی مانند یونان آن را گسترش دهند. به همین منظور لازم است که از دانش زبان یونانی برخوردار باشند و بتوانند به راحتی با زبان مردم این کشور ارتباط برقرار کنند.
زبان یونانی همانند دیگر زبان‌های دنیا دارای اهمیت‌های زیادی است که بنا بر اهداف افراد متفاوت است و در اینجا تنها به برخی از آنها پرداختیم.

دوره آموزش زبان یونانی فلارایز به صورت آنلاین

دوره آموزش زبان یونانی فلارایز به صورت آنلاین

محدودیت‌های یادگیری زبان یونانی و کمبود اساتید باتجربه در این زبان سبب شده تا پیدا کردن مؤسسه‌ای معتبر که آموزش‌های خود را طبق استانداردهای آموزشی به افراد ارائه دهد و در عین حال از اساتید زبان یونانی باتجربه برخوردار باشد کار چندان راحتی نباشد. از طرفی برگزاری کلاس‌های آموزش این زبان بصورت حضوری باعث می‌شود تا همه افراد نتوانند از خدمات آموزشی مرتبط برای یادگیری این زبان بهره‌مند شوند. آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز با برگزاری دوره‌های آموزش زبان یونانی بصورت آنلاین توانسته است تا شرایط یادگیری این زبان را برای همگان مهیا کند تا تمامی افراد در سراسر دنیا بتوانند به راحتی به این زبان مسلط شوند.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان یونانی فلارایز

ویژگی‌های منحصر به فرد دوره آموزش زبان یونانی در فلارایز از مواردی است که سبب تمایز این مرکز آموزشی با دیگر موسسات در کشور می‌شود. در واقع ویژگی‌ها و مزیت‌های هر دوره نشان دهنده میزان تخصصی بودن آن است. دوره آموزش آنلاین زبان یونانی در آکادمی فلارایز توسط اساتید و کارشناسان آموزش این زبان طراحی شده است از این رو دارای بهترین ویژگی‌ها است که در ادامه به برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

 • جدیدترین سیستم آموزشی مجازی:

آموزش زبان یونانی به زبان‌آموزان در فضای مجازی بسیار حساس است چراکه باید از کیفیت لازم آموزشی برخوردار باشد. استفاده از جدیدترین سیستم آموزشی در فضای مجازی و آنلاین از راه‌هایی است که برای ارتقاء کیفیت آموزش کلاس‌های آنلاین باید رعایت شود. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز با استفاده از ابزارهای نوین آموزشی توانسته است تا دوره آموزش زبان یونانی خود را با کیفیتی بالاتر از کلاس‌های حضوری برگزار کند.

 • پشتیبانی مداوم آموزشی:

نظارت یک تیم آموزشی بر تمامی موارد از جمله کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین سبب رشد زبان‌آموزان و تسریع روند یادگیری آنان میشود. تیم پشتیبانی آموزشی آکادمی فلارایز با نظارت‌های مداوم خود از بروز هر گونه مشکل در روند آموزش افراد جلوگیری می‌کند و سعی در بهبود وضعیت یادگیری زبان‌آموزان دارد.

 • استفاده از اساتید مجرب:

تجربه استاد در نوع ارائه آموزش زبان یونانی بی تأثیر نیست. طبق بررسی‌های انجام شده هر چقدر که تجربه مدرس بیشتر باشد امکان آموزش به صورت اصولی بیشتر است و در نهایت موفقیت در یادگیری زبان یونانی افزایش می‌یابد. به همین دلیل در آکادمی فلارایز تنها از اساتیدی استفاده می‌شود که در کشور جز بهترین‌ها محسوب می‌شوند و از تجربه بالایی بهره‌مند هستند.

از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان یونانی آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس‌ها را برای تمامی زبان‌آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است.
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

 

دوره‌های مختلف آموزش زبان یونانی در فلارایز

هر فردی که تصمیم به یادگیری زبان یونانی می‌گیرد دارای هدفی خاص است. به بیانی دیگر تمامی افراد که مشتاق یادگیری زبان هستند تصمیم به پیمودن یک مسیر مشابه را ندارند. از این رو می‌بایست دوره‌های انتخابی آنها نیز متناسب با هدفشان باشد. به همین منظور آکادمی آنلاین فلارایز دوره‌های مختلفی را طراحی کرده است تا زبان‌آموزان بتوانند در دوره مناسب با اهداف خود شرکت کنند. اگر زبان آموزی در انتخاب دوره مناسب با خود اطلاعاتی نداشته باشد می‌تواند از اعضای تیم فلارایز مشاوره‌ای را دریافت کند تا بدین طریق بتواند مسیر پیمودن به اهداف خود را به درستی برگزیند.
در آکادمی فلارایز، دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. دوره خصوصی آموزش زبان یونانی
 2. دوره گروهی آموزش زبان یونانی
 3. دوره فشرده یا VIP آموزش زبان یونانی

تمامی این دوره‌های آموزشی برای تمامی گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان و در نهایت افراد مسن مناسب است.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان یونانی

مهارت‌های نوشتن، خواندن، صحبت کردن و گوش دادن از جمله مهارت‌های چهارگانه زبان یونانی محسوب می‌شوند که دارای اهمیت زیادی هستند. تسلط به زبان یونانی با تقویت همه این چهارمهارت صورت می‌گیرد. هریک از این چهار مهارت بصورت جداگانه برهم تاثیرگذارند، از این رو عدم تسلط کافی به هریک از این مهارت‌ها، در یادگیری کامل این زبان خلل ایجاد می‌کند. به همین دلیل کارشناسان آموزش زبان یونانی بر تقویت این مهارت‌ها تاکید دارند و دوره‌های آموزشی فلارایز را با استفاده از بهترین منابع آموزشی تهیه می‌کنند.  در آکادمی آنلاین فلارایز آموزش‌ها بر اساس چهار مهارت چهارگانه این زبان صورت می‌گیرند و همچنین اساتید زبان یونانی برای تقویت هر یک از این مهارت‌ها یک منبع خاص را در نظر می‌گیرند. افراد در پایان دوره آموزش آنلاین زبان یونانی به این زبان تسلط کامل یافته اند و به راحتی می‌توانند با یونانی زبانان ارتباط مستقیم داشته باشند.

سطوح مختلف آموزش زبان یونانی

زبان‌آموزانی که قصد شرکت در دوره آموزش زبان یونانی را دارند در یک سطح نیستند. یعنی هر کدام از آنها دارای یک سطح علمی متقاوت از زبان یونانی هستند؛ بنابراین واضح است که در گروه‌های متفاوت قرار بگیرند تا بتوانند مباحث مرتبط با نیاز خود را دریافت کنند. در آکادمی آنلاین فلارایز برای هر گروه سنی، دوره خاصی وجود دارد که می‌توانند با شرکت کردن در آن به تسلط کافی در زبان یونانی دست پیدا کنند. از این رو زبان‌آموزان برای شرکت در دوره مناسب با سطح خود نیاز دارند تا تعیین سطح شوند.
آزمون تعیین سطح، آزمونی است که قبل ورود زبان‌آموزان به کلاس مربوطه گرفته می‌شود تا افراد در کلاس مناسب خود قرار گیرند. نتیجه این آزمون توسط کارشناسان آموزش زبان یونانی مشخص می‌شود.

کلاس زبان یونانی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

در برخی از مراکز آموزشی، دوره آموزش زبان یونانی تنها برای یک گروه سنی وجود دارد و به همین دلیل امکان شرکت در آن برای همه افراد میسر نیست. خوشبختانه در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز این شرایط برای زبان‌آموزان مهیا شده است تا بتوانند در هر سن و هر جایگاهی نسبت به یادگیری زبان یونانی اقدام کنند. چرا که این کلاس‌ها به‌گونه‌ای تنظیم شده‌اند که هر فرد در گروه سنی خود قرار گیرد تا در نهایت بتواند با اعضای کلاس و هم چنین مدرس، ارتباط بهتری پیدا کند. آنلاین بودن این کلاس‌ها نیز سبب شده است تا هر فردی در اقصی نقاط دنیا به راحتی بتواند یادگیری این زبان کاربردی را شروع کند. تقسیم بندی سطوح در این کلاس‌ها نیز به شکلی است که همه افراد از سطح مبتدی تا پیشرفته بتوانند به این زبان تسلط کامل پیدا کنند. از این رو شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان یونانی برای تمامی افراد در هر گروه سنی از سطح مبتدی تا پیشرفته در اقصی نقاط دنیا مناسب است.

منابع کلاس آموزش زبان یونانی در فلارایز

منابع آموزشی ارائه شده در هر کلاس بسیار حائز اهمیت است چرا که یک منبع خوب و معتبر می‌تواند در آموزش زبان یونانی تأثیر بسزایی داشته باشد. به همین دلیل کارشناسان زبان یونانی آکادمی فلارایز طی ماه‌ها تحقیق و بررسی، بهترین منابع آموزشی را برای کلاس‌های آنلاین زبان یونانی انتخاب می‌کنند. همین امر باعث افزایش اشتیاق زبان‌آموز به یادگیری یک زبان جدید می‌شود و از طرفی دریافت مطالب برای زبان‌آموز بسیار راحت‌تر خواهد شد.
اگر کارشناسان زبان یونانی، منابعی با کیفیت و معتبری را برای دوره آموزشی پیدا نکنند، مشغول به جمع آوری جزوات آموزش زبان می‌شوند تا در نهایت بهترین مطالب را در کنار هم قرار داده و در اختیار زبان‌آموز بگذارند.

هزینه آموزش زبان یونانی در فلارایز

شهریه دوره آموزش آنلاین زبان یونانی مهم‌ترین پارامتر ثبت‌نام زبان‌آموزان در یک موسسه است. هزینه کلاس‌های آنلاین زبان یونانی با توجه به معیارهای متفاوتی نظیر سوابق مدرس، منابع به کار برده شده، مجموع ساعات کلاس، کیفیت آموزش و … مشخص می‌شود. به همین دلیل هزینه‌ دوره‌های آموزشی در آکادمی‌های مختلف متفاوت است و هر آکادمی متناسب با پارامترهایی که دارد شهریه دوره آموزشی خود را مشخص کرده است.
با این حال آکادمی فلارایز تمام تلاش خود را کرده است تا در عین ارائه بهترین خدمات، به‌صرفه‌ترین هزینه‌ها را برای آموزش آنلاین زبان یونانی مشخص کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه کلاس‌های آموزش زبان یونانی می‌توانید با اعضای تیم فلارایز در تماس باشید تا هزینه دوره مدنظر را با جزئیات دقیق در اختیار شما قرار دهند.

دوره آنلاین آموزش زبان یونانی

دوره آنلاین آموزش زبان یونانی

مبتدی تا پیشرفته

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس‌های آموزش زبان یونانی و ثبت نام با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول :

دوره‌های زبان یونانی فلارایز بصورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می‌شوند و شما از هر شهر و کشوری می‌توانید در آن شرکت کنید.
آکادمی فلارایز با استفاده از اساتید مجرب، مدیریت تعداد نفرات در کلاس بصورتی که اکنون تنها هر کلاس گروهی 6 نفره برگزار می‌شوند و همچنین استفاده از پشتیبانی آموزشی برای زبان آموزان باعث افزایش کیفیت کلاس‌های آنلاین شده است.
هزینه کلاس‌ها با توجه به گروهی یا خصوصی بودن و همچین سطح زبان آموزان متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق کلاس‌ها تماس بگیرید.

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

دوره آنلاین آموزش زبان یونانی