shape

دوره آنلاین آموزش زبان ایتالیایی

تخفیف *** 25درصدی *** دوره‌های آموزش زبان ایتالیایی فلارایز برای ترم اول شروع شد!!

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
دوره آنلاین آموزش زبان ایتالیایی
سطح
مبتدی تا پیشرفته
 • توضیحات دوره
 • اساتید دوره
 • سوالات متداول
 • نظرات

انتخاب یک آکادمی معتبر در بین صدها مؤسسه زبان، کار چندان راحتی نیست. از این رو گاهی زبان‌آموزان مسیر اشتباهی را طی می‌کنند که باعث از دست دادن زمان می‌شود. آکادمی خوب از ویژگی‌ها و اساتید حرفه‌ای که دارد قطعاً قابل شناسایی است. آکادمی آنلاین فلارایز جزء معدود مؤسسات آموزش زبان بصورت آنلاین است که با ارائه بهترین خدمات آموزشی توانسته است تا تمامی افراد متقاضی یادگیری زبان ایتالیایی را در اقصی نقاط دنیا پوشش دهد. آنلاین بودن دوره آموزش زبان ایتالیایی در فلارایز سبب شده تا تمامی افراد بتوانند در این کلاس‌ها حضور داشته باشند.

 

کلاس زبان ایتالیایی فلارایز


ویژگی‌های دوره آنلاین زبان ایتالیایی فلارایز

هرچه ویژگی‌های مثبت در دوره آموزش آنلاین زبان ایتالیایی بیشتر باشد نشان دهنده با ارزش بودن آن دوره است. در آکادمی فلارایز دوره‌های آموزش این زبان توسط کارشناسان زبان ایتالیایی و همچنین اساتید زبان ایتالیایی طراحی شده‌اند. از این رو دارای ویژگی‌های مثبت زیادی هستند که در ادامه به برخی از آنها می‌پردازیم. 

 • اساتید مجرب و متبحر: 

انتقال اطلاعات اگر توسط اساتید باتجربه صورت گیرد قطعاً از ارزش بیشتری برخوردار است چراکه این دسته از اساتید از تجربه بیشتری برای نحوه انتقال دانش به زبان‌آموزان بهره‌مند هستند. از این رو در آکادمی آنلاین فلارایز تنها از اساتیدی استفاده می‌شود که از تجربه و دانش بسیار بالایی برخوردار باشند و جزء اساتید حرفه‌ای در کشور محسوب شوند. 

 • استفاده از تکنیک و روش‌های نوین:

استفاده از تکنیک و روش‌های نوین در روند آموزش به زبان‌آموزان از دیگر ویژگی‌های مثبت دوره آموزش زبان ایتالیایی فلارایز است. آموزش زبان ایتالیایی قطعاً با این روش بسیار آسان‌تر از روش‌های قدیمی است. 

 • پشتیبانی مداوم: 

زمانی که یک تیم آموزشی به برگزاری کلاس‌ها، نحوه آموزش و کیفیت آن نظارت داشته باشد قطعاً کیفیت آموزشی دوره آنلاین زبان ایتالیایی افزایش پیدا می‌کند. در آکادمی فلارایز کارشناسانی به عنوان پشتیبان حضور دارند تا انتقادات زبان‌آموز را دریافت و مشکلات آنها را حل کنند و در راستای بهتر شدن خدمات آموزشی به افراد مشاوره دهند.

از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان ایتالیایی آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه
 2. استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 3. مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 4. متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 5. پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته 
 6. آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 7. نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 8. برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 9. ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

کلاس زبان ایتالیایی فلارایز

دوره‌های مختلف آموزش زبان ایتالیایی در فلارایز

به منظور شرکت در کلاس آنلاین ایتالیایی ابتدا باید هدف خود را از شرکت در این کلاس‌ها مشخص کرد. در واقع دوره‌های مختلفی وجود دارند که هر کدام اهداف خاصی را پوشش می‌دهند. افرادی که به دنبال تقویت زبان ایتالیایی هستند با افرادی که در پی اخذ مدرک برای تدریس این زبان هستند مسیر کاملاً جداگانه‌ای دارند. از این رو هر شخص باید دوره‌ای مختص با اهداف خود را انتخاب کند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز، دوره‌های مختلفی وجود دارند که هر کدام برای دسته‌ای از افراد طراحی شده‌اند. 
زبان‌آموزانی که اطلاعات کاملی در خصوص انتخاب دوره مناسب خود را ندارند می‌توانند از کارشناسان مجموعه مشاوره دریافت کنند و به این صورت در مسیر درست قرار بگیرند.

در آکادمی فلارایز، دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. دوره خصوصی آموزش زبان ایتالیایی
 2. دوره گروهی آموزش زبان ایتالیایی
 3. دوره فشرده یا VIP آموزش زبان ایتالیایی

تمامی این دوره‌های آموزشی برای تمامی گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان و در نهایت افراد مسن مناسب است.

نمونه کلاس زبان ایتالیایی در آکادمی فلارایز

کلاس زبان ایتالیایی

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان ایتالیایی

یکی از مواردی که در آموزش زبان ایتالیایی و حتی زبان‌های دیگر بسیار مورد اهمیت است در خصوص مهارت‌های چهارگانه زبان ایتالیایی است. تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان ایتالیایی باید به شکل اصولی صورت گیرند. تمرکز بر روی تنها یکی از این چهار مهارت می‌تواند در روند یادگیری و تسلط به زبان ایتالیایی نواقصی را ایجاد کند. از این رو برای تسلط کامل به زبان ایتالیایی باید هر چهار مهارت این زبان را بصورت کامل آموزش دید. روند آموزش به زبان‌آموزان در کلاس آنلاین زبان ایتالیایی فلارایز به گونه‌ای است که هر چهار مهارت باهم تقویت شوند. چراکه هر مهارت با دیگری ارتباط مستقیمی دارد و می‌توانند بر روی یکدیگر تأثیر گذار باشند.
زمانی که تنها بر روی یک مهارت مانند مکالمه تمرکز شود در روند یادگیری باقی مهارت‌ها که گوش دادن، نوشتن و خواندن هستند اختلال ایجاد می‌شود. از طرفی در مهارت صحبت کردن نیاز است که فرد بتواند صحبت‌های طرف مقابل خود را متوجه شود که جزو مهارت گوش دادن محسوب می‌شود. اگر فرد از این توانایی برخوردار نباشد قطعاً امکان ایجاد ارتباط وجود نخواهد داشت؛ بنابراین می‌توان گفت که هر چهار مهارت بصورت مستقیم با یکدیگر در ارتباط هستند و بر روی تقویت یکدیگر اثر می‌گذارند. در آکادمی آنلاین فلارایز برای هر یک از این مهارت‌ها، منابعی خاص در نظر گرفته شده است تا زبان‌آموزان بتواند تسلط خود را در زبان ایتالیایی تکمیل کنند. 

سطوح مختلف آموزش زبان ایتالیایی 

تمامی افراد متقاضی یادگیری زبان ایتالیایی یک سطح مشترک ندارند به همین منظور باید در گروه‌ها و سطح‌های مناسب خود قرار گیرند تا اطلاعات آموزشی درست و مناسبی را دریافت کنند. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز، دوره‌های آموزش زبان ایتالیایی در سطح‌های مختلف وجود دارند. به همین دلیل تمامی افراد در سنین و سطوح مختلف می‌توانند در کلاس‌های آنلاین ایتالیایی حضور پیدا کنند. چراکه تمامی این افراد قبل از شرکت در کلاس‌ها تعیین سطح می‌شوند و در سطح مناسب با دانش خود قرار می‌گیرند. 

کلاس زبان ایتالیایی فلارایز مناسب چه کسانی است؟ 

برخی از افراد گمان می‌کنند که برای شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ایتالیایی باید دارای شرایط خاص سنی باشند. در صورتی که یادگیری زبان ایتالیایی در آکادمی آنلاین فلارایز محدودیت سنی ندارد و هر شخص در هر سن و سالی می‌تواند در این دوره‌ها شرکت کند. چرا که برای هر یک از این افراد دوره‌ای خاص طراحی شده است تا بتوانند در میان هم سن و سالان و هم چنین هم سطحان خود رشد کنند. آنلاین بودن این دوره آموزشی نیز سبب شده است تا تمامی افراد از اقصی نقاط دنیا به راحتی بتوانند در این کلاس‌های آموزشی شرکت کنند. از این رو دوره آموزش آنلاین زبان ایتالیایی فلارایز برای تمامی افراد از هرجای دنیا با هر سن و سالی که دارند مناسب است. این دوره‌ها دارای سطح بندی خاصی هستند که از سطح مبتدی تا پیشرفته را شامل می‌شوند و افراد در هر سطح و سنی میتوانند از خدمات آموزشی فلارایز برای یادگیری زبان ایتالیایی استفاده کنند.

