shape

دوره آنلاین آمادگی آزمون GRE

آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های کشور در بحث آموزش تمامی زبان‌های زنده دنیا و علی‌الخصوص زبان انگلیسی است که با کادر مدیریتی مجرب و متبحر بهترین خدمات را به زبان‌آموزان ارائه می ‌دهد.

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
دوره آنلاین آمادگی آزمون GRE
سطح
A1
  • توضیحات دوره
  • اساتید دوره
  • سوالات متداول
  • نظرات

آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های کشور در بحث آموزش تمامی زبان‌های زنده دنیا و علی‌الخصوص زبان انگلیسی است که با کادر مدیریتی مجرب و متبحر بهترین خدمات را به زبان‌آموزان ارائه می ‌دهد. برای آمادگی در آزمون‌های بین المللی مانند GRE، IELTS، GMAT و ... لازم است که در دوره‌های آمادگی این آزمون‌ها به صورت گروهی یا خصوصی شرکت کنید. به دلیل سطح بالایی که آزمون‌های بین المللی دارند احتمال موفق شدن بدون آمادگی در آزمون بسیار کم است. آزمون GRE یکی از این آزمون‌های بین‌المللی است که متقاضیان قبل از شرکت در این آزمون، باید آمادگی لازم را کسب کرده باشند. از این رو شرکت در دوره‌ آمادگی آزمون GRE کمک می کند تا افراد نتیجه مطلوبی به دست آورند.

افرادی که قصد دارند در آزمون GRE شرکت کنند با دوره آمادگی آزمون GRE می توانند تجربه خوبی را از آزمون اصلی به دست آورند. آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز به گونه ای دوره‌های خود را طراحی کرده است تا تمامی افراد در نقاط مختلف کشور و دنیا بتوانند در آن شرکت کنند. یکی از بزرگترین مزیت‌های این آکادمی، برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون GRE به صورت آنلاین است.

آمادگی آزمون gre

معرفی آزمون GRE

آزمون GRE مخفف عبارت Graduate Record Examination است که به منظور سنجش توانایی تحصیلی افرادی است که متقاضی شرکت در مقطع ارشد و دکتری در معتبرترین مراکز علمی دنیا هستند. این آزمون به دو نوع جی آر ای جنرال (GRE General) و جی آر ای سابجکت (GRE Subject) تقسیم می‌شود و به دو صورت کامپیوتری و کتبی از داوطلبین گرفته می‌شود که زیر نظر سازمان Educational Testing Service می‌باشد.

آزمون بین‌المللی GRE تنها به منظور سنجش دانش زبان انگلیسی افراد طراحی نشده است بلکه تمرکز آن بر روی سه موضوع مهارتی : قدرت منطق و استدلال و ریاضیات، درک مطلب و مقاله نویسی داوطلبین نیز می‌باشد. برای ورود به بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا نیاز به نمره قبولی در آزمون GRE است.

دوره آمادگی آزمون GRE در فلارایز

افراد به دلایل مختلف تصمیم می گیرند که در آزمون GRE شرکت کنند. شرکت در این آزمون به دلیل سطح بالایی که دارد، صرفا با مطالعه شخصی و بدون حضور در کلاس توصیه نمی‌شود چراکه در نهایت نتیجه موفقیت آمیزی به دست نخواهد آمد. بنابراین شرکت در دوره آمادگی آزمون GRE قبل از ثبت نام در این آزمون برای افراد متقاضی ضروری است. زبان‌آموزان با حضور در این دوره با نقاط قوت و ضعف خود آشنا می‌شوند، از طرفی با تکنیک‌هایی که آموزش داده می‌شوند بهتر می‌توانند در مسیر موفقیت در این آزمون گام بردارند.

تسلط به زبان انگلیسی و شناخت کافی از آزمون مهمترین عوامل موفقیت در آزمون GRE محسوب می‌شوند. آکادمی آنلاین فلارایز به منظور کمک به زبان‌آموزان مشتاق برای شرکت در آزمون GRE دوره‌های آمادگی را به صورت آنلاین و با اساتید مطرح برگزار می‌کند که خوشبختانه تا به حال بهترین بازدهی را داشته است.

ویژگی دوره آمادگی آزمون GRE فلارایز

دوره آمادگی آزمون GRE آمادگی افراد را برای موفقیت در آزمون اصلی زیاد می‌کند. بنابراین شرکت در این دوره‌های آمادگی بسیار واجب است. در غیر این صورت داوطلب نمی‌تواند به همین سادگی نمره مورد نظر خود را از آزمون GRE دریافت کند. آکادمی آنلاین زبان انگلیسی فلارایز برای کسب نمره بالا در این آزمون بین‌المللی، دوره‌های آمادگی خود را با تفاوت‌های زیادی از دیگر موسسات به زبان‌آموزان ارائه می‌دهد. در طول این دوره که توسط آکادمی فلارایز برگزار می‌شود تمامی سرفصل‌های امتحان به همراه تکنیک‌های تست زنی به صورت مفصل و با به روزترین منابع موجود به زبان آموزان ارائه می‌شود.

از طرفی در این دوره تمامی افراد در نقاط مختلف جهان می توانند حضور پیدا کنند. آکادمی آنلاین فلارایز یقین دارد که باید آماده سازی برای آزمون GRE واقعی باشد که این کار توسط یک مدرس باتجربه صورت می‌پذیرد. مدرسینی که در آکادمی فلارایز حضور دارند تنها یک معلم زبان معمولی نیستند بلکه افرادی اند که خود راه دشوار اپلای و دیگر موفقیت‌ها را طی کرده‌اند. از این رو می‌توانند به‌ راحتی به زبان‌آموزان کمک کنند تا به بالاترین سطح خود برسند و همچنین علاوه بر آموزش زبان، مشاوره‌هایی را در طی گامهای پیش رو به داوطلبین انتقال دهند.

آمادگی آزمون gre

بخش‌های مختلف آزمون GRE

بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا نمره این آزمون را به عنوان یکی از مدارک اصلی برای پذیرش درخواست دانشجویان جهت ورود به این مراکز در مقاطع مختلف تحصیلی قرار می‌دهند.در حقیقت این آزمون می تواند یک فیلتر ورود به دانشگاه‌های معتبر باشد که معیار اصلی سنجش دانشجوها از طریق این آزمون صورت می‌گیرد. این آزمون به دو صورت paper base(ورقه‌ای) و computer base (کامپیوتری) برگزار می‌شود. آزمون GRE در ایران بیشتر به صورت کامپیوتری برگزار می‌شود و در دو قسمت از سه قسمت بخش کامپیوتری پاسخ بالافاصله نشان داده می‌شود.

در نوع کامپیوتری این آزمون سه بخش مختلف نگارشی تحلیلی، لغت و درک مطلب و استدلال ریاضی افراد، مورد سنجش قرار می‌گیرند. تعداد متقاضیان شرکت کننده در این آزمون محدودیت نداشته و و داوطلبین می‌توانند از طریق سایت ETS ثبت نام کنند. آزمون جی آر ای عمومی یا همان General GRE در نوع ورقه‌ای شامل سه بخش ریاضیات، واژگان و بخش نوشتاری است. بخش ریاضیات این بخش چندان پیچیده نیست و چیزی در حد کتاب‌های دبیرستان است که شاید یک دانش آموز معمولی دبیرستانی هم بتواند به آن‌ها پاسخ دهد.

سوال‌هایی که در بخش واژگان قرار داد شامل دو سری سوال 20تایی است که باید در 30 دقیقه به تمامی آنها پاسخ داده شود. قسمت نوشتاری این آزمون بگونه‌ای است که باید دو انشاء در 30 دقیقه نوشته شود. اگر شخصی در دوره آمادگی آزمون GRE شرکت کرده باشد به راحتی می‌تواند درمدت زمان مشخص شده به تمامی سوال‌ها پاسخ دهد. دوره آمادگی آزمون GRE که در آکادمی آنلاین فلارایز برگزار می‌شود این توانایی را به زبان‌آموزان منتقل می‌کند تا با مهارت بیشتری در آزمون اصلی شرکت کنند.

پیش‌نیازهای دوره آمادگی آزمون GRE

مهمترین مورد برای شرکت در دوره آمادگی آزمون GRE سطح زبانی بسیار پیشرفته است. افرادی که در سطح مناسبی از زبان انگلیسی قرار ندارند ابتدا باید در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی در سطح‌های پایین تر شرکت کنند تا از پایه زبان تقویت شوند. آکادمی انلاین زبان انگلیسی فلارایز برای مشخص کردن سطح زبان آموز، آزمون‌های تعیین سطحی را برگزار می‌کند که داوطلبین می‌توانند به راحتی از سطح خود با خبر شوند و با آگاهی کامل در دوره آمادگی آزمون جی آر ای شرکت کنند. افرادی که از سطح بالایی برخوردار نیستند ابتدا باید زبان خود را تقویت کنند و بعد از تقویت سطح زبان انگلیسی‌شان می‌توانند در دوره آمادگی آزمون GRE شرکت کنند

منابع دوره آمادگی آزمون GRE فلارایز

منابع آموزشی همیشه و همه‌جا از موارد مهم در یادگیری و پیشرفت است به همین دلیل است که اساتید آکادمی فلارایز به دنبال بهترین و به روزترین منابع برای ارائه در دوره‌ها هستند. منابعی که برای دوره آمادگی آزمون GRE وجود دارند متنوع هستند و هر کدام دارای ویژگی‌ها و مزیت‎‌هایی هستند. در ادامه به بهترین منابع آموزشی که در دوره آمادگی آزمون GRE آکادمی فلارایز وجود دارند اشاره می‌کنیم.

منابع جامع:

Magoosh GRE Videos

The Official Guide to the GRE Revised General Test

Manhattan 5 lb. Book of GRE Practice Problems

Power Prep and Power Prep PLUS

منابع مخصوص بخش وربال:

Official GRE Verbal Reasoning Practice Questions

منابع لغت:

Barron's Essential Words for the GRE

GRE Vocabulary Flashcards

Barron’s 1100 Words You Need to Know

Manhattan 500 Essential Words - GRE

Manhattan 500 Advanced Words - GRE

Verbal Advantage

Word Smart

منابع مخصوص بخش نگارش:

ETS Pool of Issue and Argument

GRE Analytical Writing: Solutions to the Real Essay Topics

On Writing Well: The Classic Guide to Writing Nonfiction

The Elements of Style

آمادگی آزمون gre

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

هیج نظری ثبت نشده‌است

سوالات متداول

دوره های مشابه فلارایز