logo-header-felarise
آموزش زبان انگلیسی

زبان ها

دوره‌های خصوصی زبان انگلیسی فلارایز مناسب افرادی‌ست که از نظر زمانی محدودیت دارند و می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان به هدف خود برسند.

هدف از دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی فلارایز این است که به افراد حرفه‌ای امکان دهد تا در مکاتبات و جلسات حضوری یا آنلاین خود در محیط‌های تجاری، ارتباط موثرتری با دیگران برقرار کنند. برای اطلاعات بیشتر فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

آزمون تولیمو (TOLIMO) آزمونی است جهت سنجش سطح زبان انگلیسی افراد که توسط سازمان سنجش طراحی شده است. داوطلبان قبل از شرکت در آزمون اصلی تولیمو بهتر است در دوره‌های طراحی شده توسط آکادمی فلارایز شرکت کنند تا آمادگی لازم را برای کسب نمره قبولی در این آزمون بدست آورند.

مکالمه یکی از مهارت‌های مهم و اصلی در برقراری ارتباط است و توانایی مکالمه روان و با لهجه مناسب می‌تواند یکی از نقاط قوت شما باشد. شما می‌توانید در دوره مکالمه فلارایز مهارت speaking خود را تقویت کنید.

افرادی که در سطح بالایی از زبان انگلیسی قرار دارند و در عین حال علاقه‌مند به تدریس هستند، می‌توانند در دوره TTC شرکت کنند. آکادمی فلارایز با برگزاری دوره‌های ttc شما را در این مسیر همراهی می‌کند.

آموزش زبان به کودکان قواعد و اصول خاصی دارد و آموزش اشتباه نه تنها باعث عدم یادگیری کودک می‌شود، بلکه می‌تواند باعث ایجاد حس منفی در کودک شما نسبت به یادگیری زبان شود. آکادمی فلارایز با شناخت این چالش‌ها اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش زبان برای کودکان با استفاده از اساتید متخصص حوزه کودک کرده است.

اگر بدنبال آماده شدن برای آزمون GRE هستید، آکادمی فلارایز با برگزاری دوره‌های تخصصی آمادگی آزمون GRE شما را در این مسیر همراهی می‌کند. با ما تماس بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی بصورت مکالمه محور و در کلاس‌های گروهی، نیمه گروهی و خصوصی توسط اساتید مجرب در آکادمی فلارایز برگزار می‌شود. برای مشاوره و تعیین سطح رایگان تماس بگیرید.

آکادمی زبان فلارایز بصورت تخصصی دوره آمادگی آزمون تافل را برگزار می‌کند و روی هر 4 مهارت مکالمه، نوشتار، خواندن و شنیداری متمرکز است. با ما تماس بگیرید.

آزمون بین‌المللی آیلتس به دو نوع آکادمیک و جنرال تقسیم بندی می‌شود. آکادمیک برای افرادی است که قصد تحصیل و جنرال برای کسانی است که قصد مهاجرت و کار در خارج از کشور دارند. آکادمی آنلاین فلارایز با برگزاری دوره‌های تخصصی آیلتس آکادمیک و جنرال، این امکان را برای داوطلبان هر دو نوع آزمون فراهم کرده است تا از آموزش تخصصی لازم برای آمادگی در این آزمون‌ها بهره‌مند شوند.

دوره های بیشتر

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

سطح دوره : پیشرفته

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

سطح دوره : پیشرفته

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره : پیشرفته

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان