کلاس آنلاین آیلتس در فلارایز

آزمون بین‌المللی آیلتس به دو نوع آکادمیک و جنرال تقسیم بندی می‌شود. آکادمیک برای افرادی است که قصد تحصیل و جنرال برای کسانی است که قصد مهاجرت و کار در خارج از کشور دارند. آکادمی آنلاین فلارایز با برگزاری دوره‌های تخصصی آیلتس آکادمیک و جنرال، این امکان را برای داوطلبان هر دو نوع آزمون فراهم کرده است تا از آموزش تخصصی لازم برای آمادگی در این آزمون‌ها بهره‌مند شوند.

ویژگی‌های کلاس آنلاین آمادگی آیلتس فلارایز

پشتیبانی و مشاوره
ارزیابی مستمر
دوره های مکالمه محور
تعیین سطح آنلاین
پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز شما را در طول دوره راهنمایی می‌کند. تمامی زبان آموزان در طول دوره بارها مورد ارزیابی مستمر قرار می‌گیرند و نتایج این ارزیابی‌ها توسط تیم مشاوره بررسی و روند رشد زبان آموزان بررسی خواهد شد.

ارزیابی مستمر

تمامی زبان آموزان در طول دوره آمادگی آزمون آیلتس بارها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد و بهبود وضعیت زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

مهارت مکالمه یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در آزمون آیلتس است که مشکل بسیاری از زبان آموزان است. ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

شما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید بصورت کاملا آنلاین سطح زبان خود را تعیین کنید. تعیین سطح زبان انگلیسی قبل از شرکت در کلاس‌های آنلاین آمادگی آیلتس در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندنی انجام می‌شود.

آزمون IELTS (آیلتس) چیست؟

آیلتس که مخفف عبارت International English Language Testing System می‌باشد یکی از معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی زبان ‌انگلیسی است که توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا در سراسر دنیا برگزار می‌شود. آیلتس، یک آزمون بریتانیایی است که داوطلبان را در چهار مهارت Speaking, Listening, writing, Reading ارزیابی می‌کند. آزمون آیلتس، وابسته به نوع هدف شما که تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور است یا مهاجرت و کار در دیگر کشورها، به دو نوع آکادمیک و جنرال تقسیم می‌شود. سیستم نمره‌دهی در این آزمون، از 9 نمره است. بدین‌شکل که داوطلبان در هریک از چهار مهارت، از 9 نمره امتیازبندی می‌شوند و درنهایت میانگین جمع کل نمرات این چهار مهارت در قالب نمره کل به شرکت‌کنندگان داده می‌شود.

کلاس آنلاین آیلتس و اهداف آن

دو عامل برای موفقیت در آزمون آیلتس ضروری است: • تسلط به زبان انگلیسی در حد پیشرفته • تسلط بر تکنیک‌ها و مبانی آزمون آیلتس تسلط کامل به زبان‌ انگلیسی به تنهایی نمی‌تواند سبب موفقیت در این آزمون شود و شناخت کافی تکنیک‌ها و اصول آیلتس نیز نقش پر رنگی در موفقیت دارد. از این رو با توجه‌ به تخصصی بودن این آزمون، شرکت در کلاس‌های آموزش آیلتس از مهم‌ترین عوامل برای کسب بهترین نمره در این آزمون می‌باشد. شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس سبب می‌شود تا در زمان کوتاهتری نسبت به این آزمون و اصول آن، شناخت پیدا کرد. هدف اصلی این کلاس‌ها با توجه به اهمیت کاری که انجام می‌دهند، آموزش تخصصی زبان انگلیسی و در نتیجه اصول آزمون آیلتس به زبان‌آموزان است. اما آیا همه افراد فرصت کافی برای شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس را دارند؟ قطعا خیر، بدلیل حرفه‌ای بودن دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس، هر مرکزی قادر به برگزاری این کلاس‌ها نیست و فقط مراکز آموزشی خاصی در کشور هستند که برگزار کننده دوره‌های تخصصی آیلتس هستند که متاسفانه بدلیل محدودیت مکانی این مراکز، همه افراد از سراسر نقاط کشور قادر به شرکت در این کلاس‌ها نیستند. بنابراین ما با هدف کمک به زبان‌آموزان، این امکان را فراهم کردیم تا با برگزاری دوره‌های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس بصورت آنلاین و با کیفیتی چندین برابر کلاس‌های حضوری در روند موفقیت داوطلبان نقش اساسی داشته باشیم.

دوره‌ آمادگی آزمون آیلتس در آکادمی فلارایز

آزمون بین‌المللی آیلتس به دو نوع آکادمیک و جنرال تقسیم بندی می‌شود. آکادمیک برای افرادی است که قصد تحصیل و جنرال برای کسانی است که قصد مهاجرت و کار در خارج از کشور دارند. آکادمی آنلاین فلارایز با برگزاری دوره‌های تخصصی آیلتس آکادمیک و جنرال، این امکان را برای داوطلبان هر دو نوع آزمون فراهم کرده است تا از آموزش تخصصی لازم برای آمادگی در این آزمون‌ها بهره‌مند شوند. کسانی‌که قصد شرکت در کلاس‌های آمادگی آیلتس را دارند باید در سطح پیشرفته زبان انگلیسی باشند تا بتوانند از خدمات آموزش تخصصی ما، برای آمادگی آزمون آیلتس بهره‌مند شوند. اما آیا افرادی که هیچ شناختی نسبت به زبان انگلیسی ندارند نمیتوانند مستقیما اقدام به شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس کنند؟ همانطور که گفته شد برای شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس باید تسلط کامل به زبان انگلیسی داشت ولی بسیاری هستند که در گذشته اقدام به یادگیری این زبان نکرده اند و حال نیاز شدیدی به دریافت مدرک آیلتس در مدت کوتاهی دارند، پس راهکار چیست؟ دپارتمان تخصصی آیلتس فلارایز با چینش استراتژی‌های دقیق آموزشی برای داوطلبان آیلتس، از سطوح مبتدی تا پیشرفته این چالش بزرگ را برای تمامی زبان آموزان با سطوح مختلف زبان برطرف کرده است. فلارایز با ایجاد دوره جامع آمادگی آیلتس توانسته است تا تمامی داوطلبان شرکت در این آزمون را از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش دهد و در مدت زمان کوتاهی آنان را آماده کند. دوره جامع آیلتس از صفر تا صد برای افراد مبتدی 180 ساعت و برای افراد با سطح پیشرفته 90 ساعت می‌باشد. این دوره بصورت فشرده و 3 روز در هفته برگزار می‌گردد و مدت زمان هر جلسه 2 ساعت است که مجموعا این دوره برای افراد مبتدی 8 ماه و برای افرادی با سطح پیشرفته 4 ماه طول می‌کشد. بعد از اتمام این دوره، دپارتمان آیلتس فلارایز برای آمادگی هرچه بیشتر زبان‌آموزان، اقدام به برگزاری آزمون شبیه‌سازی شده آیلتس می‌کند تا هر یک از داوطلبان میزان تسلط و آمادگی خود را برای آزمون اصلی آیلتس ارزیابی کنند. برای شرکت در دوره جامع آیلتس ابتدا باید تعیین سطح شوید تا سطح زبان انگلیسی شما مشخص شود، سپس با توجه به سطحی که دارید در این دوره جامع شرکت خواهید کرد.

کلاس آمادگی آیلتس فلارایز مخصوص چه کسانی است؟

با توجه به برگزاری کلاس‌های آموزشی بصورت آنلاین و همچنین ایجاد استراتژی‌های جدید آموزشی نظیر دوره جامع آمادگی آیلتس، میتوانیم به جرات اعلام کنیم کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس فلارایز برای تمامی افراد از سراسر کشور با هر سطح و هر دانش زبانی، مناسب می‌باشد و از آنجایی‌که این کلاس‌ها بصورت آنلاین برگزار می‌شوند، امکان شرکت در این‌ جلسات از تمامی نقاط کشور به‌راحتی امکان پذیر است.

در دوره آنلاین آمادگی آیلتس فلارایز چه می‌آموزید؟

دوره آمادگی آزمون آیلتس در فلارایز بگونه‌ای طراحی شده است که برای تمامی زبان‌آموزان مبتدی تا پیشرفته مناسب می‌باشد. آنچه که زبان‌آموزان مبتدی و متوسط در این دوره آموزش می‌بینند ابتدا ارتقاء سطح علمی زبان انگلیسی آنان است تا به سطح پیشرفته برسند و در نهایت با شرکت در جلسات آمادگی آیلتس از تکنیک‌ها و اصول این آزمون شناخت کافی را بدست آورند. زبان‌آموزان سطوح پیشرفته از آنجایی که تسلط کافی به زبان‌ انگلیسی دارند دیگر نیازی به ارتقاء سطح علمی آنان نیست و صرفا با شرکت در کلاس‌های آنلاین آمادگی آیلتس نسبت به تکنیک‌ها و قواعد این آزمون تسلط می‌یابند. در نهایت تمامی زبان‌آموزان با شرکت در آزمون‌های شبیه‌سازی شده آیلتس نسبت به اشتباهات خود اطلاعات لازم را کسب می‌کنند.

هزینه دوره آمادگی آزمون آیلتس

هزینه و شهریه دوره‌های زبان انگلیسی و آیلتس در فلارایز به عوامل مختلفی نظیر سطح زبان انگلیسی شما وابسته است از این رو شما میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی و مشاوره از اطلاعاتی چون شهریه دوره آمادگی آزمون آیلتس و دوره‌های مشابه آن بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید از طریق ثبت‌نام در پنل زبان‌آموز و تعیین سطح آنلاین از هزینه‌های مربوطه مطلع شوید. دپارتمان تخصصی آیلتس آکادمی فلارایز سعی دارد تا با برگزاری دوره‌های تخصصی آیلتس بصورت آنلاین سبب سهولت در روند یادگیری زبان‌آموزان شود.

دوره‌ جامع آمادگی آزمون آیلتس به سه مرحله تقسیم می‌شود:

دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس در آکادمی فلارایز به 3 دسته دوره تخصصی Pre - IELTS (VIP)، دوره آمادگی IELTS و دوره نهایی یا Post - IELTS تقسیم‌بندی می‌شوند:

این دوره آموزشی برای داوطلبانی تهیه شده است که سطح زبان انگلیسی آن‌ها مبتدی یا متوسط است و هنوز تسلط کامل و کافی به این زبان را ندارند. دوره Pre – IELTS شامل 90 ساعت کلاس آموزشی برای ارتقاء سطح زبان‌آموزان مبتدی و متوسط است که بصورت آنلاین برگزار می‌شود. کل دوره Pre – IELTS سه ترم می‌باشد که هر ترم شامل 30 ساعت آموزش تخصصی زبان انگلیسی است.

این مرحله برای افرادی است که در سطح پیشرفته زبان انگلیسی هستند و یا دوره Pre – IELTS را گذرانده اند و آمادگی لازم برای شرکت در این مرحله را دارند. این دوره نیز همانند Pre – IELTS کلا 90 ساعت کلاس آموزش آنلاین تکنیک‌ها و قواعد آیلتس می‌باشد. این بخش ترم بندی خاصی ندارد و کل این دوره، یک ترم می‌باشد.

این دوره که بخش نهایی است، Post – IELTS نام دارد و بعد از دوره آمادگی آیلتس شروع می‌شود. Post – IELTS مخصوص افرادی است که دوره آمادگی آیلتس را گذرانده اند و اکنون نیاز دارند تا چهار مهارت زبان انگلیسی خود را بسنجند و عملکرد خود را ارزیابی کنند. در این بخش ما با ارزیابی و سنجش داوطلبان از طریق برگزاری آزمون های سمپل آیلتس به آن‌ها کمک میکنیم تا نزدیک‌ترین و دقیق‌ترین نمره خود را قبل از شرکت در آزمون اصلی آیلتس مشاهده کنند. این بخش علاوه بر آزمون‌های سمپل، شامل پشتیبانی‌های مداوم آموزشی و ورکشاپ‌های مرور تکنیک‌های آیلتس نیز می‌باشد که زبان‌آموزان را تا قبل از آزمون اصلی آیلتس آماده می‌کند.

ثبت نام دوره آنلاین آمادگی آزمون آیلتس

دوره آنلاین آمادگی آیلتس را در آکادمی فلارایز تجربه کنید. فلارایز با استفاده از برنامه‌های منسجم آموزشی از ابتدا تا پایان مسیر گرفتن مدرک بین المللی آیلتس همراه شما خواهد بود.

منابع آموزشی در دوره جامع آیلتس

دوره جامع آیلتس به‌گونه‌ای طراحی شده است که روی هر چهار مهارت بصورت تخصصی و جداگانه کار می‌شود. در این دوره با توجه به سطح زبان انگلیسی شما کتاب‌ها و منابع آموزشی مختلفی استفاده می‌شود که به ترتیب در ذیل آورده شده است:

منابع آموزشی دوره Pre – IELTS :

در این دوره از کتب آموزش تخصصی زبان Select Readings و Grammar in use و Tactics for listening و Oxford word skills استفاده می‌شود که بصورت ویژه داوطلبان را در هریک از 4 مهارت ارتقاء اساسی می‌دهند.

منابع آموزشی دوره IELTS :

در این مرحله نیز با توجه به پیشرفته بودن سطح زبان انگلیسی داوطلبان کتب تخصصی ذیل در جهت ارائه تکنیک‌های آیلتس استفاده می‌شوند: برای مهارت Speaking: کتاب 220 IELTS Speaking Topics برای مهارت Listening: جزوات اختصاصی آموزش تکنیک‌های لسنینگ آیلتس که منحصر به فرد آکادمی فلارایز است. برای مهارت Writing: کتب Crack IELTS in a Flash تسک 1 و 2 برای مهارت Reading: کتب Test Builder 2 و Cambridge IELTS بخش ریدینگ توجه: این منابع آموزشی برای داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال هر دو مشترک است و فقط در برخی موارد مانند تسک 1 رایتینگ تفاوت دارد.