shape

تدریس خصوصی زبان روسی

تدریس خصوصی زبان روسی مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان روسی برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
تدریس خصوصی زبان روسی
سطح
مبتدی تا پیشرفته
  • توضیحات دوره
  • اساتید دوره
  • سوالات متداول
  • نظرات

اگر می‌پرسید که چگونه زبان روسی را راحت و موثرتر یاد بگیریم و تمرین کنیم، ما به شما کلاس‌های خصوصی را پیشنهاد می‌کنیم. آموزشگاه‌های مختلف و حتی اینترنت، پر از پیشنهادهای کلاس خصوصی برای یادگیری زبان روسی است و همین موضوع نیز باعث می‌شود که انتخاب یک دوره تدریس خصوصی، بسیار پیچیده ‌شود. در این بین، آکادمی فلارایز، با تجربه فراوان در زمینه تدریس زبان‌های مختلف، آماده برگزاری کلاس‌های زبان روسی با کیفیت بالا است. 
تیم معلمان ما، زبان روسی را در تمامی سطوح و برای افراد در سنین مختلف تدریس می‌کنند. بسیاری از معلمان زبان روسی فلارایز، تجربه زیادی در تدریس دارند که این مزیت، آن‌ها را برای کلاس‌های زبان با شرکت‌کنندگان مبتدی یا حتی پیشرفته، به گزینه‌های بسیار ایده‌آلی می‌کند. در ادامه، با ویژگی‌های کلاس‌های خصوصی روسی بیشتر آشنا می شویم. 

شرایط و نحوه برگزاری دوره تدریس خصوصی زبان روسی

در ابتدای دوره، با استفاده از آزمون تعیین سطح، میزان دانش و آگاهی زبان‌آموز، به‌طور دقیق مشخص می‌شود و زبان‌آموز خودش سرعت یادگیری را تعیین می‌کند. این آزمون، روند آموزش و مفادد آموزشی را در تدریس خصوصی زبان روسی مشخص می‌کند؛ اگر متقاضی، در سطح ابتدایی زبان روسی قرار بگیرد باید الفبا، تلفظ، جمله‌سازی، ضمایر، املای کلمات، معرفی خود، اعداد تاریخ و سایر موضوعات پایه‌ای را آموزش ببیند. در سطوح متوسط تا پیشرفته نیز زمان افعال، ساخت جملات مرکب، حرف ربط، موضوعات حرفه‌ای مانند ورزش، آموزش، ترجمه متون، نوشتن و خواندن متون سخت‌تر، توسعه مهارت‌های ارتباطی و غیره تدریس می‌شوند.  
 ممکن است افراد هر کدام از دوره‌های فشرده، معمولی یا آنلاین را ترجیح دهند؛ انتخاب نوع دوره خصوصی، با توجه به شرایط زبان‌آموز انجام می‌شود. 
 دوره خصوصی زبان روسی، با مطالب و جدول زمانی منعطف، در خانه، دفتر، شرکت یا محل تحصیل برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود. برنامه‌ریزی زمان کلاس‌ها، برای هر زبان‌آموز کاملا آزاد است؛ یعنی تاریخ‌ و ساعت کلاس‌ خصوصی زبان روسی را می‌توان به‌طور انعطاف‌پذیر، با راهنمایی معلم و مطابق با برنامه زبان‌آموز تنظیم کرد.

تدریس خصوصی زبان روسی

ویژگی‌های دوره خصوصی زبان روسی فلارایز

اغلب زبان‌آموزان، ممکن است از نظر گرامر و لغات در سطح پیشرفته باشند، اما تلفظ و لهجه آن‌ها قابل‌قبول نباشد؛ زیرا حتی با بهترین آموزش‌های آنلاین و روش خودآموزی هم نمی‌توان تلفظ صحیح را بررسی کرد. ما در دوره‌های آموزش خصوصی زبان روسی، از همان درس اول، به تلفظ صحیح حروف و کلمات اهمیت می‌دهیم، این موضوع، مزیت یادگیری زبان در آکادمی فلارایز است. 
تدریس خصوصی زبان روسی در آموزشگاه فلارایز، شما را برای موقعیت‌ها و رویدادهای خاص آماده می‌کند؛ این دوره‌ها، برای بهبود ارتباطات در سفر، زندگی روزمره، تجارت، دانشگاه و محل کار مفید خواهند بود. 
آموزشگاه فلارایز، دوره‌های آموزش خصوصی زبان روسی را برای بزرگسالان، نوجوانان و کودکان، در همه سطوح و بر اساس اهداف زبان‌آموز برگزار می‌کند. 
دوره‌های زبان روسی ما برای تمام زبان‌آموزان، از مبتدی مطلق تا سطوح بسیار پیشرفته، مناسب هستند و معمولاً به‌صورت خصوصی و با معلمان بسیار ماهر برگزار می شوند. تدریس خصوصی آنلاین زبان روسی، برای پیشرفت سریع در یادگیری و با یک جدول زمانی منعطف و منابع متنوع برگزار می‌شود. 
تست‌های منظم و پیشرفته، در کنار بازخورد معلم، شرایط را برای پیشرفت زبان‌آموز و جهت‌گیری برای آموزش بیشتر و اولویت‌بندی‌ها در دوره، فراهم می کنند.

یادگیری زبان روسی به‌صورت خصوصی با بهترین اساتید زبان

شاید یافتن یک معلم ایده‌آل زبان روسی، برای مبتدیان و زبان‌آموزان پیشرفته‌تر کمی مشکل باشد؛ اما آکادمی فلارایز این کار را برای شما ساده کرده است. مدرس خصوصی زبان روسی این مجموعه، در سطوح ابتدایی، زمان کلاس را برای آموزش حروف الفبا، گرامر و مهارت‌های خواندن، مکالمه و نوشتن صرف می‌کند. در سطوح بالاتر نیز، اساتید زبان روسی فلارایز سعی می‌کنند ساختارهای ضروری گرامر روسی را با موقعیت‌های روزمره زندگی ترکیب کنند تا شما قوانین گرامری را در قالب جملات و متون، بهتر یاد بگیرید.
معمولا افراد به تمرینات بیشتری برای تقویت مکالمه نیاز دارند؛ بنابراین معلم خصوصی زبان روسی، با ایجاد موقعیت‌های مختلف و پرسیدن سؤالات، زبان‌آموز را تشویق می‌کند تا در مورد موقعیت‌های خیالی یا واقعی، بیشتر صحبت کند و اعتمادبه‌نفس خود را در مواجه با افراد بومی روسی‌زبان بالا ببرد.
معلمان زبان روسی آموزشگاه فلارایز، فارغ‌التحصیل رشته زبان روسی یا دارای مدرک تدریس زبان روسی هستند و با تجربیات فراوان خود می توانند در فعالیت آموزشی بیشتر، به شما کمک کنند و موجب ارتقا سطح زبان و لهجه شما شوند.

تدریس خصوصی زبان روسی

دوره خصوصی زبان روسی مناسب چه کسانی است؟

کلاس‌های خصوصی، برای افرادی طراحی شده‌اند که می‌خواهند زبان روسی را به‌سرعت یاد بگیرند. این دوره‌ها، معقول‌ترین گزینه تحصیل برای افراد حرفه‌ای که می‌خواهند روی قسمت‌های خاصی از زبان روسی مانند، تجارت، حقوق یا آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی زبان، تمرکز کنند نیز به‌شمار می‌رود. تدریس خصوصی زبان روسی در این شرایط، جدول زمانی انعطاف‌پذیری را برای شما فراهم می‌کند.
تدریس خصوصی آنلاین زبان روسی، موثرترین راه برای کسب بهترین نتایج در یک دوره زمانی کوتاه است و بیشتر به افرادی پیشنهاد می‌شود که به‌دلیل مشغله کاری، زمان کافی را برای رفت‌وآمد به آموزشگاه ندارند یا در محل زندگی خود، هیچ معلمی در دسترس آن‌ها نیست.

کتاب‌‌ها و منابع دوره خصوصی زبان روسی  

انتخاب منابع برای یادگیری یک زبان جدید، باید کاملا حرفه‌ای صورت بگیرد، رده‌بندی سنی و سطح‌بندی زبان‌آموزان، ابتدایی‌ترین روش برای انتخاب منابع و کتاب‌های آموزشی است. اگر در سطوح خیلی پایین زبان روسی باشید یا هیچ دانش قبلی در این زمینه نداشته باشید، منابع و کتاب‌هایی برای شما انتخاب می‌شوند که بیشتر شامل ساده‌ترین جنبه‌های زبان مانند جمله‌سازی، ضمایر، صرف، واژگان و مکالمات ابتدایی روزمره، اعداد، الفبا و غیره باشند؛ اما اگر علاقه‌مند به تقویت مکالمه روسی باشید، منابعی برای شما مفید هستند که شامل لغات و عبارات رایج و مکالمه‌های روزانه در موقعیت‌های مختلف باشند. این منابع، مهارت شنیدن و صحبت‌کردن را، به‌صورت هم‌زمان، در شما تقویت می‌کنند. 
هر کدام از مهارت‌های زبانی آموزش‌داده‌شده توسط کتاب‌ها و منابع صوتی‌ و تصویری، مستقیماً در کیفیت برقراری ارتباطات تاثیر می‌گذارند و در نتیجه، موجب تثبیت و عمیق‌تر‌شدن دانش زبانی شما می‌شوند. 

هزینه تدریس خصوصی زبان  روسی

دوره‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت خصوصی، برای همه کسانی که می‌خواهند زبان روسی را یاد بگیرند، با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می‌شوند. هزینه تدریس خصوصی زبان روسی باید در حد متعادل باشد. قیمت‌های پایین، گاهی نشان‌دهنده کیفیت پایین آموزش است و قیمت‌های خیلی بالا نیز زبان‌آموزان را به سمت آموزشگاه‌های دیگر می‌کشاند؛ درهرصورت باید تناسبی بین سطح و سن زبان‌آموز با هزینه‌ کلاس‌های خصوصی وجود داشته باشد. 
معمولا در سطوح بالاتر و آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی، هزینه‌ها کمی بیشتر از سطوح پایین خواهد بود؛ بنابراین می‌توان گفت که کلاس‌های خصوصی تدریس زبان روسی، همیشه نرخ یکسانی ندارند و هزینه آن‌ها، تحت‌تاثیر فاکتورهای متعددی قرار می‌گیرد.

تدریس خصوصی زبان روسی

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

هیج نظری ثبت نشده‌است

سوالات متداول

دوره های مشابه فلارایز