shape

دوره آنلاین آموزش زبان هلندی

دوره‌های آموزش آنلاین زبان هلندی فلارایز با تمرکز به مهارت مکالمه برای تمام کسانیکه قصد مهاجرت به هلند و بلژیک را دارند، برنامه‌های ویژه‌ای دارد.

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
دوره آنلاین آموزش زبان هلندی
سطح
مبتدی تا پیشرفته
  • توضیحات دوره
  • اساتید دوره
  • سوالات متداول
  • نظرات

زبان هلندی زبان مادری بیش از 25 میلیون نفر از افراد جهان است. هلند و بلژیک مهم ترین کشور هایی هستند که به این زبان صحبت می‌کنند که هر دو این کشور ها جزو کشورهای صنعتی اروپا محسوب می‌شوند. در آکادمی فلارایز دوره‌های مناسب زبان هلندی تحت نظر اساتید مجرب با بهترین کیفیت آموزشی برگزار می‌شود. با تعیین سطح آنلاین آکادمی فلارایز دوره خود را مشخص کنید و برای یادگیری هر چه بهتر این زبان آماده شوید.

هلند و بلژیک جزء اصلی ترین کشورهای صنعتی اروپا هستند که به این زبان صحبت می‌کنند و از نظر جاذبه‌های توریستی و گردشگری نیز جایگاه ویژه‌ای در دنیا دارند. این موارد سبب شده تا هلند به یکی از قطب‌های مهم تحصیلی و اقامتی در دنیا تبدیل شود و هرساله افراد زیادی از سراسر دنیا برای کار، اقامت و یا تحصیل به این کشور مهاجرت کنند.

کلاس زبان هلندی

اهمیت یادگیری زبان هلندی و کاربرد آن:

زبان هلندی، زبان‌ رسمی یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای صنعتی در دنیاست که یادگیری آن، کلید اصلی ورود به هلند و بلژیک است. هریک از افراد با توجه به هدفی که دنبال می‌کنند میتوانند تا یادگیری این زبان مهم را شروع کنند تا از مزایا آن بهره‌مند شوند:

1) کاربرد زبان هلندی در تجارت و بازرگانی: هلند و بلژیک جزء صنعتی‌ترین کشورهای اروپایی هستند که در تهیه و تولید اصلی‌ترین اقلام صنعتی، دامداری و کشاورزی در اروپا حرف اول را می‌زنند. از این رو، تسلط به زبان هلندی سبب می‌شود تا آسان‌تر از قبل، در زمینه تجارت و بازرگانی با این کشور همکاری کرد.

2) اهمیت یادگیری زبان هلندی برای ادامه تحصیل و یا اقامت در هلند و بلژیک: دو کشور هلند و بلژیک دارای بهترین دانشگاه‌ها در سراسر اروپا هستند که کلید اصلی ورود به این مراکز آموزشی، تسلط کافی به زبان هلندی برای ارتباط گیری مؤثر با اساتید دانشگاه‌های این دو کشور است.

3) کاربرد زبان هلندی در گردشگری: هلند و بلژیک دارای بهترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری و طبیعی در سراسر دنیا است که علاوه بر آن، مردم مهمان‌نواز این کشورها، لذت گردش در این دو کشور را برای توریست‌ها چندین برابر می‌کنند. تسلط کافی به زبان هلندی در هنگام مسافرت به هلند و بلژیک سبب می‌شود تا به راحتی با بومیان این کشورها ارتباط برقرار کرد.

 

کلاس زبان هلندی فلارایز و اهداف آن:

اهمیت و کاربرد یادگیری زبان هلندی برای همگان مشخص است اما سوال اینجاست که چطور به این زبان نادر ولی مهم تسلط پیدا کنیم؟

نادر بودن زبان هلندی سبب شده تا افراد کمی در ایران به این زبان مسلط باشند و از این رو مراکز معتبری که این زبان را نیز آموزش می‌دهند بسیار نادر و محدود است که اکثرا در تهران مشغول به فعالیت هستند. بنابراین در صورت نیاز افراد مناطق مختلف ایران به یادگیری این زبان، این امکان وجود ندارد و همین موضوع مشکل بزرگی را برای افرادی که قصد مهاجرت به هلند دارند ایجاد کرده است. این معایب در برگزاری کلاس‌های حضوری سبب شده است تا اکثر افراد به شرکت در کلاس‌های آنلاین رجوع کنند. کلاس‌های آنلاین آموزش زبان بصورت کلی 3 هدف مهم را دنبال می‌کنند:

1) دسترسی به جلسات و جلوگیری از اتلاف زمان برای حضور در کلاس‌ها

2) در دسترس بودن فایل ضبط شده جلسات آموزشی تا پایان ترم و مرور آن‌ها

3) امکان شرکت در این کلاس‌ها از هر نقطه‌ای از دنیا

با توجه به حساسیت کلاس‌های آنلاین در شیوه برگزاری و کیفیت تشکیل آن‌ها، آیا هر مرکزی صلاحیت برگزاری کلاس‌های آموزش زبان بصورت آنلاین را دارد؟

دوره آنلاین آموزش زبان هلندی در آموزشگاه زبان فلارایز:

حساسیت زیاد کلاس‌های آنلاین در نحوه برگزاری و کیفیت جلسات آموزشی سبب شده تا هر مرکزی قادر به برگزاری کلاس‌های آنلاین نباشد از این رو تیم تخصصی آموزش زبان هلندی در آکادمی فلارایز با جذب اساتید مجرب مقیم هلند توانسته تا بهترین تیم تخصصی خود را در حوزه آموزش این زبان تشکیل دهد.

آموزشگاه زبان هلندی فلارایز برای دسترسی هرچه بیشتر افراد به این جلسات آموزشی، توانسته است این کلاس‌ها را بصورت آنلاین در پلتفرم اختصاصی سایت فلارایز و با نظارت دائم پشتیبان آموزشی تشکیل دهد تا کیفیت چندین برابری کلاس‌های حضوری را به زبان‌آموزان هلندی هدیه دهد. بنابراین با تشکیل چنین سیستم آموزشی قدرتمندی توسط آکادمی آنلاین فلارایز، امکان شرکت در این جلسات برای همگان مهیا شد.

نمونه کلاس آنلاین زبان هلندی در آکادمی فلارایز

نمونه کلاس آنلاین آموزش زبان هلندی

کلاس آموزش آنلاین زبان هلندی در آکادمی فلارایز، صفر تا صد هر آن چیزی که برای یادگیری این زبان نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. زبان‌آموزان این دوره آموزشی معمولا به سه دلیل نیاز به یادگیری زبان هلندی دارند:

1) جهت شرکت در آزمون سفارت هلند و قبولی در این آزمون

2) شرکت در آزمون‌های دیگر کشور هلند نظیر آزمون شهروندی، آزمون NT2، آزمون ورودی شاخه‌های پزشکی و پیراپزشکی و ...

3) تسلط کامل به زبان هلندی برای مکالمه با افراد مختلف کشورهای هلندی زبان

در هر سه صورت، آکادمی آنلاین فلارایز با ایجاد دوره صفر تا صد آموزش زبان هلندی توانسته است تا تمام زبان‌آموزان این دوره را به اهدافشان برساند. از این رو، از فلارایز به عنوان بهترین مرکز تخصصی آموزش آنلاین زبان هلندی در ایران یاد می‌شود. هر ترم در دوره آموزش آنلاین زبان هلندی فلارایز شامل 21 جلسه 60 دقیقه ای است که در هر هفته 3 جلسه برگزار می‌گردد و درنهایت ظرف مدت 7 هفته به اتمام می‌رسد.

کلاس زبان هلندی

ویژگی‌های دوره آموزش زبان هلندی در آموزشگاه آنلاین فلارایز

آموزشگاه آنلاین زبان هلندی فلارایز به عنوان بهترین آموزشگاه زبان هلندی در کشور مفتخر است تا با برگزاری دوره‌های تخصصی و حرفه ای آموزش زبان هلندی هرآنچه که زبان‌آموزان برای تسلط به این زبان نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهد. ویژگی‌های منحصر به فرد این دوره آموزشی سبب شده تا تمامی افراد بدون هیچ دانش زبانی در کمترین زمان ممکن به زبان هلندی مسلط شوند:

1) برگزاری جلسات آموزشی آنلاین در پلتفرم اختصاصی سایت فلارایز

2) نظارت تمام وقت کارشناسان آموزشی بر کیفیت کلاس‌ها

3) پشتیبانی و مشاوره‌های دائم آموزشی به زبان‌آموزان

4) مکالمه محور بودن کلاس‌های آموزش هلندی و ....

کلاس آنلاین آموزش صفر تا صد زبان هلندی مخصوص چه کسانی است؟

کلاس‌های آموزش آنلاین زبان هلندی در آکادمی تخصصی فلارایز برای تمامی افراد از سراسر کشور ایران با هر سن و سطحی که دارند مناسب است چراکه در این کلاس‌ها سعی شده است تا با مجزا کردن گروه‌های سنی‌ مختلف و افراد با سطوح زبان گوناگون، توانایی شرکت در این دوره‌ آموزشی را برای همگان امکان‌پذیر کند.

بنابراین اگر قصد تسلط کامل به زبان هلندی را دارید حتما یادگیری تخصصی این زبان را بصورت آنلاین و بدون اتلاف وقت با آکادمی فلارایز تجربه کنید تا کیفیتی چندین برابر کلاس‌های آموزشی دیگر مراکز را در فلارایز شاهد باشید. کیفیت آموزشی بالا در تیم تخصصی آکادمی ما سبب شده تا فلارایز را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان هلندی در ایران بشناسند.

منابع آموزشی در دوره آموزش آنلاین زبان هلندی:

در دوره آنلاین آموزش صفر تا صد زبان هلندی سعی شده است تا از جدیدترین منابع و کتاب‌های آموزش زبان که در کشور هلند آموزش داده می‌شوند، استفاده شود:

• کتاب آموزش زبان هلندی Naar Nederland

• کتاب آموزشی Opmaat

و دیگر منابع مهم آموزشی هلندی که توسط آکادمی تهیه و به زبان‌آموزان ارائه می‌شود.

هزینه دوره آموزش آنلاین زبان هلندی:

شهریه کلاس زبان هلندی در آکادمی آنلاین فلارایز به عوامل مختلفی نظیر سطح زبان هلندی شما وابسته است. بنابراین میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی و مشاوره از اطلاعاتی چون شهریه دوره صفر تا صد آموزش هلندی و دوره‌های مشابه آن بهره‌مند شوید و یا از طریق ثبت‌نام در پنل زبان‌آموز و تعیین سطح آنلاین از هزینه‌های مربوطه مطلع شوید. تیم تخصصی آموزش زبان هلندی در آکادمی فلارایز سعی دارد تا با برگزاری کلاس‌های آنلاین با کیفیتی چندین برابر کلاس‌های حضوری، رضایت حداکثری زبان‌آموزان را به خود جلب کند.

کلاس زبان هلندی

instructor

سالومه ماهر

حدودا 10 سال در هلند زندگی کرده‌ام و سابقه تدریس 8 سال زبان هلندی را در بهترین موسسات آموزش زبان تهران دارم. تدریس یکی از کارهای مورد علاقه من است و همیشه از آن لذت میبرم.

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

people

جواد عباسی

سلام. خسته نباشین. هزینه کلاس هلندی تون چقدره؟

people

فلارایز

سلام. کلاس های هلندی به دو صورت خصوصی و گروهی برگزار میشن که هر کدوم هزینه متفاوتی دارن! لطفا تماس بگیرین تا کارشناسان ما شما رو بهتر راهنمایی کنن

people

سهیلا جوادی

سلام. سطح a1 زبان هلندی چقدر طول می‌کشه؟

people

فلارایز

سطح a1 در 2 ترم a1.1 و a1.2 برگزار میشه. برای راهنمایی بهتر با پشتیبانان ما در ارتباط باشید

سوالات متداول

کلاس‌ها بصورت کاملا آنلاین در فضای وب برگزار می‌شود. برای هر زبان آموز پشتیبان اختصاص داده می‌شود و روند پیشرفت هر زبان آموز در طول ترم سنجیده خواهد شد. کلاس‌ها متمرکز بر مهارت مکالمه است.

کلاس‌ها بصورت گروهی و خصوصی برگزار می‌شوند و هزینه هر نوع کلاس متفاوت است. بسته به شرایط و درخواست شما کلاس مناسب به شما اختصاص داده می‌شود. برای اطلاع از هزینه دقیق کلاس‌ها با ما تماس بگیرید.

دوره های مشابه فلارایز