logo-header-felarise

دسته بندی

آموزشگاه زبان روسی بصورت آنلاین و مکالمه محور

علی‌رغم این که افراد زیادی در سراسر جهان به زبان روسی صحبت می کنند، تنها چهار کشور آن را به عنوان زبان رسمی خود انتخاب کرده‌اند.این کشورها عبارتند از: بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و روسیه. زبان روسی که ابزاری برای ارتباطات بین قومی است، در دو کشور تنها برای فعالیت‌های رسمی و در تاجیکستان برای قانون‌گذاری به کار می‌رود.

این زبان در ازبکستان فقط در دفاتر ثبت و موسسات اسناد رسمی استفاده می‌شود و در ترکمنستان به عنوان زبان اول یا دوم در سراسر کشور صحبت می‌شود. با وجود گستردگی زبان روسی در کشورهای مختلف، شرکت در کلاس زبان روسی فلارایز و یادگیری این زبان درهای زیادی را برای کارآفرینان، تاجران و دانشجویان در این کشورها باز می‌کند. 

آموزشگاه زبان روسی فلارایز بصورت آنلاین

زبان روسی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل است. در حالی که یادگیری زبان روسی به دلیل استفاده از الفبای سیرلیک و جنسیت کلمات می‌تواند دشوار باشد، اما به دلایل اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و غیره، ارزش یادگیری دارد.

اولین قدم برای یادگیری زبان، ثبت‌نام در آموزشگاه زبان روسی و استفاده از برنامه‌های آموزشی مفید آن است. دوره آنلاین آموزش زبان روسی، این امکان را فراهم می‌کند تا زبان‌آموزان در هر کشور یا شهری که زندگی می‌کنند، بتوانند به راحتی به استادان باتجربهٔ زبان روسی و منابع آموزشی مهم آن دسترسی داشته باشند.

ویژگی‌های آموزشگاه زبان روسی فلارایز

دلایل تمایل افراد به یادگیری زبان روسی، با یکدیگر متفاوت است. از جمله این دلایل می‌توان به زمینه‌های تحصیلی و تجاری اشاره کرد. علاقه به خواندن آثار ادیبان روس مانند داستایوفسکی، تولستوی و چخوف نیز سهم به سزائی در ترغیب علاقه‌مندان دارد. دلیل شما برای یادگیری این زبان هر چه باشد، بهتر است زمان و پول خود را فقط در بهترین آموزشگاه زبان روسی صرف کنید. آموزشگاه فلارایز با وجود امکانات زیر فرآیند یادگیری زبان روسی را بهبود می‌دهد:

 • مشاوره قوی و پشتیبانی مداوم از زبا‌ن‌آموز؛
 • همراهی متقاضیان در تمامی مسیر یادگیری؛
 • ارتباط مداوم و موثر مشاوران و پشتیبان با زبان‌آموز؛
 • توجه ویژه به کیفیت زبان آنلاین.

این موارد تنها بخشی از ویژگی‌های آموزشگاه فلارایز مشهد و نمایندگی‌های آن در سایر شهرها است. مهارت استادان زبان روسی آموزشگاه فلارایز، در بالاترین سطح قرار دارد. آن‌ها با به‌روزترین متدهای آموزشی زبان آشنا بوده و در پروسه یادگیری، بیشترین کمک را به زبان‌آموز می‌کنند.

کلاس‌های زبان روسی در فلارایز مکالمه محور هستند. بنابراین در کمترین زمان می‌توانید شروع به مکالمه کرده و برای آغاز زندگی در یک کشور روس‌زبان آماده شوید. آموزشگاه زبان روسی آنلاین فلارایز، برنامه‌های خود را متناسب با گروه‌های سنی مختلف، از کودکان تا بزرگسالان تنظیم می‌کند تا همهٔ طیف‌های سنی بتوانند از این کلاس‌ها استفاده کنند. 

انواع کلاس‌های آنلاین زبان روسی در فلارایز

آموزشگاه زبان روسی در تهران دوره‌های مختلفی را متناسب با نیازها و هدف‌های زبان‌آموزان تشکیل می‌دهد. قبل از شروع یادگیری زبان روسی، باید هدف خود را از شرکت در کلاس‌ها مشخص کنید. آیا برای ادامه تحصیل قصد یادگیری زبان روسی را دارید یا فقط برای مکالمه و برقراری ارتباط با افراد روسی زبان به یادگیری این زبان علاقه‌مند هستید؟

اگر زمان کمی برای یادگیری زبان دارید ما به شما دوره فشرده یا VIP‌ آنلاین فلارایز را پیشنهاد می‌کنیم. 

با توجه به این که در کلاس‌های گروهی می‌توان با سایر زبان‌آموزان نیز تعامل داشت، کلاس‌های گروهی زبان روسی فلارایز که به دو روش حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند، مناسب افرادی است که به برقراری ارتباط با سایر افراد برای تقویت مهارت اسپیکینگ و لیسنینگ خود علاقه‌مند هستند.

این کلاس‌ها در اصفهان و برخی شهرهای دیگر قابل دسترسی هستند. کلاس‌های خصوصی آنلاین زبان روسی نیز برای افرادی که هدف خاصی از یادگیری این زبان دارند، مفید است.

russian-language-hand-drawing-on-blackboard

مزایای کلاس زبان روسی بصورت آنلاین 

کلاس‌‌های آنلاین زبان فلارایز نه تنها به اندازه کلاس‌های حضوری در تقویت مهارت‌های زبانی موثر هستند، بلکه معمولا قابلیت‌هایی دارند که کلاس‌های حضوری از آن‌ها بهرۀ چندانی نمی‌برند. کلاس آنلاین زبان روسی در شیراز و سایر شهرها کاملا انعطاف‌پذیر و متناسب با اهداف و انتظارات زبا‌ن‌آموز تنظیم می‌شود. 

امکان ثبت‌نام و شرکت در کلاس‌های آنلاین فلارایز از سراسر دنیا وجود دارد. پلتفرم اختصاصی آموزشگاه فلارایز، بستری مناسب برای برگزاری کلاس‌های آنلاین زبان روسی است. تمامی معلمان زبان روسی فلارایز، حرفه‌ای، موفق و با تجربهٔ گسترده هستند. بنابراین دقیقا می‌دانند که زبان آموزان به چه مهارت‌هایی در هر سطح نیاز دارند. این امر باعث می‌شود که انتظارات مراجعان به نحو احسن برآورده شود.

در آموزشگاه زبان روسی فلارایز  به صورت آنلاین می‌توانید در کمترین زمان ممکن به سطح مورد نظر خود برسید.  

کلاس‌های آنلاین زبان روسی ضبط می‌شوند و در فرصت‌های مختلف می‌توانید آن‌ها را چندین بار تماشا کنید. معلم می‌تواند صفحاتی را با زبان‌آموزان به اشتراک‌ بگذارد. همچنین  کلمات جدید را در قسمت چت یادداشت کرده یا ویدیوهای جالبی را با آن‌ها به اشتراک بگذارد.

یکی دیگر از مزایای مهم آموزشگاه آنلاین فلارایز این است که می‌توانید در هر شرایطی در کلاس شرکت کنید و از آن بهره ببرید. 

دوره آنلاین زبان روسی در فلارایز، بستر مناسبی خواهد بود تا با استادان مجرب ارتباط برقرار کنید. تخصص حرفه‌ای و راهنمایی‌های آن‌ها به شما کمک می‌کند تا دروس را بهتر یاد بگیرید و بازخوردهایی ارزشمند دریافت کنید.

منابع و کتاب‌های مورد استفاده در آموزشگاه زبان روسی فلارایز

همانطور که به دنبال روش ایده‌آل یادگیری زبان روسی هستید، باید از بهترین منابع یادگیری برای کمک به روند آموزش استفاده کنید. شما از طریق شنیدن بهتر یاد می‌گیرید یا دیدن و خواندن؟ با چه سرعتی می‌خواهید زبان روسی را یاد بگیرید؟

آموزشگاه فلارایز در نمایندگی تبریز و سایر شهرها تمام این موارد را در نظر می‌گیرد. شعبات این آموزشگاه با توجه به پاسخ این سوال‌ها، از بهترین منابع استفاده می‌کنند.

به کارگیری کتاب‌ها و منابع کمک آموزشی مختلف مانند پادکست و فیلم، باعث ارائهٔ با کیفیت‌ترین آموزش می‌شود. این منابع به تقویت تمام مهارت‌های زبانی کمک می‌کنند. کتاب‌های زیر برای غیر روس‌زبانان، توسط آموزشگاه فلارایز برای آموزش استفاده می‌شود:

 • Russian for Dummies
 • The New Penguin Russian Course: A Complete Course for Beginners
 • Russian Stage One: Live from Russia, Volume 1
 • Animation for Russian Conversation
 • On the Way
 • My Friends
 • Modern Russian Grammar: A Practical Guide
 • Advanced Russian Through History
 • Russian: From Intermediate to Advanced

نقش آموزشگاه در یادگیری زبان روسی 

هنگامی که در حال یادگیری یک زبان جدید هستید یا  قصد دارید سطح مهار‌ت های زبانی خود را بالا ببرید، شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان روسی فلارایز که در این حیطه جزء بهترین‌ها است، راه حلی اساسی و مطمئن به شما ارائه می‌کند. به طور کلی آموزشگاه‌های زبان مزایای زیادی برای آموزش زبان دارند. 

در شروع یادگیری زبان روسی، داشتن پیش زمینه‌ای از ساختار آموزشی بسیار سودمند است. معلمان آموزش‌دیده و با تجربه در آموزشگاه فلارایز، دقیقا می‌دانند که کلاس را چگونه تشکیل دهند تا زبان‌آموزان بتوانند در مهارت‌های چهارگانه به خوبی پیشرفت کنند. همچنین معلم نکات گرامری و لغات ضروری را به زبان‌آموز آموزش می‌دهد و در هر سطح، بیش از حد لازم به مسائل گرامری و لغات پیشرفته‌تر نمی‌پردازد.

اگر از آن دسته افراد هستید که هیچ تصوری از یادگیری صحیح زبان روسی نداشته و به کمک و راهنمایی یک معلم نیاز دارید، کلاس زبان روسی فلارایز برای یادگیری با روشی مورد اعتماد در خدمت شما است. 

بهترین آموزشگاه زبان روسی چه ویژگی‌هایی دارد؟

در آموزشگاه زبان می‌توان با برنامه‌ریزی صحیح و استفاده از تجربهٔ معلم‌های حرفه‌ای، بیشترین بهره را از دوره‌های آموزشی برد. بهترین آموزشگاه زبان روسی به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن از منابع مختلف مانند کتاب‌های آموزشی و انواع پادکست‌ها و فیلم‌های آموزشی استفاده کنند. 

روش‌های استادان آموزشگاه فلارایز در طول برگزاری کلاس‌های آنلاین و حضوری، در مورد پیشرفت مهارت‌های زبانی مانند اسپکینگ و رایتینگ بازخورد خوبی گرفته‌اند. در طول این کلاس‌ها تلاش می‌شود تا زبان‌آموز اشکالات خود را بشناسد و آن‌ها را هر چه زودتر برطرف کند. 

یک آموزشگاه زبان روسی عالی شرایطی فراهم می‌کند که پول و زمان زبان‌آموزان هدر نرود. بنابراین در این کلاس‌ها، در پایان هر ترم یک آزمون‌ ارزشیابی استاندارد برگزار خواهد شد تا سطح زبان‌آموز و توانایی او برای ورود به سطح بعدی، به درستی سنجیده شود. 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان