logo-header-felarise

دسته بندی

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

نقش آموزشگاه زبان خارجه در یادگیری

امروزه یادگیری مهارت های مختلف به یکی از مهم ترین اصول زندگی تبدیل شده است بطوریکه توقف این امر، به بسیاری از مراحل زندگی و شغلی ما آسیب جدی وارد می کند. یادگیری زبان های خارجه، یکی از مهم ترین این مهارت هاست که باید اهمیت زیادی به آن داد.
 با تاسیس آموزشگاه ها و مراکز مختلف آموزش زبان های خارجه، یادگیری زبان ها آسان شد، چراکه هریک از افراد که نیاز به یادگیری زبان خاصی داشت با مراجعه به یکی از این مراکز به راحتی از خدمات آموزشی آن مرکز استفاده می نمود.
آموزشگاه ها و مراکز آموزشی با انتخاب اساتید مرتبط هر زبان، تهیه امکانات لازم آموزشی برای زبان آموزان، پشتیبانی و مشاوره های دقیق آموزشی و همچنین دسترسی سریع آنها به مناطق مختلف شهر در روند یادگیری افراد  تاثیر بسزایی داشتند.
اما به راستی همه ی آموزشگاه ها از اعتبار و تخصص کافی برای آموزش زبان برخوردار اند؟   

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی 

اینکه ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان چیست را از دو نظر میتوان بررسی کرد: 

از نظر معیارهای استاندارد آموزشی
معیارهای استاندارد آموزشی بیان می کنند که مهم ترین عامل برتری یک مرکز آموزش زبان نسبت به سایر رقبا کی فیت تدریس و نحوه انتقال اطلاعات به کاربر است. 

از دیدگاه کاربران و زبان آموزان 
طبق یک نظرسنجی از زبان آموزان موسسات آموزشی مختلف به این نتیجه رسیدیم که تعداد کثیری از افراد بر این باورند که بهترین موسسه زبان موسسه ای است که علاوه بر کیفیت عالی آموزشی، از سایر امکانات نظیر مشاوره و پشتیبانی های مداوم آموزشی و همچنین دسترسی آسان به ایستگاه های مترو و اتوبوس نیز برخوردار باشند.
بنابراین می توان نتیجه گرفت بهترین آموزشگاه زبان، مرکزی است که علاوه بر کیفیت آموزشی مناسب، از بهترین امکانات برای تسهیل در امر یادگیری زبان نیز استفاده کنند تا زبان آموزان در راحت ترین حالت ممکن، آموزش زبان دلخواه خود را ببینند.  

تاریخچه آموزشگاه زبان فلارایز

با پیشرفت تکنولوژی و ارتقاء ارتباطات، یادگیری زبان های خارجه به یکی از اساسی ترین نیازهای جامعه بشری تبدیل شده است. 
از این رو استقبال به یادگیری زبان های غیراز انگلیسی دو چندان شده ولی متاسفانه بدلیل کمبود وجود مراکز معتبر آموزشی در اقصی نقاط کشور، آموزش زبان های مختلف را به یک چالش اساسی تبدیل کرده است. 
بنابراین ما به این فکر افتادیم که چطور میتوانیم این مشکل بزرگ را برطرف کنیم و دقیقا در همین لحظه بود که آموزشگاه فلارایز برای سهولت چندین برابری زبان آموزان در امر یادگیری انواع زبان های خارجه در تهران تاسیس گردید.

ویژگی های آموزشگاه زبان فلارایز

فلارایز، بهترین آموزشگاه زبان های خارجی در ایران است که با هدف آموزش آنلاین تمامی زبان های زنده دنیا در تهران تاسیس شده است.
چرا فلارایز بهترین برند آموزشی در ایران است؟

از ویژگی های مطرح آموزشگاه زبان فلارایز که آن را از سایر موسسات آموزشی متمایز می کند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

آموزش آنلاین تمامی زبان های زنده دنیا
برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس ها را برای تمامی زبان آموزان از سراسر دنیا فراهم کرده است. 
استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید Native زبان مقیم خارج از کشور
مکالمه محور بودن کلاس های آموزشی
متخصص برگزاری دوره های آموزش زبان  به کودکان و افراد مسن
پشتیبانی و مشاوره های آنلاین 24 ساعته 
آزمون تعیین سطح آنلاین 4 مهارتی
نظارت تمام وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس های آنلاین
برگزاری کلاس های آنلاین با کیفیت چندین برابری نسبت به کلاس های حضوری
ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان آموزان
همکاری با ارگان های و سازمان های دولتی و خصوصی جهت آموزش زبان تخصصی به پرسنل و ارسال مترجم شفاهی به شرکت ها

یکی از مشکلات اساسی زبان آموزان در کلاس های آنلاین، کمبود کیفیت آموزشی لازم در شیوه تدریس و برگزاری کلاس هاست. 
از این رو ما در فلارایز برای رفع این معزل اساسی به این فکر افتادیم تا با برگزاری کلاس های آنلاین در پلتفرم اختصاصی موسسه و با نظارت نامحسوس و همه جانبه موسسه بر روند آموزش، از برگزاری باکیفیت کلاس ها اطمینان حاصل کنیم. علاوه بر این ها، پشتیبانی های تمام وقت مشاورین آموزشی فلارایز به زبان آموزان سبب شده تا کیفیت آموزش به حداکثر خود برسد و رضایت همه جانبه زبان آموزان را دربرگیرد.
این ویژگی ها و سایر خصوصیات آکادمی فلارایز سبب شده تا فلارایز، نسبت به رقبای بزرگ خود برتری یابد و به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در ایران شناخته شود.

فلارایز، متخصص برگزاری کلاس های آموزشی ویژه کودکان و افراد مسن

بیشتر اوقات، آموزشگاه ها و موسسات آموزشی مختلف در آموزش زبان های خارجه به دو گروه از افراد همچون کودکان و بزرگسالان دچار معزل اساسی می شوند چراکه آموزش این زبان ها به این سنین نیازمند تخصص و تبهر خاصی در حیطه آموزش می باشد و هرکسی قادر به آموزش به این افراد نیست، از این رو آموزشگاه فلارایز به عنوان بهترین برند آموزشی کشور توانسته با جذب و استخدام متخصصین مجرب کودک و افراد مسن، پشتیبانی های آموزشی 24 ساعته به این افراد و چینش چارت آموزشی اختصاصی برای این افراد توسط مشاورین آموزشی فلارایز باعث سهولت در روند یادگیری آنها شود.
انجام این اقدامات توسط فلارایز سبب شده تا رضایت حداکثری زبان آموزان مسن و والدین کودکان را به خود جلب کنیم و افتخار کسب نام بهترین آموزشگاه زبان نسبت به سایر موسسات آموزشی را در این قست نیز نصیب خود کنیم.

 

آموزشگاه فلارایز، قطب آموزش تمامی زبان های دنیا در ایران

آکادمی فلارایز به عنوان بهترین آموزشگاه آنلاین زبان های خارجی در تهران توانسته با جذب و استخدام بهترین اساتید Native مقیم در خارج از کشور، کلاس های آنلاین تمامی زبان های زنده دنیا را برای زبان آموزان برگزار کند.
ما در فلارایز آموزش 20 زبان مطرح و زنده دنیا را همچون، انگلیسی، عربی، آلمانی، فرانسه، چینی، کره ای، ایتالیایی، اسپانیایی، هلندی، دانمارکی، پرتغالی، هندی، نروژی، روسی، ژاپنی، ترکی استانبولی، ارمنی، یونانی و همچنین آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان را پوشش می دهیم. 
آموزش آنلاین همه ی این زبان ها سبب شده است تا هیچکس با مشکل کمبود کلاس آموزشی مواجه نشود و هریک از افراد از هرجای دنیا که هستند قادر به یادگیری زبان مورد نظر خود با بهترین کیفیت آموزشی باشند.

دوره های زبان انگلیسی در آموزشگاه آنلاین فلارایز

فلارایز به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجه در ایران برگزار کننده جدید ترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی و متخصص برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی انگلیسی می باشد که چند مورد از این دوره ها در پایین ذکر شده است:
1. دوره آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی
2. دوره ارتقاء مهارت مکالمه
3. دوره آمادگی آزمون های بین المللی انگلیسی نظیر:

IELTS, TOEFL, GRE, PTE, Cambridge English qualifications (FCE, CAE, CPE), …
تیم تخصصی آموزشگاه آنلاین فلارایز امیدوار است تا با ایجاد بهترین امکانات آموزشی بتواند برترین فضای آموزش زبان های خارجه را در کشور ایجاد کند تا 100 درصد رضایت زبان آموزان را به خود جلب کند. 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان