آلمانی

بخـــوان، یاد بگیــر و منتشــر کن!

Alternate Text

اصول و نکات مهم در یادگیری زبان آلمانی

یادگیری زبان آلمانی مزایای زیادی دارد بطوریکه که به کمک آن می‌توانید دنیای جدیدی را برای خود بسازید و شانس خود را در موقعیت‌های برتر زندگی همچون موقعیت‌های شغلی و تحصیلی بالا ببرید. اگر دوست دارید بدانید اهمیت یادگیری زبان آلمانی چیست و اصول یادگیری زبان آلمانی را بهتر بشناسید، این مقاله می‌تواند پاسخگوی سوالات شما باشد.

Alternate Text

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

یادگیری زبان آلمانی همچون انگلیسی از اهمیت بسزایی برخوردار است که باید به آن توجه زیادی شود. وجود مراکز و موسسات معتبر آموزش زبان آلمانی باعث سهولت در روند یادگیری این زبان شده است، اما چطور میتوان یک آموزشگاه خوب و معتبر را تشخیص داد؟ چه معیارهایی برای تشخیص برتری یک مرکز آموزشی نسبت به سایرین وجود دارد؟

Alternate Text

آزمون گوته چیست؟

آزمون بین‌المللی گوته یک آزمون زبان آلمانی است که در دو صورت شفاهی و کتبی برگزار می‌شود و تسلط داوطلبان را در سطوح مختلف این زبان ارزیابی می‌کند. بطور کلی 6 سطح اصلی در این آزمون وجود دارد که داوطلبان با توجه به هدف خود اقدام به دریافت مدارک هریک از این سطوح می‌کنند.

Alternate Text

آشنایی با مدرک زبان آلمانی و نحوه اخذ آن

ارائه یکی از مدارک زبان آلمانی DSH ،TestDaf ،TestAs ،Telc و Goethe از مهم‌ترین شرایط برای استخدام در شرکت‌های معتبر آلمانی و یا تحصیل در برخی از مدارس و دانشگاه‌های آلمان می‌باشد. در واقع با ارائه یکی از این مدارک میزان تسلط شما نسبت به زبان آلمانی سنجیده می‌شود و هرچقدر نمره شما در این آزمون‌ها بالاتر باشد به هنگام گزینش، جایگاه بهتری خواهید داشت.

Alternate Text

آشنایی با سطوح مختلف زبان آلمانی

آشنایی با سطوح مختلف زبان آلمانی اولین گام برای شروع برنامه ریزی جهت یادگیری زبان آلمانی است. در واقع سطوح مختلف زبان آلمانی که تحت نظر سازمان CEFR تعریف شده است، نشان دهنده میزان دانش شما از زبان آلمانی است. برای شروع یادگیری این زبان پرکاربرد بهتر است از سطح خود آگاهی بیشتری داشته باشید تا متناسب با دانش خود از زبان، منابع معتبری را انتخاب کنید.

Alternate Text

بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان آلمانی برای اندروید و iOS

اپلیکشین‌ها و برنامه‌های زیادی برای آموزش زبان آلمانی وجود دارد که در یادگیری زبان آلمانی می‌توانند به شما کمک کنند و با نصب آن‌ها بر روی موبایل و یا لپ تاپ خود می‌توانید از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کنید و از یادگیری زبان آلمانی لذت ببرید. تمام این برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های آموزش زبان آلمانی را می‌توانید از Google Play و App Store دانلود کنید. این اپلیکیشن‌ها از سطح مبتدی تا پیشرفته را شامل می‌شوند.