logo-header-felarise

دسته بندی

آموزشگاه زبان هلندی فلارایز؛ بصورت کاملا آنلاین و تضمینی

شش ملت و بیشتر از 25 میلیون نفر در سرتاسر این کره خاکی به زبان هلندی حرف می‌زنند. زبان هلندی، زبان رسمی کشور زیبای هلند و بلژیک است؛ اگر دوست دارید که روزی در این کشورها زندگی کنید، بدون شک باید از همین الان، به دنبال کلاس زبان هلندی باشید.
اما خب احتمالا نه وقتش را دارید که در کلاس حضوری شرکت کنید و نه ترس از کرونا اجازه خارج‌شدن از خانه را به شما می‌دهد. بماند که بودجه کلاس حضوری هم سربه‌فلک می‌کشد. چاره چیست؟ اگر به دنبال آموزشگاه زبان هلندی در تهران و سایر شهرها آن هم به‌صورت آنلاین هستید، پیشنهاد ما به شما، آکادمی فلارایز است!

چرا باید زبان هلندی یاد بگیریم؟

هر کس دلیل خاص خودش را برای یادگیری زبان هلندی دارد. اما شاید برخی از این دلایل، بین همه مشترک باشد. از جمله این دلایل مشترک، می‌توانیم این موارد را برایتان نام ببریم:

1. گسترش روابط تجاری
هلند و بلژیک، یعنی دو کشوری که بیشتری متکلمان زبان هلندی را دارند، از جمله پیشرفته‌ترین و صنعتی‌ترین کشورهای اروپایی به‌حساب می‌آیند. کسانی که میل دارند کسب‌وکار خود را در ابعاد بین‌المللی گسترش دهند، بدون شک به یادگیری زبان هلندی نیاز خواهند داشت.

2. ادامه تحصیل و اقامت
اگر دوست دارید در یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی تحصیل کنید که دانشگاه‌های باکیفیت و معتبری در کلاس جهانی دارد، هلند و بلژیک می‌توانند مقصدی عالی برای شما باشند. خیلی از دانشجویان رویای تحصیل در این دانشگاه‌ها را دارند. برای این‌که بتوانید تحصیل آسان‌تر و البته ارزان‌تری در این دو کشور داشته باشید، نیاز دارید که به زبان هلندی، مسلط باشید.

3. برای گردشگری و سفر
هلند و بلژیک، از تاریخی‌ترین کشورهای اروپا هستند. این دو کشور، دوتا از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در اروپا به‌حساب می‌آیند. یادگیری زبان هلندی، نه تنها گردشگری را لذت‌بخش‌تر می‌کند، بلکه باعث می‌شود فرهنگ این کشور را عمیق‌تر درک کنید.

4. آموزشگاه زبان هلندی فلارایز به‌صورت آنلاین
با اندکی جست‌وجو در شهر و یا اینترنت، خواهید دید که آموزشگاه برای یادگیری زبان هلندی چقدر کمیاب است. حتی ممکن است در شهرهایی نظیر اصفهان، مشهد، تبریز و یا شیراز یا سایر شهرهای کوچک و بزرگ، تعداد آموزشگاه‌هایی که زبان هلندی در آن‌ها تدریس می‌شود، بسیار کم و حتی صفر باشد. حتی اگر بخواهیم به شکل ایده‌آل، تصور کنیم که کلاس زبان هلندی در این شهرها وجود دارد، باز هم خیلی از افراد، امکان حضور در این کلاس‌ها را ندارند.
اما چاره این مشکل کوچک، شرکت در کلاس‌های زبان، به صورت آنلاین است. درست همینجاست که پای آموزشگاه آنلاین فلارایز، به بحث ما باز می‌شود. استفاده از متدهای جدید و اصولی در آموزش زبان، به علاوه تدریس ساده و قابل فهم برای هر سطح، آموزشگاه فلارایز را به بهترین آموزشگاه زبان هلندی آنلاین در ایران تبدیل کرده‌اند.

آموزشگاه زبان هلندی

ویژگی‌های آموزشگاه زبان هلندی فلارایز

تعداد آموزشگاه‌ها برای یادگیری زبان هلندی در تهران و سایر شهرهای ایران اندک است. اگر هم باشد، ممکن است از کیفیت و اعتبار لازم برخوردار نباشد. با توجه به ویژگی‌هایی که در زیر ارائه شده‌اند، به‌روشنی می‌توان دریافت که فلارایز راهی مطمئن برای یادگیری زبان هلندی است: 

1. استفاده از اساتید مجرب
نقش یک مدرس مجرب و کاربلد در یادگیری زبان بر هیچکس پوشیده نیست. با توجه به این‌که آموزشگاه فلارایز با اساتید مجرب و مقیم هلند همکاری می‌کند، زبان‌آموز هیچ شبهه‌ای بابت دانش اساتید نخواهد داشت.

2. برگزاری کلاس‌ها در پلتفرم اختصاصی
فلارایز با برگزاری کلاس زبان هلندی روی پلتفرم اختصاصی خود، احتمال بروز هرگونه مشکل، به‌خصوص مشکلات فنی را تا حد ممکن کاهش داده است.

3. پشتیبانی قدرتمند
از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد آموزشگاه فلارایز این است که پشتیبانان و مشاورانش، همیشه آماده پاسخ‌گویی و راهنمایی زبان‌آموزان هستند.

4. ارزیابی و نظارت منظم
فلارایز به‌عنوان بهترین آموزشگاه زبان هلندی در ایران، خود را در قبال دانشِ زبان‌آموزان نیز مسئول می‌داند. به همین دلیل برای کمک به رشد آنان، ارزیابی‌های مستمری را در نظر گرفته است.

5. تدریس بر محوریت مکالمه
یاد گرفتن قواعد دستوری زبان یک چیز است، توانایی مکالمه به آن زبان، چیز دیگر. خیلی از زبان‌آموزان شاید قواعد زبان را به‌خوبی بدانند، اما در حیطه مکالمه، بسیار ضعیف عمل کنند. آموزشگاه فلارایز، با برگزاری کلاس‌های مکالمه‌محور، گره از این ضعف نیز، باز کرده است.

6. تعیین سطح به صورت آنلاین
و در نهایت، تعیین سطح آنلاین را نیز نباید نادیده گرفت. فلارایز با انجام آزمون‌های تعیین سطح دقیق، زبان آموزان در کلاس‌هایی قرار می‌دهد که تطابق دقیقی با دانش آن‌ها از زبان هلندی دارد.
انواع کلاس‌های آنلاین زبان هلندی در فلارایز
آموزشگاه زبان فلارایز در تهران، تنوع زیادی در برگزاری انواع کلاس برای یادگیری زبان هلندی دارد. آن آموزشگاهی را می‌توان آموزشگاه «خوب» در نظر گرفت که کلاس‌هایش، هر نوع دانش‌آموزی را راضی کند. هدف و سطح زبان هر دانش‌آموز، با دیگری متفاوت است و یک آموزشگاه خوب، باید کلاس‌هایش را با توجه به این دو معیار تنظیم کند.
با توجه به همین توضیحات، فلارایز انواع مختلفی از کلاس‌ها را ارائه داده است: کلاس‌های گروهی، خصوصی و فشرده و مکالمه‌محور. شما می‌توانید با توجه به نیاز و برنامه روزانه خود، هر کدام را که بیشتر به کارتان می‌آید انتخاب کنید و از آموختن زبان هلندی، نهایت لذت را ببرید.

مزایای کلاس زبان هلندی به صورت آنلاین

از جمله مزایای شرکت در کلاس زبان آنلاین، می‌توان به این موارد اشاره نمود:

1. جلوگیری از اتلاف وقت
بزرگ‌ترین مزیت آموزشگاه زبان هلندی به‌صورت آنلاین، جلوگیری از اتلاف وقت است. با شرکت در کلاس مجازی، می‌توانید از رفت‌وآمدهای بی‌جا خلاص شوید و در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

2. صرفه‌جویی در هزینه
به‌طور کلی، هزینه شرکت در کلاس‌های آنلاین نسبت به کلاس‌های حضوری کمتر است. به‌علاوه، حذف رفت‌وآمدهای اضافه نیز باعث می‌شود که هزینه‌های خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

3. امکان شرکت از هر موقعیت جغرافیایی
با کلاس زبان هلندی آنلاین، از بند اسارت آزاد می‌شوید! چه تهران باشید، چه اصفهان، چه مشهد، چه شیراز یا تبریز، حتی خارج از کشور، بی‌دردسر می‌توانید در کلاس‌های خود حاضر شوید.

4. دسترسی به کلاس در هر زمان
از دیگر خوبی‌های کلاس آنلاین این است که می‌توانید به فایل ضبط‌شده کلاس نیز دسترسی داشته باشید. اگر به هر دلیلی نتوانستید همزمان با استاد در کلاس حاضر شوید، فایل ضبط‌شده تا پایان ترم برای شما باقی خواهد ماند.
منابع و کتاب‌های مورد استفاده در آموزشگاه زبان هلندی فلارایز
در آموزشگاه فلارایز، زبان هلندی را از صفر تا صد فرا می‌گیرید. برای آموزش و یادگیری هر زبان، توجه به منابع و کتب استفاده‌شده، اهمیت بسیاری دارد و بدون منبع و کتاب خوب، یادگیری زبان کیفیت لازم را نخواهد داشت.
بخشی از منابعی که برای تدریس زبان هلندی استفاده می‌شوند، توسط همین آکادمی و اساتید آن تهیه و تنظیم شده‌اند. اما در کنار آن‌ها، دو کتاب زیر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند:
کتاب آموزش زبان هلندی Naar Nederland
کتاب آموزشی Opmaat

 

آموزشگاه زبان هلندی

نقش آموزشگاه در یادگیری زبان هلندی

زبان هلندی از آن دسته زبان‌هایی است که ادای لغات و جملاتش، ممکن است برای ما ایرانی‌ها اندکی سخت باشد. شرکت در آموزشگاه زبان هلندی آنلاین و بهره‌مندی از دانش اساتید زبده آن، می‌تواند کمک کند تا در این زمینه، رشد و پیشرفت کافی را داشته باشیم. علاوه بر این، مهم‌ترین عاملی که به افزایش دانش زبان ما کمک می‌کند، تعامل با سایر زبان‌آموزان است. در کلاس‌های آنلاین فلارایز، به‌راحتی می‌توانید با هم‌کلاسی‌های خود ارتباط بگیرید و در کنار آنان دانش زبانی خود را گسترش دهید. 

بهترین آموزشگاه زبان هلندی چه ویژگی‌هایی دارد؟

از نظر ما، بهترین آموزشگاه زبان هلندی، باید ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

  • انسجام در برنامه‌ها، داشتن یک خط سیر منظم و از پیش تعیین‌شده،
  • روابط عمومی بالای کارکنان و پشتیبانی قوی،
  • به‌کارگیری اساتید مجرب و زبده،
  • به‌روزبودن، و استفاده از جدیدترین متدها و منابع آموزشی.

خوشبختانه آموزشگاه فلارایز، همیشه سعی داشته تا موارد ذکرشده را به بهترین شکل اجرا و عملی کند و آموزشی از هر لحاظ باکیفیت و بی‌نقص را به زبان‌آموزان خود ارائه کند. 

کلام آخر
با تمام این تعاریف و تفاسیر، دیگر جای هیچ بهانه و اما و اگری باقی نمی‌ماند. اگر شما هم از افرادی هستید که همیشه به‌دنبال آموزشگاه زبان هلندی در تهران و به‌صورت آنلاین بوده‌اند، اکنون فرصت ثبت نام فرا رسیده است. می‌توانید از همین الان برای ترم جدید ثبت نام کنید!

آموزشگاه زبان هلندی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان