logo-header-felarise

دسته بندی

آموزشگاه زبان نروژی به‌صورت آنلاین و مکالمه محور

اگر می‌خواهید بدانید که چرا باید در آموزشگاه زبان نروژی ثبت‌نام کنیم، جوابش نزد ماست. یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی در اروپا برای ایرانیان، کشور نروژ است. این کشور، از جمله مرفه‌ترین کشورهای قاره سبز به شمار می‌رود و کیفیت زندگی در آن بسیار بالاست. لازمه زندگی راحت و آسوده در این کشور، تسلط بر زبان نروژی است.
اگر قصد دارید روزی در نروژ ساکن شوید، از همین‌الان باید به دنبال کلاس زبان نروژی باشید و در آن ثبت‌نام کنید. متأسفانه زبان نروژی از آن دسته زبان‌هایی که در ایران کمتر از بقیه مورد توجه قرار گرفته است و پیداکردن کلاس خوب برای یادگیری آن، اندکی دشوار است. اگر در پی یادگیری زبان نروژی هستید، آموزشگاه زبان فلارایز، شما را در حل این معضل یاری می‌رساند. 

اهمیت زبان نروژی چیست؟

شرکت در کلاس زبان نروژی از نظر هر کس، به یک دلیل دارای اهمیت است. یکی برای زندگی به آن نیاز دارد و دیگری برای تحصیل؛ پس نمی‌توان پاسخی قاطع به این سؤال داد. اما به‌طورکلی، یادگیری زبان نروژی مزایای زیر را به‌همراه دارد و از این بابت، یادگیری آن بسیار مهم است:

1. برای مهاجرت و زندگی در نروژ لازم است
بدون شک برای زندگی راحت و آسوده، و ارتباط با مردم کشوری که به آن مهاجرت کرده‌اید، تسلط بر زبان امری بسیار حیاتی است. اگر قصد مهاجرت به نروژ یا زندگی در این کشور را دارید، بدون یادگیری زبان نروژی کارتان بسیار سخت خواهد بود. 

2. برای تحصیل، امتیاز است
کشور نروژ، یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای مهاجرت تحصیلی به‌شمار می‌رود. هرچند که در این کشور بسیاری از دروس دانشگاهی به زبان انگلیسی نیز ارائه می‌شود، اما بنا بر قانون بسیاری دانشگاه‌ها، تحصیل به زبان نروژی رایگان است.

3. فرصت‌های شغلی جدید ایجاد می‌کند
مهاجرت کاری نیز به نروژی بسیار متداول است. خیلی از افراد که قصد کاریابی در نروژ را دارند، یا می‌خواهند تجارت خود را با این کشور گسترش دهند، بدون شک نیاز دارند که در یک آموزشگاه زبان نروژی ثبت‌نام کنند.

4. برای تقویت ذهن مفید است
نه فقط زبان نروژی، بلکه آموختن هر زبان دیگری، موجب تقویت ذهن و به‌چالش‌کشیدن آن می‌شود. آموختن زبان نه‌تنها حافظه را تقویت می‌کند، بلکه احتمال ابتلا به آلزایمر را نیز کاهش می‌دهد.

آموزشگاه زبان نروژی فلارایز به‌صورت آنلاین

شاید خیلی از ما به دنبال آموزشگاه زبان نروژی در تهران باشیم اما از آن‌جایی که یادگیری زبان نروژی طرفداران زیادی ندارد، در نهایت به در بسته خورده باشیم. نه فقط در پایتخت که حتی در بسیاری از شهرهای بزرگی مثل شیراز، مشهد، تبریز و اصفهان هم همین وضع مشاهده می‌شود. فلارایز، این معضل را به بهترین شکل حل کرده است. 
در آموزشگاه زبان نروژی فلارایز، شما نه‌تنها زبان نروژی، بلکه هر زبان دیگری را می‌توانید به‌صورت آنلاین و از هر نقطه جغرافیایی، فرا بگیرید. این آموزشگاه آنلاین، از جمله بهترین مراجع آموزش زبان در سطح کشور است و خیلی از افراد به کمک آن، توانسته‌اند مهارت‌های زبانی خود را به سطح مورد نظرشان برسانند. 

