اسپانیای

بخـــوان، یاد بگیــر و منتشــر کن!

Alternate Text

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان اسپانیایی

استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی یکی از جدیدترین و کم هزینه‌ترین راه‌های یادگیری زبان اسپانیایی است که باعث می‌شود یادگیری زبان، بیشتر شبیه به بازی و سرگرمی شود و از حالت کسالت‌آور و یکنواختی به هنگام یادگیری خارج شوید و از آموزش‌ها لذت ببرید. استفاده از اپلیکیشن‌های آموزش زبان اسپانیایی در کنار آموزش‌های کلاسی، یادگیری شما را دو چندان می‌کند.

Alternate Text

کشورهایی که به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند

زبان اسپانیایی یکی از دسته زبان های هند و اروپایی است که پس از فروپاشی امپراتوری روم غربی از چندین گویش لاتین عامیانه در ایبری شکل گرفت. اسپانیایی به عنوان یکی از زبان های رسمی در دنیا، دومین زبان مادری است که در جهان بیشتر صحبت می شود و یکی از مهم ترین زبان های رسمی سازمان ملل است که در کشورهای قاره آمریکا، اتحادیه اروپا و آفریقا و دیگر سازمان های بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد.

Alternate Text

آموزش الفبای زبان اسپانیایی به همراه فایل صوتی تلفظ

سریع‌ترین راه برای یادگیری زبان اسپانیایی، دانستن نحوۀ تلفظ صحیح حروف است؛ پس باید بدانید که هر حرف، واقعاً چه صدایی دارد. الفبای زبان اسپانیایی یاabecedario ، به طور رسمی شامل تمام 26 حرف الفبای انگلیسی، به علاوه حرف ñ’ ‘ است که نقشی کلیدی در تلفظ بسیاری از کلمات اسپانیایی ایفا می‌کند.

Alternate Text

بهترین روش‌های تقویت زبان اسپانیایی

امروزه با گسترش زبان اسپانیایی و افزایش جمعیت اسپانیایی زبانان در سراسر دنیا، بسیاری از افراد سعی در یادگیری این زبان پرکاربرد دارند. اگر شما هم می‌خواهید زبان اسپانیایی را سریع‌تر و دقیق‌تر مطالعه کنید، بهتر است برنامه ریزی جامعی برای خود داشته باشید و از روش‌های متنوعی برای تقویت مهارت‌های Speaking, Listening, Writing, Reading استفاده کنید. روش‌های زیادی برای تقویت مهارت‌های زبان اسپانیایی وجود دارد که بسته به افراد، می تواند متفاوت باشد.

Alternate Text

مقایسه شباهت‌ها و تفاوت‌های زبان اسپانیایی و پرتغالی

همۀ ما برای این که بتوانیم زبان‌های جدید را آسان‌تر بیاموزیم، تلاش می‌کنیم تا شباهت‌های بین زبان‌ها را پیدا کنیم. برای افرادی که قصد آموختن زبان اسپانیایی را دارند، شباهت آن به زبان پرتغالی کاملاً هویدا است. زبان اسپانیایی و پرتغالی، دو زبان بسیار شبیه به هم هستند؛ تا آن‌جا که به «زبان‌های خواهر» یا Sister Languages شهرت دارند.

Alternate Text

بهترین کتاب های آموزش زبان اسپانیایی برای سنین مختلف

انتخاب بهترین کتاب‌های آموزش زبان اسپانیایی اولین و مهم‌ترین گام برای شروع یادگیری این زبان پرمخاطب است. اما بهتر است قبل از انتخاب منابع زبان اسپانیایی تعیین سطح شوید تا بتوانید بهترین کتاب مناسب خود را برای یادگیری این زبان انتخاب نمایید. در این مقاله بهترین منابع یادگیری زبان اسپانیایی را به شما معرفی می‌کنیم.

Alternate Text

آموزشگاه زبان اسپانیایی به‌صورت آنلاین و مکالمه محور

زبان اسپانیایی را در آکادمی فلارایز بصورت کاملا آنلاین و مکالمه محور با استفاده از اساتید مجرب در انواع دوره های فشرده، خصوصی و گروهی فرابگیرید.

Alternate Text

بهترین سریال و فیلم برای یادگیری زبان اسپانیایی

یکی از روش‌های یادگیری زبان اسپانیایی تماشای فیلم و سریال‌های اسپانیایی است که برای زبان آموزان سطوح متوسط و پیشرفته توصیه می‌شود. اما هر فیلم و سریالی برای تقویت زبان اسپانیایی مناسب نیست و بهتر است از فیلم‌هایی شروع کنید که موضوع معمول‌تر و عمومی‌تری دارند، لحن و صحبت روانی دارند و درک موضوع آن‌ها زیاد دشوار نباشد.

Alternate Text

اطلاعات جامع آزمون‌های بین المللی زبان اسپانیایی در سال 2022

اگر مدتی پیش شروع به یادگیری این زبان کرده‌ و اکنون قصد دارید در دانشگاهی در پرو، اکوادور، بولیوی یا اسپانیا تحصیل کنید، باید به دنبال گذراندن آزمون‌های بین‌المللی زبان اسپانیایی باشید.

Alternate Text

آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟

آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟ چندین عامل شخصی وجود دارند که میزان سختی یا آسانی زبان اسپانیایی را تا حدی برای شما مشخص می کنند.

Alternate Text

همه چیز درمورد آزمون زبان اسپانیایی DELE

آزمون زبان اسپانیایی DELE یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان در سراسر دنیا محسوب می‌شود. در صورتی که متقاضی کار، تحصیل و اقامت در اسپانیا یا سایر کشورهای اسپانیایی‌زبان هستید، باید به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشید و با کسب مدرک آزمون دله، این مسئله را ثابت کنید. برای آشنایی کامل با مراحل شرکت در آزمون دله زبان اسپانیایی و اخذ دیپلم آن، حتما تا انتهای این مقاله همراه فلارایز باشید.