منابع کلاس زبان ایتالیایی در فلارایز 

قطعاً منابع آموزشی ارائه شده در هر دوره از اهمیت زیادی برخوردار است چراکه می‌تواند در کیفیت آموزش زبان ایتالیایی تأثیر بگذارد. به همین دلیل است که اساتید باید در انتخاب منابع ارائه شده توجه بیشتری داشته باشند. کارشناسان و اساتید زبان ایتالیایی در آکادمی فلارایز با انجام تحقیقات زیادی در این حوزه سعی در انتخاب بهترین منابع آموزشی برای زبان‌آموزان دوره زبان ایتالیایی دارند . نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است آن است که اگر منابع معتبر و باکیفیتی یافت نشود اساتید شروع به جمع آوری اطلاعات کرده تا بهترین جزوات آموزشی را در اختیار زبان‌آموزان قرار دهند. در ادامه به برخی از کتب ارائه شده در دوره‌ زبان ایتالیایی آکادمی فلارایز می‌پردازیم. 

 • Nuovo Espresso 1, 2, 3
 • Progetto italiano 1, 2, 3
 • Qui Italia 1, 2
 • La lingua italiana per stranieri
 • Grammatica pratica della lingua italiana

ناگفته نماند که منابع انتخاب شده برای هر دوره و هر سطح کاملا متفاوت است و انتخاب این منابع با توجه به سن، دانش و دیگر ویژگی‌های زبان آموزان است.

هزینه آموزش زبان ایتالیایی در فلارایز 

انتخاب دوره آموزش زبان ایتالیایی برای زبان آموز به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها مرتبط با هزینه کلاس‌های آموزشی است. در واقع هزینه کلاس‌ها با توجه به معیارهای خاصی مانند مجموع ساعات کلاس، دانش و تجربه مدرس، سطح دوره و ... تعیین می‌شود. به همین دلیل است که شاید در آموزشگاه‌های مختلف، هزینه‌ها متفاوت و متغیر باشد. آکادمی آنلاین فلارایز تمام تلاش خود را کرده است تا با ارائه بهترین خدمات، به صرفه ترین هزینه را برای شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان ایتالیایی خود مشخص کند. اگر قصد دارید از اطلاعات بیشتری در خصوص هزینه‌ کلاس آموزش زبان ایتالیایی برخوردار شوید با اعضای تیم فلارایز در تماس باشید تا هزینه دوره مدنظر خود را با جزئیات دقیق دریافت کنید.

کلاس زبان ایتالیایی فلارایز

instructor

ملیکا اسعدی

تدریس و یادگیری زبان‌های مختلف از علایق من است. کارم را با مترجمی زبان ایتالیایی شروع کردم و بیشتر از 3 سال است که از تدریس زبان ایتالیایی لذت میبرم.

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

هیج نظری ثبت نشده‌است

سوالات متداول

تسلط نسبی به زبان ایتالیایی به سطح ابتدایی زبان آموز، قدرت یادگیری او و مدت زمانی که برای یادگیری زبان وقت می‌گذارد، بستگی دارد. ولی عموما برای کسانی که سرعت یادگیری معمولی دارند و دانش قبلی از زبان ایتالیایی ندارند، حدودا 9 ماه ( 5 ترم) مورد نیاز است.

با قاطعیت می‌توانیم اعلام کنیم که با توجه به زیرساخت‌های آکادمی فلارایز که منحصرا برای برگزاری کلاس‌های آنلاین طراحی شده است، کیفیت کلاس‌های آنلاین چندین برابر بیشتر از کلاس‌های حضوری است. در آکادمی فلارایز، کلاس‌ها با استفاده از پلتفرم اختصاصی خود موسسه؛ تعداد نفرات پایین در هر کلاس (حدودا 6 نفر) برگزار می‌شود. همینطور برای هر کلاس یک پشتیبان اختصاصی که ناظر بر کیفیت و روند برگزاری جلسات است درنظر گرفته شده است.

هر ترم شامل 20 جلسه و هر جلسه 1 ساعت است و در هفته 3 جلسه کلاس برگزار می‌شود. هر ترم تقریبا 1 ماه و 3 هفته زمان میبرد تا به پایان برسد. (البته تمام این مدت زمان تقریبی است و می‌تواند بسته به زبان آموزان و نیاز آن‌ها سریع‌تر نیز برگزار شود)

آزمون چیلز (CILS) یکی از معتبرترین آزمون‌های سنجش مهارت در زبان ایتالیایی است. آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز برنامه‌های ویژه‌ای برای کسانی که می‌خواهند در این آزمون شرکت کنند، دارد.

دوره های مشابه فلارایز