ویژگی‌های آموزشگاه زبان نروژی فلارایز

کلاس زبان نروژی در آموزشگاه فلارایز، ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی دارد. همین ویژگی‌ها، به‌نوعی قوت این آموزشگاه آنلاین به‌حساب می‌آیند و آن را از دیگر آموزشگاه‌های آنلاین متمایز می‌کنند:

1. به‌کارگیری اساتید مجرب
یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت فلارایز، استفاده از اساتید حرفه‌ای و مجرب است. اساتیدی که در این آموزشگاه به کار گرفته شده‌اند، همگی NATIVE هستند و مدارک علمی معتبری دارند. 

2. استفاده از شیوه‌های نوین تدریس
تدریس زبان خارجی، هرساله تغییر می‌کند و به‌روز می‌شود. هماهنگی با تغییرات روز دنیا در زمینه تدریس، خود نوعی هنر است! اساتید و کارشناسان آموزشی فلارایز، همیشه بر این موضوع توجه ویژه‌ای داشته‌اند.

3. اعطای مدرک معتبر
هرکسی که شروع به یادگیری زبان خارجی می‌کند، بدون شک به مدرک معتبری هم نیاز خواهد داشت. کسانی که در فلارایز، دوره‌های زبان نروژی را پشت سر بگذارند، در نهایت مدرک معتبر بین‌المللی دریافت خواهند کرد.

4. پلتفرم اختصاصی و پشتیبانی قوی
از دیگر خوبی‌های این آموزشگاه زبان نروژی، به‌کارگیری پلتفرم اختصاصی است و پشتیبانی مستمر و قوی از زبان‌آموزان هم به محبوبیت آن می‌افزاید. کارشناسان آموزشی این آکادمی بسیار پیگیر و دلسوز هستند و این خود نقطه قوت بسیار مهمی‌ست.

5. مکالمه محور بودن کلاس‌ها
برخلاف بسیاری از آموزشگاه‌های دیگر که تنها بر گرامر زبان خارجی توجه دارند، فلارایز سعی بر آن دارد که هر چهار مهارت (خواندن، نوشتن، حرف‌زدن و گوش‌کردن) را به شکل هم‌زمان تقویت کند؛ علی‌الخصوص بر تقویت مکالمه زبان‌آموزان، دقتی ویژه دارد.

انواع کلاس‌های آنلاین زبان نروژی در فلارایز

برای اینکه شرکت در کلاس زبان نروژی بیشترین بازدهی را داشته باشد، هر فرد باید مطابق با دانش و نیازش، در یک کلاس متفاوت بنشیند. دوره‌های مختلف زبان نروژی که در فلارایز ارائه می‌شوند، این امکان را برای افراد فراهم آورده‌اند. هر کس قبل از آن‌که بخواهد ثبت‌نام خود را در این آموزشگاه نهایی کند، ابتدا باید در جلسات مشاوره با کارشناس آموزشی شرکت کند. بعد از آن، مطابق با نیاز و سطح علمی خود، تعیین سطح می‌شود و سپس در دوره و پایه مناسب، ثبت‌نام خواهد شد.
دوره‌های ارائه‌شده در فلارایز، به‌عنوان بهترین آموزشگاه زبان نروژی در ایران، برای تمامی سنین مناسب است. از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان، همه می‌توانند در این دوره‌ها شرکت نمایند. از جمله دوره‌هایی که در این آموزشگاه معرفی شده‌اند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوره خصوصی آموزش زبان نروژی
 • دوره عمومی و گروهی آموزش زبان نروژی
 • دوره VIP یا فشرده آموزش زبان نروژی

مزایای کلاس زبان نروژی به‌صورت آنلاین

واقعاً در این دوره و زمانه، کلاس آنلاین دیگر هیچ نیازی به تعریف و تمجید ندارد! کلاس آنلاین می‌تواند مزایای بسیاری به همراه داشته باشد و کلاس زبان نروژی فلارایز نیز تمام این مزیت‌ها را یکجا برای شما جمع کرده است:

 • امکان شرکت در کلاس از هر نقطه جغرافیایی
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها، به دلیل آنلاین بودن کلاس و حذف هزینه رفت‌وآمد
 • صرفه‌جویی در زمان 
 • امکان شرکت در کلاس برای افراد شاغل
 • امکان تنظیم موعد کلاس با توجه ‌به برنامه زمانی خود
 • امکان دسترسی به فایل ضبط‌شده کلاس و استفاده از آن در موقعیت‌های دیگر و…

منابع و کتاب‌های مورداستفاده در آموزشگاه زبان نروژی فلارایز

شکی نیست که یک آموزشگاه زبان نروژی خوب، همیشه از بهترین منابع برای تدریس استفاده می‌کند. اصلاً نظریه‌های علمی محققان اثبات کرده است که برای یادگیری مؤثر یک زبان خارجی، توجه به منابع آموزشی، از اوجب واجبات است.
در فلارایز، همواره تلاش بر آن است که در کنار اساتید متخصص، از بهترین و به‌روزترین منابع و محتوای آموزشی نیز استفاده شود. از همین جهت، کارشناسان آموزشی فلارایز برای نیل به این هدف، کتب زیر را برای کلاس زبان نروژی در این مؤسسه، انتخاب کرده‌اند:

 • På Vei
 • Ny i Norge
 • Her På Berget
 • Enkel norsk grammatikk

نقش آموزشگاه در یادگیری زبان نروژی

کمتر کسی هست که نسبت به مزایای یادگیری زبان در یک آموزشگاه معتبر و باکیفیت اقرار نکند. این آموزشگاه است که دست شما را در دستان مدرسان ماهر و درجه یک می‌گذارد و کیفیت یادگیری را تضمین می‌کند. علاوه بر این، بسیاری از افراد از یادگیری زبان به‌صورت خودآموز عاجز هستند و ترجیح می‌دهند از طریق یک آموزشگاه اهداف زبانی خود را دنبال کنند. 
البته این موضوع هم از نظر علمی نیز ثابت شده است که حضور در اجتماع به‌هنگام یادگیری یک زبان خارجی، بازدهی زبان‌آموز را بالاتر خواهد برد. به‌علاوه، زبان نروژی زبانی است که بیان کلمات و تلفظ لهجه درست، در آن اهمیت بسیاری دارد. حضور در آموزشگاه زبان نروژی، حضور در کلاس، و یادگیری زبان زیر نظر استاد، می‌تواند تضمین‌کننده آموزش صحیح باشد.

بهترین آموزشگاه زبان نروژی چه ویژگی‌هایی دارد؟

از نظر بسیاری از زبان‌آموزان، فلارایز بهترین آموزشگاه زبان نروژی است. اما چه دلایلی باعث شده‌ است که این افرد چنین نظری داشته باشند؟ طبیعتا یکی از آن‌ها وجود ویژگی‌هایی‌ست که یک آموزشگاه را به انتخابی مناسب و ایده‌آل برای زبان‌آموزان تبدیل می‌کند؛ ویژگی‌هایی مثل:

 • توجه به یادگیری و تسلط دانش‌آموز، بر چهار مهارت اصلی زبان
 • داشتن سیاست و خط‌مشی دقیق برای آموزش
 • پشتیبانی، پاسخ‌گویی و به‌کارگیری کادری مجرب
 • هزینه مناسب شهریه و اقتصادی‌بودن
 • استفاده از جدیدترین روش‌های تدریس و به‌روزترین محتوای آموزشی و…

کلام آخر
بیشتر از این نمی‌توان از آکادمی فلارایز تعریف و تمجید کرد! باقی‌اش را بهتر است که خودتان به چشم ببینید. پس اگر به‌دنبال آموزشگاه زبان نروژی در تهران یا سایر شهرها هستید، این آموزشگاه در خدمت‌رسانی به شما حاضر است. لذت یادگیری زبان را با فلارایز تجربه کنید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان