سوئدی

بخـــوان، یاد بگیــر و منتشــر کن!

Alternate Text

13 نکته طلایی جهت یادگیری زبان سوئدی

زبان سوئدی مرسوم‌ترین زبان اسکاندیناوی است و به گروه زبان‌های آلمانی شمالی تعلق دارد. این زبان توسط بیش از 10 میلیون نفر در سوئد و فنلاند صحبت می‌شود و بیش از 40000 زبان‌آموز نیز در سراسر جهان، آن را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده‌اند.

Alternate Text

آموزشگاه زبان سوئدی به‌صورت آنلاین و مکالمه محور

زبان سوئدی را در آکادمی فلارایز با استفاده از اساتید مجرب و دوره های مختلف فشرده، گروهی و خصوصی فرا بگیرید.

Alternate Text

بهترین کتاب‌های خودآموز زبان سوئدی

انتخاب بهترین کتاب آموزش زبان سوئدی یکی از مهم‌ترین گام‌های شروع یادگیری زبان سوئدی است. اگر تمایل دارید زبان سوئدی را بدون کمک از معلم و در منزل به صورت خودخوان مطالعه کنید، در این مقاله به معرفی چند کتاب آموزش زبان سوئدی پرداخته‌ایم.

Alternate Text

یادگیری زبان سوئدی چقدر طول می کشد؟

شاید برای کسانی که قصد مهاجرت دارند و نیاز به یادگیری سریع زبان سوئدی دارند این یکی از سوالات مهم باشد که یادگیری زبام سوئدی چقد طول می‌کشد؟ شما در این مقاله با عوامل موثر در سرعت یادگیری زبان سوئدی و مواردی که باعث می‌شود زمان یادگیری این زبان طولانی شود اشنا خواهید شد.

Alternate Text

مدارک بین المللی زبان سوئدی

بسته به هدف شما از یادگیری زبان سوئدی، مدت زمان مطالعه و مدرکی که باید کسب کنید، تا حدی متفاوت خواهد بود. برای تحصیل در سوئد، باید در سطوح پیشرفتۀ زبان سوئدی باشید؛ اما برای کار، احتمالاً سطوح متوسط نیز قابل قبول است.به طور کلی، دریافت مدرک بین المللی زبان سوئدی برای کار و تحصیل ضروری است. در ادامه، به 2 مدرک مهم و بین المللی برای اینکه نشان بدهد شما می‌توانید به این زبان صحبت کنید، بنویسید و با دیگران ارتباط برقرار کنید، اشاره شده است.

Alternate Text

عبارات پر کاربرد در زبان سوئدی به همراه ترجمه

زبان، کلید ارتباط با آدم‌ها و وارد شدن به فرهنگ جوامع مختلف است. حتی یک «سلام» ساده را اگر به زبان محلی یک کشور یا منطقه بگویید، بازخورد خوبی دریافت خواهید کرد. بنابراین اگر به زبان سوئدی علاقه‌مند بوده یا قصد سفر به این کشور را دارید، باید به دنبال یادگیری زبان سوئدی باشید.

Alternate Text

صفر تا صد یادگیری اصولی الفبای زبان سوئدی

سوئدی، یک زبان اسکاندیناویایی محسوب می‌شود که ریشة آن مانند زبان‌های نروژی و دانمارکی، زبان نورس قدیمی است. این زبان، توسط حدود 10میلیون‌ نفر سوئدی صحبت می‌شود؛ هر چند، جمعیت زیادی از فنلاندی‌ها نیز به زبان سوئدی صحبت می‌کنند. اگر برنامة سفر به سوئد دارید یا علاقه‌مند به یادگیری این زبان هستید، بهتر است هرچه‌زودتر آموزش الفبای زبان سوئدی را شروع کنید.

Alternate Text

بهترین نرم افزارهای آموزش زبان سوئدی

معرفی بهترین نرم افزارهای آموزش زبان سوئدی به همراه سه اپلیکیشن موبایل که به یادگیری زبان سوئدی کمک شایانی می‌کنند.