logo-header-felarise

دسته بندی

آموزشگاه زبان پرتغالی بصورت آنلاین و مکالمه محور

پرتغالی زبان رسمی هشت کشور پرتغال، برزیل، آنگولا، کیپ ورد، تیمور شرقی، گینه بیسائو، موزامبیک و سائو تومه پرنسیپ است و در کشورهای آسیایی ماکائو و گائو نیز به عنوان زبان دوم صحبت می‌شود. زبان پرتغالی ششمین زبان پرکاربرد در جهان است که بیش از 230 میلیون نفر به صورت بومی یا به عنوان زبان دوم به آن تسلط دارند.

زبان پرتغالی شبیه اسپانیایی است و ریشه لاتین دارد. بسیاری از کلمات پرتغالی دارای تلفظ و لحنی شبیه به انگلیسی هستند. یادگیری زبان پرتغالی، درهای تجارت با کشور بزرگی مانند برزیل را برای شما باز می‌کند.

بنابراین اگر قصد دارید از این فرصت استفاده کنید، از همین حالا دست به کار شوید و آموزش خود را شروع کنید. آموزشگاه‌ زبان پرتغالی در ایران، مانند سایر زبان‌هایی از جمله انگلیسی و اسپانیایی گسترده نیست و فقط برخی آموزشگاه‌ها اقدام به برگزاری کلاس‌های آنلاین زبان پرتغالی می‌کنند.

آموزشگاه زبان پرتغالی فلارایز بصورت آنلاین

یادگیری یک زبان جدید، بخش جدایی‌ناپذیر حفظ سلامت و تحریک مغز است. چه به تاریخ پرتغال علاقه‌مند باشید، چه برای سرگرمی قصد یادگیری زبان پرتغالی را دارید یا به دنبال گسترش کار خود در کشورهای پرتغالی‌زبان هستید، یادگیری این زبان با روش‌های کاملا علمی، می‌تواند یک پروسه لذت‌بخش باشد.

کلاس‌‌های فلارایز بر مهارت‌های اساسی زبان و مهارت‌های فرهنگی مورد نیاز برای شروع و گسترش یک مکالمه درست، تمرکز می‌کنند. کلاس‌ زبان پرتغالی بر تقویت مهارت‌های مکالمه متمرکز است و در هر دوره، از روش‌های صحیح و پیشرفته استفاده می‌کند. این بدان معناست که زبان‌آموزان و معلم در طول کلاس، فقط به زبان پرتغالی صحبت خواهند کرد. این روش، سریع‌ترین و کارآمدترین راه برای کسب مهارت در یک زبان است.

آموزشگاه زبان فلارایز در اصفهان و سایر شهرها، به صورت آنلاین و از تمام نقاط دنیا زبان‌آموز می‌پذیرد. بنابراین به شما این امکان را می‌دهد که فرصت کنید تا در زمان‌های مناسب، به راحتی از خانه یا محل کار خود به یک کلاس زبان با شرایط مناسب دسترسی داشته باشید.

ویژگی‌های آموزشگاه زبان پرتغالی فلارایز

مهمترین ویژگی در مورد دوره‌های آنلاین زبان پرتغالی فلارایز این است که تیم آموزشی آن، از تکنیک‌های اثبات‌شده یادگیری زبان، منابع معروف و با همان کیفیت کلاس‌های حضوری استفاده می‌کنند. زبان‌آموزان با کمک یک معلم بومی، در یک محیط پویا و شاداب با زبان پرتغالی آشنا خواهد شد.

آموزش از پایه به صورتی است که زبان‌آموزان از همان ابتدا، صحبت تعامل مستقیم با دیگران را به کمک جملات ساده یاد می‌گیرند. در طول کلاس‌های آنلاین آموزشگاه زبان پرتغالی در تهران، زبان‌آموز مجبور است فقط به زبان پرتغالی صحبت کند.

این روش کمک می‌کند که مغز سریع‌تر با زبان پرتغالی آشنا شده و در موقعیت‌های مختلف با چالش‌هایی مواجه شود که در نهایت، این زبان را به خوبی و در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد.

فلارایز کلاس‌های زبان پرتغالی را علاوه بر پلتفرم‌های آنلاین، به صورت حضوری نیز در چندین مرکز از جمله شعبه تبریز، برای علاقه مندان برگزار می‌کند. در این مجموعه در ابتدا علاقه و هدف زبان‌آموز توسط مشاوران تخصصی بررسی خواهد شد تا مطابق سطح و اهدافی که دارد، به بهترین دوره و کلاس معرفی شود. در طول کلاس زبان پرتغالی نیز برای یادگیری بهتر و باکیفیت، فرآینده مشاوره و پشتیبانی رایگان و 24 ساعته در خدمت زبان‌آموزان است.

انواع کلاس‌های آنلاین زبان پرتغالی در فلارایز

یکی از دلایل رقابت کمتر برای یادگیری زبان پرتغالی این است که پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان پرتغالی و همچنین کتاب‌ها و منابع در ایران، بسیار دشوارتر از سایر زبان‌ها است.

ما  در آکادمی فلارایز، تیمی زبده از معلمان و مشاوران را در کنار به‌روزترین منابع یادگیری زبان پرتغالی گرد هم آورده‌ایم تا به یادگیری هر چه بهتر این زبان کمک کنیم.

انواع دوره‌های آموزشی زبان پرتغالی، توسط معلمان و استادان مسلط بومی برگزار می‌شوند که با استفاده از روش‌های جذاب و گیرا، زبان‌آموزان را به یادگیری مهارت‌های مکالمه را تشویق می‌کنند. این باعث می‌شود تا شما از همان روز اول، به صحبت کردن به زبان پرتغالی عادت کنید.

دوره‌های زبان فلارایز بر اساس گروه سنی کودکان تا بزرگسالان، به کلاس زبان پرتغالی خصوصی، فشرده و کلاس‌های گروهی تقسیم می‌شوند. هر فرد با توجه به نیاز و زمان مطالعه خود، می‌تواند در یک کلاس زبان پرتغالی شرکت کند.

مزایای کلاس زبان پرتغالی بصورت آنلاین

یادگیری یک زبان جدید مانند پرتغالی در کلاس‌های حضوری، به اندازه کافی چالش‌برانگیز است و دغدغه‌هایی همچون حضور به موقع در کلاس و دردسرهای ترافیک یا طولانی بودن مسیر را به همراه دارد. با کلاس‌های آنلاین زبان پرتغالی فلارایز در مشهد و دیگر شهرها، زبان‌آموز آزاد است تا در زمان مقرر، از خانه، محل کار یا هر مکان دیگر، فقط بر کلاس زبان خود تمرکز کند.

این انعطاف‌پذیری، با کلاس‌های آنلاین خصوصی فلاریز افزایش یافته و به زبان‌آموز امکان می‌دهد که زمان کلاس و حتی استفاده از منابع کمک آموزشی را با توجه به شرایط، هدف خود و البته با کمک مشاوران فلارایز انتخاب کند. این باعث می‌شود تا تنها بر مهارت‌های مورد نیاز خود تمرکز داشته باشد.

پلتفرم اختصاصی فلارایز، بستری مناسب برای برگزاری کلاس‌های آنلاین است. این پلتفرم به صورت 24 ساعته پشتیبانی می‌شود تا کلاس‌‌ها در بهترین آموزشگاه زبان پرتغالی، بدون قعطی و کوچکترین مشکلی تشکیل شوند.

منابع و کتاب‌های مورد استفاده در آموزشگاه زبان پرتغالی فلارایز

دوره‌های یادگیری زبان پرتغالی در آکادمی فلارایز شیراز و دیگر شعبات، با منابع و کتاب‌های ارزشمند زبان پرتغالی همراه است. تمام منابع، از قبل توسط تیم استادان و مشاوران بررسی می‌شوند. معلمان این آکادمی، هر آنچه که نیازهای زبان‌آموز را در هر سطحی از یادگیری برآورده ‌کند، گردآوری می‌کنند.

منابع مورد استفاده در آموزشگاه زبان پرتغالی در تهران، تمام مهارت‌های زبانی را هدف قرار می‌دهد. منابع به گونه‌ای تنظیم می‌شوند که زبان‌آموز در هر سطح و گروه سنی بتواند بنویسد، بخواند، گوش بدهد، درک کند و مهم‌تر از همه، با دیگران راجع به موضوعات مختلف مکالمه داشته باشد.

این پیشرفت مستلزم آن است که آموزشگاه آنلاین زبان پرتغالی، فقط بر کتاب‌های اصلی تکیه نکند و علاوه بر آن‌ها، مواردی همچون انواع پادکست، ویدیوها، فرهنگ لغات و سایر منابع مفید با موضوعاتی متنوع و به روز را مورد استفاده قرار دهد.

نقش آموزشگاه در یادگیری زبان پرتغالی 

مدیریت کلاس‌های زبان از ارکان مهم یادگیری است. معلم، یک روند منظم و باقاعده را دنبال می‌کند تا مطمئن شود که درس‌های کلاس زبان پرتغالی به راحتی و بدون هیچ مشکلی پیش می‌روند. وقتی کلاس به خوبی مدیریت شود، زبان‌آموزان نیز سریع‌تر به اهداف خود می‌رسند و انگیزه بیشتری برای ادامه مسیر خواهند داشت.

آموزشگاه زبان پرتغالی فلارایز با تنظیم درست برنامه‌های کلاسی، از به هدر رفتن زمان زبان‌آموزان جلوگیری کرده و مسیر یادگیری آینده آن‌ها را نیز مشخص می‌کنند،.بدین ترتیب زبان‌آموز بهتر می‌تواند برای آزمون زبان یا سفر خود برنامه‌ریزی داشته باشد.

بهترین آموزشگاه زبان پرتغالی چه ویژگی‌هایی دارد؟

در آموزشگاه زبان پرتغالی فلارایز، زبان‌آموزان با درس‌ها درگیر می‌شوند و انگیزه بیشتری برای مواجه شدن با چالش‌های زبان خواهند داشت. یک کلاس آنلاین زبان پرتغالی خوب، باید مدیریت مناسبی داشته باشد تا هم معلم و هم زبان‌آموز، به حفظ نظم و انضباط متعهد باشند. علاوه بر بحث یادگیری و آموزش، بهترین آموزشگاه زبان پرتغالی باید از پشتیبانی و مشاورهای خوبی نیز برخوردار باشد تا بین زبان‌آموز و آموزشگاه، یک رابطه فعال و صمیمانه برای حل مشکلات و ارتقاء سطح کلاس‌ها برقرار شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان