logo-header-felarise

دسته بندی

آموزشگاه زبان ارمنی بصورت آنلاین و مکالمه محور

تسلط به زبان، ویژگی‌ای ارثی نیست و افراد با قرار گرفتن در محیطی مناسب، به راحتی به یک یا چند زبان مسلط می‌شوند. زبان ارمنی ریشه هندی – اروپایی دارد و از نظر زبانی، به زبان یونانی شبیه است.

با این حال زبان ارمنی خط خاص خود را دارد و از الفبای رومی استفاده نمی‌کند. ظاهر الفبای ارمنی، شبیه به ترکیبی از الفبای روسی و یونانی ایتالیک است. برای شروع یادگیری، ابتدا باید زبان ارمنی را با تمرین تقویت کنید. بدین ترتیب می‌توانید به راحتی برای بیان منظور خود، آن را مورد استفاده قرار دهید.

آموزشگاه زبان ارمنی فلارایز به صورت آنلاین، محیطی بدون استرس و البته پویا و دوستانه برای یادگیری مکالمه به زبان ارمنی فراهم می‌کند.

آموزشگاه زبان ارمنی فلارایز بصورت آنلاین

ما در آموزشگاه فلارایز، یک رویکرد عینی و کارآمد را برای یادگیری آسان و سریع مکالمه به زبان ارمنی اتخاذ کرده‌ایم. در کلاس‌های ارمنی فلارایز شیراز و سایر شهرها سعی می‌شود که با ارتباط دادن کلاس به تجربیات زندگی واقعی و موضوعات روزمره به کمک فعالیت‌ها و تمرینات جالب، شما را درگیر زبان ارمنی کند تا بتوانید در موقعیت‌های مختلف، به راحتی از آن استفاده کنید. 

برای تمام علاقه‌مندانی که قصد سفر، تحصیل، زندگی و ارتباط با فرهنگ و تاریخ ارمنستان دارند، دوره آنلاین آموزش زبان ارمنی فلارایز فرصتی است تا دانسته‌های خود را در این زبان تقویت کرده و دانش خود را ارتقا دهند.

ویژگی‌های آموزشگاه زبان ارمنی فلارایز

زبان‌آموزان در آموزشگاه زبان ارمنی در تهران اجازه دارند درباره موضوعات تدریس شده، به زبان ارمنی، به راحتی در کلاس صحبت و نظرات خود را بازگو کنند. اولین گام در جهت آموزش زبان ارمنی به زبان‌آموزان، درک مهارت‌ صحبت کردن و یادگیری لغات است.بهترین معلمان زبان ارمنی در آکامی فلارایز، سطوح عالی مهارت‌های زبانی را درک می‌کنند و به زبان‌آموزان خود نیز آموزش می‌دهند تا به راحتی بتوانند بعد از چند جلسه، مکالمه داشته باشند. ارتباط موثر و فعال زبان‌آموزان در کلاس‌های آنلاین، هدف اصلی بهترین آموزشگاه زبان ارمنی است. در این کلاس‌ها فقط معلم صحبت نمی‌کند، بلکه زبان‌آموزان را تشویق می‌کند تا به مهارت ارتباطی مورد نیاز دست یابند. 

در کنار معلمان زبان ارمنی، مشاوران و پشتیبانی فلارایز به طور مداوم دوره‌ها را رصد می‌کنند تا کلاس‌ها به بهترین نحو ممکن و با بالاترین کیفیت در شهرهای مختلف از جمله مشهد برگزار شوند.  

learn-armenian-online-concept-speech-balloon

انواع کلاس‌های آنلاین زبان ارمنی در فلارایز

آکادمی فلارایز انواع مختلفی از کلاس زبان ارمنی از جمله کلاس‌های خصوصی، گروهی و حتی کلاس‌های فشرده را به عنوان گزینه‌های خود ارائه می‌دهد. دلایل مختلفی برای یادگیری زبان ارمنی وجود دارد که از جمله متداول‌ترین آن‌ها می‌توان به سفر، تحصیل، علاقه شخصی و حتی کار و تجارت اشاره کرد. فرقی نمی‌کند هدف زبان‌آموز چه باشد، آموزشگاه زبان ارمنی فلارایز یک گزینه مناسب برای آموزش این زبان ارائه می‌دهد.

در کلاس‌های آنلاین خصوصی، فقط یک زبان‌آموز و معلم در کلاس زبان حضور خواهند داشت. این کلاس‌ها از نظر زمان، تعداد جلسات، موضوع و منابع، انعطاف‌پذیری بالایی دارند و مطابق نیازهای زبان‌آموز طراحی می‌شوند.

اما روند کلاس‌های گروهی که از تعداد بیشتری زبان‌آموز تشکیل می‌شود، مطابق چارت‌های زمان‌بندی آموزشگاه، کتاب‌ها و منابع آموزشی خاص پیش می‌رود. فایده شرکت در کلاس‌های گروهی تبریز و دیگر  شعبات فلارایز این است که افراد می‌توانند با یکدیگر بحث کنند و دایره لغات و جملات خود را با شنیدن و صحبت کردن با دیگران گسترش دهند.

