logo-header-felarise

آمادگی آزمون آیلتس

آزمون بین‌المللی آیلتس به دو نوع آکادمیک و جنرال تقسیم بندی می‌شود. آکادمیک برای افرادی است که قصد تحصیل و جنرال برای کسانی است که قصد مهاجرت و کار در خارج از کشور دارند. آکادمی آنلاین فلارایز با برگزاری دوره‌های تخصصی آیلتس آکادمیک و جنرال، این امکان را برای داوطلبان هر دو نوع آزمون فراهم کرده است تا از آموزش تخصصی لازم برای آمادگی در این آزمون‌ها بهره‌مند شوند.

آنچه در این دوره می آموزیم :

بهبود مهارت speaking
بهبود مهارت listening
بهبود مهارت reading
بهبود مهارت writing
تست زنی آزمون آیلتس
تسلط بر مبانی آزمون آیلتس
1140

زبان آموز

امتیاز زبان آموزان

522

کلاس برگزار شده

حداقل B2

سطح دوره

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

توضیحات دوره :

آزمون IELTS (آیلتس) چیست؟

آیلتس که مخفف عبارت International English Language Testing System می‌باشد یکی از معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی زبان ‌انگلیسی است که توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا در سراسر دنیا برگزار می‌شود. آیلتس، یک آزمون بریتانیایی است که داوطلبان را در چهار مهارت Speaking, Listening, writing, Reading ارزیابی می‌کند. آزمون آیلتس، وابسته به نوع هدف شما که تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور است یا مهاجرت و کار در دیگر کشورها، به دو نوع آکادمیک و جنرال تقسیم می‌شود. سیستم نمره‌دهی در این آزمون، از 9 نمره است. بدین‌شکل که داوطلبان در هریک از چهار مهارت، از 9 نمره امتیازبندی می‌شوند و درنهایت میانگین جمع کل نمرات این چهار مهارت در قالب نمره کل به شرکت‌کنندگان داده می‌شود.

آمادگی آزمون آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس و اهداف آن

دو عامل برای موفقیت در آزمون آیلتس ضروری است:

• تسلط به زبان انگلیسی در حد پیشرفته

• تسلط بر تکنیک‌ها و مبانی آزمون آیلتس

تسلط کامل به زبان‌ انگلیسی به تنهایی نمی‌تواند سبب موفقیت در این آزمون شود و شناخت کافی تکنیک‌ها و اصول آیلتس نیز نقش پر رنگی در موفقیت دارد. از این رو با توجه‌ به تخصصی بودن این آزمون، شرکت در کلاس‌های آموزش آیلتس از مهم‌ترین عوامل برای کسب بهترین نمره در این آزمون می‌باشد. شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس سبب می‌شود تا در زمان کوتاهتری نسبت به این آزمون و اصول آن، شناخت پیدا کرد. هدف اصلی این کلاس‌ها با توجه به اهمیت کاری که انجام می‌دهند، آموزش تخصصی زبان انگلیسی و در نتیجه اصول آزمون آیلتس به زبان‌آموزان است.

اما آیا همه افراد فرصت کافی برای شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس را دارند؟ قطعا خیر، بدلیل حرفه‌ای بودن دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس، هر مرکزی قادر به برگزاری این کلاس‌ها نیست و فقط مراکز آموزشی خاصی در کشور هستند که برگزار کننده دوره‌های تخصصی آیلتس هستند که متاسفانه بدلیل محدودیت مکانی این مراکز، همه افراد از سراسر نقاط کشور قادر به شرکت در این کلاس‌ها نیستند.

بنابراین ما با هدف کمک به زبان‌آموزان، این امکان را فراهم کردیم تا با برگزاری دوره‌های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس بصورت آنلاین و با کیفیتی چندین برابر کلاس‌های حضوری در روند موفقیت داوطلبان نقش اساسی داشته باشیم.

 

دوره‌ آمادگی آزمون آیلتس در آکادمی فلارایز

آزمون بین‌المللی آیلتس به دو نوع آکادمیک و جنرال تقسیم بندی می‌شود. آکادمیک برای افرادی است که قصد تحصیل و جنرال برای کسانی است که قصد مهاجرت و کار در خارج از کشور دارند. آکادمی آنلاین فلارایز با برگزاری دوره‌های تخصصی آیلتس آکادمیک و جنرال، این امکان را برای داوطلبان هر دو نوع آزمون فراهم کرده است تا از آموزش تخصصی لازم برای آمادگی در این آزمون‌ها بهره‌مند شوند. کسانی‌که قصد شرکت در کلاس‌های آمادگی آیلتس را دارند باید در سطح پیشرفته زبان انگلیسی باشند تا بتوانند از خدمات آموزش تخصصی ما، برای آمادگی آزمون آیلتس بهره‌مند شوند. ا

ما آیا افرادی که هیچ شناختی نسبت به زبان انگلیسی ندارند نمیتوانند مستقیما اقدام به شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس کنند؟ همانطور که گفته شد برای شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس باید تسلط کامل به زبان انگلیسی داشت ولی بسیاری هستند که در گذشته اقدام به یادگیری این زبان نکرده اند و حال نیاز شدیدی به دریافت مدرک آیلتس در مدت کوتاهی دارند، پس راهکار چیست؟ دپارتمان تخصصی آیلتس فلارایز با چینش استراتژی‌های دقیق آموزشی برای داوطلبان آیلتس، از سطوح مبتدی تا پیشرفته این چالش بزرگ را برای تمامی زبان آموزان با سطوح مختلف زبان برطرف کرده است.

آمادگی آزمون آیلتس

فلارایز با ایجاد دوره جامع آمادگی آیلتس توانسته است تا تمامی داوطلبان شرکت در این آزمون را از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش دهد و در مدت زمان کوتاهی آنان را آماده کند. دوره جامع آیلتس از صفر تا صد برای افراد مبتدی 180 ساعت و برای افراد با سطح پیشرفته 90 ساعت می‌باشد. این دوره بصورت فشرده و 3 روز در هفته برگزار می‌گردد و مدت زمان هر جلسه 2 ساعت است که مجموعا این دوره برای افراد مبتدی 8 ماه و برای افرادی با سطح پیشرفته 4 ماه طول می‌کشد. بعد از اتمام این دوره، دپارتمان آیلتس فلارایز برای آمادگی هرچه بیشتر زبان‌آموزان، اقدام به برگزاری آزمون شبیه‌سازی شده آیلتس می‌کند تا هر یک از داوطلبان میزان تسلط و آمادگی خود را برای آزمون اصلی آیلتس ارزیابی کنند. برای شرکت در دوره جامع آیلتس ابتدا باید تعیین سطح شوید تا سطح زبان انگلیسی شما مشخص شود، سپس با توجه به سطحی که دارید در این دوره جامع شرکت خواهید کرد.

 

کلاس آمادگی آیلتس فلارایز مخصوص چه کسانی است؟

با توجه به برگزاری کلاس‌های آموزشی بصورت آنلاین و همچنین ایجاد استراتژی‌های جدید آموزشی نظیر دوره جامع آمادگی آیلتس، میتوانیم به جرات اعلام کنیم کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس فلارایز برای تمامی افراد از سراسر کشور با هر سطح و هر دانش زبانی، مناسب می‌باشد و از آنجایی‌که این کلاس‌ها بصورت آنلاین برگزار می‌شوند، امکان شرکت در این‌ جلسات از تمامی نقاط کشور به‌راحتی امکان پذیر است.

 

در دوره آنلاین آمادگی آیلتس فلارایز چه می‌آموزید؟

دوره آمادگی آزمون آیلتس در فلارایز بگونه‌ای طراحی شده است که برای تمامی زبان‌آموزان مبتدی تا پیشرفته مناسب می‌باشد. آنچه که زبان‌آموزان مبتدی و متوسط در این دوره آموزش می‌بینند ابتدا ارتقاء سطح علمی زبان انگلیسی آنان است تا به سطح پیشرفته برسند و در نهایت با شرکت در جلسات آمادگی آیلتس از تکنیک‌ها و اصول این آزمون شناخت کافی را بدست آورند. زبان‌آموزان سطوح پیشرفته از آنجایی که تسلط کافی به زبان‌ انگلیسی دارند دیگر نیازی به ارتقاء سطح علمی آنان نیست و صرفا با شرکت در کلاس‌های آنلاین آمادگی آیلتس نسبت به تکنیک‌ها و قواعد این آزمون تسلط می‌یابند. در نهایت تمامی زبان‌آموزان با شرکت در آزمون‌های شبیه‌سازی شده آیلتس نسبت به اشتباهات خود اطلاعات لازم را کسب می‌کنند.

هزینه دوره آمادگی آزمون آیلتس

هزینه و شهریه دوره‌های زبان انگلیسی و آیلتس در فلارایز به عوامل مختلفی نظیر سطح زبان انگلیسی شما وابسته است از این رو شما میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی و مشاوره از اطلاعاتی چون شهریه دوره آمادگی آزمون آیلتس و دوره‌های مشابه آن بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید از طریق ثبت‌نام در پنل زبان‌آموز و تعیین سطح آنلاین از هزینه‌های مربوطه مطلع شوید. دپارتمان تخصصی آیلتس آکادمی فلارایز سعی دارد تا با برگزاری دوره‌های تخصصی آیلتس بصورت آنلاین سبب سهولت در روند یادگیری زبان‌آموزان شود.

منابع آموزشی در دوره جامع آیلتس

دوره جامع آیلتس به‌گونه‌ای طراحی شده است که روی هر چهار مهارت بصورت تخصصی و جداگانه کار می‌شود. در این دوره با توجه به سطح زبان انگلیسی شما کتاب‌ها و منابع آموزشی مختلفی استفاده می‌شود که به ترتیب در ذیل آورده شده است:

 

منابع آموزشی دوره Pre IELTS

در این دوره از کتب آموزش تخصصی زبان Select Readings و Grammar in use و Tactics for listening و Oxford word skills استفاده می‌شود که بصورت ویژه داوطلبان را در هریک از 4 مهارت ارتقاء اساسی می‌دهند.

 

منابع آموزشی دوره IELTS

در این مرحله نیز با توجه به پیشرفته بودن سطح زبان انگلیسی داوطلبان کتب تخصصی ذیل در جهت ارائه تکنیک‌های آیلتس استفاده می‌شوند:

 

برای مهارت Speaking:

کتاب 220 IELTS Speaking Topics

کتاب 220 ielts speaking topics

برای مهارت Listening:

جزوات اختصاصی آموزش تکنیک‌های لسنینگ آیلتس که منحصر به فرد آکادمی فلارایز است.

برای مهارت Writing:

کتب Crack IELTS in a Flash تسک 1 و 2

crack ielts in a flash task 1 book

برای مهارت Reading:

کتب Test Builder 2 و Cambridge IELTS

ielts test builder

بخش Reading:

توجه: این منابع آموزشی برای داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال هر دو مشترک است و فقط در برخی موارد مانند تسک 1 رایتینگ تفاوت دارد.

آمادگی آزمون آیلتس

آمادگی آزمون آیلتس

حداقل B2

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دوره آمادگی آیلتس فلارایز با ما تماس بگیرید!

قوانین لغو کلاس

درخواست مشاوره رایگان

اطلاعات خودت رو وارد کن تا مشاوران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیرن

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان

ثبت درخواست شرکت در کلاس :

آمادگی آزمون آیلتس