آموزش آنلاین زبان انگلیسی در دوره‌های فلارایز

امروزه مشغله افراد بگونه‌ای است که فرصت یادگیری زبان انگلیسی از آن‌ها گرفته شده است و متاسفانه اکثر افراد توانایی حضور در کلاس‌های آموزشی را ندارند. از این رو باتوجه به ضروری بودن یادگیری زبان انگلیسی و کمبود وقت زبان‌آموزان برای شرکت در کلاس‌های حضوری تمایل به شرکت در کلاس‌های آنلاین بیشتر شد.

باتوجه به حساسیت کیفی و سختی برگزاری کلاس‌های آموزشی بصورت آنلاین، هر موسسه‌ای قادر به برگزاری این نوع از کلاس‌ها نیست و همین مورد سبب سردرگمی زبان‌آموزان شده است. از این رو آکادمی آموزش زبان‌های خارجه فلارایز با آموزش بیش از 20 نوع زبان زنده دنیا بصورت آنلاین سبب شده است تا یادگیری هریک از این زبان‌ها برای زبان‌آموزان آسان شود و دغدغه کمبود کلاس‌های آموزشی برای یادگیری تمامی زبان‌ها برطرف گردد.

آموزشگاه آنلاین فلارایز با برگزاری کلاس‌های آنلاین در پلتفرم اختصاصی خود موسسه توانسته است تا با نظارت‌های مداوم آموزشی از شیوه برگزاری این کلاس‌ها و همچنین پشتیبانی‌های مستمر از زبان‌آموزان، تجربه کیفیت آموزشی چندین برابری نسبت به کلاس‌های حضوری را به دانشجویان ارائه دهد.

برگزاری کلاس‌های آموزش زبان‌های خارجه در قالب آنلاین دارای حساسیت‌های زیادی است که باید از جانب موسسات برگزار کننده این نوع از کلاس‌ها رعایت شوند ولی متاسفانه باتوجه به کمبود آگاهی موسسات آنلاین از نحوه برگزاری این کلاس‌ها، زبان‌آموزان با مشکلات زیادی روبرو شده اند. بنابراین آکادمی آنلاین فلارایز با برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی زبان بصورت آنلاین سعی در رفع این حساسیت‌ها و مشکلات زبان‌آموزان کرده است. یکی از اصلی‌ترین دوره‌های آموزش زبان در فلارایز دوره آموزش آنلاین انگلیسی است. آموزشگاه فلارایز با برگزاری این دوره توانسته است تا چالش‌های یادگیری زبان انگلیسی را برای بسیاری از دانشجویان برطرف نماید. داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد در برگزاری دوره‌ آموزش آنلاین انگلیسی فلارایز سبب شده است تا این دوره آموزشی به عنوان یکی از باکیفیت ترین کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی نسبت به سایر موسسات شناخته شود.

ویژگی‌های دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره
ارزیابی مستمر
دوره های مکالمه محور
تعیین سطح آنلاین
پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز شما را در طول دوره راهنمایی می‌کند. تمامی زبان آموزان در طول دوره بارها مورد ارزیابی مستمر قرار می‌گیرند و نتایج این ارزیابی‌ها توسط تیم مشاوره بررسی و روند رشد زبان آموزان بررسی خواهد شد.

ارزیابی مستمر

تمامی زبان آموزان در طول دوره آموزش زبان انگلیسی بارها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد و بهبود وضعیت زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

هارت مکالمه یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در یادگیری زبان انگلیسی است که مشکل بسیاری از زبان آموزان است. ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

شما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید بصورت کاملا آنلاین سطح زبان خود را تعیین کنید. تعیین سطح زبان انگلیسی در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندنی انجام می‌شود.

تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی در دوره‌ آموزش زبان انگلیسی فلارایز

تسلط کامل به زبان انگلیسی درصورتی اتفاق می‌افتد که افراد به هریک از 4 مهارت اصلی این زبان (مکالمه، شنیداری، نوشتاری و خواندن) مسلط شوند که متاسفانه توسط اکثر آموزشگاه‌های زبان نادیده گرفته می‌شوند.

شناخت کامل هریک از این مهارت‌ها به افراد کمک می‌کند تا به‌راحتی بتوانند با ملیت‌های گوناگون جهان از راه‌های مختلف ارتباط بگیرند. اما به راستی چگونه میتوان به این‌ مهارت‌ها تسلط کافی پیدا کرد؟

آموزش زبان انگلیسی بصورت تک مهارتی و با تمرکز بر روی هر چهار مهارت یکی از ویژگی‌های آشکار موسسه آنلاین فلارایز است که توانسته سبب پیشرفت چشمگیری در یادگیری زبان انگلیسی افراد شود. تمرکز بر روی پیشرفت مهارت مکالمه در کلاس یکی از عواملی است که سبب ارتقاء دیگر مهارت‌ها در یادگیری این زبان می‌شود که متاسفانه توسط بسیاری از موسسات آموزشی کشور به آن بی‌توجهی شده است. از این رو مکالمه محور بودن کلاس‌ها در دوره آموزش آنلاین انگلیسی فلارایز باعث شده است تا افراد بصورت خودکار بر 3 مهارت دیگر نیز تسلط کافی پیدا کنند و آکادمی آنلاین فلارایز به عنوان دارنده لقب بهترین دوره آموزشی زبان انگلیسی در کشور شناخته شود.

سطوح مختلف آموزش زبان انگلیسی

سطح بندی در کلاس‌های دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی از دو طریق صورت می‌گیرد:

تقسیم‌بندی بر اساس سطح دانش زبان

سطوح مختلف زبان آموزان در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز براساس این 6 سطح است:

  • Basic
  • Elementary
  • Pre Intermediate
  • Intermediate
  • Upper Intermediate
  • Advance

تقسیم‌بندی افراد در این بخش بگونه‌ای صورت می‌گیرد که افراد باید از نظر میزان تسلط‌شان به انگلیسی و رده‌بندی سنی، مشترک باشند و در یک گروه قرار بگیرند. به عنوان مثال افرادی با سطح زبانی Pre-Intermediate و گروه سنی نوجوان نمی‌توانند در کلاس زبان‌آموزان بزرگسال با همان سطح باشند.

تقسیم‌بندی بر اساس رده سنی

در آکادمی آنلاین فلارایز همه افراد با هر سنی که دارند بدون محدودیت می‌توانند در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی به راحتی شرکت کنند. دسته‌بندی گروه سنی در آموزشگاه آنلاین فلارایز به شرح ذیل است:

هزینه دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی

هزینه و شهریه دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی در فلارایز به عوامل مختلفی نظیر سطح زبان انگلیسی شما وابسته است از این رو شما میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی و مشاوره از اطلاعاتی چون شهریه این دوره و دوره‌های مشابه آن بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید از طریق ثبت‌نام در پنل زبان‌آموز و تعیین سطح آنلاین از هزینه‌های مربوطه مطلع شوید. دپارتمان تخصصی آکادمی فلارایز سعی دارد تا با برگزاری دوره‌های تخصصی زبان انگلیسی بصورت آنلاین سبب سهولت در روند یادگیری زبان‌آموزان شود.

دوره‌های مختلف آموزش زبان انگلیسی در آکادمی فلارایز

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی در آکادمی فلارایز به 3 دسته دوره فشرده (VIP)، دوره ترمیک یا عادی و دوره خصوصی تقسیم‌بندی می‌شوند:

این دوره مخصوص رده سنی بزرگسالان است که برای مجموعه کتاب‌های Top Notch استفاده می‌شود. در این دوره هر سطح زبان انگلیسی در یک ترم تدریس می‌شود. هر ترم زبان انگلیسی در این دوره 30 جلسه 90 دقیقه‌ای است که طی آن یک سطح زبان انگلیسی به طور کامل تدریس می‌شود. در این دوره بدلیل فشرده بودن در هر هفته 3 جلسه آموزشی برگزار خواهد شد.

در این دوره روند آموزش زبان انگلیسی بصورت تدریجی صورت می‌گیرد. این دوره مناسب دانش‌آموزان، دانشجویان و شاغلینی است که علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی دارای اولویت‌های دیگری نیز می‌باشند و از نظر زمانی نیازی به یادگیری سریع زبان انگلیسی ندارند.

این دوره مناسب مهاجرین و داوطلبین آزمون‌های بین المللی است که از نظر زمانی دارای محدودیت یادگیری هستند. تعداد جلسات آموزشی و زمان برگزاری بستگی به زبان آموز و شرایط او دارد.

تعیین سطح آنلاین در آکادمی فلارایز

شما در آکادمی آنلاین آموزش زبان‌های خارجه فلارایز می‌توانید قبل از انتخاب دوره مناسب تعیین سطح شوید. تعیین سطح می‌تواند به شما این امکان را دهد تا بدانید در کجای مسیر یادگیری زبان انگلیسی ایستاده‌اید و تا پایان مسیر چقدر فاصله دارید.

منابع و کتاب‌های دوره آموزشی زبان انگلیسی

ما در آکادمی زبان‌های خارجه فلارایز برای رده‌های مختلف سنی از سری کتاب‌های متفاوتی استفاده می‌کنیم.

سری کتاب‌های jolly phonics

این سری از کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی مخصوص خردسالان (Kids) تهیه شده است که دارای 7 کتاب آموزشی است و با زبانی کودکانه و تصاویری جذاب، یادگیری زبان را برای خردسالان جذاب‌تر می‌کند.

سری کتاب‌های family and friends

این مجموعه از کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی مخصوص کودکان توسط انتشارات آکسفورد تهیه شده است و کلیه مهارت‌های ابتدایی برای یادگیری زبان انگلیسی را بصورت راحت و ساده به همراه تصاویر جذاب در خود گنجانده‌اند.

سری کتاب‌های hey there

مجموعه کتاب‌های Hey There در 4 سطح و 8 کتاب توسط انتشارات لانگمن برای نوجوانان تهیه شده‌اند. در این مجموعه از قوانین کاملا عملی برای زبان آموزان استفاده شده است که بلافاصله از آن‌ها می‌توانند برای نوشتن و صحبت کردن استفاده کنند. همچنین در انتهای دروس، فعالیت‌ها و تمرین‌های بسیاری استفاده شده است که باعث تثبیت تمامی آموخته‌های زبان آموزان می‌شوند.

سری کتاب‌های top notch

سری کتاب‌های Top Notch که مخصوص آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان توسط انتشارات لانگمن طراحی شده‌اند، دارای 4 کتاب آموزشی است که زبان آموزان را از سطح A1 به سطح B1 می‌رساند. در این مجموعه از کتاب‌های زبان سعی شده است تا روی تمامی مهارت‌های اصلی یادگیری زبان انگلیسی مانند خواندن، نوشتن، گفتاری و شنیداری تمرکز شود.

سری کتاب‌های summit

این مجموعه کتاب‌ها در ادامه کتاب‌های Top Notch قرار دارد و زبان آموزان پس از گذراندن سری کتاب‌های Top Notch و رسیدن به سطح B1 زبان انگلیسی ، دو کتاب Summit را مطالعه می‌کنند که آن‌ها را از سطح B2 به C1 می‌رساند. در این سری کتاب‌ها، تمام مکالمات دارای فایل صوتی بوده‌اند و بروی تلفظ و لهجه بسیار تمرکز شده است. در انتهای هر درس زبان آموزان باید در رابطه با خود مکالمه کنند.

سری کتاب‌های tactics for listening

مجموعه کتاب‌های Tactics for Listening یکی از بهترین کتاب‌ها در حوزه تقویت مهارت شنیداری است و در 3 سطح Basic، Developing و Expanding تهیه شده است. این مجموعه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تمامی مباحث روز را شامل شود.