مزایای کلاس زبان ارمنی بصورت آنلاین 

در کلاس‌های آنلاین، محدودیت مکانی دیگر معنایی ندارد. بدین معنی به راحتی می‌توان از خانه و یا هر جای دیگر به اینترنت متصل شد و در کلاس‌ها شرکت کرد. این دوره‌ها مقرون به صرفه‌تر هستند، از این نظر که دیگر نیازی نیست پول زیادی برای رفت و آمد هزینه کنید و زمان خود را در تاکسی، اتوبوس و مترو هدر دهید.

ز طرفی آموزش زبان ارمنی به صورت آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که حتی اگر معلمی در نزدیکی شما پیدا نمی‌شود نیز بتوانید در کلاس‌ زبان ارمنی شرکت کنید. کلاس درس آنلاین زبان ارمنی در آکادمی فلارایز، در بستر مطمئن پلتفرم مخصوص آموزشگاه برگزار می‌شود. در این کلاس‌ها تمامی امکانات جانبی و ضروری برای برقرار ارتباط بهتر، اعم از ارتباط صوتی و نوشتاری برای زبان‌آموزان و معلمان فراهم است.

هدف اصلی فلارایز، آموزش هر چهار مهارت اصلی زبان با تمرکز بیشتر بر مکالمه در کلاس زبان ارمنی است که با تکنیک‌های آموزشی موثر و کارآمد به آن دست پیدا خواهید کرد.

منابع و کتاب‌های مورد استفاده در آموزشگاه زبان ارمنی فلارایز

زبان ارمنی در کشور ارمنستان و توسط تقریبا 7 میلیون نفر صحبت می‌شود. این زبان زیبا، دو گویش متفاوت شرقی و غربی دارد. منابع در نظر گرفته شده توسط فلارایز، هر دو گویش را پوشش می‌دهند که برای یادگیری همه افراد با هر هدفی مناسب است.
کتاب‌های آموزشی زبان ارمنی در آکادمی فلارایز اصفهان و تمام شعبات دیگر، از یادگیری الفبا تا دستور زبان و واژگان ضروری را پوشش می‌دهند.  منابع باید به گونه‌ای باشند که مفاهیم را با شیوه‌ای ساده و در عین حال دقیق و مناسب با سطح زبان‌آموز توضیح دهند.

کتاب‌های آموزشی حاوی فایل‌های صوتی، برای تقویت مهارت شنیدن و حتی مکالمه طراحی شده‌اند.

همچنین در منابع مهم بهترین آموزشگاه زبان ارمنی، به سیستم نوشتار ارمنی که کمی سخت و جدید به نظر می‌رسد، توجه زیادی می‌شود تا علاوه بر مکالمه بتوانید به راحتی بنویسید و کلمات جدید را درک کنید. استفاده از انواع منابع کمک آموزشی مانند پادکست‌ها، فیلم و کتاب‌های داستان در کنار منابع اصلی، به کمک زبان‌آموز می‌آیند تا درک زبان ارمنی را ساده‌تر کنند.

نقش آموزشگاه در یادگیری زبان ارمنی

اگر بخواهید در ابتدای مسیر یادگیری زبان ارمنی به تنهایی تمام بار را به دوش بکشید، ممکن است سردرگم شوید و وقت زیادی را از دست بدهید. شما به تنهایی نمی‌توانید بهترین منابع زبان ارمنی را پیدا کنید. برای مکالمه نیاز به یک پارتنر حرفه‌ای دارید که علاوه بر صحبت کردن، ایرادات شما را نیز تشخیص داده و برطرف کند.

تمام این موارد اعم از تنظیم زمان، دریافت بازخورد مناسب از یک معلم حرفه‌ای و زبده، معرفی بهترین منابع موجود در بازار اعم از انواع کتاب‌های آموزشی اصلی و منابع کمک آموزشی مطمئن و کارآمد، توسط تیم آموزشگاه زبان ارمنی فلارایز انجام می‌شود. بنابراین شما در فلارایز با دریافت مشاوره و هدایت به یک دوره مناسب آموزشی، دیگر استرسی برای فراهم آوردن بهترین شرایط نخواهید داشت. با این وجود تمرکز بیشتری بر یادگیری زبان ارمنی و تقویت مهارت‌های خود دارید.

بهترین آموزشگاه زبان ارمنی چه ویژگی‌هایی دارد؟

محیط آموزشگاه آنلاین زبان ارمنی طوری برنامه‌ریزی شده‌ است که زبان‌آموز در بدو ورود خود بتواند با مشاوره رایگان و پشتیبانی، بهترین دوره را انتخاب کند. این محیط بیشترین آسایش و امکانات را برای زبان‌آموزان فراهم می‌کند تا فرایند یادگیری کارآمدتر و پویا باشد.
کلاس‌های بهترین آموزشگاه زبان ارمنی علاوه بر منعطف بودن، اعتماد به نفس زبان‌آموزان را نیز افزایش می‌دهد و بر یکی از جنبه‌های جذاب یادگیری زبان یعنی مکالمه، تمرکز بالایی دارد.  آکادمی فلارایز تنوع زیادی در دوره‌ها، زمان برگزاری کلاس‌ها، استادان و گزینه‌هایی عالی برای یادگیری بهتر زبان‌آموزان ارائه می‌دهد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان