shape

دوره آنلاین آموزش زبان هندی

زبان هندی به عنوان زبان یکی از پرجمعیت‌ترین کشورهای دنیا بدلیل برخی مسائل مانند تحصیل و تجارت به یکی از زبان‌های مهم برای یادگیری تبدیل شده است. آکادمی فلارایز با استفاده از اساتید با تجربه و تمرکز بروی مهارت مکالمه یادگیری این زبان را برای علاقه‌مندان آسان کرده است.

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
دوره آنلاین آموزش زبان هندی
سطح
 • توضیحات دوره
 • اساتید دوره
 • سوالات متداول
 • نظرات

همیشه یادگیری یک زبان جدید هر چند که آسان باشد اما چالش برانگیز است چراکه در هر زبان قواعد متفاوت و همچنین تعداد کلمات بی‌شماری وجود دارد. در یادگیری زبان هندی نیز قواعد و کلمات متفاوتی وجود دارد که تسلط بر این زبان را دچار چالش و سختی‌های اساسی می‌کند. آکادمی آنلاین فلارایز به منظور آموزش زبان هندی دوره‌های مختلفی را باکیفیت بالا و به صورت آنلاین ارائه می‌دهد تا تمامی افراد متقاضی یادگیری این زبان به راحتی بتوانند از خدمات آموزشی فلارایز استفاده کنند. هدف از این آموزش‌ها و دوره‌ها رساندن زبان‌آموزان به اهدافشان است.

اهمیت یادگیری زبان هندی 

افرادی که تصمیم به یادگیری زبان هندی می‌گیرند هدف خاصی دارند. در واقع هر فرد با هدفی خاص شروع به یادگیری یک زبان جدید می‌کند. زبان هندی دارای اهمیت‌هایی است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • تحصیل و مهاجرت: 

کشور هند برای ایرانیان بسیار جذاب است و تقریباً اکثر آسیایی‌ها این کشور را برای مهاجرت و تحصیل در اولویت قرار می‌دهند زیرا زندگی در شهرهای هند نسبت به کشورهای اروپایی آسان‌تر است. به همین دلیل افراد زیادی از یادگیری این زبان غافل نمی‌شوند. 

 • گردشگری و سفر: 

کشور هند به دلیل جاذبه‌های گردشگری و جذابیت‌های زیادی که دارد مورد توجه بسیاری از مردم جهان برای سفر و گردشگری قرار گرفته است. از این رو یادگیری این زبان برای مهاجران و گردشگران به این کشور برای ارتباط گیری موثر بسیار مورد اهمیت است.

 • فرصت‌های کاری: 

بسیاری از افراد برای گسترش کسب و کار خود و ایجاد فرصت‌های کاری جدید به هند سفر می‌کنند. اولین پارامتری که برای این دسته از افراد بسیار مهم است یادگیری زبان هندی و تسلط داشتن به آن است. در هر صورت یادگیری زبان هندی دارای اهمیت‌های زیادی است که بسته به اهداف افراد می‌تواند متفاوت باشد.

دوره آموزش زبان هندی فلارایز به صورت آنلاین

قطعاً پیدا کردن یک آکادمی معتبر آموزش زبان هندی که دارای اساتید مجرب این زبان باشد کار چندان راحتی نیست. چراکه تعداد افرادی که به این زبان تسلط دارند و همینطور در حیطه آموزش آن فعالیت می‌کنند، انگشت‌ شمار است. از طرفی محدودیت‌های زمانی و مکانی باعث شده است تا بسیاری از افراد متقاضی یادگیری این زبان از علاقه خود دور بمانند. به همین منظور آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز تصمیم گرفته است تا دوره‌های آموزش زبان هندی را با بهترین اساتید کشور به صورت آنلاین ارائه دهد تا تمامی افراد در سراسر دنیا بتوانند در این کلاس‌ها شرکت کرده و از خدمات آموزشی لازم فلارایز بهره‌مند شوند.
ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان هندی فلارایز
ویژگی‌های موجود در یک دوره آموزشی نشان دهنده تمایز و کیفیت آن است. هر چقدر که دوره آموزش زبان هندی به صورت تخصصی طراحی شده باشد قطعاً از ویژگی و مزیت‌های بیشتری برخوردار است. در ادامه به برخی از

ویژگی‌های کلاس آنلاین زبان هندی فلارایز اشاره می‌کنیم:

 • وجود اساتید متبحر و مجرب: 

میزان دانش و تجربه استاد بر سبک آموزش زبان هندی بسیار تأثیر گذار است. به همین خاطر باید در یادگیری این زبان تنها از اساتید حرفه‌ای و باتجربه استفاده شود. اساتید آموزش زبان هندی در آکادمی آنلاین فلارایز برترین اساتید سطح کشور هستند که تجربه بالای آن‌ها در روند آموزش سبب کیفیت بالای کلاس‌های هندی می‌شود.

 • استفاده از روش‌ها و ترفندهای جدید آموزشی:

زمانی که در یادگیری یک زبان جدید از روش‌های نوین آموزشی استفاده شود قطعاً یادگیری آن بسیار دلچسب‌ و آسان‌تر خواهد شد. اساتید آموزش زبان هندی در آکادمی فلارایز با استفاده از جدیدترین سیستم‌ها و روش‌های نوین آموزشی بهترین کیفیت تدریس را ارائه می‌دهند. 

 • اعطای مدرک معتبر: 

بسیاری از افرادی که در دوره آموزش زبان هندی شرکت می‌کنند به مدرک این دوره نیاز دارند. مدارک آموزشی ارائه شده به زبان‌آموزان باید از اعتبار کافی برخوردار باشند تا افراد بتوانند آن را به مؤسسات مختلف ارائه دهند. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز با توجه به شرایط این دسته از زبان‌آموزان، معتبرترین مدارک آموزش زبان هندی را ارائه می‌دهند.

 • پشتیبانی مداوم:

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در آکادمی آنلاین فلارایز وجود پشتیبان‌های آموزشی است که به صورت تمام وقت بر کلاس‌های برگزار شده نظارت دارند. این امر باعث افزایش کیفیت کلاس‌های آموزشی و همچنین بهبود ارتباط زبان‌آموزان با اعضای آکادمی شده است. چراکه به راحتی می‌توانند انتقادات و مشکلات خود را با پشتیبانان در میان بگذارند.

از دیگر ویژگی‌های دوره آموزش آنلاین زبان هندی در آکادمی فلارایز میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه 
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
 • مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزشی
 • متخصص برگزاری دوره‌های آموزش زبان به کودکان و افراد مسن
 • پشتیبانی و مشاوره‌های آنلاین 24 ساعته 
 • آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
 • نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌های آنلاین
 • برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری
 • ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان‌آموزان

دوره‌های مختلف آموزش زبان هندی در فلارایز

برای رسیدن به هدف تسلط به زبان هندی ابتدا باید مسیر خود را به درستی مشخص کرد. انتخاب دوره یکی از پارامترهای مهم در این مسیر است چراکه مشخص می‌کند فرد به چه سمتی هدایت شود. آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز دوره‌های آموزشی مختلفی را طراحی و تنظیم کرده است تا دایره انتخاب زبان‌آموزان گسترده‌تر باشد. در هر کدام از این دوره‌های آموزشی منابع و نتیجه نهایی متفاوت است بنابراین زبان‌آموزان باید دوره مناسب با اهداف خود را مشخص کنند.
افرادی که آگاهی بالایی در انتخاب دوره‌های آموزشی مناسب خود ندارند می‌توانند از کارشناسان آموزشی فلارایز راهنمایی‌ گیرند. 

در آکادمی فلارایز، دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود که در ذیل به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • دوره خصوصی آموزش زبان هندی
 • دوره گروهی آموزش زبان هندی
 • دوره فشرده یا VIP آموزش زبان هندی

تمامی این دوره‌های آموزشی برای تمامی گروه‌های سنی از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان و در نهایت افراد مسن مناسب است.

تقویت مهارت‌های چهارگانه در آموزش زبان هندی

برای تسلط به یک زبان جدید باید به هر چهار مهارت آن زبان یعنی مکالمه، شنیداری، نوشتاری و خواندن مسلط شد. این چهار مهارت مستقیما با یکدیگر در ارتباط هستند و بر روی هم تأثیر می‌گذارند بطوریکه پیشرفت یک مهارت سبب ارتقاء دیگر مهارت‌ها نیز می‌شود. بنابراین برای یادگیری کامل زبان هندی باید در جهت تقویت هر چهار مهارت تلاش کرد. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز برای تسلط کامل به زبان هندی تاکید بر تقویت هر چهار مهارت چهارگانه این زبان است تا در نهایت نتیجه مطلوبی به دست آید. ناگفته نماند که برای تقویت هر یک از این مهارت‌ها باید از منابع خاص آموزشی استفاده کرد چرا که ماهیت هر یک متفاوت است.

سطوح مختلف زبان هندی

هر فرد در یک سطح علمی از زبان هندی برای تکمیل تسلط به آن قرار دارد. برخی از قبل، آشنایی نسبی نسبت به این زبان داشته و در سطح صفر نیستند. در مقابل افرادی هم هستند که هیچ‌گونه آگاهی نسبت به قواعد این زبان ندارند و در سطح صفر یادگیری زبان هندی هستند پس تمامی این افراد در یک گروه قرار نخواهند گرفت و هر شخص با توجه به پارامترهای دانش، سن، هدف و … در یک کلاس مشابه قرار خواهد گرفت. در آکادمی آنلاین زبان‌های خارجی فلارایز به جهت قرار گرفتن زبان‌آموزان در سطح مناسب خود آزمونی به عنوان تعیین سطح قبل از ورود به کلاس صورت می‌گیرد. بعد از انجام این آزمون، سطح هر زبان‌آموز مشخص خواهد شد و افراد در کلاس مناسب خود قرار می‌گیرند.

کلاس زبان هندی فلارایز مناسب چه کسانی است؟

برای شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان هندی آکادمی فلارایز هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. در واقع کارشناسان و اساتید زبان هندی فلارایز این دوره‌ها را به گونه‌ای تنظیم کرده‌اند تا تمامی افراد علاقه‌مند بتوانند در این دوره‌ها شرکت کنند. کلاس‌های آموزش زبان هندی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که رده‌های سنی نزدیک به هم در یک گروه قرار می‌گیرند و همین امر باعث اشتیاق بالای زبان‌آموزان برای شرکت در این کلاس‌ها می‌شود. افراد بسیار زیادی در سنین بالا اقدام به یادگیری زبان می‌کنند که باید در یک گروه جداگانه قرار بگیرند. کودکان و خردسالانی که تصمیم به یادگیری زبان هندی می‌گیرند نیز در گروه آموزشی مختص خود هستند. آنلاین بودن این کلاس‌ها نیز سبب شده است تا تمامی افراد در سراسر دنیا به راحتی بتوانند از خدمات آموزش این زبان استفاده کنند. از این رو دوره آموزش آنلاین زبان هندی آکادمی فلارایز برای تمامی افراد در اقصی نقاط کشور که در سطح و گروه سنی مختلفی هستند مناسب بوده و همه آنان می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

منابع کلاس آموزش زبان هندی در فلارایز 

طبق تحقیقات انجام شده منابع آموزشی ارائه شده در هر دوره آموزش زبان هندی می‌تواند بر انگیزه و یادگیری زبان‌آموزان تأثیرپذیر باشد. از این رو منابع ارائه شده در هر دوره بسیار مورد اهمیت است. کارشناسان و اساتید آموزش زبان هندی آکادمی آنلاین فلارایز برای هر دوره و هر رده سنی منابع آموزشی خاصی را انتخاب می‌کنند که البته این منابع طی ماه‌ها تحقیق و مطالعه انتخاب می‌شوند. در صورتی که منابع مناسبی برای یک موضوع و یا یک رده سنی یافت نشود، کارشناسان به همراه اساتید مجموعه اقدام به جمع آوری جزوات آموزشی می‌کنند.

هزینه آموزش زبان هندی در فلارایز 

میزان هزینه دوره آموزش زبان هندی به پارامترهای مختلفی مانند مجموع ساعات کلاس، تجربه استاد و … وابسته است؛ بنابراین نمی‌توان هزینه‌های آکادمی‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرد. آکادمی آنلاین زبانهای خارجی فلارایز در کنار ارائه خدمات آموزشی با کیفیت تلاش کرده است تا هزینه‌های به صرفه و منطقی را برای کلاس آنلاین زبان هندی انتخاب کند. به دلیل اینکه هزینه هر دوره متناسب با منابع ارائه شده، نوع آموزش و دیگر موارد متفاوت است باید برای اطلاعات دقیق‌تر با اعضای تیم فلارایز در تماس بود. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه دوره‌ آموزش آنلاین زبان هندی فلارایز، با کارشناسان آموزشی آکادمی فلارایز در ارتباط باشید.

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

هیج نظری ثبت نشده‌است

سوالات متداول