logo-header-felarise
بهترین مدرس زبان انگلیسی | استاد حامد فیروزبخش | فلارایز

استاد حامد فیروزبخش
بهترین مدرس زبان انگلیسی

استاد حامد فیروزبخش، بنیانگذار آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز و فعال در حوزه آموزش حرفه‌ای مکالمه زبان انگلیسی؛ بیشتر از 7 سال است که در حوزه آموزش زبان انگلیسی در سنین و سطوح مختلف فعالیت دارند.
ایشان در سن 17 سالگی مدرک آیلتس‌شان را دریافت نمودند و از سن 18 سالگی به عنوان سوپروایزر و استاد زبان انگلیسی در بسیاری از موسسات مطرح مشغول به فعالیت شده‌اند. علاوه بر تدریس زبان انگلیسی همایش‌های مختلف بزرگی در سطح استان برگزار نموده‌اند.
گرفتن ارتباط خوب و آموزش نکات موثر و کاربردی در کوتاهترین زمان ممکن به زبان‌آموزان در سراسر کشور سبب شد تا با جلب رضایت حداکثری آنان، به عنوان بهترین مدرس زبان انگلیسی شناخته شوند.

:FelaRise

F

iroozbakhsh

E

-

L

earning

A

cademy

Rise

:FelaRise

F

iroozbakhsh

E

-

L

earning

A

cademy

Rise

فلارایز یعنی صعود با آکادمی آموزش آنلاین فیروزبخش

فلارایز تنها آکادمی آموزش تمامی زبان‌های زنده دنیا در ایران است که با برگزاری کلاس‌های آموزشی بصورت آنلاین توانسته است تا دانشجویان زیادی در سطح کشور را برای یادگیری زبان‌های مختلف کمک کند.

 
بهترین مدرس زبان انگلیسی | استاد حامد فیروزبخش | فلارایز
بهترین مدرس زبان انگلیسی | استاد حامد فیروزبخش | فلارایز

بهترین مدرس زبان انگلیسی

همه ما می‌دانیم که معلم، نقش مهمی در یادگیری یک زبان خارجی دارد و حتی می‌تواند الهام‌بخش باشد و در نحوه یادگیری و زندگی ما تغییراتی ایجاد کند. یک مدرس زبان انگلیسی متعهد و دلسوز، اشتیاق به یادگیری را بیشتر می‌کند؛ به‌طوری که حتی در طول زندگی نیز این حس همراه ما خواهد بود. از سوی دیگر، هر آموزش ضعیفی، میل به یادگیری را از بین می‌برد و مسیر آموزش را سخت و ناهموار می‌کند. 

بهترین معلم زبان، برای درگیرکردن زبان‌آموزان، فعالیت‌های کلاسی را با موقعیت‌های واقعی زندگی مطابقت می‌دهد و بدین ترتیب پله‌پله زبان‌آموز را با زبان انگلیسی آشنا می‌کند. برای اینکه یک معلم خوب انتخاب کنید باید به برخی ویژگی‌ها و مشخصه‌ها توجه داشته باشید.

تاثیر مدرس زبان انگلیسی بر یادگیری زبان

اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی را به صورت خودآموز، داشته باشید، مسلما با چالش‌های زیادی روبرو می‌شوید؛ زیرا در این شرایط، از راهنمایی‌های یک معلم برای بهبود تلفظ، صحبت‌کردن، نوشتن، گرامر و غیره محروم خواهید بود. مدرس زبان انگلیسی، با نیازهای یادگیری کاملا آگاه است و با شناخت شخصیتی زبان‌آموز، مسیر دستیابی به اهداف را هموار می‌کند؛ برای مثال، اکثر دانشجویان، به‌دنبال کسب نمره بالا در آزمون‌های تافل یا آیلتس هستند، اما ممکن است از نحوه فرایند آزمون آگاهی نداشته باشند. در این شرایط، معلم به آن‌ها در بهبود دانش عمومی زبان انگلیسی و در کنار آن، آموختن مهارت‌های خاص موردنیاز برای امتحان، کمک می‌کند تا منجر به دریافت نمره بهتر در آزمون شود؛ بدین ترتیب زبان‌آموز به جای رفتن به مسیرهای انحرافی، در مسیری مستقیم به هدف خود می‌رسد.

یک معلم زبان انگلیسی خوب، می‌داند که هر چه تدریس جذابیت بالاتری داشته باشد، زبان‌آموز بیشتر درگیر و آماده یادگیری می‌شود و در نتیجه، پیشرفت چشمگیری نیز خواهد داشت. بهترین مدرس زبان انگلیسی، می‌داند چگونه زبان آموزان خود را به درس علاقه‌مند نگه دارد. این موضوع به‌خصوص در سنین پایین اهمیت بالایی دارد؛ چراکه بزرگسالان تا حد زیادی، انگیزه برای یادگیری دارند و سعی می‌کنند خود را با درس‌ها همراه کنند، اما کودکان، به تشویق بیشتری نیاز دارند. 

اگر در مکالمه یا سخنرانی به زبان انگلیسی راحت نیستید، معلم‌های زبان، اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برند. آن‌ها به صحبت‌های شما گوش می‌دهند و نکاتی را در مورد بهبود مکالمه و حتی نوشتن آموزش می‌دهند؛ بدین ترتیب هر گونه مشکل و ضعفی توسط مدرس زبان انگلیسی برطرف می‌شود تا شما بهترین عملکرد را در امتحانات و به‌طور کلی در طول کلاس داشته باشید.

ویژگی‌های بهترین مدرس زبان انگلیسی

بهترین مدرس زبان انگلیسی، علاوه بر آموزش گرامر و لغات، به زبان‌آموزان یاد می‌دهد که چگونه بهتر یاد بگیرند و چگونه آموخته‌های خود را در دنیای واقعی به‌کار ببرند؛ همچنین مهارت‌های لازم برای مطالعه بهتر و گذراندن آزمون‌های مختلف را به آن‌ها آموزش می‌دهد تا زبان‌آموزان بتوانند، به‌طور مستقل، از زبان انگلیسی در زندگی خود استفاده کنند و تمرینات بیشتری انجام دهند. 

تمرکز روی تمام مهارت‌های زبان (خواندن، نوشتن، صحبت‌کردن و گوش‌دادن) و همچنین گرامر و لغات نیز از ویژگی‌های بهترین استاد زبان انگلیسی است. در زمان تدریس، معلم باید مطمئن شود که زبان‌آموز به محتوای آموزشی کاملا مسلط شده است و می‌تواند انواع تمرینات را به‌راحتی انجام دهد. 

زبان‌آموز فقط در صورتی پیشرفت می‌کند که قسمت‌هایی را که در آن‌ها عملکرد خوبی دارد و مهارت‌هایی که با آن‌ها مشکل دارد را به‌خوبی بشناسد؛ ازاین‌رو یک مدرس زبان انگلیسی، همراه با تدریس، در انتهای هر دوره با برگزاری امتحانات استاندارد، سطح واقعی زبان‌آموزان را می‌سنجد و به آن‌ها بازخورد سازنده‌ای می‌دهد تا به بهبود نقاط ضعف آن‌ها کمک کند. 

در بهترین کلاس‌های زبان انگلیسی، دریافت بازخورد منظم از سوی زبان‌‌آموزان نیز مهم است. معلم باید از نحوه درک ‌زبان‌آموزان از درس‌ها آگاه و از یادگیری کامل آن‌ها مطمئن شود. مدرس می‌تواند این کار را با دوره‌های هفتگی، آزمون‌ها  یا از طریق گفتگوهای غیررسمی با زبان‌آموزان در مورد نحوه تدریس، انجام دهد.

شمار زیادی از بهترین اساتید زبان انگلیسی، بسیار با تجربه هستند؛ بااین‌حال، باید به یادگیری و بهبود سطح‌شان ادامه دهند و بر پیشرفت حرفه‌ای خود متمرکز باشند. 

چگونه مدرس زبان انگلیسی مناسب خود را بیابیم؟

آموزشگاه‌های زیادی در سرتاسر کشور، در زمینه آموزش زبان انگلیسی، فعال هستند. در این آموزشگاه‌ها، تمام معلم‌های حرفه‌ای و سطح بالا با ویژگی‌های خاص، دارای شرایط لازم برای تدریس زبان انگلیسی هستند و اغلب تکالیف اضافی و سایر مطالب خارج از درس را نیز  ارائه می‌دهند؛ اما چگونه می‌توان بهترین آموزشگاه و بهترین استاد زبان انگلیسی را انتخاب کرد؟ همه معلمان یکسان نیستند و از آنجایی که هر فرد شخصیت متفاوتی دارد، احتمالاً با برخی معلم‌ها بهتر یاد می‌گیرد. 

قبل از انتخاب یک معلم زبان انگلیسی، اولین کار این است که رزومه و سابقه تدریس او را بررسی کنید. یک متخصص آموزش‌دیده، بهتر از یک فرد غیرحرفه‌ای می‌تواند به شما کمک می‌کند. اگر فقط به کسی نیاز دارید که برخی نکات را برای شما توضیح دهد، راهنمایی گرفتن از یک همکلاسی نیز مفید است؛ اما اگر به توجه فردی بیشتری نیاز دارید، به‌دنبال مدرس زبان انگلیسی با پیشینه تحصیلی قوی و تجربه بالا در تدریس باشید. 

همان‌طور که زبان‌آموزان سبک‌های یادگیری متفاوتی دارند، مدرسین نیز سبک‌های آموزشی متفاوتی دارند. هر مدرس برای تدریس، به روش‌های مختلف آموزش دیده است و هر فرد نیز روش مورد علاقه خود را دارد. برخی از روش‌ها ممکن است با سبک یادگیری شما هماهنگ نباشد. اگر در مورد سبک یادگیری خود مطمئن نیستید، بد نیست در یک جلسه، به‌طور آزمایشی، شرکت کنید تا ببینید سبک تدریس مدرس برای شما مناسب است یا خیر!

استاد حامد فیروزبخش؛ بهترین مدرس زبان انگلیسی در ایران

استاد حامد فیروزبخش، سا‌ل‌هاست که در زمینه آموزش زبان انگلیسی، به‌عنوان یکی از بهترین اساتید زبان فعالیت دارند. ایشان از سن هفت سالگی یادگیری زبان را آغاز کرده‌اند و اولین تجربه تدریس‌شان نیز در سن 15 سالگی و در یکی از آموزشگاه‌های‌ زبان مشهد بوده است. شوق یادگیری و تدریس، موجب ارتقا حامد فیروزبخش در زمینه تدریس زبان انگلیسی شد؛ به‌طوری که در سن 17 سالگی، موفق به دریافت مدرک آیلتس آکادمیک شد و از سن 18 سالگی در آموزشگاه‌های مختلف مشهد، به‌عنوان سوپروایزر و مدرس زبان انگلیسی، فعالیت رسمی خود را شروع کرد. 

این، ابتدای مسیر بهترین استاد زبان انگلیسی، حامد فیروز بخش، بود. به مرور، مطالعه و تسلط به لهجه‌های مختلف بومی، تخصص و تبحر او را در تدریس بالاتر برد و هم‌اکنون با کسب تجربیات بیشتر، تبدیل به یکی از بهترین معلمان زبان انگلیسی شده است. علاوه بر تدریس، برگزاری همایش‌های انگیزشی زبان انگلیسی و تاسیس آکادمی زبان فلارایز نیز از جمله خدمات فیروزبخش در زمینه آموزش زبان است. 
آکادمی فلارایز که به معنای صعود با آکادمی آموزش آنلاین فیروزبخش است، در سال 1400 شروع به فعالیت کرد و نه تنها زبان انگلیسی، بلکه سایر زبان‌های دنیا و حتی نادرترین زبان‌ها را نیز پوشش می‌دهد.

آکادمی زبان‌های خارجی فلارایز

در طول آموزش زبان انگلیسی، با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شوید. اولین نکته در یادگیری این است که با معلم و آموزشگاه خود رابطه خوبی داشته باشید و بتوانید به‌راحتی از راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کنید. ما در آکادمی آنلاین فلارایز، این امکان را فراهم می‌کنیم که به بهترین مدرس زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها دسترسی داشته باشید و استعداد خود را در یادگیری زبان‌های مختلف شکوفا کنید. هدف مجموعة فلاریز این است که فرصت یادگیری تمام زبان‌ها را برای علاقه‌مند در سراسر ایران و حتی جهان فراهم کند. در اینجا، ما بهترین منابع آموزشی را در اختیار شما قرار می‌دهیم و با بهترین متد آموزشی، شما را تا تسلط کامل به زبان موردنظرتان همراهی می‌کنیم. 

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : متوسط تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی

سطح دوره : حداقل B2

logo-header-felarise

با فلارایز به راحتی به هر زبانی که دوس داری صحبت کن

logo-header-felarise

پشتیبانی از 8 صبح تا 12 شب :

ثبت درخواست مشاوره رایگان