shape

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

این روزها داشتن شغل خوب و هم چنین درآمد مناسب از دغدغه‌های اکثر افراد محسوب می‌شود. دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی یا TTC دوره‌ای است که افراد را برای تدریس زبان انگلیسی آماده می‌کند‌.

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی
سطح
پیشرفته
  • توضیحات دوره
  • اساتید دوره
  • سوالات متداول
  • نظرات

آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز به عنوان یکی از برگزارکنندگان این دوره، شرایط را مهیا کرده تا افراد را در جهت علاقه خود حرکت دهد. این دوره در آکادمی فلارایز با اساتید معتبر و متبحر در سطح ایران برگزار می‌شود. آنلاین بودن این دوره، تمامی محدودیت‌های مکانی و زمانی را برای افراد علاقه‌مند برداشته است.

شرکت کنندگان دوره TTC بعد از اتمام این دوره با روش‌ها و مبانی تدریس در رده‌های سنی مختلف آشنا می‌شوند‌ و در نهایت می‌توانند با اخذ مدرک معتبر آکادمی آنلاین فلارایز تدریس خود را به صورت حرفه‌ای آغاز کنند.

دوره TTC تربیت مدرس زبان انگلیسی فلارایز

افرادی که در سطح بالایی از زبان انگلیسی قرار دارند و در عین حال علاقه‌مند به تدریس هستند، می‌توانند در دوره TTC شرکت کنند. مدرکی که در پایان به افراد شرکت کننده در این دوره توسط آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز داده می‌شود، قابل ارائه به سایر موسسات زبان است.

به دلیل محدودیت‌های مکانی و زمانی که وجود دارد آکادمی زبان انگلیسی فلارایز تصمیم گرفته است که دوره‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی را به صورت آنلاین ارائه دهد. با این تفاوت که بهره‌وری و کیفیت آموزشی این کلاس‌ها بیشتر از کلاس‌های حضوری باشد چراکه با پیشرفت تکنولوژی و قرار گرفتن در عصر ارتباطات می‌بایست در نحوه آموزش تغییراتی را متقبل شد تا در نهایت بازدهی چندین برابر شود.

معرفی دوره TTC و بخش‌های مختلف آن

دوره TTC مخفف عبارت Teacher Training Course است و مختص افرادی است که قصد دارند برای تدریس زبان انگلیسی آماده شوند و یا سطح دانش خود را در سطح پیشرفته محک بزنند. متقاضیان شرکت در این دوره بعد از اتمام این کلاس‌ها در دو بخش تقویت می‌شوند:

1) نحوه‌ی ارتباط‌گیری با افراد مختلف و انتقال صحیح دانش و اطلاعات به زبان‌آموزان

2) مدیریت صحیح کلاس برای افراد مختلف

آکادمی آنلاین فلارایز با طراحی این دوره به صورت آنلاین معتبرترین مدرک TTC را ارائه می‌دهد. دوره TTC آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز، آموزش نحوه صحیح ارتباط با زبان‌آموزان، رفع اشکال در گرامر، تلفظ صحیح، ساختار قواعد و نحوه صحیح آموزش زبان با جدیدترین متدهای روز را ارائه می‌دهد تا شرکت‌کنندگان در این دوره بطور کامل آمادگی حضور در کلاس را پیدا کند.

دوره ttc

سرفصل‌های دوره TTC تربیت مدرس زبان انگلیسی

علاقه‌مندان شرکت در کلاس‌های TTC می‌توانند با تعیین سطح کردن آنلاین در سایت فلارایز و مصاحبه شفاهی در صورت احراز شرایط از نظر کادر علمی آکادمی آنلاین فلارایز در این دوره شرکت کنند و سپس با گذراندن کلاس‌های این دوره در نهایت مدرک دوره تربیت مدرس را دریافت کنند. سرفصل‌هایی که در این دوره به آنها پرداخته می‌شود شامل موارد زیر است.

• آموزش مهم‌ترین و کاربردی‌ترین مباحث تئوری آزمون‌های ESOL و TKT

• آموزش استراتژی‌های تدریس در کلاس شبیه‌سازی‌شده جهت کاهش استرس متقاضیان

• برگزاری کارگاه‎‌های علمی تدریس

• آموزش تکنیک‌های علمی تدریس و شناخت روش‌های نوین تدریس

• آموزش روش‌های مدیریت و روان‌شناسی کلاس

• جلسات رفع اشکال در گرامرها و قواعد زبان انگلیسی

• آشنایی با نحوه انتقال مطلب و نحوه مدیریت کلاس با روش‎‌های نوین

• شیوه‌های تدریس صحیح تلفظ

• آشنایی با انواع آزمون‌های زبان انگلیسی

• آموزش شیوه‌های نوین تدریس مهارت نوشتاری، گفتاری، خواندن، شنیداری

• آشنایی با نحوه ارتباط‌گیری با افراد مختلف در سنین مختلف

• مشاهده کلاس‌های واقعی و بررسی و تحلیل آنها

شرایط شرکت در دوره TTC

افرادی که قصد دارند به عنوان مدرس زبان انگلیسی فعالیت کنند باید دارای مدرک مربیگری آموزش زبان باشند. شرکت در دوره‌های TTC یا تربیت مدرس زبان دارای شرایطی است که افراد متقاضی قبل از ثبت نام در این دوره، ابتدا باید از آن شرایط برخوردار باشند.

مهم‌ترین اصل به منظور شرکت در دوره‌ TTC داشتن سطح پیشرفته در زبان انگلیسی یا زبانی است که متقاضی آموزش آن هستید. افرادی که در سطح‌های پایین هستند و از دانش خوبی در آن زبان برخوردار نیستند، نمی‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند. در این دوره به توضیح و تدریس تمام قواعد گرامری و دستوری و دامنه لغات پرداخته نخواهد شد. به همین خاطر است که افراد باید از قبل دوره‌هایی را در خصوص آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته طی کرده باشند.

آکادمی فلارایز در بدو ورود متقاضیان دوره TTC آزمونی به عنوان تعیین سطح خواهد گرفت تا اطمینان پیدا کند که سطح قابل قبولی برای شرکت در این دوره را دارند.

اگر متقاضیان این دوره در آزمون تعیین سطح پذیرفته نشوند ابتدا باید در کلاس‌های آموزش زبان آکادمی فلارایز شرکت کنند تا سطح زبان‌شان به حد مطلوبی برسد. سپس می‌توانند مجددا در دوره TTC شرکت نمایند و مدرک این دوره را دریافت کنند. دوره‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی آکادمی آنلاین فلارایز تنها توسط اساتید باتجربه و مطرح کشوری برگزار می‎شود بنابراین مدرکی را که افراد کسب می‌کنند از اعتبار بالایی برخوردار است.

دوره ttc

دوره TTC مناسب چه کسانی است؟

دسته کثیری از افراد همیشه به دنبال پاسخ این سؤال هستند که چه زمانی می‌توانند به عنوان مدرس زبان شناخته شوند. بخصوص افرادی که سالیان زیادی زمان و هزینه خود را صرف کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی کرده‌اند. دوره‌ TTC مناسب افرادی است که اطلاعات و دانش کافی را در حیطه زبان انگلیسی یا زبانی که متقاضی آموزش آن هستند، داشته باشند. همچنین این افراد باید بتوانند به راحتی با نوجوانان، کودکان، بزرگسالان و ... ارتباط برقرار کنند. این افراد می‌توانند با گذراندن دوره تربیت مدرس به صورت پاره وقت یا تمام وقت به تدریس زبان انگلیسی یا هر زبانی مشغول شوند.

علاوه بر این، دوره TTC مناسب افرادی است که در دوره‌های آموزشی زبان مورد نظر خود شرکت کرده اند و تا سطح پیشرفته‌ای از آن زبان رسیده‌ اند. این افراد می‌توانند برای جلوگیری از فراموش شدن اطلاعات و دانش زبانی خود در دوره‌های تربیت مدرس شرکت کنند و بعد از اتمام این دوره، به عنوان مدرس آن زبان در موسسات مختلف کشور فعالیت کنند. بخصوص مدرس‌هایی که سال‌های پی در پی از فضای آموزشی به دور بوده‌اند، فرصت مناسبی را برای به یادآوری مهارت‌ها و تکنیک‌ها دارند. پس می‌توان گفت که این دوره هم برای دانش‌آموزان در سطح دانشی بالا و بی تجربه و هم برای مدرسین با تجربه مناسب است.

منابع آموزشی دوره TTC تربیت مدرس زبان انگلیسی

منابع و کتاب‌های موجود در هر دوره از مهم‌ترین بخش‌های اصلی محسوب می‌شود. اکثر افراد در زمان انتخاب یک دوره و شرکت در آن، منابع آموزشی آن را بررسی می‌کنند و با اطمینان کامل در دوره شرکت خواهند کرد. در آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز استفاده از منابع و کتاب‌های معتبر مهم‌ترین رکن اساسی در برگزاری دوره‌ها است. کتاب‌ها و منابعی که در دوره TTC تربیت مدرس زبان انگلیسی آکادمی فلارایز ارائه می‌شود جزء کتاب‌های تخصصی و شناخته شده هستند که شامل موارد زیر می‌باشند:

• کتاب Teacher knowledge

• کتابEnglish How To Teach

• کتاب Techniques and Principles In language Teaching

در کنار تدریس و استفاده از این کتاب‌ها رویکردهای علمی هم صورت خواهد گرفت، چراکه تدریس علمی از مهم‌ترین بخش‌های دوره TTC محسوب می‌شود.

آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز، دوره‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی را با بهره‌مندی از مجرب‌ترین کادر آموزشی که دارای مدارک معتبر بین‌المللی هستند و همچنین با استفاده از منابع علمی و اصولی ارائه می‎دهد.

دوره ttc

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

هیج نظری ثبت نشده‌است

سوالات متداول

دوره های مشابه فلارایز