اسپانیای

بخـــوان، یاد بگیــر و منتشــر کن!

Alternate Text

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان اسپانیایی

استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی یکی از جدیدترین و کم هزینه‌ترین راه‌های یادگیری زبان اسپانیایی است که باعث می‌شود یادگیری زبان، بیشتر شبیه به بازی و سرگرمی شود و از حالت کسالت‌آور و یکنواختی به هنگام یادگیری خارج شوید و از آموزش‌ها لذت ببرید. استفاده از اپلیکیشن‌های آموزش زبان اسپانیایی در کنار آموزش‌های کلاسی، یادگیری شما را دو چندان می‌کند.

Alternate Text

کشورهایی که به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند

زبان اسپانیایی یکی از دسته زبان های هند و اروپایی است که پس از فروپاشی امپراتوری روم غربی از چندین گویش لاتین عامیانه در ایبری شکل گرفت. اسپانیایی به عنوان یکی از زبان های رسمی در دنیا، دومین زبان مادری است که در جهان بیشتر صحبت می شود و یکی از مهم ترین زبان های رسمی سازمان ملل است که در کشورهای قاره آمریکا، اتحادیه اروپا و آفریقا و دیگر سازمان های بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد.

Alternate Text

بهترین روش‌های تقویت زبان اسپانیایی

امروزه با گسترش زبان اسپانیایی و افزایش جمعیت اسپانیایی زبانان در سراسر دنیا، بسیاری از افراد سعی در یادگیری این زبان پرکاربرد دارند. اگر شما هم می‌خواهید زبان اسپانیایی را سریع‌تر و دقیق‌تر مطالعه کنید، بهتر است برنامه ریزی جامعی برای خود داشته باشید و از روش‌های متنوعی برای تقویت مهارت‌های Speaking, Listening, Writing, Reading استفاده کنید. روش‌های زیادی برای تقویت مهارت‌های زبان اسپانیایی وجود دارد که بسته به افراد، می تواند متفاوت باشد.

Alternate Text

بهترین کتاب های آموزش زبان اسپانیایی برای سنین مختلف

انتخاب بهترین کتاب‌های آموزش زبان اسپانیایی اولین و مهم‌ترین گام برای شروع یادگیری این زبان پرمخاطب است. اما بهتر است قبل از انتخاب منابع زبان اسپانیایی تعیین سطح شوید تا بتوانید بهترین کتاب مناسب خود را برای یادگیری این زبان انتخاب نمایید. در این مقاله بهترین منابع یادگیری زبان اسپانیایی را به شما معرفی می‌کنیم.

Alternate Text

بهترین سریال و فیلم برای یادگیری زبان اسپانیایی

یکی از روش‌های یادگیری زبان اسپانیایی تماشای فیلم و سریال‌های اسپانیایی است که برای زبان آموزان سطوح متوسط و پیشرفته توصیه می‌شود. اما هر فیلم و سریالی برای تقویت زبان اسپانیایی مناسب نیست و بهتر است از فیلم‌هایی شروع کنید که موضوع معمول‌تر و عمومی‌تری دارند، لحن و صحبت روانی دارند و درک موضوع آن‌ها زیاد دشوار نباشد.

Alternate Text

آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟

آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟ چندین عامل شخصی وجود دارند که میزان سختی یا آسانی زبان اسپانیایی را تا حدی برای شما مشخص می کنند.