logo-header-felarise

دسته بندی

آموزشگاه زبان ایتالیایی به‌صورت آنلاین و مکالمه محور

کشور ایتالیا، برای ده‌ها سال است که یکی از محبوب‌ترین مقاصد توریستی در دنیا به شمار می‌رود. به‌علاوه، در این چند سال اخیر، به یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت تحصیلی نیز تبدیل شده است. دانشجویان ایرانی بسیاری هرساله برای تحصیل، راهی ایتالیا می‌شوند؛ بدون شک لازمه تمام این مراحل، چیزی نیست به جز ثبت‌نام در یک کلاس زبان ایتالیایی و یادگیری این زبان.
اما خب به طبع، بسیاری از ما، نه اصلاً می‌دانیم کدام آموزشگاه زبان ایتالیایی خوب است، نه اینکه فرصت در کلاس حضوری را داریم. زبان ایتالیایی برخلاف زبان انگلیسی، در ایران بسیار محدودتر است و فرصت‌های آموزشی کمتری برای آن وجود دارد. علی‌رغم تمامی این مسائل، آموزشگاه زبان فلارایز اینجاست که مشکلات مذکور را به بهترین شکل، برای شما زبان‌آموزان عزیز، حل‌وفصل نماید!

اهمیت زبان ایتالیایی چیست؟

نزدیک به 70 میلیون نفر در دنیا، به این زبان شیرین و آهنگین صحبت می‌کنند. شاید اصلاً زیبایی این زبان، بهترین دلیل برای یادگیری آن باشد! اما طبیعتاً شرکت در کلاس زبان ایتالیایی، از جهات دیگری نیز حائز اهمیت است:
1. کاهش هزینه تحصیل
هزینه تحصیل در کشور ایتالیا، به‌خودی‌خود ارزان است. اما طبق اطلاعاتی که ما داریم، شما می‌توانید با ثبت‌نام در آموزشگاه زبان ایتالیایی و اخذ مدرک معتبر، از بورسیه‌های مختلف بهره‌مند شوید و هزینه تحصیل خود را کاهش دهید.

2. ارتباط آسان‌تر برای زندگی
زندگی آسوده و راحت در هر کشوری، نیازمند آن است که به زبان عامیانه مردم آن کشور مسلط باشیم. بدون شک اگر قصد دارید که روزی در ایتالیا زندگی کنید و از زندگی خود کمال لذت را ببرید، بهتر است که به زبان این کشور، مسلط شوید.

3. ایجاد فرصت‌های شغلی تازه
کشور ایتالیا، چهارمین اقتصاد اروپا به‌حساب می‌آید. بدون شک اگر خواهان این هستید که کسب‌وکار خود را در سطح جهانی گسترش دهید و یا اصلاً در این کشور کاری پیدا کنید، باید زبان ایتالیایی را یاد بگیرید و به آن مسلط شوید.

4. آشنایی با میراث‌فرهنگی
شاید در کل دنیا، هیچ کشوری را نتوان پیدا کرده که به‌اندازه ایتالیا، میراث‌فرهنگی داشته باشد. اگر قسمت شد و روزی به‌عنوان توریست عازم این کشور شدید، دانستن زبان ایتالیایی می‌تواند راه خوبی برای آشنایی هر چه  بیشتر با تاریخ و فرهنگ این کشور باشد.

آموزشگاه زبان ایتالیایی فلارایز به صورت آنلاین

شاید خیلی از شما خوانندگان گرامی تا امروز، به دنبال آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران بوده‌اید، اما نتیجه دلخواه خود را به دست نیاورده‌اید. باید بگوییم که شما تنها نیستید. خیلی از افراد مانند شما هستند و از پیداکردن یک آموزشگاه آنلاین خوب و باکیفیت، ناامید شده‌اند. نه فقط در تهران، بلکه در شهرهای دیگری چون شیراز، مشهد، تبریز و یا حتی اصفهان نیز وضع به همین صورت است.
آموزشگاه زبان فلارایز، به‌عنوان بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی به‌صورت آنلاین، اینجاست که مشکل شما را حل کند. فلارایز، یک آموزشگاه آنلاین است که با بهره‌گیری از بهترین اساتید زبان ایتالیایی در ایران و تازه‌ترین متدهای آموزشی دنیا، سعی برای ارائه باکیفیت‌ترین خدمات به زبان‌آموزان دارد. شما به‌راحتی می‌توانید از هر نقطه جغرافیایی که هستید، در کلاس‌های فلارایز شرکت کنید و از یادگیری زبان ایتالیایی، لذت ببرید.

ویژگی‌های آموزشگاه زبان ایتالیایی فلارایز

ویژگی‌های بسیاری وجود دارند که فلارایز را از هر آموزشگاه زبان ایتالیایی دیگری، متمایز کرده‌اند. تمامی این ویژگی‌ها در کنار هم باعث شده است که زبان‌آموزان، کیفیت این مرکز را خود به‌خوبی شاهد باشند. از ویژگی‌های فلارایز، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. به‌کارگیری بهترین اساتید
برخلاف خیلی از آموزشگاه‌های موجود سطح ایران، فلارایز تنها از بهترین اساتید زبان ایتالیایی استفاده می‌کند. اساتیدی که دارای مدارک علمی و آکادمیک باشند و حتی در داخل خاک ایتالیا تحصیل‌کرده باشند.

2. استفاده از جدیدترین روش‌های آموزش
باز هم برخلاف خیلی از مراکز دیگر، فلارایز همیشه سعی بر آن دارد که همیشه، تنها از جدیدترین متدهای آموزشی استفاده نماید. متدهای آموزش زبان سال‌به‌سال تغییر می‌کنند و همگام شدن با آن‌ها، بدون شک یک ویژگی و امتیاز بزرگ محسوب می‌شود.

3. پشتیبانی مداوم
تیم آموزشی و کارشناسان فلارایز نه‌تنها به طور کامل بر کیفیت کلاس زبان ایتالیایی فلارایز نظارت دارند، بلکه همواره، در هر موقعیت و هر زمان، پذیرای انتقادات و پیشنهادها دانشجو نیز هستند. همین خود یک نقطه قوت به‌حساب می‌آید.

4. برگزاری کلاس‌ها در پلتفرم اختصاصی
و در آخر، یکی دیگر از ویژگی‌های فلارایز، پلتفرم اختصاصی آن است. استفاده از این پلتفرم، نه‌تنها کیفیت آموزش را ارتقا داده است، بلکه باعث شده بسیاری از مشکلات فنی آموزش آنلاین زبان ایتالیایی نیز حل شود؛ در نتیجه زبان‌آموز، رضایت بیشتری داشته باشد.

انواع کلاس‌های آنلاین زبان ایتالیایی در فلارایز

در آموزشگاه زبان ایتالیایی فلارایز، دوره‌های مختلف و متنوعی را می‌توانید برای این زبان پیدا کنید. فرقی ندارد که چه سنی هستید، نوجوان، بزرگسال و یا حتی کودک؛ دوره‌های زبان ایتالیایی ارائه شده در این آموزشگاه، برای هر رده سنی مناسب است.
قبل از ثبت‌نام در کلاس زبان ایتالیایی فلارایز، کارشناسان آموزشی ما، جلسه مشاوره‌ای را برای شما برگزار خواهند کرد. در این جلسه، باتوجه‌به هدفی که از یادگیری این زبان دارید، در دوره‌های متفاوتی ثبت‌نام خواهید شد. این کار، کیفیت و بازدهی آموزش شما را تا چندین پله، افزایش خواهد داد. انواع کلاس‌های زبان ایتالیایی در فلارایز، به شرح زیر هستند:

 • دوره خصوصی آموزش زبان ایتالیایی
 • دوره عمومی آموزش زبان ایتالیایی
 • دوره فشرده یا VIP آموزش زبان ایتالیایی

مزایای کلاس زبان ایتالیایی به‌صورت آنلاین

در فلارایز، به‌عنوان بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی، می‌توانید این زبان را به‌صورت آنلاین یاد بگیرید. آموزش آنلاین، بدون شک مزایای بسیاری به همراه دارد و حتی در مواردی ثابت شده که تکثیر و بازده آن، از آموزش حضوری بسیار بیشتر است. از جمله مزایایی که می‌توان برای کلاس زبان ایتالیایی به‌صورت آنلاین بیان کرد، به شرح زیر است:

 • صرفه‌جویی در زمان، با حذف زمانی که در راه رفت‌وآمد تلف می‌شود.
 • کاهش هزینه‌های آموزش زبان، با حذف هزینه‌های اضافی
 • امکان تنظیم زمان‌بندی کلاس و مناسب برای دانشجویان یا افراد شاغل
 • امکان شرکت در کلاس، در هر حالتی و از هر موقعیت جغرافیایی
 • امکان دسترسی به فایل ضبط‌شده کلاس و مشاهده آن در ساعات دیگر و…

منابع و کتاب‌های مورداستفاده در آموزشگاه زبان ایتالیایی فلارایز

بدون شک کیفیت یک آموزشگاه زبان ایتالیایی، از روی منابع و محتوای آموزشی آن، به‌خوبی آشکار خواهد بود. اصلاً جدای از این مسئله، اساتید و متخصصان بسیاری بر این باور هستند که تأثیر منابع و کتاب آموزشی در یادگیری یک زبان، بسیار زیاد است.
به‌عبارت‌دیگر، هراندازه که کیفیت منابع آموزشی بالاتر باشد و محتوا اصولی‌تر باشد، دانش‌آموز نیز رضایت خاطر بیشتری خواهد داشت. در فلارایز، همیشه سعی بر آن بوده که از نوین‌ترین و استانداردترین منابع آموزشی استفاده شود. برای یادگیری زبان ایتالیایی در فلارایز، شما با کتب زیر سروکار خواهید داشت:

 • Nuovo Espresso
 • Progetto italiano
 • Qui Italia
 • La lingua italiana per stranieri
 • Grammatica pratica della lingua italiana

نقش آموزشگاه در یادگیری زبان ایتالیایی

نقش آموزشگاه زبان ایتالیایی در یادگیری این زبان مهم است؛ این موضوع را نمی‌توان انکار کرد. ثبت‌نام در آموزشگاه و حضور در کلاس، حتی به‌صورت آنلاین، نه‌تنها بازدهی آموزش را افزایش می‌دهد، بلکه نوعی اجبار و مسئولیت نیز برای فرد، ایجاد می‌کند.
همین موضوع باعث می‌شود که زبان‌آموز، درس را با جدیت بیشتری دنبال کند در نتیجه، در یادگیری زبان جدید، موفق‌تر باشد. به‌علاوه، اگر بخواهید این زبان را از پایه شروع کنید و یاد بگیرید، بدون شک به یک استاد مجرب بالای سرِ خود، نیاز خواهید داشت. وگرنه شاید اصلاً یادگیری غیرممکن باشد.

بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای اینکه بتوانیم صفت «بهترین» را به یک آموزشگاه اطلاق کنیم، باید ویژگی‌های بسیاری را در نظر داشته باشیم. فلارایز، شاید بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی باشد، زیرا که تمام این ویژگی‌ها را در خود جای‌داده و به زبان‌آموز، ارائه می‌کند:

 • توجه بر چهار مهارت اصلی در یادگیری زبان (خواندن، نوشتن، حرف‌زدن و گوش‌کردن)
 • تنظیم سیاست آموزشی دقیق و خط‌مشی مشخص
 • پشتیبانی قدرتمند و کادری پاسخگو
 • هزینه مناسب و شهریه اقتصادی 
 • به کاری گیری شیوه‌های نوین تدریس و….

کلام آخر

دیگر به دنبال آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران نباشید؛ زیرا فلارایز در خدمت شماست! با آموزش آنلاین زبان ایتالیایی در این آکادمی، هم می‌توانید به بهترین شیوه این زبان شیرین را یاد بگیرید، هم اینکه از یادگرفتن زبانی جدید، لذت ببرید. پس هم الان دست‌به‌کار شوید و برای ترم جدید، در فلارایز ثبت‌نام نمایید. مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد …

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان