shape

تدریس خصوصی زبان پرتغالی

دوره خصوصی آموزش زبان پرتغالی مناسب زبان‌آموزانی است که از نظر زمانی دارای محدودیت هستند و می‌خواهند بسیار سریع‌تر دوره‌ها را بگذرانند. آکادمی فلارایز در دوره‌های خصوصی زبان پرتغالی برنامه ویژه‌ای برای شما درنظر دارد.

ویژگی های دوره های آکادمی فلارایز

پشتیبانی و مشاوره

گروه پشتیبانی و مشاوره فلارایز وضعیت شما را در طول دوره بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

تعیین سطح آنلاین

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود.

ارزیابی مستمر

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

دوره های مکالمه محور

ما در فلارایز تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

نام دوره
تدریس خصوصی زبان پرتغالی
سطح
مبتدی تا پیشرفته
  • توضیحات دوره
  • اساتید دوره
  • سوالات متداول
  • نظرات

یادگیری زبان پرتغالی، فرصت‌های کاری خوبی را در شرکت‌های مختلف بین‌المللی و کشورهای پرتغالی‌زبان مانند پرتغال، برزیل، گینه استوایی، ماکائو، موزامبیک و غیره فراهم می‌کند. این زبان، به‌دلیل ارتباط با انواع مشاغل، از شرکت‌های نفتی گرفته تا بخش خدمات، شناخته‌شده است؛ بنابراین زبان پرتغالی، یک ابزار عالی برای رشد حرفه‌ای و حتی تحصیلی است. 

دلیل شما برای یادگیری این زبان هر چه باشد، تدریس خصوصی زبان پرتغالی، راهی مطمئن و سریع برای آموزش زبان و آشنایی با فرهنگ و اقتصاد کشورهای پرتغالی‌زبان است. امروز در این مطلب، قصد داریم ویژگی‌های کلاس‌های خصوصی پرتغالی را با شما در میان بگذاریم تا برای انتخاب بهترین کلاس، بتوانید راحت‌تر تصمیم‌گیری کنید.

شرایط و نحوه برگزاری دوره تدریس خصوصی زبان پرتغالی

دوره‌های خصوصی فلارایز، به‌صورت فشرده، پویا و همه‌جانبه برگزار می‌شوند. این دوره‌ها، با تمرکز بر مکالمه، برای یادگیری سریع و موثر زبان پرتغالی طراحی شده‌اند. بعد از جلسه مشاوره، کلاس خصوصی زبان پرتغالی، متناسب با هدف شما، برنامه‌ریزی می‌شود و طول دوره، منابع و ساعت‌های کلاس، با توجه به نیاز و شرایط شما مشخص می‌شوند. 

دوره‌های خصوصی، بر چهار مؤلفه اساسی زبان، یعنی صحبت‌کردن، گوش‌دادن، خواندن و نوشتن متمرکز هستند و آموزش به‌گونه‌ای است که در هر سطح، حجم خوبی از لغات و نکات گرامری را یاد خواهید گرفت. 
کلاس‌های آنلاین و حضوری خصوصی فلارایز می‌تواند در کنار سایر روش‌ها، با مطالعه و تمرین بیشتر زبان، برخی از افراد را سریع‌تر به اهداف‌شان برسانند. زبان‌آموزان در تدریس خصوصی آنلاین زبان پرتغالی، با استفاده از پلتفرم اختصاصی فلارایز، با بهترین عملکرد ممکن در کلاس‌ها‌ شرکت می‌کنند. پشتیبانی و مشاوره‌های اختصاصی و رایگان نیز شما را در مسیر یادگیری همراهی خواهند کرد. 

ویژگی‌های دوره خصوصی زبان پرتغالی فلارایز

کلاس‌های خصوصی زبان پرتغالی فلارایز، برای کسانی که می‌خواهند در یک دوره فشرده این زبان را مطالعه کنند، گزینه‌ی ایده‌آلی به‌شمار می‌روند. این دوره‌ها، به شما امکان می‌دهند تا سریع‌تر و متمرکزتر از کلاس‌های عمومی یاد بگیرید و معلومات خود را با فاصله زمانی بین کلاس‌ها و با انجام تمرینات فراوان در خانه، تثبیت کنید.

تدریس خصوصی زبان پرتغالی، کاملا علمی و البته سرگرم‌کننده است. در این کلاس‌ها، به مرور خواهید دید که در تلفظ، درک مطلب، شنیدن و نوشتن پیشرفت زیادی کرده‌اید و تسلط و اعتمادبه‌نفس‌تان در استفاده از زبان، روزبه‌روز تقویت شده است. 
کلاس‌های خصوصی برای زبان‌آموزان، در هر سنی در دسترس هستند؛ بنابراین چه زبان‌‌آموز کودک باشد و چه بزرگسالی که می‌خواهد یک زبان جدید را یاد بگیرد، آموزش خصوصی زبان پرتغالی، بهترین گزینه یادگیری برای وی خواهد بود.
به لطف اینترنت و فناوری، تدریس خصوصی آنلاین زبان پرتغالی در خانه نیز امکان‌پذیر شده است و دیگر نیازی به رفت‌وآمد به آموزشگاه نیست. شما می‌توانید، به‌صورت آنلاین، بهترین معلم خصوصی را پیدا و مسیر یادگیری زبان پرتغالی را آغاز کنید.  

یادگیری زبان پرتغالی به‌صورت خصوصی با بهترین اساتید زبان

یادگیری زبان پرتغالی نیاز به انگیزه، پشتکار و حمایت همه‌جانبه از سوی یک معلم دارد. در کلاس‌های ما، معلم خصوصی زبان پرتغالی، با نیازهای خاص و سطح مهارت شما آشنایی دارد و هماهنگ با شما، کلاس و منابع را برنامه‌ریزی می‌کند. دروس ارائه‌شده در کلاس خصوصی، تمام مهارت‌های زبان یعنی خواندن، نوشتن و مکالمه را هدف قرار می‌دهند. مدرسین زبان پرتغالی در فلارایز، بسیار باتجربه و مجرب هستند و از تمام ابزارهای آموزشی برای یادگیری بهتر استفاده می‌کنند.

دوره‌های زبان پرتغالی همراه با یک مدرس خصوصی زبان پرتغالی، موثرترین راه برای یادگیری زبان هستند؛ زیرا تدریس بسیار فراگیری دارند و شما را به مطالعه و تمرین بیشتر سوق می‌دهند. از آنجایی که هر روز با کمک معلم خود در حال تمرین و مطالعه هستید، فاصله زمانی زیادی بین دروس نخواهد بود و در نتیجه، زبان را خیلی سریع‌تر یاد خواهید گرفت.

دوره خصوصی زبان پرتغالی مناسب چه کسانی است؟

کلاس‌های خصوصی پرتغالی، برای افرادی با اهداف یادگیری خاص مانند متقاضیان کار یا کسانی که به آموزش فشرده‌تر نیاز دارند، مناسب‌ترین گزینه است؛ همچنین تدریس خصوصی زبان پرتغالی، برای گروه‌های کوچک ۲ تا ۳ نفره که مایل به یادگیری گروهی این زبان هستند و سطح مشابهی نیز دارند، بسیار مناسب است.

اگر فکر می‌کنید که به کاربرد کامل‌تری از مفاهیم زبان، انجام تمرینات فشرده‌تر و بیشتر و همچنین دریافت راهنمایی و بازخورد مناسب از سوی یک معلم باتجربه نیاز دارید، بعید است که این مفاهیم را از یک پارتنر زبان یا کلاس گروهی دریافت کنید؛ اینجاست که یک مدرس خصوصی زبان پرتغالی می‌تواند نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن رفع ‌کند. در کلاس‌های خصوصی، به‌طور خاص‌تر، به تمام جنبه‌های مهارت‌های زبانی، مانند خواندن، صحبت کردن، نوشتن و گوش‌دادن پرداخته می‌شود و با ارائه راهنمایی‌های دقیق، فرصت اصلاح اشتباهات، در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌گیرد.

کتاب‌ها و منابع دوره خصوصی زبان پرتغالی  

در کلاس‌های زبان پرتغالی، منابع و کتاب‌ها مختلف، سلاح جادویی شما خواهند بود؛ زیرا یاد می‌گیرید که چگونه پرتغالی را روان صحبت کنید. به‌دلیل اهمیت و محبوبیت جهانی این زبان، درحال‌حاضر منابع و روش‌های یادگیری بیشتری نسبت به قبل در دسترس است؛ به‌طوری‌که گاهی اوقات، تشخیص بهترین‌ منابع برای زبان‌آموزان دشوار می‌شود. مشاوران و معلمان فعال در حوزه تدریس خصوصی زبان پرتغالی، طیف گسترده‌ای از منابع و سبک‌های یادگیری را به‌دقت ارزیابی می‌کنند و مفیدترین و قابل‌اعتمادترین منابع زبان پرتغالی را به شما پیشنهاد می‌دهند. 

منابع مختلف، به‌عنوان یک پشتیبان مفید، برای یادگیری زبان مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ منابعی مانند کتاب، داستان، پادکست، فیلم و روزنامه، از جمله منابعی هستند که در کلاس‌های خصوصی پرتغالی استفاده می‌شوند. هر کدام از این منابع، یک یا چند مهارت زبانی شما را هدف قرار می‌دهند و استفاده مستمر از آن‌ها، پیشرفت چشمگیری را برای شما به‌دنبال خواهد داشت. 

کتاب‌های نوشته‌شده به زبان پرتغالی، هم‌زمان با آموزش زبان، فرهنگ کشورهای پرتغالی‌زبان را به نمایش می‌گذارند و به شما در تمرین مهارت خواندن و درک مطلب کمک می‌کنند. پادکست‌ها و فیلم‌ها نیز در آموزش خصوصی زبان پرتغالی کاربرد بسیاری دارند و به تقویت مهارت شنیدن کمک می‌کنند؛ شما از طریق شنیدن این زبان، لغات بیشتری یاد می‌گیرید و با ساختار جمله، گرامر و نحوه تلفظ بومی کلمات نیز آشنا می‌شوید. 

هزینه تدریس خصوصی زبان  پرتغالی

کلاس‌های خصوصی، معمولا هزینه بالایی دارند؛ بنابراین اگر تصمیم به سرمایه‌گذاری در آن‌ها را دارید، باید به دنبال یک کلاس خصوصی با بهترین معلم باشید تا در کنار آموزش جدی و مفید، وقت و پول خود را نیز در جای درستی هزینه کنید. تدریس خصوصی زبان پرتغالی، چیزی از وظایف زبان‌آموز کم نمی‌کند و باید تا آنجا که می‌توانید سخت کار کنید و پشتکار داشته باشید؛ پس اگر در مورد یادگیری زبان پرتغالی جدی هستید، چه از ابتدا و چه از سطوح بالا، کلاس خصوصی می‌تواند بهترین راه برای پیشرفت شما باشد. 

نظر خود را ثبت کنید

با ثبت نظر خود ما را در ارائه خدمات بهتر ارائه دهید.

نظرات کاربران

هیج نظری ثبت نشده‌است

سوالات متداول

دوره های مشابه فلارایز