logo-header-felarise

دسته بندی

آموزشگاه زبان عربی بصورت آنلاین و مکالمه محور

زبان عربی از جمله زبان‌های پرطرفدار در جهان است و در 58 کشور دنیا از جمله عربستان، امارات متحده عربی، عراق و برخی کشورهای آفریقایی می‌توانید با این زبان با دیگران ارتباط برقرار کنید.

موقعیت بسیار خوب تجاری و بازرگانی کشورهای عربی، بسیاری از افراد را بر آن داشته تا به فکر یادگیری مکالمۀ زبان عربی باشند. زبان عربی در انواع متفاوت کلاسیک یا قرآنی، استاندارد مدرن و محاوره‌ آموزش داده می‌شود.

اگر نیاز به مکالمه و ایجاد ارتباط به زبان عربی در یکی از کشورهای عرب‌زبان را دارید، زبان عربی محاوره بهترین شکل یادگیری زبان برای شما خواهد بود. از این رو یادگیری مکالمه‌محور این زبان در یک آموزشگاه زبان عربی معتبر، می‌تواند مسیر یادگیری شما را تسهیل کند. 

آموزشگاه زبان عربی فلارایز بصورت آنلاین

یادگیری زبان عربی به دلیل نزدیکی ایران با کشورهای عربی و گسترۀ ارتباطات سیاسی و اقتصادی، اهمیت زیادی دارد. از طرفی زبان عربی، زبان اسلام و درک منابع معتبر اسلامی است؛ از این رو بسیاری از افراد با هدف‌های مختلف شروع به یادگیری زبان عربی می‌کنند.

آموزش زبان عربی باید همراه با یادگیری لغات، دستور زبان و ساختار جملات صورت بگیرد تا بیشترین بازدهی را داشته باشد. آموزشگاه فلارایز، بهترین کلاس زبان عربی را با تمرکز بیشتر بر مکالمه بصورت آنلاین و حضوری برگزار می‌کند. با ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین باکیفیت فلارایز، از هر کجای دنیا می‌توانید به راحتی به امکانات بی‌نظیر آموزشی در زمینۀ یادگیری زبان عربی دسترسی داشته باشید. 

ویژگی‌های آموزشگاه زبان عربی فلارایز

اگر به دنبال یک برنامۀ آموزشی پربار هستید، آموزشگاه زبان عربی فلارایز یکی از بهترین دوره‌های زبان عربی به صورت حضوری و آنلاین را ارائه می‌دهد. مجموعۀ فلارایز جهت بالا بردن کیفیت آموزشی خود چندین نکته را در نظر دارد:

  • این آموزشگاه امکاناتی عالی برای یادگیری از راه دور دارد. بنابراین از هر کجای دنیا که باشید، می‌توانید در کلاس‌ زبان عربی آنلاین فلارایز شرکت کنید. علاوه بر کلاس‌های آنلاین، این آکادمی در برخی از شهرها مانند تبریز نیز برای علاقه‌مندان به زبان عربی، کلاس حضوری برگزار می‌کند؛
  • تدریس عربی به شکلی کاملاً علمی و مکالمه‌محور، توسط استادان مجرب و Native زبان عربی ساکن خارج از ایران انجام می‌شود. استادان فلارایز با تکنیک‌های خاص و به‌روز آموزشی آشنایی داشته و از آن‌ها برای افزایش راندمان یادگیری زبان آموزان بهره می‌گیرند؛
  • کلاس‌های زبان عربی در گروه‌های سنی مختلف از کودکان تا بزرگسالان، با برنامه‌ها و منابع مختص هر گروه سنی برگزار می‌شود. در دوره‌های مختلف آموزشی زبان عربی، سطح زبان‌آموز به صورت ترمیک و دوره‌ای ارزیابی می‌شود تا پیشرفت و نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز مشخص شود؛
  • پشتیبانی و مشاوره‌های شبانه‌روزی و آنلاین، برای یافتن بهترین دوره آموزشی و همچنین طرح مشکلات دوره نیز از جمله مزایای آموزشگاه زبان فلارایز است؛
  • آموزشگاه فلارایز همواره سعی دارد تا با نظارت بر کیفیت تدریس و منابع مورد استفاده، بهترین برنامۀ آموزشی را در کل کشور ارائه دهد.

انواع کلاس‌های آنلاین زبان عربی در فلارایز

داشتن هدف در یادگیری زبان عربی به شما در تعیین مسیر و برنامه‌ریزی صحیح کمک می‌کند. هدف شما هر چه باشد، مهاجرت، تجارت، تدریس، تحصیل و…، آموزشگاه فلارایز می‌تواند در مسیر موفقیت و یادگیری شما کمک بزرگی باشد.

عموماً افرادی که به دنبال مهاجرت کاری یا تجارت هستند بیشتر به دنبال برنامه‌های آموزشی مکالمه محور هستند تا یادگیری قواعد سخت زبان عربی؛ و از طرفی دانشجویان و افرادی که قصد تدریس این زبان را دارند، به دنبال برنامه و منابعی هستند که به خوبی بر تمام جنبه‌های زبان عربی اشراف داشته باشد.

آکادمی زبان فلارایز با تمام دغدغه‌های زبان آموزان آشنایی دارد و بر اساس آن‌ها، مطلوب‌ترین شیوۀ آموزش را ارائه می‌دهد. آموزش زبان عربی به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شود و فلارایز کیفیت بالای آموزش آنلاین را همانند آموزش حضوری تضمین می‌کند. آموزشگاه زبان عربی در تهران و سایر استان‌های کشور، کلاس‌های متنوعی به صورت حضوری، گروهی و خصوصی برگزار می‌کند.

علاوه بر هدف یادگیری، سن نیز فاکتور مهمی در انتخاب کلاس و منابع آموزشی است. کلاس‌های مخصوص نوجوانان و بزرگسالان آکادمی فلارایز در برخی شهر‌های کشور مانند اصفهان، به صورت حضوری برگزار می‌شود.

مزایای کلاس زبان عربی بصورت آنلاین

کلاس‌های زبان فلارایز ویژۀ افراد علاقه‌مند به زبان عربی و کسانی که قصد دارند این زبان را در مدت مشخصی یاد بگیرند، بصورت آنلاین برگزار می‌شود. شاید تصور کنید که کیفیت کلاس‌های آنلاین به اندازه کلاس‌های حضوری نیست و پول و وقت شما را هدر می‌دهد، اما باید گفت که ویژگی‌های خاص دوره آنلاین آموزش زبان عربی فلارایز، آن را نسبت به سایر آموزشگاه‌ها متمایز می‌کند.

یادگیری آنلاین، در پلتفرم اختصاصی آکادمی فلارایز و با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.  زبان‌آموزان می‌توانند از هر کجای دنیا و در هر ساعتی در این کلاس‌ها شرکت کرده و از تدریس استادان برجسته و باتجربۀ فلارایز استفاده کنند. علاوه بر توجه به نحوۀ تدریس و برنامۀ آموزشی مدون، پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین نیز در خصوص هر گونه مشکل در ارتباط با کلاس‌ها سریعاً پاسخگو خواهد بود.

آموزشگاه فلارایز در کنار آموزش مجازی، در شیراز و برخی از شهرهای دیگر دارای نمایندگی فعال در زمینۀ برگزاری کلاس‌های گروهی و خصوصی و حتی ارسال معلم خصوصی درب منزل است. 

منابع و کتاب‌های مورد استفاده در آموزشگاه زبان عربی فلارایز

در کنار تمام مزایای گفته‌شده، نمی‌توان نقش اساسی منابع مورد استفاده در بهترین آموزشگاه زبان عربی را نادیده گرفت. انتخاب منابع آموزشی برتر و پربارتر به یادگیری اصولی در کمترین زمان، کمک زیادی می‌کند. آموزشگاه زبان فلارایز در انتخاب منابع از تجربۀ استادان خود استفاده کرده و یک مجموعۀ آموزشی به روز و مناسب را گرد‌آوری کرده است.

مجموعه 13 جلدی کتاب صدی الحیاه (پژواک زندگی)، کلیدی‌ترین منبع تدریس زبان عربی در آکادمی فلارایز است. این مجموعۀ ارزشمند و مکالمه‌محور که مخصوص هر آموزشگاه‌ زبان عربی تالیف شده است، حتی در برخی از دانشگاه‌ها در مقطع کارشناسی نیز تدریس می‌شود.

این مجموعه کتب در چهار سطح بنیادین (المرحله الاساسیه)، مقدماتی (المرحله التمهیدیه)، میانی (المرحله المتوسط) و پیشرفته (المرحله العالیه) ارائه می‌شود. این مجموعه تمرکز خوبی بر گسترش واژگان، یادگیری اصطلاحات رایج، اعراب‌گذاری صحیح کلمات و غیره دارد و زبان‌آموز در انتهای این دوره، می‌تواند به راحتی زبان عربی را درک کرده و از آن در مکالمات روزمره خود استفاده کند. 

علاوه بر کتاب اصلی صدی الحیاه، آموزشگاه فلارایز از منابع دیگری همچون پادکست‌ها، فلش‌ کارت‌ها، فیلم‌ و بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان عربی به عنوان مکمل و برای تقویت هر چه بیشتر 4 مهارت اصلی زبان یعنی خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن استفاده می‌کند. تمام این منابع در کنار هم، به پیشرفت مکالمه به زبان عربی کمک خواهند کرد. 

نقش آموزشگاه در یادگیری زبان عربی 

شاید یادگیری زبان عربی سخت به نظر برسد؛ در حقیقت کلمات دشوار، اعراب گذاری‌ها، جمله‌سازی، صرف فعل و جنسیت در زبان عربی، یادگیری این زبان را کمی مشکل می‌کند. اما زبان عربی تا حدی به زبان فارسی نزدیک است و حروف الفبا و رسم الخط مشابهی با زبان ما دارد.

این ویژگی، تا حد زیادی یادگیری عربی را برای شما آسان خواهد کرد. برای یادگیری یک زبان جدید مانند عربی، نیاز به راهنمایی و بازخورد یک معلم، برنامه‌ریزی دقیق، امتحانات دوره‌ای و تمرینات به روز دارید.

با شرکت در کلاس‌های آموزشگاه عربی فلارایز در نمایندگی فعال شهرهایی همچون شیراز و تهران، از مزایای خاص آموزشی این آموزشگاه برخوردار شده و به سرعت به زبان عربی تسلط پیدا می‌کنید. یادگیری زبان عربی در آموزشگاه معتبری همچون فلارایز، به شما در پیشرفت هر چه سریع‌تر کمک کرده و با ارزیابی دوره‌ای دقیق، نقاط ضعف شما را گوشزد می‌کند تا در آن بخش تمرکز بیشتری داشته باشید. 

بهترین آموزشگاه زبان عربی چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک آموزشگاه زبان باید بتواند یادگیری فعال را از روش‌های مختلف ایجاد کند. ارائه راهکارهای آموزشی صحیح، تمرینات فراوان، منابع آموزشی با کیفیت، رعایت اصول مکالمه و نگارش، سطح‌بندی کلاس‌ها، استادان با تجربه و فراهم آوردن بستر مناسب کلاس‌های آنلاین و حضوری، از جمله ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان عربی است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان