زبان انگلیسی

بخـــوان، یاد بگیــر و منتشــر کن!

Alternate Text

منابع آزمون آیلتس

آزمون آیلتس یکی از انواع آزمون های بین المللی زبان انگلیسی که به سنجش میزان توانایی 4 مهارت اصلی می پردازد. اولین گام برای آمادگی آزمون آیلتس، انتخاب بهترین منابع مطالعاتی برای مطالعه است. اگر زبان آموزان، منابع مطالعاتی درستی را برای آمادگی آزمون آیلتس انتخاب کنند، می‌توانند از اتلاف وقت‌شان در مسیر یادگیری جلوگیری کنند و سریع‌تر به هدف‌شان که قبولی در آزمون آیلتس است، برسند.

Alternate Text

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس IELTS یکی از معتبرترین آزمون‌های بین المللی زبان انگلیسی است که گذراندن این آزمون برای مهاجرت بسیار مهم و تاثیرگذار است.

Alternate Text

کشورهایی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند

چه کشورهایی در دنیا انگلیسی صحبت می‌کنند؟ با کشورهای انگلیسی زبان دنیا بیشتر آشنا شوید.

Alternate Text

روانشناسی یادگیری زبان انگلیسی

روانشناسی زبان انگلیسی علمی است که از تلفیق دو علم روانشناسی و زبان انگلیسی بوجود آمده است، که بیشترین تمرکز آن بر مطالعه جنبه‌های ذهنی زبان (رابطه بین ذهن و زبان) است. همه‌ی ما در یادگیری زبان انگلیسی دارای یک سری خصوصیات و ویژگی هایی هستیم که شاید در روند یادگیری ما تاثیر نه چندان خوبی می‌گذارد یا اینکه خیلی از نکات را هنگام فراگیری این زبان رعایت نمی‌کنیم. بهتر است با تعدادی از این خصوصیت‌ها و نکات آشنایی پیدا کنید.

Alternate Text

آشنایی با رایج‌ترین اصطلاحات عامیانه انگلیسی

اصطلاحات عامیانه در زبان انگلیسی، عباراتی هستند که به صورت کلمه به کلمه معنا نمی شوند و روزانه تعداد زیادی از آن ها در مکالمات روزمره انگلیسی زبانان شنیده می شود. برای تنوع در مکالمات روزمره بهتر است آن ها را یاد بگیرید، چراکه اگر با اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی آشنا نباشید تقریبا غیرممکن است که بتوانید مفهوم آن ها را درک کنید. در این مقاله از فلارایز با 140 اصطلاح عامیانه انگلیسی پرکاربرد آشنا می شوید که در مکالمات روزمره بسیار استفاده می شود.

Alternate Text

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

با ایجاد مراکز مختلف آموزش زبان های خارجه، یادگیری زبان آسان شد. آموزشگاه‌ها و مراکز آموزشی با انتخاب اساتید مرتبط هر زبان، تهیه امکانات لازم آموزشی برای زبان آموزان، پشتیبانی و مشاوره‌های دقیق آموزشی و همچنین دسترسی سریع آنها به مناطق مختلف شهر در روند یادگیری افراد تاثیر بسزایی داشتند. اما آیا همه آموزشگاه‌ها از اعتبار و تخصص کافی برای آموزش زبان برخوردارند و یک آموزشگاه خوب دارای چه ویژگی‌هایی است؟

Alternate Text

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

با پیشرفت تکنولوژی و نزدیک شدن جوامع و افزایش ارتباطات بین المللی، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی هر روز بیشتر از قبل احساس می‌شود. بیشتر ما بارها تصمیم گرفته‌ایم که یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنیم و اکثرا هم پس از گذشت مدت کوتاهی از شروع آموزش زبان آن را رها کرده‌ایم. اما چه چیزی باعث می‌شود با وجود اینکه از اهمیت یادگیری زبان انگلیسی آگاه هستیم ولی هیچوقت در یادگیری آن موفق عمل نکنیم؟

Alternate Text

بهترین نرم افزارهای کامپیوتر آموزش زبان انگلیسی

امروزه نرم افزارهای های یادگیری زبان انگلیسی یکی از محبوب ترین نرم افزارهای شناخته شده است. برنامه های مختلف برای آموزش زبان دارای نقاط قوت و ضعف مختلف هستند. بعضی از این نرم افزارهای آموزشی زبان انگلیسی، بر روی نحوه تلفظ صحیح کلمات به کاربر تمرکز داشته و برخی دیگر نیز بر دستور زبان و دیگر مهارت ها تمرکز دارند.

Alternate Text

بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی

استفاده از اپلیکیشن های موبایلی یک روش خوب و کارامد برای یادگیری زبان انگلیسی بدون شرکت در کلاس است. مزیت این اپلیکیشن‌ها این است که مانند یک بازی موبایلی طراحی شده اند که با استفاده از آن‌ها حفظ کردن واژگان و یادگیری گرامر زبان انگلیسی بسیار جذاب و لذت بخش خواهد شد. همچنین از آنجایی که تلفن همراه شما همواره در دسترس‌تان است و حمل آن آسانتر از کتاب است می‌توانید در هر کجا که باشید زمان‌های خالی روزانه‌تان را نیز به یادگیری زبان بپردازید.

Alternate Text

آشنایی با انواع آزمون‌های بین المللی زبان انگلیسی

داشتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای اهدافی مانند پذیرش تحصیلی در کشورهای اروپایی، مهاجرت و یا حتی گذراندن دوره دکتری در هر رشته‌ای ضروری است. ازین‌رو باید بسته به نیازتان در یکی از آزمون‌های بین‌المللی شرکت کنید. در اینجا به چند آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی اشاره شده است.

Alternate Text

سطح کتاب‌های امریکن انگلیش فایل (American English file)

مجموعه American English File که توسط انتشارات Oxford به چاپ رسیده است، دارای 6 سطح است و از بهترین مجموعه‌هایی که برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان تاکنون به چاپ رسیده است، هر کتاب از مجموعه American English File، شامل 10 الی 12 درس است و همچنین تمرکز روی سه بخش Grammar، Vocabulary و pronunciation است.

Alternate Text

اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

آیا تا بحال هنگام صحبت با زبان انگلیسی، اشتباه کرده اید؟ حتی بعد از سال ها تحصیل در رشته زبان انگلیسی هم ممکن است خطا و اشتباهاتی در گرامر و مکالمه و دیگر مهارت ها داشته باشید. برای رفع اشتباهات در زبان انگلیسی بهترین روش تمرین و مطالعه زیاد است. سعی کنید با خواندن این پست شروع کنید تا متوجه شوید کدام اشتباهات متداول از سمت شما صورت می گیرد.