logo-header-felarise

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها

زبان انگلیسی محبوب‌ترین زبان بین المللی است و آن را به زبان اصلی در دنیای کسب‌وکار تبدیل می‌کند. مهارت‌های ارتباطی انگلیسی، برای پیشرفت در کار ضروری هستند؛ حتی اگر درک خوبی از زبان انگلیسی دارید، آموزش زبان انگلیسی سازمانی به شما این شانس را می‌دهد تا واژگان حرفه‌ای را در حوزه کاری خود، به‌طور گسترده‌تری، یاد بگیرید. بهبود دایره لغات و دانش کسب‌وکار حرفه‌ای، به مدیران و کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها کمک می‌کند تا به‌طور موثرتری در عرصه بین‌المللی کار کنند و اعتمادبه‌نفس خود را برای ایجاد روابط قوی با همکاران و مشتریان افزایش دهند.

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای مدیران سازمان‌ها در فلارایز

آیا نگران ارائه یک سخنرانی کاری به زبان انگلیسی هستید؟ آیا باید مهارت‌های ایمیل‌نویسی خود را تقویت کنید؟ آیا درحال آماده‌شدن برای مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی هستید؟ ما در آکادمی فلارایز، می‌توانیم با آموزش زبان انگلیسی برای مدیران، به شما کمک کنیم تا مهارت‌های انگلیسی خود را با دوره‌های آنلاین ما بهبود دهید و برای کار و تجارت آماده شوید.

در این دوره‌ها، افراد برای طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها به زبان انگلیسی مانند: مکاتبات، سخنرانی‌ها، پاسخ‌گویی به تلفن‌ها، فروش و موضوعات و مسائل تجاری و حقوقی، آموزش می‌بینند؛ در واقع آموزش انگلیسی سازمانی، این امکان را فراهم می‌کند تا مهارت‌های زبان انگلیسی خود را در محیط‌های کسب‌وکار توسعه دهید، با افراد خارجی راحت‌تر ارتباط برقرار کنید و از تجربیات آن‌ها در زمینه‌های مختلف کاری بهره‌مند شوید. 

تفاوت آموزش زبان انگلیسی سازمانی با سایر دوره‌ها

یکی از اولین سوالات این است که در کلاس‌های انگلیسی سازمانی دقیقا چه مباحثی تدریس می‌شود. درحالی‌که شباهت‌های زیادی بین کلاس‌های زبان انگلیسی عمومی و سازمانی وجود دارد، اما برخی تفاوت‌ها نیز آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کنند.
برای هر سازمان یا شرکت تخصصی، مجموعه منحصربه‌فردی از اصطلاحات، واژگان و عبارات مربوط به آن شغل وجود دارد که در دروس ارائه‌شده گنجانده می‌شوند. آموزش زبان انگلیسی برای مدیران، با حسابدارها و افراد مالی متفاوت است؛ همان‌طور که کاربرد انگلیسی برای مهندسان با وکلای دادگستری تفاوت دارد. در آموزش اختصاصی انگلیسی برای افراد در شرکت‌های تجاری، مانند انگلیسی برای افراد حقوقی، از واژگان طولانی و پیچیده استفاده نمی‌شود و برخی اصطلاحات و مکالمات با یکدیگر متفاوت هستند.

در برخی مواقع، برای آموزش زبان انگلیسی برای مدیران، تمرکز کمتری روی گرامر وجود دارد. از طرفی، تلفظ صحیح، برای برقراری ارتباط، بسیار مهم است؛ زیرا یکی از اهداف در انگلیسی سازمانی، ایجاد یک ارتباط موثر و جلوگیری از سوء تفاهم است تا بتوان یک تعامل درست برقرار کرد. 

مدیران و کارکنان، در کلاس انگلیسی سازمانی، انگیزه‌های متفاوتی نسبت به سایر زبان‌آموزان دارند. آن‌ها معمولاً یک هدف خاص و حرفه‌ای در ذهن دارند؛ این بدان معناست که زبان‌آموز در این شرایط، انگیزه بالایی برای موفقیت در کوتاه‌مدت دارد.

بخش های مختلف دوره آموزش زبان انگلیسی به مدیران سازمان‌ها

در کلاس درس مختص مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها، استفاده از گرامر، لغات و مکالمات ضروری، به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا برای موقعیت‌های واقعی در محیط کار و دنیای تجارت آماده شوند. برخی از موضوعات و بخش‌هایی که در کلاس‌های درس سازمانی مطرح می‌شوند، عبارت هستند از:

 • احوال‌پرسی و معرفی به شیوه‌ای رسمی 
 • توصیف و معرفی افراد
 • تشریح محصولات و خدمات
 • موافقت و مخالفت به شکلی مودبانه
 • ارائه یک سخنرانی
 • مکاتبات تجاری و حقوقی
 • آداب مکالمات تلفنی
 • غذاخوردن در رستوران
 • قیمت‌گذاری و چانه‌زنی

 

همه بخش‌ها و درس‌ها در انگلیسی سازمانی، با توجه به نیاز مدیران هر سازمان طراحی می‌شوند. دروس و مطالب آموزشی، حول محور مهارت‌های کاربردی برای کسب‌وکار طراحی شده‌‌اند. در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای مدیران، مهارت‌ها به روش‌های انگیزشی و لذت‌بخش ارائه می‌شوند و هدف از این دوره‌ها، ارائه مهارت‌های زبانی و افزایش اعتمادبه‌نفس در محیط‌های کاری انگلیسی‌زبان است.

آزمون تعیین سطح دوره زبان انگلیسی سازمانی

از آنجایی که در ابتدا هیچ اطلاعاتی از سطح واقعی زبان‌آموز نداریم، اولین قدم برای شروع کلاس‌های زبان انگلیسی، انجام آزمون تعیین سطح است. آزمون تعیین سطح زبان، مشخص می‌کند که فرد تا چه اندازه با زبان انگلیسی آشنایی دارد. در این آزمون، تمام‌ مهارت‌های شنیدن، خواندن، گرامر، لغات و حتی صحبت‌کردن به شیوه‌ای مناسب، باید ارزیابی شوند تا بتوان برای پیمودن مسیر به‌درستی برنامه‌ریزی کرد. آزمون‌‌‌های تعیین سطح در آموزش زبان انگلیسی سازمانی در آکادمی فلارایز، به‌صورت آنلاین و با بالاترین استانداردها، برگزار می‌شود و متقاضیان خاص را هدف قرار می‌دهد.

زمان‌بندی و منابع مورد نیاز کلاس‌ها

کلاس‌های انگلیسی سازمانی، می‌توانند در هر مکان یا هر زمانی تشکیل شوند. کلاس‌های حضوری، معمولاً در محل کار و خارج از زمان کاری برگزار می‌شوند. زمان‌بندی برای کلاس‌ها، انعطاف‌پذیری بالایی دارد و در اولین مراحل ثبت‌نام بهترین زمان‌بدی کلاس‌ها، با توجه به شرایط سازمان، انجام می‌شود.

علاوه بر برنامه‌ریزی زمانی، طراحی و انتخاب منابع نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. طیف گسترده‌ای از منابع آموزشی و مکمل زبان انگلیسی، در آموزش زبان انگلیسی سازمانی مورداستفاده قرار می‌گیرند که برخی از آن‌ها عبارت هستند از:

 • کتاب‌های درسی و آموزشی که اغلب حاوی مطالب معتبر در زمینه لغات و گرامر هستند.
 • مقالات یا گزیده‌هایی از روزنامه‌ها و مجلات کسب‌وکار 
 • تصاویر، اسناد تجاری، نمودارها، اخبار و تبلیغات که برای نمایش مفاهیم کاری استفاده می‌شوند.
 • اطلاعات شرکت‌های خاص که بسیار گسترده هستند و انواع مطالب آموزشی کسب‌وکار مانند گزارش‌های سالانه، قراردادها، مسائل حقوقی، نامه‌ها، فکس ها، ایمیل‌ها، یادداشت‌ها، صورت‌جلسات، قراردادها، دستورالعمل‌های کتبی، اطلاعات محصول، تبلیغات شرکت. بروشور، وب‌سایت‌های شرکت و غیره

هزینه دوره آموزش زبان انگلیسی سازمانی

هزینه آموزش زبان انگلیسی برای سازمان‌ها چقدر است؟ اغلب شرکت‌ها یا سازمان‌ها، هزینه کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی سازمانی را متقبل می‌شوند تا به کارمندان و مدیران، برای ارتقای شغلی، کمک کنند. مانند تمام کلاس‌های زبان انگلیسی، هزینه این دوره نیز به سطح زبان‌‌آموز، تجربه و تخصص معلم، تدریس آنلاین یا حضوری انگلیسی، گستردگی منابع، خصوصی یا عمومی‌بودن‌ کلاس‌ها و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. اگر نیاز به یادگیری سریع‌ مطالب گسترده‌تر و پیچیده‌تر باشد نیز مسلما کمی هزینه‌ها تغییر خواهد کرد. تعیین واقعی هزینه‌ها بعد از تعیین سطح و هدف‌‌سنجی توسط آموزشگاه مشخص می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان