logo-header-felarise

دسته بندی

آموزشگاه زبان هندی بصورت آنلاین و مکالمه محور

اگر در مورد تعامل با کشور هند از نظر تحصیلی یا تجاری جدی هستید، یادگیری زبان هندی به شما امکان می‌دهد که عمیق‌تر و گسترده‌تر با این کشور، سنت ها و مردم آن ارتباط برقرار کنید. همچنین با تسلط بر زبان هندی، فرصت‌های بیشتری پیش رویتان قرار می‌گیرد تا از تحصیل یا کار در هند بیشترین بهره را ببرید.

البته در کشور هند، 22 زبان رسمی وجود دارد. به طور کلی زبان هندی در شمال، بنگالی در شرق، تامیل در جنوب، زبان گجراتی در غرب و زبان اردو و انگلیسی در سراسر کشور به رسمیت شناخته می‌شوند. بیش از 40 درصد از مردم به زبان هندی صحبت می‌کنند و یکی از زبان‌های اصلی است که توسط دولت ملی نیز استفاده می‌شود.

این زبان در آموزشگاه زبان هندی فلارایز، به صورت تخصصی و مکالمه‌محور آموزش داده می‌شود. در این مطلب به خصوصیات و ویژگی‌های خاص آکادمی فلارایز در آموزش آنلاین زبان هندی می‌پردازیم.

آموزشگاه زبان هندی فلارایز بصورت آنلاین

برخی افراد علاقه زیادی به یادگیری یک زبان خارجی دارند. زیرا یادگیری یک زبان خاص، به نوعی برای آن‌ها مفید خواهد بود. همچنین یادگیری یک زبان جدید، ذهن را به چالش کشیده و افق‌های کاری و تحصیلی افراد را گسترش می‌دهد.

برای یادگیری زبان هندی، باید به طور مرتب لغات جدید را همراه با تلفظ صحیح آن‌ها یاد بگیرید. دوره آنلاین آموزش زبان هندی برای کمک به یادگیری موثر زبان هندی طراحی شده است. در این آموزشگاه با معلم‌های خبره و مسلط به زبان هندی در ارتباط خواهید بود و با کمک یک برنامه‌ریزی دقیق و منابع آموزشی قوی، مهارت‌های زبانی خود را بهبود می‌بخشید.

ویژگی‌های آموزشگاه زبان هندی فلارایز

اگر در کلاس‌های مختلف زبان هندی شرکت کنید اما باز هم نتوانید به خوبی صحبت کنید، چه فایده‌ای دارد؟ مهم‌ترین نکته در یادگیری مهارت صحبت کردن به زبان هندی این است که احساس اعتماد به نفس زبان‌آموزان افزایش می‌یابد و انگیزه بیشتری برای ادامه راه خواهند داشت.

تنها عاملی که این مهارت را تقویت می‌کند، تمرین زیاد و صحبت کردن با دیگران (تا جای ممکن) است. آکادمی زبان هندی فلارایز در شعبه تبریز و سایر شعبات خود، مخصوص افرادی است که مایل به یادگیری زبان هندی به شیوۀ مکالمه محور و برای اهداف مختلف هستند. معمولا افراد حاضر در کلاس‌های زبان هندی، در سطح ابتدایی این زبان هستند یا در سطوح متوسط بوده و قصد دارند خود را ارتقا دهند.

مشاور‌های زبده و تیم پشتیبانی قوی فلارایز در طول دوره‌های یادگیری زبان، همواره از زبان‌آموز حمایت می‌کنند تا بتواند در بهترین آموزشگاه زبان هندی، به سرعت دانش زبانی خود را بهبود دهد. یادگیری زبان هندی در آموزشگاه زبان هندی در تهران، شامل گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن متون است.

تمام این مهارت‌ها در کلیه سطوح، توسط معلمان برجسته و حرفه‌ای که سال‌ها تجربه تدریس دارند، به زبان آموز آموزش داده می‌شود. کلاس‌ زبان هندی به صورت آنلاین و بدون هیچ مشکلی در پلتفرم آکادمی فلارایز برگزار می‌شود.

انواع کلاس‌های آنلاین زبان هندی در فلارایز

آنچه در ابتدای ورود به کلاس آنلاین زبان هندی مهم است، تعیین دقیق سطح زبان‌آموز و هدف‌گذاری برای یادگیری است. آکادمی فلارایز در مشهد و سایر شهرها، انواع دوره‌ها و کلاس‌ها را برای افراد مختلف در گروه‌های سنی متفاوت برگزار می‌کند. بنابراین در ابتدای ثبت‌نام، پس از تعیین سطح و با توجه به نیاز و هدف خود، مشاوران آکادمی بهترین کلاس‌ آنلاین زبان هندی را برای زبان‌آموز در نظر می‌گیرند.

آیا زمان کمی دارید و باید ظرف چند ماه به سطح بالایی برسید؟ در این صورت کلاس‌های آنلاین و فشرده فلارایز برای شما مناسب‌ خواهند بود. در این کلاس‌ها در زمانی کوتاه و طبق انتظارات خود، به هر آنچه که نیاز دارید می‌رسید. این کلاس‌ها چند روز در هفته برگزار می‌شوند. اما اگر مایل هستید در زمان طولانی‌تری زبان هندی بخوانید و با دیگران نیز تعامل داشته باشید، بهتر است در دوره‌های گروهی فلارایز شرکت کنید.

کلاس‌های خصوصی زبان هندی فلارایز نیز برای افراد مختلف و در هر گروه‌ سنی به صورت آنلاین و با بالاترین کیفیت برگزار می‌شوند. تمامی این دوره‌های آموزشی، توسط معلمان مجربی که سال‌هاست زبان هندی آموزش می‌دهند و مشاوران زبان مجموعه فلارایز به بهترین شکل طراحی شده‌‌اند.

Indian-Language-Institute

مزایای کلاس زبان هندی بصورت آنلاین

برنامه یادگیری زبان هندی که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، باید برنامه‌ای باکیفیت، با پیش‌‌زمینه‌ای از مسائل فرهنگی و اجتماعی کشور هند و با تکیه بر تقویت 4 مهارت‌ اصلی یادگیری زبان باشد. برگزاری آنلاین کلاس زبان هندی در آکادمی فلارایز، به اندازه کلاس‌های حضوری با کیفیت است. در این کلاس‌ها که در بستر پلتفرم مخصوص فلارایز برگزار می‌شوند، به راحتی با معلم و سایر زبان‌آموزان مکالمه خواهید کرد.

آنچه زبان‌آموز در یک آموزش آنلاین نیاز دارد، یک برنامه مطالعاتی متعادل است که باید ترکیبی از فعالیت‌های گفتاری، شنیداری و نوشتاری را هدف قرار داده و به هر سه اصل کلیدی توجه کند. در کلاس آنلاین زبان هندی فلارایز اصفهان و تمام نمایندگی‌های دیگر، معلم تکالیف و تمریناتی برای تقویت یادگیری هر سه مهارت ارائه می‌دهد. همچنین زبان‌آموز بازخورد لازم برای شناسایی نقاط ضعف و قوت را از سوی معلم خواهد داشت.

با پیشرفت در دوره‌های آنلاین، کم کم شروع به صحبت به زبان هندی، یکی از زیباترین زبان های جهان، کرده و در طول دوره‌های بالاتر، با واژگان و گرامر سطح بالاتر آشنا می‌شوید. همچنین با تمرین بیشتر با معلم و سایر همکلاسی‌ها، مهارت‌های خود را تقویت می‌کنید. در انتهای هر دوره، یک آزمون ارزشیابی برای اثبات پیشرفت و سطح زبان برگزار می‌شود که با دریافت نمره قبولی، می‌توانید وارد ترم بعد شوید.

منابع و کتاب‌های مورد استفاده در آموزشگاه زبان هندی فلارایز

یادگیری زبان هندی، مستلزم زمان و تلاش زیاد است؛ اما این بدان معنا نیست که باید به آن به عنوان یک کار طاقت‌فرسا نگاه کرد. یادگیری زبان هندی باید به شکلی سرگرم‌کننده و موثر باشد. استفاده از فناوری و رسانه‌های اجتماعی در کنار انواع کتاب‌های آموزشی در بهترین آموزشگاه زبان هندی، باعث می‌شود که زبان‌آموزان‌ جذب این کلاس‌ها شده و علاوه بر یادگیری اصولی و صحیح این زبان، اوقات خوبی نیز داشته باشند.

انواع محتوای صوتی در قالب مکالمات واقعی با لهجه بومی و همچنین فیلم‌های آموزشی مناسب جهت تقویت مهارت شنیداری، در برنامه کلاس‌های آنلاین فلارایز مطابق با گروه سنی و سطح زبان‌آموز گنجانده شده است.

انتخاب تمام کتاب‌ها و منابع، کاملا کارشناسی‌شده بوده و توسط معلمان و مشاوران زبان هندی فلارایز تایید می‌شود. منابع شامل توضیحات اصول کلیدی زبان هندی و فعالیت‌های تمرینی است که به زبان‌آموز در عملی کردن این اصول کمک می‌کنند.

مجموعه فلارایز شیراز و تمام نمایندگی‌های فعال دیگر خود، سعی می‌کند از تمام ابزارها و منابع مفید برای ایجاد یک برنامه مطالعاتی استراتژیک استفاده کرده و به رشد مهارت‌های زبانی تمامی افراد علاقه‌مند کمک کند.

نقش آموزشگاه در یادگیری زبان هندی

یادگیری زبان هندی در کلاس‌های آنلاین و همراه با دیگران، بسیار سرگرم کننده‌تر از یادگیری به تنهایی است. شنیدن صدا و لهجۀ دیگران، ارتباط با معلم و دریافت بازخورد و همچنین فضای دلپذیر و صمیمی کلاس‌های آموزشگاه زبان هندی در تهران تضمین می‌کند یادگیری بسیار تاثیرگذارتر باشد.

در کلاس‌های آنلاین یا حضوری، معلم به شما کمک می‌کند بهتر، سریع‌تر و با اطمینان بیشتری زبان هندی را یاد بگیرید. بنابراین نمی‌توان برای معلم زبان هندی، جایگزینی تعیین کرد. آن‌ها دقیقا می‌دانند زبان‌آموز باید چه چیزی را چگونه یاد بگیرد و اجازه نمی‌دهند احساس شکست کرده یا دچار بی‌انگیزگی شود.

تلاش برای یادگیری زبان هندی بدون ساختار و ذهنیت قبلی از زبان جدید، مخصوصا در ابتدای راه، منجر به شکست و عقب‌نشینی می‌شود. اما آموزشگاه‌‌ زبان فلارایز با سازماندهی و برنامه دقیق درس می‌دهد و رسیدن به هدف نهایی را امکان‌پذیر می‌کند.

بهترین آموزشگاه زبان هندی چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین آموزشگاه‌های زبان، فضایی آموزشی ایجاد می‌کنند که هم زبان‌آموز و هم معلم بتوانند با اطمینان بیشتری حرکت کنند. فلارایز به عنوان بهترین آموزشگاه زبان هندی، مجموعه‌ای از معلمان مجرب زبان هندی را گرد هم آورده و با استفاده از مدرن‌ترین تکنیک‌ها و روش‌های آموزشی به شکل آنلاین، به یادگیری هر چه بهتر زبان هندی کمک می‌کند.

بنابراین قبل از اینکه در یادگیری زبان هندی سردرگم شوید، به سایت فلارایز سر زده و بهترین دوره مناسب خود را با کمک مشاوره‌های 24 ساعته پیدا کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان